Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply

Najjadnije mjesto u BiH

Skender Vakuf
31
5%
Vareš
166
27%
Ilijaš
31
5%
Donji Vakuf
18
3%
Kladanj
30
5%
Olovo
43
7%
Bos. Gradiška
20
3%
Bos Grahovo
146
23%
Novi Travnik
23
4%
Zenica
115
18%
 
Total votes: 623

Ci-Nick
Posts: 5178
Joined: 15/03/2015 17:38

#1401 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by Ci-Nick »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Ci-Nick wrote:Sad će Bach reći da Ci-Nick mrzi Sarajevo,...

"Često se tako subotom,..uglavnom na nagovor moje žene, dokotrljamo od Zenice do Sarajeva.
Kao i obično i jučer smo parkirali na velikom parkingu kod SCC-a i odmah se podjelili u dvije grupe,.. moja žena i djeca u jednu a ja sam sa sobom u drugu grupu.
Ne gubeći vrijeme oni se uputiše u svijet krpica a ja u šetnju gradom.
Odlučih da to ne bude uobičajena relacija prema Bašćaršiji nego da upoznam neke nove ulice i uličice.
Pređoh glavnu ulicu na pješačkom kod SCC-a i krenuh trotoarom ulice Kralja Tvrtka i već poslije par koraka posmatrajući fasadu i nadstrešnice sjetih se one:
"Pripazi, sinko, grad je dušmanin. Ne idi sredinom džade, satraće te štogod, ama nemoj ni plaho uz kraj – da te, boj se, ne udari nešta s krova, vego hajde 'nako, 'nako..."
Stigoh živ do Kranjčevićeve pa pokraj bolnice do Tepebašine. Na trotoaru mrtav golub divljaner .
Uputih se uz usku Tepebašinu ulicu, na desnoj strani zapuštena zgrada prekrivena grafitima, oko zgrade tragovi kiše od prethodnog dana.
Pomislih da se radi o jednosmjernoj ulici ali uskoro se sretoše dva automobila pa se onaj gornji morade vratiti dvadesetak metara da bi se nekako mimoišli.
Nastavih šetnju ulicom Gorica, ni ta ulica ništa šira, auta na trotoaru, pješaci na kolovozu.
Sa obe strane ulice i novih kuća i kuća ruševnih koje od starosti i zapuštenosti jedva da stoje na "nogama".
Očito da se nasljednici ne mogu dogovoriti pa tako sve ostavili sve da čeka, do Božje volje,..
Idući dalje stigoh i do naselja Ciglane.
Rođen sam u padinskom naselju u Zenici ali ne znam kome pade na pamet u toj strančugi gradi zgrade.
A sve je uz to poprilično oronulo i zapušteno.
Stigoh do Jukićeve pa preko prevoja krenuh prema ulici Muhameda Hadžijahića.
Tu zgrada do zgrade, sve one kako ih Nijemci zovu "Plattenhaus".
Zgrade kao od lego kockica. U Njemačkoj uglavnom u naseljima sa socijalnim stanovima. Niz ulicu ponovo sa obe strane parkirana vozila na trotoaru tako da pješaci htjeli ili ne htjeli moraju ići kolovozom i svaki tren paziti da ih kakav auto ne zgazi...
Da i još sam kod Skenderije gledajući one ruševine preko Miljacke u jednom trenu okrenuo glavu prema rakskrsnici pa još više bio iznenađen i zaprepašten izgledom jednog trolejbusa.
Vozilo javnog prijevoza koje je još prije 10 do 15 godina trebalo biti na otpadu.
I onda neko nešto priča i piše o propalim pločnicima u Zenici a 100 metara od centra Sarajeva počinju ruševine i urbicid.

Posmatrano globalno,.ono što su Olovo u odnosu na mjesta do 10.000 stanovnika, Zenica i Tuzla u odnosu na gradove od oko 100.000 stanovnika to je i Sarajevo u odnosu na gradove od 300.000 stanovnika,..
Dobro ti živ izađe iz Sarajeva, šuti dobro je, jednom si prob'o i nemoj više. :mrgreen:
Ma preživjet ću ja opet, snaći ću se,.. Sarajevo bolje poznajem od pola stanovnika Hrasnice, Ilidže,... Buća potoka.
Meni je Sarajevo drago ali mi je bezveze ako neko tvrdi da je Sarajevo "Najljepši grad na svijetu" a pljuje po Tuzli i Zenici.
Tuzla i Zenica se mogu upoređivati sa gradovima iste veličine a tako i Sarajevo, sa Ljubljanom, Bratislavom, Tallinom,..
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#1402 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Ci-Nick wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Ci-Nick wrote:Sad će Bach reći da Ci-Nick mrzi Sarajevo,...

"Često se tako subotom,..uglavnom na nagovor moje žene, dokotrljamo od Zenice do Sarajeva.
Kao i obično i jučer smo parkirali na velikom parkingu kod SCC-a i odmah se podjelili u dvije grupe,.. moja žena i djeca u jednu a ja sam sa sobom u drugu grupu.
Ne gubeći vrijeme oni se uputiše u svijet krpica a ja u šetnju gradom.
Odlučih da to ne bude uobičajena relacija prema Bašćaršiji nego da upoznam neke nove ulice i uličice.
Pređoh glavnu ulicu na pješačkom kod SCC-a i krenuh trotoarom ulice Kralja Tvrtka i već poslije par koraka posmatrajući fasadu i nadstrešnice sjetih se one:
"Pripazi, sinko, grad je dušmanin. Ne idi sredinom džade, satraće te štogod, ama nemoj ni plaho uz kraj – da te, boj se, ne udari nešta s krova, vego hajde 'nako, 'nako..."
Stigoh živ do Kranjčevićeve pa pokraj bolnice do Tepebašine. Na trotoaru mrtav golub divljaner .
Uputih se uz usku Tepebašinu ulicu, na desnoj strani zapuštena zgrada prekrivena grafitima, oko zgrade tragovi kiše od prethodnog dana.
Pomislih da se radi o jednosmjernoj ulici ali uskoro se sretoše dva automobila pa se onaj gornji morade vratiti dvadesetak metara da bi se nekako mimoišli.
Nastavih šetnju ulicom Gorica, ni ta ulica ništa šira, auta na trotoaru, pješaci na kolovozu.
Sa obe strane ulice i novih kuća i kuća ruševnih koje od starosti i zapuštenosti jedva da stoje na "nogama".
Očito da se nasljednici ne mogu dogovoriti pa tako sve ostavili sve da čeka, do Božje volje,..
Idući dalje stigoh i do naselja Ciglane.
Rođen sam u padinskom naselju u Zenici ali ne znam kome pade na pamet u toj strančugi gradi zgrade.
A sve je uz to poprilično oronulo i zapušteno.
Stigoh do Jukićeve pa preko prevoja krenuh prema ulici Muhameda Hadžijahića.
Tu zgrada do zgrade, sve one kako ih Nijemci zovu "Plattenhaus".
Zgrade kao od lego kockica. U Njemačkoj uglavnom u naseljima sa socijalnim stanovima. Niz ulicu ponovo sa obe strane parkirana vozila na trotoaru tako da pješaci htjeli ili ne htjeli moraju ići kolovozom i svaki tren paziti da ih kakav auto ne zgazi...
Da i još sam kod Skenderije gledajući one ruševine preko Miljacke u jednom trenu okrenuo glavu prema rakskrsnici pa još više bio iznenađen i zaprepašten izgledom jednog trolejbusa.
Vozilo javnog prijevoza koje je još prije 10 do 15 godina trebalo biti na otpadu.
I onda neko nešto priča i piše o propalim pločnicima u Zenici a 100 metara od centra Sarajeva počinju ruševine i urbicid.

Posmatrano globalno,.ono što su Olovo u odnosu na mjesta do 10.000 stanovnika, Zenica i Tuzla u odnosu na gradove od oko 100.000 stanovnika to je i Sarajevo u odnosu na gradove od 300.000 stanovnika,..
Dobro ti živ izađe iz Sarajeva, šuti dobro je, jednom si prob'o i nemoj više. :mrgreen:
Ma preživjet ću ja opet, snaći ću se,.. Sarajevo bolje poznajem od pola stanovnika Hrasnice, Ilidže,... Buća potoka.
Meni je Sarajevo drago ali mi je bezveze ako neko tvrdi da je Sarajevo "Najljepši grad na svijetu" a pljuje po Tuzli i Zenici.
Tuzla i Zenica se mogu upoređivati sa gradovima iste veličine a tako i Sarajevo, sa Ljubljanom, Bratislavom, Tallinom,..
To rade malograđani i primitivni ljudi, skormnih pogleda na svijet, opterećeni predrasudama a neki i politički motivisani. Meni je još jadnije kada se neko primi na tu priču Sarajevo vs. Zenica, Zenica vs. Saraejvo ili Tuzla...šta ti ja znam, pa nešto kao oni jedni drugima prebaciju a u suštini ne vide dalje od svog nosa. zato ja generalno ne komentarišem na ovakvim temam ali tvoja priča mi bila šega pa eto ostavio komentar. :mrgreen:
Ci-Nick
Posts: 5178
Joined: 15/03/2015 17:38

#1403 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by Ci-Nick »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Ci-Nick wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Dobro ti živ izađe iz Sarajeva, šuti dobro je, jednom si prob'o i nemoj više. :mrgreen:
Ma preživjet ću ja opet, snaći ću se,.. Sarajevo bolje poznajem od pola stanovnika Hrasnice, Ilidže,... Buća potoka.
Meni je Sarajevo drago ali mi je bezveze ako neko tvrdi da je Sarajevo "Najljepši grad na svijetu" a pljuje po Tuzli i Zenici.
Tuzla i Zenica se mogu upoređivati sa gradovima iste veličine a tako i Sarajevo, sa Ljubljanom, Bratislavom, Tallinom,..
To rade malograđani i primitivni ljudi, skormnih pogleda na svijet, opterećeni predrasudama a neki i politički motivisani. Meni je još jadnije kada se neko primi na tu priču Sarajevo vs. Zenica, Zenica vs. Saraejvo ili Tuzla...šta ti ja znam, pa nešto kao oni jedni drugima prebaciju a u suštini ne vide dalje od svog nosa. zato ja generalno ne komentarišem na ovakvim temam ali tvoja priča mi bila šega pa eto ostavio komentar. :mrgreen:
Ovo je bila "maksuz" priča kao odgovor na one članke koje Bach kači,..
Ako želiš naći samo ružno i negativno onda ćeš ga svakako naći bez obzira da li se radi o Olovu, Zenici, Sarajevu ili Beču.
Bio sam ja i u nekim "perfektnim " gradovima.
Meni su previše sterilni.
Meni je BiH potaman samo da je malo više optimizma, rada i poštenja.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66187
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1404 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by _BataZiv_0809 »

plain vanilla wrote:
ma hrana nije problem, 100 metara dalje imas dva restorana gdje je hrana dobra, nije skupo... taj Lovac jeste odron. Problem je sto nema nikakvih dogadjaja. Ima ta Panonika, ne kazem da to nije odlicno za grad koji nema ni potok, kamoli kakvu rijeku, ali nije to dovoljno. Ljeti se odrzava Kaleidoskop, i da je takvih bar 10 godisnje, bilo bi super, Ali nekoliko dana Kaleidoksopa ne moze upotpuniti cijelu godinu.
Vode sad imamo 24 sata, grijanje nam je najjeftinije u BiH, jedan smo od najzagadjenijih gradova u Europi :-) , i tako :mrgreen: Nismo najgori, ali nemamo se vala cime ni pohvaliti
Volim Tuzlu :thumbup:
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#1405 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by Ommadawn »

Ma da se razumijemo - sva ova mjesta sto smo ovdje pobrojali nisu ni prije kotirala nesto visoko. Godinama su mladji ljudi odlazili iz njih u vece gradove radi studija ili posla.
Medjutim u vecim gradovima se donekle i postovao zakon za urbanu gradnju pa nije sve izgledalo tako nakrcano i bez ikakvog reda. No i pored toga, Sarajevo, Tuzla i Banja Luka su dobili svoja "favela"-naselja.
realna do boli
Posts: 1674
Joined: 08/06/2006 13:04
Location: na mjestu ...

#1406 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by realna do boli »

bitanga_sa_otesa wrote:
realna do boli wrote:uredzenost... dodzete ...
i ja sam iznenaDŽen
Jos da moram kucati č i ć..bilo bi jos vise ispravki :D Poznato je da mi iz Travnika imamo manu vezano za č i ć...a poneki i za đ i dž..eto ja priznam.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1407 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by bitanga_sa_otesa »

realna do boli wrote:
Jos da moram kucati č i ć..bilo bi jos vise ispravki :D Poznato je da mi iz Travnika imamo manu vezano za č i ć...a poneki i za đ i dž..eto ja priznam.
pa daj malo se potrudi :D ili na instrukcije 8-)
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#1408 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by Gojeni H »

avenija wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Urota! :run:
Sta te cudi druze, pa stavio @bach Zenicu zbog licnih amoniziteta na anketu koja je vec u 10 mjesecu presla 1000 rodjenih u 2017 godini a Tuzla za 12 mjeseci 2017 nece ni do 900 dobaciti.
Da ne govorim da svi ostali gradovi na anketi kada se skupe i pomnoze sa 3 nece dobaciti do Zenice.
Grad koji je u zadnjih 10 godina izgradio najsavremeniju regionalne deponiju u drzavi, azile, arene, trzni centar, ceste,puteve, GGM, 20+ kruznih tokova, cjelokupnu rasvjetu u gradskoj zoni, kina, ima najuspesnije pozoriste u drzavi, jedini stadion u drzavi koji ispunjava EU standarde, atletki stadion, trening centar, muzej, zgrade fakulteta, fontane , vodovod, grad na zeljeznici, grad na autoputu, grad sa 5171 vise zaposlenih u zadnjih 5 godina ( 31.12.2012. godine, iznosio je 22.040 30.06.2017. godine, iznosio je 27.211) i ovdje se nalazi sa mjestima koji imaju stanovnika onoliko koliko Zenica dobije rodjenih za 1-2 godine, koji nemaju apoteku itd.. :roll:
Kako je ti opisa, Zenica i jest top, primjer za mnoge.
PM72
Posts: 17777
Joined: 30/04/2012 16:54

#1409 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by PM72 »

Gojeni H wrote:
avenija wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Urota! :run:
Sta te cudi druze, pa stavio @bach Zenicu zbog licnih amoniziteta na anketu koja je vec u 10 mjesecu presla 1000 rodjenih u 2017 godini a Tuzla za 12 mjeseci 2017 nece ni do 900 dobaciti.
Da ne govorim da svi ostali gradovi na anketi kada se skupe i pomnoze sa 3 nece dobaciti do Zenice.
Grad koji je u zadnjih 10 godina izgradio najsavremeniju regionalne deponiju u drzavi, azile, arene, trzni centar, ceste,puteve, GGM, 20+ kruznih tokova, cjelokupnu rasvjetu u gradskoj zoni, kina, ima najuspesnije pozoriste u drzavi, jedini stadion u drzavi koji ispunjava EU standarde, atletki stadion, trening centar, muzej, zgrade fakulteta, fontane , vodovod, grad na zeljeznici, grad na autoputu, grad sa 5171 vise zaposlenih u zadnjih 5 godina ( 31.12.2012. godine, iznosio je 22.040 30.06.2017. godine, iznosio je 27.211) i ovdje se nalazi sa mjestima koji imaju stanovnika onoliko koliko Zenica dobije rodjenih za 1-2 godine, koji nemaju apoteku itd.. :roll:
Kako je ti opisa, Zenica i jest top, primjer za mnoge.
Svaka im čast.Iskreno se nadam da će bar jedna porodica koja je šljegla u Sarajevo dići sidra i potražiti bolju nafaku u Zenici.
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#1410 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by Gojeni H »

PM72 wrote:
Svaka im čast.Iskreno se nadam da će bar jedna porodica koja je šljegla u Sarajevo dići sidra i potražiti bolju nafaku u Zenici.
Zasto se iskreno nadas?
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#1411 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by kafanski_covjek »

_BataZiv_0809 wrote:
plain vanilla wrote:
ma hrana nije problem, 100 metara dalje imas dva restorana gdje je hrana dobra, nije skupo... taj Lovac jeste odron. Problem je sto nema nikakvih dogadjaja. Ima ta Panonika, ne kazem da to nije odlicno za grad koji nema ni potok, kamoli kakvu rijeku, ali nije to dovoljno. Ljeti se odrzava Kaleidoskop, i da je takvih bar 10 godisnje, bilo bi super, Ali nekoliko dana Kaleidoksopa ne moze upotpuniti cijelu godinu.
Vode sad imamo 24 sata, grijanje nam je najjeftinije u BiH, jedan smo od najzagadjenijih gradova u Europi :-) , i tako :mrgreen: Nismo najgori, ali nemamo se vala cime ni pohvaliti
Volim Tuzlu :thumbup:
volim Tuzlanke :D
PM72
Posts: 17777
Joined: 30/04/2012 16:54

#1412 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by PM72 »

Gojeni H wrote:
PM72 wrote:
Svaka im čast.Iskreno se nadam da će bar jedna porodica koja je šljegla u Sarajevo dići sidra i potražiti bolju nafaku u Zenici.
Zasto se iskreno nadas?
Zato što je ovaj grad prepun iskompleksiranih hojrata koji ne skrivaju mržnju prema Sarajevu...
meteorit135531
Posts: 702
Joined: 29/05/2016 16:35

#1413 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by meteorit135531 »

Ima li iko ikakve informacije o Bileci, kakav je to grad i kakva je tamo situacija?
Amaryl
Posts: 73
Joined: 23/09/2011 17:40

#1414 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by Amaryl »

Usora...opcina na silu...
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#1415 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by Ommadawn »

kafanski_covjek wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
plain vanilla wrote:
ma hrana nije problem, 100 metara dalje imas dva restorana gdje je hrana dobra, nije skupo... taj Lovac jeste odron. Problem je sto nema nikakvih dogadjaja. Ima ta Panonika, ne kazem da to nije odlicno za grad koji nema ni potok, kamoli kakvu rijeku, ali nije to dovoljno. Ljeti se odrzava Kaleidoskop, i da je takvih bar 10 godisnje, bilo bi super, Ali nekoliko dana Kaleidoksopa ne moze upotpuniti cijelu godinu.
Vode sad imamo 24 sata, grijanje nam je najjeftinije u BiH, jedan smo od najzagadjenijih gradova u Europi :-) , i tako :mrgreen: Nismo najgori, ali nemamo se vala cime ni pohvaliti
Volim Tuzlu :thumbup:
volim Tuzlanke :D
Ja volim jednu Tuzlanku :)
palermo
Posts: 22358
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#1416 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by palermo »

meteorit135531 wrote:Ima li iko ikakve informacije o Bileci, kakav je to grad i kakva je tamo situacija?
tuga i bol......istočna hercegovina je svakako bogu iza leđa, e sad od svih tih opština i opštinica u istočnoj Hercegovini, Bileća je najjadnija......
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15636
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#1417 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by problemnatravunu »

palermo wrote:
meteorit135531 wrote:Ima li iko ikakve informacije o Bileci, kakav je to grad i kakva je tamo situacija?
tuga i bol......istočna hercegovina je svakako bogu iza leđa, e sad od svih tih opština i opštinica u istočnoj Hercegovini, Bileća je najjadnija......
Proizvodi bilećke mljekare "Pađeni" su vrhunski, ukusni kao domaći, nisu industrijski "sj_ebani", moja preporuka :thumbup:
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#1418 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by Gojeni H »

PM72 wrote: Zato što je ovaj grad prepun iskompleksiranih hojrata koji ne skrivaju mržnju prema Sarajevu...
Tesko tebi s tobom.
User avatar
orinoco
Posts: 1687
Joined: 14/01/2017 17:46

#1419 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by orinoco »

Gojeni H wrote:
PM72 wrote: Zato što je ovaj grad prepun iskompleksiranih hojrata koji ne skrivaju mržnju prema Sarajevu...
Tesko tebi s tobom.
Zašto, PM je apsolutno u pravu. Ne živiš u Sarajevu i ne znaš.
User avatar
nadžak
Posts: 2162
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#1420 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by nadžak »

PM72 wrote:
Gojeni H wrote:
PM72 wrote:
Svaka im čast.Iskreno se nadam da će bar jedna porodica koja je šljegla u Sarajevo dići sidra i potražiti bolju nafaku u Zenici.
Zasto se iskreno nadas?
Zato što je ovaj grad prepun iskompleksiranih hojrata koji ne skrivaju mržnju prema Sarajevu...
Iznenađenjima nikad kraja. Da je ovo napisao neki balavac-navijač jarane ocami, allaami još bih i razumio!
Zar i ti sine Brute?!
User avatar
nepass1
Posts: 9697
Joined: 06/07/2017 07:35

#1421 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by nepass1 »

bar ovo par tema sto ja pratim svaki mu je post na istu temu. neki dosljo nesta skrivio. njegovi valjda osnovali sarajevo, na visegradskoj kapiji na svaki kamen uklesano pm72.
User avatar
orinoco
Posts: 1687
Joined: 14/01/2017 17:46

#1422 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by orinoco »

nepass1 wrote:bar ovo par tema sto ja pratim svaki mu je post na istu temu. neki dosljo nesta skrivio. njegovi valjda osnovali sarajevo, na visegradskoj kapiji na svaki kamen uklesano pm72.
Svojim očima vidjela :D


"Svak' se češe gdje ga svrbi" :D
Last edited by orinoco on 08/11/2017 19:56, edited 1 time in total.
PM72
Posts: 17777
Joined: 30/04/2012 16:54

#1423 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by PM72 »

Kad vidim face po tramvajima,kulturu življenja,parkiranja,dijaloga,smeće i destrukciju...tačno poželim da se Srbi vrate...
User avatar
Kyuss
Posts: 970
Joined: 13/07/2007 14:17

#1424 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by Kyuss »

Image

Na koji fazon ovo ima 30% glasova?!
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#1425 Re: Najjadnija mjesta, gradovi, općine u BiH

Post by JThomas »

ama grahovo je van konkurencije. kad isključimo grahovo možemo dalje pričati. to je jebeni fallout...
Post Reply