Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
janje_
Posts: 2266
Joined: 05/04/2007 14:05

#40851 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by janje_ »

oldtajmer wrote: 04/05/2024 23:06 ponekad mi na fejsu izlete poruke sa onog sarajevo spotted pa se sit ismijem :lol:
uglavnom i musko i zensko pisu - vidjen ovaj ili onaj,zna li neko ime,instagram i sl.
ali kad napisu neko sjedio preko puta njih,pa umjesto da pridju oni preko neta traze informacije ,to mi je hit :D

pa shodno tome zanima me bas je li danas toliko lose stanje pa su muski bez muda da pridju djevojci ili je to danas opste prihvaceno i potpuno ok,pa djevojka ako joj neko pridje na ulici,kaficu itd. padne u bandak sta li :?
nije stvar da li su bez muda ili ne, danasnja mladez tako komunicira. u nase vrijeme, kad vidis curu, raspitas se prvo u raji jel bila s kim, pa zna li je ko, pa onda nadjes nacin da pridjes..

danas se prvo traze profili po socijalnim mrezama, pa se malo spijunira da se vidi ima li kakvih falinki, pa tek onda mesendzer i porukice i to..

kad vidim da sjede cura i momak za stolom i svako gleda u svoj telefon, i s vremena na vrijeme pokaze onom drugom svoj ekran, pomislim da smo kao civilizacija otisli poprilicno do djavola.

ne bi se djevojka ubandacila kod tradicionalnog prilaza, ali je sve stvar sigurice. ispipas sve online, zavrsis poso i onda samo za ruku, nema tu haman neizvjenosti ni sekunde.. ako jedna strana nije za, to se jos online rijesi.
User avatar
oldtajmer
Posts: 5272
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#40852 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by oldtajmer »

Pozdrav, moze ime radnice iz slasticarne Ramis. Crvenokosa, nizeg rasta, prelijep osmijeh. Prije 2 dana sam sjedio tu s jaranom, nasmijali smo se jedno drugom par puta.
o ovome ja govorim :lol: tacno bi i njega i jarana izbubo letvom po ledjima :D
User avatar
teuta06
Posts: 1688
Joined: 28/03/2018 11:14

#40853 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by teuta06 »

oldtajmer wrote: 04/05/2024 23:06 ponekad mi na fejsu izlete poruke sa onog sarajevo spotted pa se sit ismijem :lol:
uglavnom i musko i zensko pisu - vidjen ovaj ili onaj,zna li neko ime,instagram i sl.
ali kad napisu neko sjedio preko puta njih,pa umjesto da pridju oni preko neta traze informacije ,to mi je hit :D

pa shodno tome zanima me bas je li danas toliko lose stanje pa su muski bez muda da pridju djevojci ili je to danas opste prihvaceno i potpuno ok,pa djevojka ako joj neko pridje na ulici,kaficu itd. padne u bandak sta li :?
pročitala sam ovih dana jedan savjet konobara (post je na engleskom, nije savjet konobara sa Balkana :lol: ), koji je godinama radio kao konobar, te savjetuje da se priđe curi i ponudi piće, a ne da se šalje piće curi/curama.. kaže veći je uspjeh da cura mozda i pristane, a ovi što šalju piće, ne poduzimaju ništa drugo, nego čekaju "da im cura sama sjedne u krilo", kako on to navodi, što se naravno nikad ne desi :razz: kaze konobar ako priđete curi i ponudite piće, mozda sta i bude, a ovako šaljete piće, ostanete bez para i nista ne bude,...totalni gubitak

A curama se nije prilazilo ni dok sam ja izlazila, bas bas slabo, što je meni bas tuzno... gdje malo adrenalina (sad ce dezurni komentatori reci, priđi ti momku, ako ti je adrenalin).. a jedna moje profesorica je rekla nama curama: "tko bi vam prisao, izlazite u čoporu, ja vam ne bih prisla"
User avatar
Optimus09
Posts: 3133
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#40854 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Optimus09 »

Sjetim se davno,jedan tip prisao djevojci,ova naglas imam momka da ga malo ponizi.Ovaj plane ebe joj sve na kamaru :lol:
User avatar
oldtajmer
Posts: 5272
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#40855 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by oldtajmer »

teuta06 wrote: 29/05/2024 14:21
oldtajmer wrote: 04/05/2024 23:06 ponekad mi na fejsu izlete poruke sa onog sarajevo spotted pa se sit ismijem :lol:
uglavnom i musko i zensko pisu - vidjen ovaj ili onaj,zna li neko ime,instagram i sl.
ali kad napisu neko sjedio preko puta njih,pa umjesto da pridju oni preko neta traze informacije ,to mi je hit :D

pa shodno tome zanima me bas je li danas toliko lose stanje pa su muski bez muda da pridju djevojci ili je to danas opste prihvaceno i potpuno ok,pa djevojka ako joj neko pridje na ulici,kaficu itd. padne u bandak sta li :?
pročitala sam ovih dana jedan savjet konobara (post je na engleskom, nije savjet konobara sa Balkana :lol: ), koji je godinama radio kao konobar, te savjetuje da se priđe curi i ponudi piće, a ne da se šalje piće curi/curama.. kaže veći je uspjeh da cura mozda i pristane, a ovi što šalju piće, ne poduzimaju ništa drugo, nego čekaju "da im cura sama sjedne u krilo", kako on to navodi, što se naravno nikad ne desi :razz: kaze konobar ako priđete curi i ponudite piće, mozda sta i bude, a ovako šaljete piće, ostanete bez para i nista ne bude,...totalni gubitak

A curama se nije prilazilo ni dok sam ja izlazila, bas bas slabo, što je meni bas tuzno... gdje malo adrenalina (sad ce dezurni komentatori reci, priđi ti momku, ako ti je adrenalin).. a jedna moje profesorica je rekla nama curama: "tko bi vam prisao, izlazite u čoporu, ja vam ne bih prisla"
jbg samo bi glup covjek pomislio da slanje pica zavrsava posao (mozda dom perignon to nisam nikad probao :oops: ),jednostavno moze da probije led za dalje i to je to,a i ako ostanes bez sta love to vece nije velika steta,svakako je veca steta udar na ego ako si cijelu noc odbijan,mada ako si stabilan nije ni to steta osim ako se ne ponavlja duze vrijeme :D

ne znam fakat,ranije se u mom okruzenju uvijek prilazilo,sad da li u kaficu,na ulici,parku i sl.,pa cak i ako su djevojke izasle coporativno nije nista strasno,vidis neku koja ti se svidja,baci i ona pogled na tebe,pridjes i pozoves je sa strane malo,ako je zainteresovana poci ce,tu se upoznate,razmijenis broj,eventualno ako vidis da ima hemije pozoves je da prosetate odma i sl. pa kako bog da :D
sad je drugi vakat pa se ne bi tu petljao bas puno
pade mi nesto na pamet kako sad ova mladjarija nikad nece osjetiti cari izlazaka na slijepo,jer ti je uglavnom sve servirano,npr ti ili jaran imate djevojku,ona ima slobodnu jaranicu,znas joj samo ime,nikad se niste vidjeli i dogovorite sastanak u cetvero,e u tome je merak ,u tom otkrivanju,saznavanju.snalazenju u momentu,ako ti se svidja kako je sarmirati a ne znas nista o njoj ili kako eskivirati ako ti se ne svidja,naravno i ona isto tako....,ovo danas kad imas sve zive informacije,pa i vise nego sto te zanima bas ne nosi mnogo uzbudjenja ali jbg tako je kako je
Post Reply