Najvece ublehe u svijetu fudbala

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55668
Joined: 15/12/2008 16:53

#1351 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by ultima_palabra »

Tomahawk11 wrote:Mancini je nafakas ko rijetko koji trener. Inace, na ovu temu moze jedino kao ubleha. Njemu i konobaru je Medjugorje opasno valjalo :oops:
Sve sto je taj postigao je splet okolnosti, nikako znanja.
Rijetko viđena nafaka.

2008. prosuo 11 bodova prednosti nad Romom, u zadnjem kolu očajnički uvodi povrijeđenog Ibru koji zabija 2 komada Parmi.
2012. Ferguson prosuo 8 bodova prednosti (kao nikad u karijeri), i opet mu trebala dva gola u sudijskom da dobije QPR.
2013. mećava u jebenom Istanbulu :lol: Igralo se nabice protiv jačeg Juventusa, uvalili gol 5 minuta do kraja.
Ove sezone ima jedno 10 nafakaških 1-0 pobjeda itd...
User avatar
BackInBlack
Posts: 736
Joined: 06/08/2011 22:46

#1352 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by BackInBlack »

Mancini nije neki trener .. al je daleko od neke ublehe ... 13 sretnih titula do sada (?), ako se moze vjerovat wikip.

A Izet nije los igrac, al nekako nema povjerenje trenera od kako je otisao iz Grashoppersa...
NIje imao kad dokazati jel ublehas ili nije .... ugl kad dobije priliku odigra relativno dobro, al opet cesce zavrsi na klupi/tribini nego na terenu.
Zasto ... to samo trener zna ..
User avatar
malakh
Posts: 7169
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#1353 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by malakh »

Point. wrote:
Sa Citijem je mogao uzeti vise, s obzirom da je bukvalno dobio svakog igraca kojeg je zelio. Kakve je rezultate imaonu CL sa Citijem? Ispadali su u grupnoj fazi, sa Galatom mu se posrecilo sto je vrijeme bilo ko kurac, Juve bi ih izbacio 9 pd 10 puta. Sjecas li se slucaja Tevez? Carlos ga hladno poslao u 3 pm i otisao igrati golfa u Buenos Aires na par mjeseci, Mancini se zakleo da mu nece zaigrati dok je on manager i sta se desava? Manciniju gori pod nogama, gazi svoju rijec i moli Carlosa da se vrati. Eto ti ublehe.

Sjecam se kad je taj supak trenirao Lazio, kleo se u Svetu Mariju da ce ostati u klubu i nakon 2 sedmice potpisuje za Inter. Kasnije je Jaap Stam govorio da ga je Mancini nagovarao pola godine da podje sa njim u Inter, sto je ovaj odbio. Znaci znao je ide u Inter a ipak je prodavao lazialima muda za bubrege i lazna obecanja. Od tada, nek jebe mater svoju.
Sa Citijem je uzeo ono što je i rekao da će uzeti, cilj im je bio osvajanja engleske lige i to su ostvarili. U toj Ligi prvaka su naletili na Real i Dortmund i dobro ga ispušili.
Šupak i ubleha nije isto, a ja se slažem sa tobom da je to veliki šupak od trenera, ali je daleko od ublehe. Kako god ti okreneš, bilo sretno, nesretno, ublehaški, vako, nako on je izbacio Juventus te sezone sa Galatom, na svom kontu ima preko deset osvojenih titula u trenerskoj karijeri i po tome je cijenjen.

Najveći je šupak ispao prema Džeki koji mu je dva puta spasio guzicu i faktički mu donio i FA kup i ligu, a on ga je kontantno držao na klupi. Ali vidiš i to može biti taktika jer je Džeko najkorisniji igrač sa klupe bio i najefikasniji.
Ponavljam, šupak jeste, ali brate nije on kriv što je Hajrović ubleha.
User avatar
malakh
Posts: 7169
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#1354 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by malakh »

SSemir wrote:
malakh wrote:Izet Hajrović.
Manciniju je bilo dovoljno samo 30 minuta da skonta kakva je to ubleha od igrača i zbog toga ga i cijenim.
ajd reci sta je to hajrovic lose uradio na toj utakmici da je ovaj skuzio da je harovic ubleha? sta je to on lisije uradio u tih trideset minuta, nego u prethodnim svim utakmicama i treninzima, pa je u toj utakmici to prokuzio?

i kazes, cijenis ga zbog tih 30 minuta?
bolje pitanje, šta je to on poslije Grasshoppersa uopće uradio u klupskoj karijeri da bi ja rekao da nije ubleha... Karijera mu je krenula uzlaznom putanjom, otišao je u najveći turski klub i od tada naglo pada.

Hmmm u toj utakmici je za 30 minuta bio možda i agilniji na terenu i imao jedan šut u okvir gola i ništa konkretno nije uradio, pa je i bio izveden. Da je toliko dobar kao što ti misliš, zašto od tada nije više ni igrao za Galatu, zašto je sušio tribine u Werderu i zašto suši klupu u Eibaru? Jel to znači da je on ipak samo jedan precijenjeni igrač od kojeg se očekivalo puno više, a dobili smo onu staru "tresla se gora, rodio se miš".

On ima 25 godina i već je ušao u najbolje fudbalske godine i imao je odličnu priliku da napravi sjajnu karijeru, a šta je bilo u njegovoj glavi i šta se sve izdešavalo da on ovako propadne, ja stvarno ne znam.

Konačno dobije priliku da igra od prve minute za Eibar i njemu dobro krene, zabije go i na kraju počne divljati i dobije crveni karton.

Od te tridesede minute pa do danas sam čuo hiljadu verzija što je izbačen, od toga da je standardna taktika galate bila preofanzivna, do toga da onaj šupak Mancini voli uništavati bosanske igrače. :lol:
SSemir
Posts: 4580
Joined: 26/02/2009 08:42

#1355 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by SSemir »

malakh wrote:
SSemir wrote:
malakh wrote:Izet Hajrović.
Manciniju je bilo dovoljno samo 30 minuta da skonta kakva je to ubleha od igrača i zbog toga ga i cijenim.
ajd reci sta je to hajrovic lose uradio na toj utakmici da je ovaj skuzio da je harovic ubleha? sta je to on lisije uradio u tih trideset minuta, nego u prethodnim svim utakmicama i treninzima, pa je u toj utakmici to prokuzio?

i kazes, cijenis ga zbog tih 30 minuta?
bolje pitanje, šta je to on poslije Grasshoppersa uopće uradio u klupskoj karijeri da bi ja rekao da nije ubleha... Karijera mu je krenula uzlaznom putanjom, otišao je u najveći turski klub i od tada naglo pada.

Hmmm u toj utakmici je za 30 minuta bio možda i agilniji na terenu i imao jedan šut u okvir gola i ništa konkretno nije uradio, pa je i bio izveden. Da je toliko dobar kao što ti misliš, zašto od tada nije više ni igrao za Galatu, zašto je sušio tribine u Werderu i zašto suši klupu u Eibaru? Jel to znači da je on ipak samo jedan precijenjeni igrač od kojeg se očekivalo puno više, a dobili smo onu staru "tresla se gora, rodio se miš".

On ima 25 godina i već je ušao u najbolje fudbalske godine i imao je odličnu priliku da napravi sjajnu karijeru, a šta je bilo u njegovoj glavi i šta se sve izdešavalo da on ovako propadne, ja stvarno ne znam.

Konačno dobije priliku da igra od prve minute za Eibar i njemu dobro krene, zabije go i na kraju počne divljati i dobije crveni karton.

Od te tridesede minute pa do danas sam čuo hiljadu verzija što je izbačen, od toga da je standardna taktika galate bila preofanzivna, do toga da onaj šupak Mancini voli uništavati bosanske igrače. :lol:
gdje ja napisa da je hajrovic toliko dobar??

samo sam htio da nam objasnis zbog cega ti mancinija cijenis zbog te izmjene u prvom poluvremenu i sta je to on vidio lose u tih trideset minuta
User avatar
malakh
Posts: 7169
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#1356 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by malakh »

SSemir wrote:
gdje ja napisa da je hajrovic toliko dobar??

samo sam htio da nam objasnis zbog cega ti mancinija cijenis zbog te izmjene u prvom poluvremenu i sta je to on vidio lose u tih trideset minuta
Cijenim ga zato što je na vrijeme uspio otvoriti oči našim selektorskim znalcima, onim mazlumima iz saveza, a i navijačima, da na vakat shvatimo o kakvoj se ublehi radi. Ali ovi naši nisu u stanju ni dan danile uočiti, da taj Hajrović samo zauzima mjesto nekom boljem igraču.
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3648
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#1357 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by Bianconeri1988 »

Trenutno mi je Sterling najveća prevara, ima i gorih od njega, ali to ću nekad usput postavljati. :D

Image
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#1358 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by pirmin »

Image

:D
autoskolee
Posts: 286
Joined: 13/08/2014 23:00

#1359 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by autoskolee »

Bianconeri1988 wrote:Trenutno mi je Sterling najveća prevara, ima i gorih od njega, ali to ću nekad usput postavljati. :D

Image

Vala je rasturao onih prvih desetak tekmi City-a
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#1360 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by bersK »

Da dam i ja doprinos ovoj temi, da lanem koju.


Hm. Idemo bebo.

Marouane Chamakh, Tomasz Kuszczak, Lucas Leiva, Marek Jankulovski, Digao, Zaccardo, Ibrahim Afellay, Rafael van der Vaart, Yoann Gourcuff, Jonathan Zebina, Marko Marin, Kakha Kaladze, Morten Gamst Pedersen, Cicinho, Sylvinho, Vagner Love, Edmilson, Ciro Immobile i da dodam par balkanskih ubleha, a to su Lula, Sejo, Pandev, Balaban, Tomečak i Brozović, a od Srba imaš od Mitra do Žigića.

Izvukoh neke iz naftalina, al da su ublehe - jesu nema šta. Od ovih do sad nabrojanih Balotelli je ublehanga svih ublehangi.

P.S. I glavne ublehe svijeta da zaboravim - Marco Boriello i Giampaolo Pazzini. Njih ni majka ne voli kakve su flopčuge.
sarajevo999999
Posts: 852
Joined: 28/02/2012 14:44

#1361 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by sarajevo999999 »

bersK wrote:Da dam i ja doprinos ovoj temi, da lanem koju.


Hm. Idemo bebo.

Marouane Chamakh, Tomasz Kuszczak, Lucas Leiva, Marek Jankulovski, Digao, Zaccardo, Ibrahim Afellay, Rafael van der Vaart, Yoann Gourcuff, Jonathan Zebina, Marko Marin, Kakha Kaladze, Morten Gamst Pedersen, Cicinho, Sylvinho, Vagner Love, Edmilson, Ciro Immobile i da dodam par balkanskih ubleha, a to su Lula, Sejo, Pandev, Balaban, Tomečak i Brozović, a od Srba imaš od Mitra do Žigića.

Izvukoh neke iz naftalina, al da su ublehe - jesu nema šta. Od ovih do sad nabrojanih Balotelli je ublehanga svih ublehangi.

P.S. I glavne ublehe svijeta da zaboravim - Marco Boriello i Giampaolo Pazzini. Njih ni majka ne voli kakve su flopčuge.
Nemoj njega, dobar je (bio)
Itsoktobealone
Posts: 2221
Joined: 25/08/2012 17:54

#1362 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by Itsoktobealone »

Onaj Fred iz Brazila je najveća prevara fudbala. On, pa svi ostali.
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#1363 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by bersK »

Itsoktobealone wrote:Onaj Fred iz Brazila je najveća prevara fudbala. On, pa svi ostali.

Sjecal se neko njegove proslave s cuclom, dok je igrao u Lyonu? Nigdje ne mogu da nadjem taj snimak na Yt, al to je bila jedna od prvih proslava tog fazona :)
User avatar
valjensija
Posts: 19
Joined: 24/11/2016 22:12

#1364 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by valjensija »

bersK wrote:
Itsoktobealone wrote:Onaj Fred iz Brazila je najveća prevara fudbala. On, pa svi ostali.

Sjecal se neko njegove proslave s cuclom, dok je igrao u Lyonu? Nigdje ne mogu da nadjem taj snimak na Yt, al to je bila jedna od prvih proslava tog fazona :)

User avatar
Logovan
Posts: 94388
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1365 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by Logovan »

Itsoktobealone wrote:Onaj Fred iz Brazila je najveća prevara fudbala. On, pa svi ostali.
Ma malo je reći da je bio prevara.
User avatar
Point.
Posts: 27789
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1366 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by Point. »

bersK wrote:Da dam i ja doprinos ovoj temi, da lanem koju.


Hm. Idemo bebo.

Marouane Chamakh, Tomasz Kuszczak, Lucas Leiva, Marek Jankulovski, Digao, Zaccardo, Ibrahim Afellay, Rafael van der Vaart, Yoann Gourcuff, Jonathan Zebina, Marko Marin, Kakha Kaladze, Morten Gamst Pedersen, Cicinho, Sylvinho, Vagner Love, Edmilson, Ciro Immobile i da dodam par balkanskih ubleha, a to su Lula, Sejo, Pandev, Balaban, Tomečak i Brozović, a od Srba imaš od Mitra do Žigića.

Izvukoh neke iz naftalina, al da su ublehe - jesu nema šta. Od ovih do sad nabrojanih Balotelli je ublehanga svih ublehangi.

P.S. I glavne ublehe svijeta da zaboravim - Marco Boriello i Giampaolo Pazzini. Njih ni majka ne voli kakve su flopčuge.
Ne bih se slozio da je Immobile ubleha. Eno ga drma u Laziju ko u stara dobra vremena.
Itsoktobealone
Posts: 2221
Joined: 25/08/2012 17:54

#1367 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by Itsoktobealone »

Logovan wrote:
Itsoktobealone wrote:Onaj Fred iz Brazila je najveća prevara fudbala. On, pa svi ostali.
Ma malo je reći da je bio prevara.
Ma ubjedljivo najgora 9ka u historiji Brazilske reprezentacije.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#1368 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by cyprus »

Kakha Kaladze? :-)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72866
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1369 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by Velkoski »

vazda ga k'o beka kupov'o na manaGeru :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1370 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by Tomahawk11 »

Valjda je ubleha neko ko je prodao muda pod bubrege i nikad nije dokazao svoj talent niti je uspio nesto.
Ubleha je neki Douglas u Barci, uzme covjek titulu, ne znas ni kako izgleda.
Kako je Lulic ubleha, jebo ga patak?! To mi rekli, jer eto ne igra u reprezentaciji kao i u klubu?! :? :-)
User avatar
Logovan
Posts: 94388
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1371 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by Logovan »

bersK wrote:Da dam i ja doprinos ovoj temi, da lanem koju.


Hm. Idemo bebo.

Marouane Chamakh, Tomasz Kuszczak, Lucas Leiva, Marek Jankulovski, Digao, Zaccardo, Ibrahim Afellay, Rafael van der Vaart, Yoann Gourcuff, Jonathan Zebina, Marko Marin, Kakha Kaladze, Morten Gamst Pedersen, Cicinho, Sylvinho, Vagner Love, Edmilson, Ciro Immobile i da dodam par balkanskih ubleha, a to su Lula, Sejo, Pandev, Balaban, Tomečak i Brozović, a od Srba imaš od Mitra do Žigića.

Izvukoh neke iz naftalina, al da su ublehe - jesu nema šta. Od ovih do sad nabrojanih Balotelli je ublehanga svih ublehangi.

P.S. I glavne ublehe svijeta da zaboravim - Marco Boriello i Giampaolo Pazzini. Njih ni majka ne voli kakve su flopčuge.
Nisu ovo ublehe. :-)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55668
Joined: 15/12/2008 16:53

#1372 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by ultima_palabra »

Itsoktobealone wrote:Onaj Fred iz Brazila je najveća prevara fudbala. On, pa svi ostali.
Fred je bio solidan napadač u onoj najboljoj generaciji Lyona, znao ga je zavući.

Kasnije opao i vratio se u Brazil, a onda ga oni počeli forsirati kao špica u reprezentaciji jer je konkurencija bila slaba. Tako je i ostao u lošem sjećanju.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40814
Joined: 21/05/2012 22:46

#1373 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by AmiĐa_Idriz »

Ucini mi se da sam procitao ime Lucasa Leive. Cuj on ubleha, e moj ti.












[emoji23][emoji23]

Sent from my LG-H420 using Tapatalk
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#1374 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by bersK »

Logovan wrote:
bersK wrote:Da dam i ja doprinos ovoj temi, da lanem koju.


Hm. Idemo bebo.

Marouane Chamakh, Tomasz Kuszczak, Lucas Leiva, Marek Jankulovski, Digao, Zaccardo, Ibrahim Afellay, Rafael van der Vaart, Yoann Gourcuff, Jonathan Zebina, Marko Marin, Kakha Kaladze, Morten Gamst Pedersen, Cicinho, Sylvinho, Vagner Love, Edmilson, Ciro Immobile i da dodam par balkanskih ubleha, a to su Lula, Sejo, Pandev, Balaban, Tomečak i Brozović, a od Srba imaš od Mitra do Žigića.

Izvukoh neke iz naftalina, al da su ublehe - jesu nema šta. Od ovih do sad nabrojanih Balotelli je ublehanga svih ublehangi.

P.S. I glavne ublehe svijeta da zaboravim - Marco Boriello i Giampaolo Pazzini. Njih ni majka ne voli kakve su flopčuge.
Nisu ovo ublehe. :-)

Možda jesam promašio za par njih, al reći da Brozović nije ubleha? Ne mogu da svarim. Lula i Sejo su jedne od većih prevara u reprezentaciji svih vremena. Hajrović im je vođa, pa onda oni za njim.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#1375 Re: Najvece ublehe u svijetu fudbala

Post by Bosanski_kralj »

bersK wrote:
Logovan wrote:
bersK wrote:Da dam i ja doprinos ovoj temi, da lanem koju.


Hm. Idemo bebo.

Marouane Chamakh, Tomasz Kuszczak, Lucas Leiva, Marek Jankulovski, Digao, Zaccardo, Ibrahim Afellay, Rafael van der Vaart, Yoann Gourcuff, Jonathan Zebina, Marko Marin, Kakha Kaladze, Morten Gamst Pedersen, Cicinho, Sylvinho, Vagner Love, Edmilson, Ciro Immobile i da dodam par balkanskih ubleha, a to su Lula, Sejo, Pandev, Balaban, Tomečak i Brozović, a od Srba imaš od Mitra do Žigića.

Izvukoh neke iz naftalina, al da su ublehe - jesu nema šta. Od ovih do sad nabrojanih Balotelli je ublehanga svih ublehangi.

P.S. I glavne ublehe svijeta da zaboravim - Marco Boriello i Giampaolo Pazzini. Njih ni majka ne voli kakve su flopčuge.
Nisu ovo ublehe. :-)

Možda jesam promašio za par njih, al reći da Brozović nije ubleha? Ne mogu da svarim. Lula i Sejo su jedne od većih prevara u reprezentaciji svih vremena. Hajrović im je vođa, pa onda oni za njim.
Sejo ili Seo?
Post Reply