Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#151 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Ned071 »

Najdrazi Dragan Jakovljevic. Idol iz djetinjstva. Najmrzeg nemam mada mi je najcesce na k..c isao Haris Alihodzic.

Volio gledat alena sutera, stockova, papena, emanuel petita, zorza weu, deju savicevica...


Najbolji koje sam gledao uzivo Pape i Ronaldinho...
Overeem
Posts: 4
Joined: 10/09/2013 12:02

#152 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Overeem »

Najdraži Andriy Shevchenko, čovjek zbog koga sam i počeo da navijam za Milan, bio je prava napast za protivničke odbrane radujući se svakom postignutom golu kao da mu je prvi u karijeri. Van terena porodičan čovjek, bez ijednog skandala, skroman. Plakao sam kad je prešao u Čelzi (doduše bio sam dijete).
Najmrzi-Ramos i Diego Costa. Bahati i seljačine.
User avatar
Saian
Posts: 15317
Joined: 08/04/2004 21:50

#153 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Saian »

Image
SSemir
Posts: 4560
Joined: 26/02/2009 08:42

#154 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by SSemir »

skola nije bila opcije..radije crci od gladi nego ucit..
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#155 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by kamen spoticanja »

Aron Winter
dert
Posts: 6540
Joined: 28/09/2011 07:35
Location: dert

#156 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by dert »

najdrazi Edison Orantes de Nascimento ...PELE :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

najmrzi ...Maradona
zasto? ....zato
bull21
Posts: 2238
Joined: 14/06/2011 16:05

#157 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by bull21 »

Najdraži? Zidane! :sretan:

Najmrži? Messi! :zid:
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#158 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by vryzas »

Tomahawk11 wrote:
vryzas wrote:Image
Najmrzi ili najdrazi?
Zar ima dileme :?: :? :D


Gledao sam na TV-u dosta dobrih igraca, fudbalskih carobnjaka i virtuoza, a imao sam srecu da neke od njih gledam uzivo. 8) Pratim dosta aktivno i neke druge sportove, mogu slobodno reci da mi je dobar dio zivota vezan za sport. Kada bih krenuo nabrajati najdraze sportiste, ili cak samo fudbalere, sigurno bih zavrsio sa trocifrenim brojem, a ni tada spisak ne bi bio potpun jer bih sigurno nekoga zaboravio. :D

Ipak, jedno ime vec dosta dugo stoji na vrhu moje liste najdrazih sportista. Covjek cije ime je upisano u istoriju kluba u kojem je proveo najveci dio svoje karijere, ispisano na mnogim trofejima, nagradama, transparentima i dresovima, cije ime je usadjeno u srca svih koji vole Real, a cini mi se i skoro stopostotne vecine onih koji vole fudbal i sport.
Raúl González Blanco je jedan od najvecih (za mene licno najveci ikada), legenda cije ime je upisano u istoriju kluba uz imena ostalih legendi velikog Reala iz Madrida, imena kao sto su Bernabeu, Di Stefano, Gento, Puskas, Amaro, Sancis, Santiljana, Sancez, Butragenjo itd. itd.


Fudbalski virtuoz, igrac sa dusom, gospodin u kopackama, jos veci gospodin van terena, covjek sa pravim zivotnim vrijednostima, sportista od glave do pete, pravi profesionalac, veliki humaniratac...ma mogao bih nabrajati do sutra.

Jednostanije je reci kad porastem bicu Raul. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#159 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Tomahawk11 »

Ma to vise zbog naslova teme, a nisi nista komentarisao....ali naravno, zacudio bih se da neko za ovog covjeka moze reci da je najmrzi fudbaler.
Slazem se, velicina u svakom smislu rijeci, i na terenu i van njega.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#160 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Romanista 101% »

Raul je legenda Reala, ali Real kao klub ne zasluzuje da ima takvu velicinu. Sam nacin njegovog odlaska govori sve o tom klubu. Covjek je dao sve za Real, i oni ga na kraju sutnuse bez imalo dostojanstva. Tako se ne postupa sa legendama. To je hvala za sve sto je ucinio za Real. Klub bez dostojanstva.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#161 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Tomahawk11 »

Romanista 101% wrote:Raul je legenda Reala, ali Real kao klub ne zasluzuje da ima takvu velicinu. Sam nacin njegovog odlaska govori sve o tom klubu. Covjek je dao sve za Real, i oni ga na kraju sutnuse bez imalo dostojanstva. Tako se ne postupa sa legendama. To je hvala za sve sto je ucinio za Real. Klub bez dostojanstva.
Nisi u pravu. Real je gospodski klub, ali ima tu nesrecu da je zasjeo Perez, a on bas i ne mari previse za legende.
Ne mozemo Real poistovijetiti sa jednim covjekom koji trenutno ima moc da radi sta mu cejf.
Sjeti se Mourinha i njegovog Reala, pa se onda sjeti Carla i njegovog Reala. Dvije totalno razlicite ekipe sa istim igracima.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#162 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Tito_i_Partija »

Saian wrote:Image
Ne rece nam' jel' ti najdrazi il' najmrzi. :D
User avatar
turbofolk
Posts: 3136
Joined: 13/05/2014 09:37

#163 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by turbofolk »

Tomahawk11 wrote:Ma to vise zbog naslova teme, a nisi nista komentarisao....ali naravno, zacudio bih se da neko za ovog covjeka moze reci da je najmrzi fudbaler.
Slazem se, velicina u svakom smislu rijeci, i na terenu i van njega.
Kada smo 2000-te godine igrali sa Španijom na Koševu i izgubili 2:1, on je bio prva zvijezda Španske reprezentacije. Noć prije utakmice, španski trening je bio zatvoren za javnost. Bio sam među ruljom koja je na izlazu iz svlačionica čekala reprezentativce Španije i tražila po koji autogram. I dok su Mendieta, Albelda i ostali qrci palci samo odmahivali rukom, Raul zastade i sve do zadnjeg, ko god je tražio, dobio je autogram. Ja nisam tražio :) I dan danas imam ulaznicu sa te tekme koju su mi potpisali Bolić, Baljić, Hasan, Hibić ...

Raul je neponovljiv. Casillas takođe. Upravo na ovoj utakmici sa Španijom, kada je sva raja skandirala njegovo ime, Casillas kulturno pozdravi publiku na svim tribinama. Veliki gospodin, a tek na početku karijere bio.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#164 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Tomahawk11 »

turbofolk wrote:
Tomahawk11 wrote:Ma to vise zbog naslova teme, a nisi nista komentarisao....ali naravno, zacudio bih se da neko za ovog covjeka moze reci da je najmrzi fudbaler.
Slazem se, velicina u svakom smislu rijeci, i na terenu i van njega.
Kada smo 2000-te godine igrali sa Španijom na Koševu i izgubili 2:1, on je bio prva zvijezda Španske reprezentacije. Noć prije utakmice, španski trening je bio zatvoren za javnost. Bio sam među ruljom koja je na izlazu iz svlačionica čekala reprezentativce Španije i tražila po koji autogram. I dok su Mendieta, Albelda i ostali qrci palci samo odmahivali rukom, Raul zastade i sve do zadnjeg, ko god je tražio, dobio je autogram. Ja nisam tražio :) I dan danas imam ulaznicu sa te tekme koju su mi potpisali Bolić, Baljić, Hasan, Hibić ...

Raul je neponovljiv. Casillas takođe. Upravo na ovoj utakmici sa Španijom, kada je sva raja skandirala njegovo ime, Casillas kulturno pozdravi publiku na svim tribinama. Veliki gospodin, a tek na početku karijere bio.
Znas kako, covjek se rodi takav. Tesko od gospodina postane papak ili obrnuto.
User avatar
SkyLimit
Posts: 5193
Joined: 10/10/2012 15:49

#165 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by SkyLimit »

Ne dozivljavam fudbal toliko licno da bi nekom igracu zelio zlo, ali postoji jedan igrac za kojeg me ne bi nimalo potreslo da cujem da je slomio obje noge i nikad vise nece istrcati na teren
Image
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#166 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by todd_smith »

Sto je najgore, taj lik je od 19-23 godine najbolji igrac na svijetu na svojoj poziciji, a radi takva sranja
User avatar
Capajebo
Posts: 20694
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#167 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Capajebo »

Perfektan zadnji vezni, ali zna plakat k'o vel'ki :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#168 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by todd_smith »

Poslije pepa i messija, po meni najzasluzniji za Barcin uspjeh ali eto steta sto je picka :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 94159
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#169 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Logovan »

Makelele, Gattuso :thumbup:
User avatar
Saian
Posts: 15317
Joined: 08/04/2004 21:50

#170 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Saian »

Tito_i_Partija wrote:
Saian wrote:Image
Ne rece nam' jel' ti najdrazi il' najmrzi. :D

dobar je lexi, jes' znao mashit moreZbroda dok je bio u Barci, al halal mu je od mene :D, mislim da ovim sto je rekao, Ssemir previse pojednostavljuje stvari, al ne bih ulazio u raspravu, nije mi toliko stalo :D

oni koji su mi isli na ganglije: dzenaro gatuso aka Taz, marco materazzi, jonathan zebina, sinisa mihajlovic, Edmundo Alves de Souza Neto, paolo di canio, ricardo carvalho, igor stimac, onda onaj plavi sto je igro u Schalke-u, Danac igrao poslije u Juventusu christian poulsen, ja pogana svata tito mili, evo sad nadjoh
In the 89th minute of the UEFA Euro 2008 qualifier against Sweden, Sweden's Markus Rosenberg struck Poulsen, who in turn punched Rosenberg.[28] After conferring with his assistant referee, referee Fandel sent off Poulsen and awarded Sweden a penalty, which was never taken as a fan ran onto the pitch trying to punch the referee. The Danish player Michael Gravgaard grabbed a hold of the fan but the referee abandoned the game.[29]

In the aftermath of the game, an angry fan attempted to press charges against Poulsen for punching Rosenberg.[30] A member of the Copenhagen metropolitan police called for a month-long jail sentence,[30] and Danish Minister of Justice Lene Espersen called for Poulsen's exclusion from the national team.[31]

The prosecution service rejected the case on 18 June,[31] and national team coach Morten Olsen re-called Poulsen for the national team


oni koji mi idu na ganglije: Costa, Diego da Silva; Ramos, Sergio; Pepe; Lavezzi, Ezequiel; Spahic, Emir(iako sam odlucio spomenuti samo relevantne koji su i igracki nesto prezentniji pa me time cesto dovedu u situaciju da moram formirati misljenje o njima, Emira ne mogu izostavit jer je vise standardan nego sto nije reprezentativac, jebi ga); Mexes, Philippe

oni od kojih dobijem shizofrenichnu epizodu: Ibrahimovic, Buskec (zna igrat, igra za Barcu, nekad se cini ok, al nekad zna ispas' pichka da proste djeca koja citaju, uf), onda onaj mali na beku u Barci, Jordi Alba (isto ko buskec, samo se ovaj jos rjedje cini ok insan), Maradona, Gascoigne (otkako sam pogledao dokumentarac polako se krece prema grupi dragih mi)

oni koji su mi dragi (red nema nikakav znacaj ovde): Claudio Cannigia (jos uvijek trazim dres s njegovim imenom, ovo je totalni turbo folk, al ne mogu objasnit :D) , Juan Roman Riquelme, Zinedine Zidane, Andres Iniesta, Messi, Ronaldinho, Ronaldo luis Nazario Da Lima (bachvica :D), Diego Forlan, Zvjezdan Misimovic, Miki Rapaich, Yaya Toure, Jorge "El Mago" Valdivia, Puyol, Denis Bergkamp
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#171 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by nKrkan »

Chellini ogavan do Boga
User avatar
Koshpa
Posts: 4908
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#172 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Koshpa »

Najdrazi

Image

Image

Image

Image

Image


Najmrzi

Image :fazlija:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#173 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Tito_i_Partija »

Saian wrote: dobar je lexi, jes' znao mashit moreZbroda dok je bio u Barci, al halal mu je od mene :D, mislim da ovim sto je rekao, Ssemir previse pojednostavljuje stvari, al ne bih ulazio u raspravu, nije mi toliko stalo :D

oni koji su mi isli na ganglije: dzenaro gatuso aka Taz, marco materazzi, jonathan zebina, sinisa mihajlovic, Edmundo Alves de Souza Neto, paolo di canio, ricardo carvalho, igor stimac, onda onaj plavi sto je igro u Schalke-u, Danac igrao poslije u Juventusu christian poulsen, ja pogana svata tito mili, evo sad nadjoh
In the 89th minute of the UEFA Euro 2008 qualifier against Sweden, Sweden's Markus Rosenberg struck Poulsen, who in turn punched Rosenberg.[28] After conferring with his assistant referee, referee Fandel sent off Poulsen and awarded Sweden a penalty, which was never taken as a fan ran onto the pitch trying to punch the referee. The Danish player Michael Gravgaard grabbed a hold of the fan but the referee abandoned the game.[29]

In the aftermath of the game, an angry fan attempted to press charges against Poulsen for punching Rosenberg.[30] A member of the Copenhagen metropolitan police called for a month-long jail sentence,[30] and Danish Minister of Justice Lene Espersen called for Poulsen's exclusion from the national team.[31]

The prosecution service rejected the case on 18 June,[31] and national team coach Morten Olsen re-called Poulsen for the national team


oni koji mi idu na ganglije: Costa, Diego da Silva; Ramos, Sergio; Pepe; Lavezzi, Ezequiel; Spahic, Emir(iako sam odlucio spomenuti samo relevantne koji su i igracki nesto prezentniji pa me time cesto dovedu u situaciju da moram formirati misljenje o njima, Emira ne mogu izostavit jer je vise standardan nego sto nije reprezentativac, jebi ga); Mexes, Philippe

oni od kojih dobijem shizofrenichnu epizodu: Ibrahimovic, Buskec (zna igrat, igra za Barcu, nekad se cini ok, al nekad zna ispas' pichka da proste djeca koja citaju, uf), onda onaj mali na beku u Barci, Jordi Alba (isto ko buskec, samo se ovaj jos rjedje cini ok insan), Maradona, Gascoigne (otkako sam pogledao dokumentarac polako se krece prema grupi dragih mi)

oni koji su mi dragi (red nema nikakav znacaj ovde): Claudio Cannigia (jos uvijek trazim dres s njegovim imenom, ovo je totalni turbo folk, al ne mogu objasnit :D) , Juan Roman Riquelme, Zinedine Zidane, Andres Iniesta, Messi, Ronaldinho, Ronaldo luis Nazario Da Lima (bachvica :D), Diego Forlan, Zvjezdan Misimovic, Miki Rapaich, Yaya Toure, Jorge "El Mago" Valdivia, Puyol, Denis Bergkamp
Svaka cast za detaljno objasnjenje. Ovo je ono sto amerikanci kazu "above and beyond the call of duty". :D :thumbup: Mada ne vidim nigdje Munira, haman si mu vec sve halalio. :razz:

Dokumentarac Konja nisam gled'o, iako mislim da takvi filmovi inace sluze za poboljsavanje imidza, a ne da sad kreiraju neku objektivnu sliku njegovog karaktera. On je im'o talenat, nema govora, al' sjecam se da je k'o covjek bio gnjida, tipicni engleski krkan skolovan u pub-u sa dna kace. Tako da cu taj film rado potrazit', al' cu vjerovatno sve gledat' s nekom dozom skepticizma.

To za Poulsena nisam znao, iako sam vidio da se njegovo ime ponekad spomene na ovom forumu u negativnom kontekstu.

Meni dragi: Gabriel Batistuta (Fiorentinu i dan-danas strasno gotivim zbog njega), Stefan Effenberg (supak do bola, al' jest' ga bilo merak gledat' kako igra brate mili), nas pijacar Ibra, Ronaldinho, Edwin van der Sar, David Villa, Pavel Nedved, Miralem Pjanic, Marco Reus.

Ganglia fuckersi: Diego Costa, Marco Materazzi, Ezequiel Lavezzi, citava mesarska odbrana Reala (Pepe, Ramos, Carvajal, Coentrao), kao i sugavi holandski trio M. Van Bommel + N. de Jong + A Robben.

To je to sto se trenutno mogu sjetit', vjerovatno ih ima jos kamara koje trenutno zaboravljam. :)
Astrix
Posts: 1890
Joined: 30/09/2009 14:14

#174 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Astrix »

Ovo je legenda od covjeka...


Image

Dobro se sjecam utakmice na svjetskom 2002 kad su igrali protiv Svedske, trebala im pobjeda za prolazak dalje a na kraju zavrsilo 1-1, mislim da se tad nekad Batistuta i oprastao nisam siguran. Znam da mi ga je fakat zao bilo sto nisu prosli dalje a imali bruku prilika...
User avatar
Saian
Posts: 15317
Joined: 08/04/2004 21:50

#175 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Saian »

Tito_i_Partija wrote:
Svaka cast za detaljno objasnjenje. Ovo je ono sto amerikanci kazu "above and beyond the call of duty". :D :thumbup: Mada ne vidim nigdje Munira, haman si mu vec sve halalio. :razz:
ma kakav, al jos je mlad, ovi gore su se izborili za "mjesto" nakon duzeg perioda, jos cu malo pricekat, on je na klupi za atak na ganglije, jos malo loshine i trener ce ga poslat na zagrijavanje :oops:
Post Reply