Mrsavice ili krupnije žene???

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
justice_c
Posts: 39
Joined: 27/04/2010 01:24

#1 Mrsavice ili krupnije žene???

Post by justice_c »

Uvijek me interesovalo sta muskarci vole u pojavi jedne zene, da li je to mozda vitak stas, il' pak tijelo sa oblinama. Kod nekih sprovedenih anketa vecina muskaraca je dala odgovor da bi bili spremni dati zivot samo da provedu noc sa nekom od svjetskih poznatih manekenki. Dok ti isti muskarci svojim suprugama i djevojkama namecu stereotip da vole zene sa oblinama. Mene interesuje dragi i drage moje sta je zapravo istina. Ako muskarci uistinu sanjaju potajno o mrsavicama bez grama sala, zbog cega onda takvo licemjerstvo i zavaravanje svojih partnerica da vole obline???

Da li uistinu muskarci vole obline sa kojima dolazi salo, celulit, strije :-? il tijelo zene bez grama sala???
User avatar
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#2 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by Eborg »

Sve zavisi šta smatraš pod oblinama, tj. gdje je granica između oblina i debljine. :)

Sad govorim o poznatim osobama kako bi bolje dobila predstavu o čemu govorim ali uvjeren sam da je muškarcima triput bolja "debela" Kim Kardashian od "kostura" Paris Hilton. A većina manekenki više gravitira ovom Paris Hilton stereotipu koji meni nije nimalo privlačan.

I da ne čekamo džaba onu staru narodnu - evo je odmah u prvom odgovoru: "Bolje da ljulja nego da žulja!" :D
justice_c
Posts: 39
Joined: 27/04/2010 01:24

#3 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by justice_c »

Eborg wrote:Sve zavisi šta smatraš pod oblinama, tj. gdje je granica između oblina i debljine. :)

Sad govorim o poznatim osobama kako bi bolje dobila predstavu o čemu govorim ali uvjeren sam da je muškarcima triput bolja "debela" Kim Kardashian od "kostura" Paris Hilton. A većina manekenki više gravitira ovom Paris Hilton stereotipu koji meni nije nimalo privlačan.

I da ne čekamo džaba onu staru narodnu - evo je odmah u prvom odgovoru: "Bolje da ljulja nego da žulja!" :D

Eh, pa po sto sam ja zenska osoba mogu ti reci da je jako tesko imati obline i biti mrsav u isti mah. Izbubis par kilograma i obline splasnu, tako da ti je obline i debljinu malo teze razdvojiti. A te mrsavice koje imaju obline, pa zna se, to im nije priroda dala, to su silikoni. Tako da prirodne obline i mrsavost nisu bas cest par, il' se ja mozda varam. :-?
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#4 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by Officer Crabtree »

Kod nekih sprovedenih anketa vecina muskaraca je dala odgovor da bi bili spremni dati zivot samo da provedu noc sa nekom od svjetskih poznatih manekenki. Dok ti isti muskarci svojim suprugama i djevojkama namecu stereotip da vole zene sa oblinama. Mene interesuje dragi i drage moje sta je zapravo istina.
Ko kaže da su ta dva skupa identična i da su to "ti isti muškarci"?

Volim obline, btw.
radostan dan
Posts: 27092
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#5 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by radostan dan »

No kostur, moj glas za dude i tur.
:sax:
User avatar
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#6 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by Eborg »

justice_c wrote:
Eborg wrote:Sve zavisi šta smatraš pod oblinama, tj. gdje je granica između oblina i debljine. :)

Sad govorim o poznatim osobama kako bi bolje dobila predstavu o čemu govorim ali uvjeren sam da je muškarcima triput bolja "debela" Kim Kardashian od "kostura" Paris Hilton. A većina manekenki više gravitira ovom Paris Hilton stereotipu koji meni nije nimalo privlačan.

I da ne čekamo džaba onu staru narodnu - evo je odmah u prvom odgovoru: "Bolje da ljulja nego da žulja!" :D

Eh, pa po sto sam ja zenska osoba mogu ti reci da je jako tesko imati obline i biti mrsav u isti mah. Izbubis par kilograma i obline splasnu, tako da ti je obline i debljinu malo teze razdvojiti. A te mrsavice koje imaju obline, pa zna se, to im nije priroda dala, to su silikoni. Tako da prirodne obline i mrsavost nisu bas cest par, il' se ja mozda varam. :-?
Obline nisu samo salo već i mišići. Work-out, ovo-ono. :)

Žene uglavnom drže neke dijete i to a ne idu toliko često na trčanje ili u teretanu.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#7 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by ladyblue18 »

:-) kad ce ljudi shvatiti da ovakva pitanje ne vode nicemu.
100 ljudi 100 cudi. Svako voli drugacije. Ovo ko ona istrazivanja gdje kazu jedan dan da je puter stetan, a drugi dan kako je puter zdrav. Na to se svodi i ova tvoja tema.
Ukusa hiljadu, zato ne opterecavajte se glupostima.
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#8 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by bez_ideje »

A sta su obline? Sise i guzovi.......ili ono malo stomak,bedra,cufte,obrazi?
colt
Posts: 1016
Joined: 11/10/2007 00:19

#9 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by colt »

Kako za koga . ..

Prva slika, druga cura-idealno
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#10 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by Strpljiva »

Na prvoj slici, prve dvije bih provodala kroz grad, a s trećom u krevet :lol: :lol: :lol: Ej da sam muško samo jedan dan
sitna.buranija
Posts: 503
Joined: 09/01/2009 00:00

#11 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by sitna.buranija »

Mrsavo-debelo - manje bitno. Ono sto je univerzalna pobuda svakom muskarcu, i budi onu zivotinjsku, instinktnu privlacnost je dobar odnos struka i kukova (waist-to-hip ratio, WHR) - tj. oko 0,7. Dobar odnos ovih vrijednosti je kljucan za percepciju zene kao atraktivne medju muskarcima, jer mozak daje signal da ce ona dati dobro potomstvo 8-) Nesto slicno vrijedi i za muskarce, ali tu je bitniji odnos ramena i struka (treba biti oko 0,6).
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#12 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by Strpljiva »

sanabe wrote:
Strpljiva wrote:Na prvoj slici, prve dvije bih provodala kroz grad, a s trećom u krevet :lol: :lol: :lol: Ej da sam muško samo jedan dan
:skoljka: nesh vjerovati, i ja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa ko je rekao da nam trebaju muškarci za odgovore, same smo sebi dovoljne :D :-)
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#13 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by bez_ideje »

Ja bi s ove prve dvije :mrgreen:
Nisam ljubitelj buca :oops:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#14 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by todd_smith »

Aura Perez wrote:Ovako je lakse. Sta vam od je prilozenog predebelo a sta idealno? Sta vam se svidja a sta ne? mozete oznaciti slike brojevima :)

Image

^^mogu li sve 3 :skoljka: ...izmedju druge i trece, prva je previse zgoljava :skoljka:

Image

...eeemmmm ne :skoljka:

Image
hmm pa et` ako bih bas morao :skoljka:

Image

ova nije fer, mislim ipak je ovo Miss Lima :mrgreen:
....
User avatar
Marco van Basten
Posts: 65
Joined: 01/05/2010 21:40
Location: EU
Contact:

#15 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by Marco van Basten »

sanabe wrote:Image

haj da ponovimo :D
Ova prva, samo shto se ne srushi, ko djecak izgleda, druga, na ivici, ali hajd moze proci, treca = zena :D
ja sam za drugu iako mi je raja pricala da i ove poput trece imaju svojih prednosti
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#16 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by bez_ideje »

Ja kad mi kazu ZENA :roll: :roll: :roll: :roll:
Ko biva,ove dvije prve nisu :-) :-)
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#17 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by Strpljiva »

@sanabe Biomed 4

@bez ideje Biomed 6

:thumbup:
Blobi
Posts: 1085
Joined: 16/02/2010 09:21

#18 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by Blobi »

Ja sam u svakom slucaju za varijantu da se imam za sta uhvatit u odredjenim situacijama :D. Nisam fan mrsavih, a ni onih sa malo vecim gabaritima :D. Jednostavno, postoji neka "mjera" :D.
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#19 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by Strpljiva »

sanabe wrote:Hajd sad shalu na stranu, opcepoznato je ko upravlja modom ...homoseksualci, jelte? Sjecate se kako je prije bilo normalno, pa i pozeljno da je zena punija? Sjecate li se aktova zena, naslikanih nekada davno? I shta se promjenilo? Homoseksualni lobi je nametnuo ove djevojke koje nalikuju na djecake ... :-) iz jasnih razloga... kao IN, kao 'TAKO TREBA IZGLEDATI" ...
Sve OK, ima raznih ljudi, svako svoj ukus, ali mi zao zena koje se pate dijetama, djevojaka koje boluju od anoreksije, bulimije, djevojcica koje broje kalorije :shock: ...a sve zbog PEDERA! :shock: :roll: :x :skoljka:
Imala jednog. Im'o više kozmetike od mene :lol:

Bravo sanabe. Da Bog da izgorile ove pantalone niskog struka i ne povratile se. Gej lobi diktira takve trendove, gdje nam takvi krojevi smanjuju kukove i šire struk. Dobre stare 80's
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#20 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by bez_ideje »

sanabe wrote:
bez_ideje wrote:Ja kad mi kazu ZENA :roll: :roll: :roll: :roll:
Ko biva,ove dvije prve nisu :-) :-)
vala za onu prvu ti nisam sigurna :D
Jos jednom ti ti ispipaj :mrgreen:
zemo_online
Posts: 3497
Joined: 13/05/2007 12:00

#21 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by zemo_online »

nije mi jasno kako nekoga mogu privlaciti mrsavice????????
mene ne privlace ni sitno gradjene zenske koje nisu mrsave. to je zato sto nisu sexy.
User avatar
Loulou
Posts: 3015
Joined: 16/04/2008 15:18

#22 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by Loulou »

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Image
Image
Image

A ovo je ekstremno:

Image


Image

:D
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#23 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by MUNAFIK »

Bond_JaneBond wrote:
Aura Perez wrote:Ovako je lakse. Sta vam od je prilozenog predebelo a sta idealno? Sta vam se svidja a sta ne? mozete oznaciti slike brojevima :)

Image

Srednja savrsena-izgleda zdravo, sredina.
Prva je opterecena izgledom, a treca se pocela gojiti.
Debele djevojke definitivno nisu privlacne, kao ni one 'bolesno' mrsave, kada bi birao na ovoj slici izmedju prve i trece izabrao bih prvu.

U sustini tip kao ova srednja na slici je ok mada njoj fali samo malo obikovanja vjezbom samo da se to sekundicu sve ucvrsti i to je to...

i kod nas gradu, ima puno puno debelih cura a bogami i momaka, a puno manje onih ekstrema mrsavih... stoga nije cudno sto se mnoge i mnogi vole malo pohvaliti svojim masnocama i viskovima kila krijci se iza nekakvih 'bolje da ljulja... bla bla'' kompleks je cudo...
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#24 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by MUNAFIK »

test01 wrote:nije mi jasno kako nekoga mogu privlaciti mrsavice????????
mene ne privlace ni sitno gradjene zenske koje nisu mrsave. to je zato sto nisu sexy.
sta je mrsavica? mislim hajde da ekstreme ne uzimamo u obzir? Kakva je to djevojka mrsavica?
justice_c
Posts: 39
Joined: 27/04/2010 01:24

#25 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by justice_c »

test01 wrote:nije mi jasno kako nekoga mogu privlaciti mrsavice????????
mene ne privlace ni sitno gradjene zenske koje nisu mrsave. to je zato sto nisu sexy.
Mrsave zene izgledaju daleko vise estetski, dok na debeljucama svega ima viska. Ja ne znam sta ima privlacno u naslagama masti :-? koje jos ne djeluju estetski. To je samo moje misljenje, i ja vise volim vidjet vitku djevojku,daleko mi je to primamljivije za gledati, nego neku kojoj se salo preljeva preko farmerica.
Post Reply