Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6765
Joined: 20/02/2013 14:14

#1576 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Cherry-Cherry »

Moja tema - sve o kosi :D
Ja na plaži stavim regenerator i skupim u punđu i tako blejim po cijeli dan. Naveče je operem samo sa regeneratorom. Bude mi bolja kosa na moru, nego ovako. :thumbup: Nemoj stavljati ulje, dobit ćeš efekat tave, samo će je ispržiti.
Ja volim hidrantne maske ljeti, macadamia mi je odlična.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#1577 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by sheilak »

Cherry-Cherry wrote:Moja tema - sve o kosi :D
Ja na plaži stavim regenerator i skupim u punđu i tako blejim po cijeli dan. Naveče je operem samo sa regeneratorom. Bude mi bolja kosa na moru, nego ovako. :thumbup: Nemoj stavljati ulje, dobit ćeš efekat tave, samo će je ispržiti.
Ja volim hidrantne maske ljeti, macadamia mi je odlična.
hvala!

bas zanimljivo ovo sa regeneratorom, probat cu.
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#1578 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Mariella »

Ima li iko preporuku za frizerku koja zna raditi sa cickavom/valovitom kosom? Ili bar ako joj pokazes sliku da zna prekopirati :D
Ovako bih:

Image
Image
upsy_daisy
Posts: 639
Joined: 04/01/2016 15:26

#1579 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by upsy_daisy »

Mariella wrote:Ima li iko preporuku za frizerku koja zna raditi sa cickavom/valovitom kosom? Ili bar ako joj pokazes sliku da zna prekopirati :D
Ovako bih:

Image
Image
Hm....ovo ne izgleda komplikovano uopšte.Ali, ok, ja nisam frizer :D
Otiđi sa slikom u bilo koji bolji salon...mislim da bi trebali znati.
En Studio u Scc, moja preporuka.
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#1580 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Mariella »

upsy_daisy wrote:
Mariella wrote:Ima li iko preporuku za frizerku koja zna raditi sa cickavom/valovitom kosom? Ili bar ako joj pokazes sliku da zna prekopirati :D
Ovako bih:
Hm....ovo ne izgleda komplikovano uopšte.Ali, ok, ja nisam frizer :D
Otiđi sa slikom u bilo koji bolji salon...mislim da bi trebali znati.
En Studio u Scc, moja preporuka.
Hvala :) Ne izgleda ni meni komplikovano :lol: ali dosad svaki put kada sam trazila krace stepene kao sto je na drugoj slici npr, uvijek sam zavrsila na istom klasicnom "stepenastom" frizu, i to sve u razlicitim salonima :D
upsy_daisy
Posts: 639
Joined: 04/01/2016 15:26

#1581 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by upsy_daisy »

Mariella wrote:
upsy_daisy wrote:
Mariella wrote:Ima li iko preporuku za frizerku koja zna raditi sa cickavom/valovitom kosom? Ili bar ako joj pokazes sliku da zna prekopirati :D
Ovako bih:
Hm....ovo ne izgleda komplikovano uopšte.Ali, ok, ja nisam frizer :D
Otiđi sa slikom u bilo koji bolji salon...mislim da bi trebali znati.
En Studio u Scc, moja preporuka.
Hvala :) Ne izgleda ni meni komplikovano :lol: ali dosad svaki put kada sam trazila krace stepene kao sto je na drugoj slici npr, uvijek sam zavrsila na istom klasicnom "stepenastom" frizu, i to sve u razlicitim salonima :D
Kontam.Ne znam, En studio ima dobre frizere, trebali bi znati, samo ne znam koliko će ti naplatiti,malo su skuplji oni.
imim
Posts: 97
Joined: 20/08/2013 14:16

#1582 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by imim »

Olaplex koristi salon ML, u Velaninim neboderima, na Otoci. Tražite Lejlu da vam radi, cura je super profesionalac.

Nego zna li neko neki salon gdje je jeftinije feniranje duge kose? Uvijek mi bude puno dati 15 KM, a bez feniranja sam ko strujom udarena :D
tama33
Posts: 14
Joined: 04/04/2013 21:04

#1583 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by tama33 »

imim wrote:Olaplex koristi salon ML, u Velaninim neboderima, na Otoci. Tražite Lejlu da vam radi, cura je super profesionalac.

Nego zna li neko neki salon gdje je jeftinije feniranje duge kose? Uvijek mi bude puno dati 15 KM, a bez feniranja sam ko strujom udarena :D
F.S. MEXX na Alipasinom u blizini opstine N Grad svaki utorak 8 KM na sve duzine
User avatar
Fast Driver
Posts: 443
Joined: 09/01/2013 16:57

#1584 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Fast Driver »

Kakav je frizer za muske Alen na Kovacicima/Grbavici? Skupo? Vidim da radi neke fensi frizure, a meni treba samo masinicom na dvije dimenzije bez komplikovanja. Ili da ganjam nekog drugog frizera?
User avatar
badalpur
Posts: 589
Joined: 08/10/2009 15:50

#1585 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by badalpur »

Još jedna antiantiantipreporuka od mene. Salon Glamur u Kolodvorskoj!! Tu ćete dobiti sve osim glamura :run: ...Koji sam ja peh!! Bila u blizini na nekoj radionici i javljaju i da moram na neki, kosa katastrofa i odletim tu. Cura se meni se čini zove Alma, upropastila me. Treba šiša efilerkama :shock: :shock: ...Ko to još radi??? Eto dokle je došlo kad nisam ni platila, doslovce sam pobjegla iz salona a sad hodam ko koza :cry: :cry: :cry:
Neka000
Posts: 1
Joined: 21/10/2017 15:25

#1586 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Neka000 »

Pozz,
ima li neko preporuku za frizera koji zna ošišati kratku žensku frizuru,da mi lijepo istanji kosu stepenastim šišanjem.Otkako je Hasan otišao u Australiju patim se k`o u priči.Probala u više salona, zadnji put bila u En style na Dobrinji.Djevojka ljubazna i sve ali ne zna šišati.Tanji mi kratku-ultra karatku kosu filirkama.Rezultat moja oštrka kosa ko kaciga.Koliko sam skontala u većini salona sad farbaju, neke maske i preparate meljaju,loknice,punđice...sve nešto vrhunsko ali majstora frizera ni na mapi.
Zato bih vam bila zahvalna ako imate informaciju da ima negdje neko sa šiša, podjelite je...
User avatar
badalpur
Posts: 589
Joined: 08/10/2009 15:50

#1587 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by badalpur »

Neka000 wrote:Pozz,
ima li neko preporuku za frizera koji zna ošišati kratku žensku frizuru,da mi lijepo istanji kosu stepenastim šišanjem.Otkako je Hasan otišao u Australiju patim se k`o u priči.Probala u više salona, zadnji put bila u En style na Dobrinji.Djevojka ljubazna i sve ali ne zna šišati.Tanji mi kratku-ultra karatku kosu filirkama.Rezultat moja oštrka kosa ko kaciga.Koliko sam skontala u većini salona sad farbaju, neke maske i preparate meljaju,loknice,punđice...sve nešto vrhunsko ali majstora frizera ni na mapi.
Zato bih vam bila zahvalna ako imate informaciju da ima negdje neko sa šiša, podjelite je...
Ja sam se 10 godina šišala kratko i u tom periodu sam probala više frizera , ali niko me nije znao ošišati kao Elma iz Imagea. Nekad je radila u Robotu, a sad je u salonu u Zelenih beretki. Fakat samo kod nje uvijek imala vrh frizuru, jer kratku kosu je jako bitno znati ošišati a to baš malo ko zna u Sa.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#1588 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by P308 »

Dr Baltazar wrote:
ambition wrote:Zna li neko dobrog muskog frizera u Sarajevu? Hocu da uradim undercut sa low skin fadeom, znaci treba mi frizer kad mu to kazem da nece zinut u mene. I da ce mi to uraditi kvalitetno.. Doduse imam i slike, samo mi frizer treba koji je radio takve frizure.
I jos, ima li neka preporuka za dobar vosak za kosu ili kremu? Da mi ne izgleda kosa masna nakon nanosenja. I da ucvrsti kosu, koliko toliko. Da ne ostavlja perut ili nesto slicno. Probao sam jednom neku bijelu kremu za kosu, sva mi kosa bila u peruti. Dosad koristio taftov creative look vosak, providni.. Nije los, jedino sto ne ucvrsne kosu nimalo i mozda da malo kosa izgleda masno.
Ja mislim da je Alen, trenutno, najbolji muški frizer u gradu i neko ko prati trendove, dosta komunicira sa mušterijom. Uglavnom sve preporuke :)
Koliko kosta sisanje kod tog Alena?
Tako su pricali za Eldina koji je radio u KS-u u Importanneu pa otvorio svoj salon na Kosevu. Ja otisao, i osisao me isto ko i ostali "prosjecni" frizeri, nikakve razlike, mozda cak i malo losije od ostalih. Mozda nije bio njegov dan, ali ja se bas razocarao.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1589 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by vješalica »

Neka000 wrote: filirkama.
efilirke ;)

u čemu je problem ?
ako šišaš se onim ravnim glupavo će ti ispasti i neće ti rasti ravnomjerno,a izgledati će ti kosa ko kaciga
moja rodica se šišala kratko i probala sa ravnim grozno joj ispalo,jednom je šišala nekakva iz hrasnog mašinicom,ma sranje joj od kose napravila sva sreća pa kosa raste
samo se šiša efilirkama i to negdje za neke male pare pitaću je gdje pa prenesem,ok joj ispadne skroz iako ima tanju kosu
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#1590 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Nisrin »

.
Last edited by Nisrin on 18/12/2017 15:46, edited 1 time in total.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1591 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by vješalica »

znam da je komplet kosu joj sisaoefilirkama i ona je komplet stepenasta i kad raste nema da strsi preko usiju npr nego lijepo pada
ali kad sisa ravnim ma ruzno bude bas
tako da ne znam kako ko voli i kako zamislja na glavi da mu stoji i kakva mu je dlaka
ko ima ostriju dlaku to fkt lijepo bude
kome je kosa tanka malo zna biti teze za oblikovat
eyduh
Posts: 84
Joined: 12/06/2013 19:42
Location: sarajevo

#1592 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by eyduh »

frizerski salon ML na cengic vili me razocarao.... imaju super ocjene na fejsu a i ovdje sam vidjela super komentare, ali sve u svemu bacen novac, iako sam detaljno objasnila sta zelim. iduci put idem nazad u image, iako su dosta skuplji, na duze staze se isplati.
User avatar
frosty
Posts: 1290
Joined: 26/11/2017 16:53

#1593 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by frosty »

eyduh wrote:frizerski salon ML na cengic vili me razocarao.... imaju super ocjene na fejsu a i ovdje sam vidjela super komentare, ali sve u svemu bacen novac, iako sam detaljno objasnila sta zelim. iduci put idem nazad u image, iako su dosta skuplji, na duze staze se isplati.
Toplo ti preporucujem salon Glamur na Socijalnom. Djevojka se zove Seve, meni radila balayage i ombre. Neces se pokajati.
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#1594 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Zoya »

*ebo sarajevske salone, da mi je otići kod ovog Munira :srce:
User avatar
frosty
Posts: 1290
Joined: 26/11/2017 16:53

#1595 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by frosty »

Zoya wrote:*ebo sarajevske salone, da mi je otići kod ovog Munira :srce:
Munir je car! Pratim ga redovno i divim se :D Pitam se kako mu nije zao da isprlja kosulju dok onako u zanosu nanosi farbu :lol:
eyduh
Posts: 84
Joined: 12/06/2013 19:42
Location: sarajevo

#1596 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by eyduh »

;-)
frosty wrote:
eyduh wrote:frizerski salon ML na cengic vili me razocarao.... imaju super ocjene na fejsu a i ovdje sam vidjela super komentare, ali sve u svemu bacen novac, iako sam detaljno objasnila sta zelim. iduci put idem nazad u image, iako su dosta skuplji, na duze staze se isplati.
Toplo ti preporucujem salon Glamur na Socijalnom. Djevojka se zove Seve, meni radila balayage i ombre. Neces se pokajati.
Hvala! nasla sam ih na fb i dosta dobro rade
User avatar
frosty
Posts: 1290
Joined: 26/11/2017 16:53

#1597 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by frosty »

eyduh wrote:;-)
frosty wrote:
eyduh wrote:frizerski salon ML na cengic vili me razocarao.... imaju super ocjene na fejsu a i ovdje sam vidjela super komentare, ali sve u svemu bacen novac, iako sam detaljno objasnila sta zelim. iduci put idem nazad u image, iako su dosta skuplji, na duze staze se isplati.
Toplo ti preporucujem salon Glamur na Socijalnom. Djevojka se zove Seve, meni radila balayage i ombre. Neces se pokajati.
Hvala! nasla sam ih na fb i dosta dobro rade
Nema na cemu :)
eyduh
Posts: 84
Joined: 12/06/2013 19:42
Location: sarajevo

#1598 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by eyduh »

iii da... gdje se ima kupiti dobra proteinska maska?
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#1599 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by rizibizi »

Sta rekosmo, ko je najbolji muski frizer u gradu, ne pitam sta kosta, ali necu ni da mi prodaju m... pod bubrege i slicne sanerske fore?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1600 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Tomahawk11 »

rizibizi wrote:Sta rekosmo, ko je najbolji muski frizer u gradu, ne pitam sta kosta, ali necu ni da mi prodaju m... pod bubrege i slicne sanerske fore?
Šta tražiš od frizera? Mislim, kakvu frizuru?
Nešto specijalno ili neka klasična muška frizura?
Post Reply