Bivši načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić (SDA) - Lik i (ne)djelo, od KOS-a do lopovluka

Post Reply
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#376 Re: Načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić - Lik i (ne)djelo, od KOS-a do lopovluka

Post by mirsek »

orinoco wrote:
kosponovodjeluje wrote:Povjerenje građana

Nedžad Ajnadžić,SDA-ov načelnik Općine Centar je u subotu ujutro (u 9 sati) redovnim avio letom otputovao iz Sarajeva za Istanbul (naravno, na račun poreznih obveznika, odnosno, nas građana) na višednevno putešestvije sa svojom tročlanom i “odabranom”, stranačko-općinskom svitom, u sastavu penzioner Mustafa Resić, Munevera Hodžić i Haris Sijarić na proslavu 15. jula, Erdoganovog dana “pobjede” nad pokušajem tzv. vojnog puča u Turskoj 2016. godine.

Da li građani pored svih neriješenih i mnogobrojnih općinskih problema, trebaju plaćati iz svoga džepa, i ovakva bahata putovanja, dnevnice i smještaj neodgovornog i rastrošnog načelnika Nedžada Ajnadžića, odlaskom na proslavu nepobitno jednog nedemokratsog i totalitarnog režima u Turskoj.
Općinsko vijeće Centar treba preispitati ovo putovanje
Gdje je ovdje ikakva stranacka svita jer niko od navedenih nije clan SDA, koliko ja znam ?
Resic - savjetnik za investicije
Hodzic i Sijaric - sluzbenici iz sluzbe za privredu i LER.
Dakle, vjerovatno neke investicije ganjaju.
Al-Batros
Posts: 169
Joined: 31/01/2017 00:25

#377 Re: Načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić - Lik i (ne)djelo, od KOS-a do lopovluka

Post by Al-Batros »

Matzan wrote:Nedžad Ajnadžić je najbolji načelnik općine u državi.
Ako možeš ovo napisati, onda se trebaš ozbiljno zapitati za svoju psihu.
User avatar
Crvene_brigade
Posts: 1592
Joined: 19/10/2014 21:31

#378 Re: Načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić - Lik i (ne)djelo, od KOS-a do lopovluka

Post by Crvene_brigade »

Nova afera u režiji nekadašnjeg pančevačkog oficira JNA (čitaj-pripadnika KOS-a) Nedžada Ajnadžića

Ajnadžić Sarajevo taksiju nezakonito dao 200.000 KM

Udruženju Sarajevo taksi načelnik općine Centar Nedžad Ajnadžić u maju ove godine odobrio je 200.000 KM za osnivanje Službe za transport povrijeđenog i nastradalog stanovništva u slučaju prirodne i druge nesreće. Za Patriju je iz Udruženja potvrđeno da je u toku formiranje Službe, a rok je godina dana.

Image
Štetočinski put Nedžada Ajnadžića: Netransparentno trošenje i rasipanje novca poreskih obveznika. Od uništenog GRASA i ZOI-a '84, do Općine Centar Sarajevo

Udruženje se obavezalo se da će utvrditi ličnu formaciju Službe prema obavezi i obimu poslova, izvršiti njenu popunu odgovarajućim stručnim kadrovima, utvrditi materijalnu formaciju Službe koja treba da obuhvata sva sredstva i opremu po vrsti i količinama koja su potrebna kako bi Služba mogla efikasno vršiti sve poslove zaštite i spašavanja iz svoje nadležnosti. Udruženje se također obavezalo da će redovno provoditi obuku pripadnika Službe radi njenog osposobljavanja za efikasno, pravilno i potpuno obavljanje svih poslova i zadataka, te da će u okviru svoje redovne djelatnosti planirati i provoditi sve preventivne mjere zaštite. Službi naredbe izdaje Općinski štab, a sva oprema je u vlasništvu Općine Centar.

Načelnik Ajnadžić je u obrazloženju ove odluke kazao da „su procijenili da je to najbolji način da sa njihovom infrastrukturom pokušamo brzo reagovati u vanrednim situacijama.“

Image
Kantonalno tužilaštvo Kantona Sarajevo u završnoj je fazi istrage afere "Trotoar" u kojoj se Ajnadžić spominje kao jedan od glavnih aktera

Nakon ove odluke po kuloarima su se pojavile priče da načelnik Ajnadžić na ovaj način vraća uslugu Udruženju Sarajevo taksi koji su tokom prošle izborne kampanje pomagali Ajnadžiću. Najveći broj članova ovog Udruženja je sa područja Općine Centar.

Drugo je pitanje da li je na bolji i korisniji način mogao biti utrošen ovaj novac.

http://nap.ba/new/vijest.php?id=37653
Last edited by Crvene_brigade on 30/07/2017 16:48, edited 2 times in total.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#379 Re: Načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić - Lik i (ne)djelo, od KOS-a do lopovluka

Post by putokaz1 »

Načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić 2016-2028!
User avatar
pici
Posts: 43584
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#381 Re: Načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić - Lik i (ne)djelo, od KOS-a do lopovluka

Post by pici »

Image

Allah ga nagradio :bih:
User avatar
Control panel
Posts: 5911
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#382 Re: Načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić - Lik i (ne)djelo, od KOS-a do lopovluka

Post by Control panel »

Jel' istina da ajnadzic ima svoje ljude, odnosno uposlenike opcine koji su zaduzeni da na svaki clanak o doticnom pisu pozitivno u komentarima.
I ja sam malo gkedao i zaista jedni te isti nikovi ga hvale.
Cudno je i to sto oni komentarisu samo clanke koji su o njemu ili opcini centar.
Tesko mi povjerovati, a opet previse slucajnosti.
Cuo sam da sve stranke imaju svoje ljude za portale, drustvene mreze, forume. Ali da se ide dotle da se uposlenici opcine tjeraju da ga hvale e to je za nepovjerovati.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#383 Re: Načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić - Lik i (ne)djelo, od KOS-a do lopovluka

Post by O'zone »

Control panel wrote:Jel' istina da ajnadzic ima svoje ljude, odnosno uposlenike opcine koji su zaduzeni da na svaki clanak o doticnom pisu pozitivno u komentarima.
I ja sam malo gkedao i zaista jedni te isti nikovi ga hvale.
Cudno je i to sto oni komentarisu samo clanke koji su o njemu ili opcini centar.
Tesko mi povjerovati, a opet previse slucajnosti.
Cuo sam da sve stranke imaju svoje ljude za portale, drustvene mreze, forume. Ali da se ide dotle da se uposlenici opcine tjeraju da ga hvale e to je za nepovjerovati.
Što da ne? Pa ljudi su plaćeni za to, imaju korist od toga. Gori su mi oni koji nikakve fajde nemaju ali zato brane svoju političku opciju ko rusi Staljingrad
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#384 Re: Načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić - Lik i (ne)djelo, od KOS-a do lopovluka

Post by mirsek »

Control panel wrote:Jel' istina da ajnadzic ima svoje ljude, odnosno uposlenike opcine koji su zaduzeni da na svaki clanak o doticnom pisu pozitivno u komentarima.
I ja sam malo gkedao i zaista jedni te isti nikovi ga hvale.
Cudno je i to sto oni komentarisu samo clanke koji su o njemu ili opcini centar.
Tesko mi povjerovati, a opet previse slucajnosti.
Cuo sam da sve stranke imaju svoje ljude za portale, drustvene mreze, forume. Ali da se ide dotle da se uposlenici opcine tjeraju da ga hvale e to je za nepovjerovati.
Ja ga besplatno i ocigledno bez ikakvih argumenata branim, obecao mi pos'o. :oops:
Inace sasvim je uobicajeno da volonteri, pripravnici pa i zaposleni u opstinama skupljaju potpise podrske nacelnicima pred izbore. :bih:
kosponovodjeluje
Posts: 524
Joined: 17/09/2016 19:05

#385 Re: Načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić - Lik i (ne)djelo, od KOS-a do lopovluka

Post by kosponovodjeluje »

Control panel wrote:Jel' istina da ajnadzic ima svoje ljude, odnosno uposlenike opcine koji su zaduzeni da na svaki clanak o doticnom pisu pozitivno u komentarima.
I ja sam malo gkedao i zaista jedni te isti nikovi ga hvale.
Cudno je i to sto oni komentarisu samo clanke koji su o njemu ili opcini centar.
Tesko mi povjerovati, a opet previse slucajnosti.
Cuo sam da sve stranke imaju svoje ljude za portale, drustvene mreze, forume. Ali da se ide dotle da se uposlenici opcine tjeraju da ga hvale e to je za nepovjerovati.
Da, istina je, i javna tajna kako postoji nekoliko državnih službenika i veći broj volontera koji piskaraju infantilne i sladunjave komentare na svaku informaciju u kojem se spominje ime nesimpatičnog i kompromitovanog Nedžada Ajnadžiča.

Jedna od tih osoba, izvjesna je malograđanka Envera, a koja djeluje i piše pod više nikova, nadajući se bilo kakvom unaprijeđenju. Ona i slični beskrupolozni tipovi, dovedeni iz vukojebina u kojima još nije stigla voda i gdje krave pasu pod ručnom, spremni su na sve u cilju da se dodvore i uvuku guzno crijevo onima koji u datom trenutku raspolažu sa moći i uticajem. Takvi likovi su udarna botovska ekipa, KOS-ovca Nedžada Ajnadžića.
Last edited by kosponovodjeluje on 01/08/2017 17:46, edited 2 times in total.
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#387 Re: Načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić - Lik i (ne)djelo, od KOS-a do lopovluka

Post by aratet »

Al-Batros wrote:
Matzan wrote:Nedžad Ajnadžić je najbolji načelnik općine u državi.
Ako možeš ovo napisati, onda se trebaš ozbiljno zapitati za svoju psihu.
Ili obraz.
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#388 Re: Načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić - Lik i (ne)djelo, od KOS-a do lopovluka

Post by Toffee karamela »

kosponovodjeluje wrote:
Jedna od tih osoba, izvjesna je malograđanka Envera, a koja djeluje i piše pod više nikova,
daj bar jedan nik te Envere da je provalimo sljedeći put kad dođe do verbalne kavge
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#389 Re: Načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić - Lik i (ne)djelo, od KOS-a do lopovluka

Post by putokaz1 »

Kad budu izašle nove novčanice BH
-Lik Nedžad Ajnadžić će biti na valuti od 10 Kovertibilnih maraka
-Lik Bakira Izetbegovića na valuti od 100 000 Konvertibilnih maraka
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#390 Re: Načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić - Lik i (ne)djelo, od KOS-a do lopovluka

Post by megaman4 »

putokaz1 wrote:Kad budu izašle nove novčanice BH
-Lik Nedžad Ajnadžić će biti na valuti od 10 Kovertibilnih maraka
-Lik Bakira Izetbegovića na valuti od 100 000 Konvertibilnih maraka
To ce vec biti kada budemo usli u inflaciju kao sto je i bivsa SFRJ.

Ovakvi kao ovi nas vode bas u to stanje.
kosponovodjeluje
Posts: 524
Joined: 17/09/2016 19:05

#391 Re: Načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić - Lik i (ne)djelo, od KOS-a do lopovluka

Post by kosponovodjeluje »

Toffee karamela wrote:
kosponovodjeluje wrote:
Jedna od tih osoba, izvjesna je malograđanka Envera, a koja djeluje i piše pod više nikova,
daj bar jedan nik te Envere da je provalimo sljedeći put kad dođe do verbalne kavge
Ta skorojevićka djeluje pod nikom "jer vrijedi" i sl., i samo zna napisati rečenicu poput one: bravo, sve čestitke Ajnadžiću... Seljančica čije su ambicije neopisive, a spremna je na sve kako bi ostvarila svoje sebične ciljeve.
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#392 Re: Načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić - Lik i (ne)djelo, od KOS-a do lopovluka

Post by Matzan »

Dok pojedini kmeče po forumu (možda i na forumima) i pišu neke neboluzone i nedokazane optužbe, Načelnik Općine Centar radi svoj posao i čini sve da Općina Centar bude primjer drugima.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/predsta ... /170802118
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66196
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#393 Re: Načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić - Lik i (ne)djelo, od KOS-a do lopovluka

Post by _BataZiv_0809 »

Ne glasam za ezdea ali...
User avatar
orinoco
Posts: 1687
Joined: 14/01/2017 17:46

#394 Re: Načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić - Lik i (ne)djelo, od KOS-a do lopovluka

Post by orinoco »

Matzan wrote:Dok pojedini kmeče po forumu (možda i na forumima) i pišu neke neboluzone i nedokazane optužbe, Načelnik Općine Centar radi svoj posao i čini sve da Općina Centar bude primjer drugima.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/predsta ... /170802118
Pa nije Ajnadžić zasukao rukave i postavljao ploče ispred Pozorišta. Šta je on ovdje uradio.... Samo potpisao općinski novac za rekonstrukciju, Vijeće ga je izglasalo, odobrilo u interesu Grada i svih korisnika. Ne treba se kititi tuđim cijećem.. :-)
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#395 Re: Načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić - Lik i (ne)djelo, od KOS-a do lopovluka

Post by Matzan »

orinoco wrote:
Matzan wrote:Dok pojedini kmeče po forumu (možda i na forumima) i pišu neke neboluzone i nedokazane optužbe, Načelnik Općine Centar radi svoj posao i čini sve da Općina Centar bude primjer drugima.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/predsta ... /170802118
Pa nije Ajnadžić zasukao rukave i postavljao ploče ispred Pozorišta. Šta je on ovdje uradio.... Samo potpisao općinski novac za rekonstrukciju, Vijeće ga je izglasalo, odobrilo u interesu Grada i svih korisnika. Ne treba se kititi tuđim cijećem.. :-)

Nije ni Premijer Vlade FBiH kad je otvarao dionice autoputa na Koridoru Vc, pa je opet ta izgradnja pripisivana njemu, njegovoj vladi i SDP-u. Štaviše, to im je bio jedan od predoizbornih aduta.
User avatar
pirpa
Posts: 3832
Joined: 22/02/2012 18:16

#396 Re: Načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić - Lik i (ne)djelo, od KOS-a do lopovluka

Post by pirpa »

Matzan wrote:Dok pojedini kmeče po forumu (možda i na forumima) i pišu neke neboluzone i nedokazane optužbe, Načelnik Općine Centar radi svoj posao i čini sve da Općina Centar bude primjer drugima.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/predsta ... /170802118
Da bog da ti Nedzad postao dio familije...
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#397 Re: Načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić - Lik i (ne)djelo, od KOS-a do lopovluka

Post by putokaz1 »

nekoliko teza
-Nedžad načelnik Centra 2016-2024
-Srebrenica,Odžak,Kalesija,Lukavac,Živinice,Maglaj,Zavidovići,Žepče,Bihać,Zenica,Bužim,Visoko pa ovo je više od 10,nijedna od ovih Općina nema Temu a Nedžad Ajnadžića ima znači da je vredniji ne od 10 već od 15 ako treba
-On je jedinini protiv sebe imao 10 TZV Lijevih kandidata i sve ih pomeo
-Mora pravit pločnike ,Trotoare i ostalo jer ako se neko iz vijeća predomisli ili umre ,ode u ministre,ode u Minhen da radi...,Slijedi Opoziv i pad Nedžada
-Kod njega je kao u Lukavcu OV većina ima podršku Vijećnika, kupljenih papaka,ali nema podršku naroda
-Bakir je prepametan prvo kupio Bećirovića,i vjerovatno još neke lidere crvenih stranaka,i kupio nekoliko prije svega DF ovaca,znao je slabu tačku tzv Lijeve opozicije
-Sad Tzv lijeva ujedinjeno-razjedinjena opozicija ziavisi od SBB da će oni ostat uz SDA do kraja izbora ili se nekad predomisliti,biti otjerani ili nešto treće
-Zamislite pobjedu Ujedinjene opozicije 2018,naročito Lijeve opozicije u KS,Nemaju nijednog načelnika a da pobjede-Nestvarno
-Ako nekad nekad i pobjedi za nekih 100 godina dotad će Sebija smijeniti sve što se smijeniti da
-Da se ja pitam,a ni zašta se ne pitam,ja bi Nikšića poslao u SDA i tiime bi pojačao SDP,DF bi ukinuo,a napravio koaliciju ili alijansu SDP GS NS i trudio se povezat s Nezavisnim načelnicima ako bi to bilo moguće
-Eventualno da sve tri lijeve stranke izaću samostalno samo za dva kantona KS i BPK a sve ostalo da imaju zajedničke ,kvalitetne liste
-Naravno to je samo san Mnogih
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#398 Re: Načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić - Lik i (ne)djelo, od KOS-a do lopovluka

Post by Banksy »

Matzan wrote:Dok pojedini kmeče po forumu (možda i na forumima) i pišu neke neboluzone i nedokazane optužbe, Načelnik Općine Centar radi svoj posao i čini sve da Općina Centar bude primjer drugima.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/predsta ... /170802118
Šta je ovo, kakav je ovo seljakluk...
Popločana livada s dva ogromna otoka žardinjera od glatkog (!?) mermera, kao grobljanski mobilijar?
Sarajevo je bijela, štokovana hreša, a ne crni, grobljanski memer, al' šta zna krkan...
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#399 Re: Načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić - Lik i (ne)djelo, od KOS-a do lopovluka

Post by kafanski_covjek »

Banksy wrote:
Matzan wrote:Dok pojedini kmeče po forumu (možda i na forumima) i pišu neke neboluzone i nedokazane optužbe, Načelnik Općine Centar radi svoj posao i čini sve da Općina Centar bude primjer drugima.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/predsta ... /170802118
Šta je ovo, kakav je ovo seljakluk...
Popločana livada s dva ogromna otoka žardinjera od glatkog (!?) mermera, kao grobljanski mobilijar?
Sarajevo je bijela, štokovana hreša, a ne crni, grobljanski memer, al' šta zna krkan...
jos samo imena uklesati :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#400 Re: Načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić - Lik i (ne)djelo, od KOS-a do lopovluka

Post by Banksy »

kafanski_covjek wrote: jos samo imena uklesati :D
Ajnadžićevo i Kiflino...
Post Reply