Najbolji advokat za razvod

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#26

Post by tigris »

ja sam cula za advokata karabegovica da je dobar al ne znam tacno u kojoj je oblasti....i mislim da se nalazi negdje na carsiji........
saim_adka
Posts: 847
Joined: 21/06/2005 08:25

#27

Post by saim_adka »

.
Last edited by saim_adka on 25/01/2017 10:15, edited 1 time in total.
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#28

Post by horns&drums »

Juiceman, je l' poemecaj urodjen ili je nastao tjekom vaseg zajednickog zivota?
User avatar
baby_angel
Posts: 508
Joined: 01/08/2006 12:52

#29

Post by baby_angel »

Juiceman wrote:Nisu sve majke majke
Ova ima poremećaj osobnosti
evo kliničke slike

radi se o tome da se u javnosti malo zna o temeljnom psihijatrijskom poremećaju koji se zove Granični poremećaj osobnosti...(BPD...borderline personality disorder..)...zahvaća oko 3 % opće populacije od kojih su 75 % žene....i to najženstvenije..najseksipilnije..najpoželnije žene na ovom planetu..zato jer vas u početku vole ko boga (laž)...zato jer je sex fantastičan (laž..u sexu s njima nema ljubavi..)....ljudi s BPD (UKUPNO 5 % žena) nije sposobno voljeti ni svoje supruge..ni svoju djecu....oni po provilu ne mogu poznavati ljubav prema drugome ni u kojem obliku.....

Vaša žena ima obrazac nestabilnih personalnih veza (nevjeru..i to ne po prvi put )...previše je zahtjevna i ne poštuje ni svoje ni tuđe granice....projecira svoje postupke (nevjeru na vas)...ucjenjuje vas i prijeti (splitting...crno- bijeli pogled na blisku osobu..kad se iz najvolenije pretvori u crnog vraga..kojemu će ona pokazati...)..pokazuje nevjerovatnu mogućnost empatije i izrazito je uvjerljiva u svojoj distorzionoj kampanji protiv vas...odvjetnica joj je "dobra" prijateljica usprkos apsurdnosti i nelogičnosti i nedokazivosti njenih optužbi....usto ona vas laže i zamagljuje istinu...ne trudite se sasuti joj preljub u lice....u očajničkim pokušajima da sakriju loše mišljenje koje imaju o sebi ..oni nisu sposobni NIKAD reći ni oprosti...ni žao mi je

VAŠA ŽENA VJEROVATNO IMA GRANIČNI POREMEĆAJ OSOBNOSTI I OD RANE ODRASLE DOBI - OTKAD JE POREMEĆAJ NASTAO APSOLUTNO JE NESPOSOBNA DA BUDE DOBRA SUPRUGA I MAJKA....

...bježite od nje i spasite djecu...sustav vam teško dozvoljava išta logičnije i normalnije...

:( Tuzno...
informator
Posts: 4
Joined: 19/08/2006 15:36

#30

Post by informator »

Ev' ja, kao advokat da ti odmah kazem da si izgubio na sudu :) Dijete uvijek ide majki, osim ako je mentalno nesposobna za odgajanje. A da bi dokazao da je mentalno nestabilna moraš imati kliničke nalaze, izjave bar 50 osoba koji su je vidjeli na djelu itd. itd...
idic
Posts: 865
Joined: 04/06/2002 00:00
Location: Sarajevo

#31

Post by idic »

Na svu sreću i na sreću jadne djece, razvodi ne idu na horuk. Ljudi zaslijepljeni mržnjom i trenutnim stanjem pokreću razvode ne razmišljajući o posljedicama. Jedan mi je prijatelj advokat pričao nedavno kako mu je tip došao u kancelariju i tražio da njegova žena nestane sa lica zemlje. :cry: Kako rekoše od ljubavi do mržnje je samo jedan korak.
Kad neko podnese zahtjev za razvod prvo se uključuju socijalni radnici i psihijatri koji obavljaju razgovore sa oba supružnika i sa djecom ( ako ih imaju naravno ). Onda se uključuje psiholog, pa obavezna dva mirenja i ukoliko ništa od toga ne urodi plodom, tek onda predmet dolazi na sudsku raspravu. Sem toga socijalni radnici dolaze ti na posao u komšiluk i raspituju se o vama vašem ponašanju i odnosima. Srećom se u ovom socijalno - psihološkom postupku veći broj parova odluči na pomirenje.

Juiceman - to što si ti naveo apsolutno nije razlog da sud dijete dodjeli tebi. Razlog može biti samo kada majka teško zapostavlja dijete, ako je narkomanka ovisnica ili notorna alkoholičarka koja nije u stanju da se brine o sebi samoj, a pogotovo ne o djetetu. Svakom je djetetu najbolje uz oba roditelja, naravno pod uslovom da žive u skladnom braku. Sud će uvjek dijete dodjeliti majci jer je dokazano da se u rasturenoj porodici obično majke bolje brinu za djecu, sem extremnih slučajeva.
Ohladi glavu i strasti i dobro promisli o svemu, jer kad pokreneš jednom razvod braka pred tobom stoji planina problema.
Last edited by idic on 21/08/2006 14:52, edited 1 time in total.
ne-dam-na-sebe
Posts: 75
Joined: 07/07/2006 15:36

#32

Post by ne-dam-na-sebe »

informator wrote:Ev' ja, kao advokat da ti odmah kazem da si izgubio na sudu :) Dijete uvijek ide majki, osim ako je mentalno nesposobna za odgajanje. A da bi dokazao da je mentalno nestabilna moraš imati kliničke nalaze, izjave bar 50 osoba koji su je vidjeli na djelu itd. itd...
Evo ja kao laik imam samo da kažem da se pišam na pravosuđe u kojem ti, elementarno nepismen, možeš biti išta više od portira.
idic
Posts: 865
Joined: 04/06/2002 00:00
Location: Sarajevo

#33

Post by idic »

Seka je upravu, raniji postovi Juicemena odgovara kao žena ovo je ponovo jedna od forumskih ubleha ili je nekom jakoooooooo dosadno na poslu. :-)
User avatar
Truba
Posts: 81661
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#34

Post by Truba »

protiv trlovanja se bori ignoriranjem
idic
Posts: 865
Joined: 04/06/2002 00:00
Location: Sarajevo

#35

Post by idic »

ne-dam-na-sebe wrote:
informator wrote:Ev' ja, kao advokat da ti odmah kazem da si izgubio na sudu :) Dijete uvijek ide majki, osim ako je mentalno nesposobna za odgajanje. A da bi dokazao da je mentalno nestabilna moraš imati kliničke nalaze, izjave bar 50 osoba koji su je vidjeli na djelu itd. itd...
Evo ja kao laik imam samo da kažem da se pišam na pravosuđe u kojem ti, elementarno nepismen, možeš biti išta više od portira.
Nažalost nam je većina tako nepismenih na najvišim državnim pozicijama, pa kad je u pitanju jedan advokat koji dobije onoliko koliko zaradi i nije neka šteta. :-)
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#36

Post by anais_nin »

istina, Juiceman se do sada upisivala kao osoba zenskog roda :D

+


Juiceman
Odgovori: 51
Učitavanja: 1783
Forum: Ljubav & Sex
Upisano: 06/04/2006 13:37
Naslov teme: Da li se ikad razvedu?
Da li se ikad muški ili žena nije bitno razvede zbog druge/drugog, ali nije klasična ljubavnica, sex i to, nego ljubav u pitanju
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#37

Post by tigris »

vjecni ban za prevaranta!!! :oops:
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#38

Post by Shoshana »

Juiceman wrote:Nisu sve majke majke
Ova ima poremećaj osobnosti
evo kliničke slike

radi se o tome da se u javnosti malo zna o temeljnom psihijatrijskom poremećaju koji se zove Granični poremećaj osobnosti...(BPD...borderline personality disorder..)...zahvaća oko 3 % opće populacije od kojih su 75 % žene....i to najženstvenije..najseksipilnije..najpoželnije žene na ovom planetu..zato jer vas u početku vole ko boga (laž)...zato jer je sex fantastičan (laž..u sexu s njima nema ljubavi..)....ljudi s BPD (UKUPNO 5 % žena) nije sposobno voljeti ni svoje supruge..ni svoju djecu....oni po provilu ne mogu poznavati ljubav prema drugome ni u kojem obliku.....

Vaša žena ima obrazac nestabilnih personalnih veza (nevjeru..i to ne po prvi put )...previše je zahtjevna i ne poštuje ni svoje ni tuđe granice....projecira svoje postupke (nevjeru na vas)...ucjenjuje vas i prijeti (splitting...crno- bijeli pogled na blisku osobu..kad se iz najvolenije pretvori u crnog vraga..kojemu će ona pokazati...)..pokazuje nevjerovatnu mogućnost empatije i izrazito je uvjerljiva u svojoj distorzionoj kampanji protiv vas...odvjetnica joj je "dobra" prijateljica usprkos apsurdnosti i nelogičnosti i nedokazivosti njenih optužbi....usto ona vas laže i zamagljuje istinu...ne trudite se sasuti joj preljub u lice....u očajničkim pokušajima da sakriju loše mišljenje koje imaju o sebi ..oni nisu sposobni NIKAD reći ni oprosti...ni žao mi je

VAŠA ŽENA VJEROVATNO IMA GRANIČNI POREMEĆAJ OSOBNOSTI I OD RANE ODRASLE DOBI - OTKAD JE POREMEĆAJ NASTAO APSOLUTNO JE NESPOSOBNA DA BUDE DOBRA SUPRUGA I MAJKA....

...bježite od nje i spasite djecu...sustav vam teško dozvoljava išta logičnije i normalnije...
care, ovakvu "klinicku sliku" si mogao dobiti jedino u novinama tipa "doktore pomozite"... A mislim da su i oni ozbiljniji.

Tebi ako je do djeteta stalo, pobrini se da djetetu svadjama ne ostavis traume i pobrini se da mu svakog prvog posaljes novca. A vidjat ce te, ko i sva druga djeca razvedenih roditelja - onoliko koliko ti to budes htio i prilike dozvoljavale.
User avatar
upala
Posts: 403
Joined: 10/09/2005 16:47

#39

Post by upala »

estakvirulah...luda insana... :D
Laida
Posts: 15
Joined: 28/08/2005 14:11

#40

Post by Laida »

Sadik Hota ne znam tacno gdje je kancelarija al probaj na br 061218235 razveo moju staru zaista dobar, pa eto sa srecom svakako...
semso poplava
Posts: 294
Joined: 15/04/2006 00:35
Location: Tunguzija

#41

Post by semso poplava »

Zato se Omco Sleepwalker zahvaljuje "fanovima" na reklamiranju
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Nekatamo
Posts: 567
Joined: 18/01/2013 22:33

#42 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by Nekatamo »

Hota Sadik.Ne znam koliko je dobar ali je ljubazan
User avatar
mushkile chibira
Posts: 440
Joined: 17/08/2013 18:57
Location: Sarajevo

#43 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by mushkile chibira »

:run:
Last edited by mushkile chibira on 08/01/2015 12:25, edited 1 time in total.
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#44 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by ema_ »

Tema je iz 2006. :mrgreen: , do sad ga je i najgori advokat mogao razvesti.
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#45 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by ho oponopono »

ema_ wrote:Tema je iz 2006. :mrgreen: , do sad ga je i najgori advokat mogao razvesti.
...ma i bez istog, bi je razveli...Image
User avatar
Nekatamo
Posts: 567
Joined: 18/01/2013 22:33

#46 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by Nekatamo »

A od 2006 se niko nije razveo?
forel
Posts: 693
Joined: 12/01/2013 22:10

#47 Re:

Post by forel »

Laida wrote:Sadik Hota ne znam tacno gdje je kancelarija al probaj na br 061218235 razveo moju staru zaista dobar, pa eto sa srecom svakako...

E da i ovo procitam da neko hvali advokata koji mu je razveo mater :D :D :D
User avatar
motorna_pila
Posts: 1422
Joined: 24/09/2013 04:00

#48 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by motorna_pila »

forel wrote:
Laida wrote:Sadik Hota ne znam tacno gdje je kancelarija al probaj na br 061218235 razveo moju staru zaista dobar, pa eto sa srecom svakako...

E da i ovo procitam da neko hvali advokata koji mu je razveo mater :D :D :D
:grin::grin::grin: oplakah...

Sent from my LT18i using Tapatalk 2
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#49 Re: Odg: Najbolji advokat za razvod

Post by klixo »

forel wrote:
Laida wrote:Sadik Hota ne znam tacno gdje je kancelarija al probaj na br 061218235 razveo moju staru zaista dobar, pa eto sa srecom svakako...

E da i ovo procitam da neko hvali advokata koji mu je razveo mater :D :D :D
hahahaha
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#50 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by JThomas »

"laki" razvod - kad nema djece ili kad se možete k'o ljudi dogovoriti šta ćete sa njima su sad toliko pojednostavili i ubrzali da vam zaista ne treba advokat.

a kad je svađa oko djece to je druga priča. i podjela bračne stečevine - to su simpatični sporovi koji traju decenijama...
Post Reply