Najpovoljniji krediti u BIH

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
Rexi1
Posts: 208
Joined: 04/04/2015 15:56

#1 Najpovoljniji krediti u BIH

Post by Rexi1 »

Dakle banke koje daju najpovoljnije kredite..jeste li dizali u nekoj, imate li neku za preporucit? Hvala
dozadnjekapi
Posts: 118
Joined: 13/03/2018 12:49

#2 Re: Najpovoljniji krediti u BIH

Post by dozadnjekapi »

samo budala ide u banku ... raspitaj se po kraju ima finih cika koje daju zajmove vrlo povoljno.
probook
Posts: 4584
Joined: 13/10/2013 22:38

#3 Re: Najpovoljniji krediti u BIH

Post by probook »

Rexi1 wrote:Dakle banke koje daju najpovoljnije kredite..jeste li dizali u nekoj, imate li neku za preporucit? Hvala
Zavisi koji iznos... Stambeni - union banka jer ima fixnu kamatu, ovi manji na npr 5 godina Nova banka.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#4 Re: Najpovoljniji krediti u BIH

Post by Daryl Dixon »

cuo sam i ja za Union da je tonbe..

mene interesuje da li neka banka daje kredit od preko 60+k a da sredstvo obezbjedjenja kredita nije hipoteka na kuću, stan?
zrakomlat
Posts: 10235
Joined: 23/09/2012 17:22

#5 Re: Najpovoljniji krediti u BIH

Post by zrakomlat »

Daryl Dixon wrote:cuo sam i ja za Union da je tonbe..

mene interesuje da li neka banka daje kredit od preko 60+k a da sredstvo obezbjedjenja kredita nije hipoteka na kuću, stan?
Mislim da ne. Agencija za bankarstvo je ogranicila iznos na 50.000 KM i rok na 10 godina, tako sam čuo u 3 banke, od poznanika sto rade. Sve preko toga-hipoteka.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#6 Re: Najpovoljniji krediti u BIH

Post by Daryl Dixon »

zrakomlat wrote:
Daryl Dixon wrote:cuo sam i ja za Union da je tonbe..

mene interesuje da li neka banka daje kredit od preko 60+k a da sredstvo obezbjedjenja kredita nije hipoteka na kuću, stan?
Mislim da ne. Agencija za bankarstvo je ogranicila iznos na 50.000 KM i rok na 10 godina, tako sam čuo u 3 banke, od poznanika sto rade. Sve preko toga-hipoteka.
hvala prijatelju :thumbup:
Post Reply