Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
medvjed23
Posts: 26821
Joined: 16/07/2010 13:49

#201 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by medvjed23 »

bježi ba, skupa soba
(jelo, ja imam 4 i po marke)

al da je dosta oftopika, jeste

:run:
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#202 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by ¤ jelena ¤ »

šuti, kupi svesku, olovku, krofnu...i bjež...

Jest vala dosta je oftopika... :run:


Btw, retorsko pitanje: jel sad @ExNihilo partibrejker il partimejker? :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#203 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by ExNihilo »

Zavisi od toga hoćete li me poslušati ili ne. :razz:
Sarajevo1970
Posts: 779
Joined: 31/12/2007 23:08
Location: 薩拉熱窩,波斯尼亞

#204 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by Sarajevo1970 »

Kako da nemoze?
Cak i ja kao muskarac bi se snasao nekako, ali bi ja licno (kao sto radim inace) dorucak
preskocio i morao sve potrefiti da je na snjizenju/akciju u raznim radnjama ili pijacama.

10 jaja ("S" klasa) = 1.50KM
7 hljeba mala = 3.50KM
7 vrecica indo-mie (one zelene) = 1.75KM
kilu jeftini cevapa (50kom, zamrzivac) = 4.30KM
pakovanje fuj caj iz 1986e godine = 0.75KM
200gr kafe nake jeftine = 1.70KM
500gr secera = 0.80KM
----------------------------------------------------------
Totalno: 14.30KM

Dorucak: Kafa, 1 fildzan :)
Rucak: Mali hljeb + peceno jaje + solja caja
Vecera: indo-mie + 7 cevapa + fildzan kafe poslije


Zadnji dan mozes sebe pocastiti na limenku najgoreg piva za 0.70KM :lol:
(ili kupiti jedan metak i pitat nekome sa pistoljem da te rokne jer ovo nije zivot)
User avatar
basicm
Posts: 10474
Joined: 16/01/2012 21:38

#205 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by basicm »

Prezivi li ovaj?
Sarajevo1970
Posts: 779
Joined: 31/12/2007 23:08
Location: 薩拉熱窩,波斯尼亞

#206 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by Sarajevo1970 »

Zadnji mu dan vec i bio, da li je kupio pivo ili metak? :lol:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#207 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by HAVANA »

¤ jelena ¤ wrote:
medvjed23 wrote:
joj, pa moj konac iz snova je poetska kontemplacija do skapavanja, u pećini, uz tihu vatru i platonovu državu, za potpale :D

doduše, isti krajnji efekat ti je puno lakše postići ako mi jednostavno uguraš krompir il pileći batak u grlo, slavodobitno vičući: udavio se i nikad više ne zapjevo dabogda! al sad ti je kasno da se predomisliš :D obećala si mi kraj iz snova i ima da ga dobijem Image


:twisted:

Tako agresivno i nedolično ponašanje ne priliči jednom krhkom i nježnom biću kao što je princeza - sram te bilo!

Otegnućeš papke u pećini... s papirom i olovkom u ruci i tačka. Tačnije... sveskom i olovkom u rukama, a neš otić dok cijelu zbirku ne napišeš da je možemo objavit tebi u čast posthumno i još para zaradit.
Prodacemo tekstove halidu jednom,drugom,trecem,koketu,divljim jagodama i tifi...Bice para ko u prici. :tooo: Al da nam pare ne ubiju kreativnost,kokuz najbolje pjesme pravi. :mastakazes:
User avatar
medvjed23
Posts: 26821
Joined: 16/07/2010 13:49

#208 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by medvjed23 »

vidjeh neki dan, u lunaparku, koketa.. ostavio sam mu broj telefona :D :lol:
ako mi se javi i kupi koji tekst, napravićemo pravi dernek, bez limuntosa i toga.. to će me opet srozati do kokuzluka u kojem se prave najbolje pjesme, koje ću prodati, da bih od zarade napravio novi dernek.. i tako ukrug :D
User avatar
medvjed23
Posts: 26821
Joined: 16/07/2010 13:49

#209 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by medvjed23 »

frčkavo
User avatar
medvjed23
Posts: 26821
Joined: 16/07/2010 13:49

#210 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by medvjed23 »

ko je tebe šta pito?
User avatar
medvjed23
Posts: 26821
Joined: 16/07/2010 13:49

#211 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by medvjed23 »

natko
User avatar
bleee_sa
Posts: 42310
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#212 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by bleee_sa »

Ima u Matana i pića i pičke :D
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#213 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by ¤ jelena ¤ »

HAVANA wrote:
¤ jelena ¤ wrote:
medvjed23 wrote:
joj, pa moj konac iz snova je poetska kontemplacija do skapavanja, u pećini, uz tihu vatru i platonovu državu, za potpale :D

doduše, isti krajnji efekat ti je puno lakše postići ako mi jednostavno uguraš krompir il pileći batak u grlo, slavodobitno vičući: udavio se i nikad više ne zapjevo dabogda! al sad ti je kasno da se predomisliš :D obećala si mi kraj iz snova i ima da ga dobijem Image


:twisted:

Tako agresivno i nedolično ponašanje ne priliči jednom krhkom i nježnom biću kao što je princeza - sram te bilo!

Otegnućeš papke u pećini... s papirom i olovkom u ruci i tačka. Tačnije... sveskom i olovkom u rukama, a neš otić dok cijelu zbirku ne napišeš da je možemo objavit tebi u čast posthumno i još para zaradit.
Prodacemo tekstove halidu jednom,drugom,trecem,koketu,divljim jagodama i tifi...Bice para ko u prici. :tooo: Al da nam pare ne ubiju kreativnost,kokuz najbolje pjesme pravi. :mastakazes:
joj Havano, menščini da si se malo u halidima zabrojo.... :D nema ih tri, znaš da se Ibro Dirka s oba halida se sliko...nači dva. :D
Moramo jednog izbrisat s liste, a dodat recimo...Hajrudina...to će medi bit i dodatna motivacija da stvori dobar tekst koji ćemo moć skupo naplatit. :D


Uh... a ovo...zarađivat puno para i sve to morat brzo potrošit do prebijene pare pa živjet ko kokuzi zbog kreativosti... e, to je težak i pravo stresan život, a ne ovo... s 15KM preživjet 7 dana. :D
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#214 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by HAVANA »

Vidi fakat viska halid. :D On bi bona hajrudinu dzaba dao kakav je naopak. :mastakazes: Moramo ga drzat pod kontrolom.To za potrosit nije nikakav problem za muzicarè...Sviras,nasviras...potrosis.Onda opet.Dok se ne ozenis.Onda kupis stalak za instrument i okacis ga. :roll: Onda kreativnost pretocis u snalazenje jel bolji pampers ili nesta drugo,vlazne u bingu il u konzumu,nan1,nan2,kupis vece auto ne zbog instrumenta vec rad kolica...i pjevaj qrcu,da izvines. :D Vidi naseg ibre sta se desi sa njim, a mi ga ubjedjivasmo da on je nesto drugo i harmonikom lijeci bol,da na estradi sve je lazno,na estradi sve je fol... :cry: Al samo prava raja je znala u cemu je trik.Ibro ti moj jarane nije fukara,ibro je... :kontrabas: Treba se na ibru ugledat.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#215 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by Tomahawk11 »

HAVANA wrote:Vidi fakat viska halid. :D On bi bona hajrudinu dzaba dao kakav je naopak. :mastakazes: Moramo ga drzat pod kontrolom.To za potrosit nije nikakav problem za muzicarè...Sviras,nasviras...potrosis.Onda opet.Dok se ne ozenis.Onda kupis stalak za instrument i okacis ga. :roll: Onda kreativnost pretocis u snalazenje jel bolji pampers ili nesta drugo,vlazne u bingu il u konzumu,nan1,nan2,kupis vece auto ne zbog instrumenta vec rad kolica...i pjevaj qrcu,da izvines. :D Vidi naseg ibre sta se desi sa njim, a mi ga ubjedjivasmo da on je nesto drugo i harmonikom lijeci bol,da na estradi sve je lazno,na estradi sve je fol... :cry: Al samo prava raja je znala u cemu je trik.Ibro ti moj jarane nije fukara,ibro je... :kontrabas: Treba se na ibru ugledat.
evo ja preveo

Image
User avatar
zforumas
Posts: 8619
Joined: 25/10/2016 20:35

#216 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by zforumas »

Sjooo vidi EsA :lol:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#217 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by HAVANA »

:lol:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#218 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by vjesticanametli »

:lol: :lol: :lol: :lol: trebal vam vokala :D i bokala :lol:
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#219 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by ¤ jelena ¤ »

HAVANA wrote:Vidi fakat viska halid. :D On bi bona hajrudinu dzaba dao kakav je naopak. :mastakazes: Moramo ga drzat pod kontrolom.To za potrosit nije nikakav problem za muzicarè...Sviras,nasviras...potrosis.Onda opet.Dok se ne ozenis.Onda kupis stalak za instrument i okacis ga. :roll: Onda kreativnost pretocis u snalazenje jel bolji pampers ili nesta drugo,vlazne u bingu il u konzumu,nan1,nan2,kupis vece auto ne zbog instrumenta vec rad kolica...i pjevaj qrcu,da izvines. :D Vidi naseg ibre sta se desi sa njim, a mi ga ubjedjivasmo da on je nesto drugo i harmonikom lijeci bol,da na estradi sve je lazno,na estradi sve je fol... :cry: Al samo prava raja je znala u cemu je trik.Ibro ti moj jarane nije fukara,ibro je... :kontrabas: Treba se na ibru ugledat.


Jes vala baš naopak :D dobro si reko.

Nikad od njega defakto umjetnik....pa bolan on je nekad metriku ganjo i miris procvale trešnje u rimama sanjo,
a sad eno ga...po lunaparkovima hoda, presreće ljude ispred ringišpalja i dijeli svoj broj telefona kojekakvim estradnim umjetnicima... bože! :cry:

Nemam ja šta više dodat, ode ovo sve u helać...džaba. :spavalica:

A i ovaj što je otvorio ovu temu nešto se ne javlja, haman nije preživio....eto, što ti je život. :(

a more i Malinkonija... et. :pijani:
User avatar
medvjed23
Posts: 26821
Joined: 16/07/2010 13:49

#220 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by medvjed23 »

svakakvih sam blasfemija pročitao na ovom forumu, al tvrdnja da bi neko, kome je ukazana čast saradnje sa njegovim hajrudinstvom i samim tim prilika da svoj stih zauvijek utka u nešto najuzvišenije što muzika i uopšte umjetnost nudi, mogao imati banalne primisli da odatle izvuče materijalnu korist - e to je već blasfemija iznad svih, bez presedana..

jelo, imam jedan sjajan tekst za muško-žemski duet.. muški dio otpjevaće koke, a žemski vokal nam fali, za sada.. Image
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#221 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by HAVANA »

Trebaaaa vreeemeeenaaaaa :pijani:
User avatar
medvjed23
Posts: 26821
Joined: 16/07/2010 13:49

#222 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by medvjed23 »

metnućemo i mirisa procvalih trešanja i boje pjesnikovog sna i svega Image
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#223 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by ¤ jelena ¤ »

Sram te bilo, međede! Ne pričam više s tobom! :twisted:




khm.... http://vocaroo.com/

radi, ko u dobra stara vremena... :D

a ja ću kao i svakeeeee, baš svake proklete noćiiii

rimama...


...


eh, bilo nekad...sase spominjalo. :spavalica:
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#224 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by Njanjavi »

Jebo te ni na jednoj temi vise invalida ne vidjeh.
Satro ne moze se ovo ono, natakarim vas nesposobne.
Sto ne bi mogo kralju, mozes i to sasvim solidno.
Kupis vrecu brasna od 10 kila, to ti je petak, uzmes pilece karabatake, i to je petica, i uzmes recimo dvi kile banana, i to je petak.
To ti je recimo osnova.
Lijepo vrjeme fala klincu, basti oko gradova sijaset, prosetas malo, pocastis se domacim vocem i povrcem.
Klepis par krompira, paprika, luka, mrkvi, pa jebem ga ne miniraju jos uvjek baste :D
Pa sumske jagode, borovnice, gljive kralju, sve djabane.
Mozes prezivit itekako bez dinara jarane, a ne sa 15 markica sedmicno.
Ko zna i umije moze, ko ne zna jebajiga.
Jebote kako bi prezivili nedje u pizdi materni bez granapa i bez dinara, da te baci zivot nedje u divljinu da moras prezivit bez icega.
A desava se i to, cesce nego sto mislimo, pa ljudi prezive, prilagode se, cak sta vise i uzivaju kad se ustele.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#225 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by nema me tamo »

Njanjavi wrote:Jebo te ni na jednoj temi vise invalida ne vidjeh.
Satro ne moze se ovo ono, natakarim vas nesposobne.
Sto ne bi mogo kralju, mozes i to sasvim solidno.
Kupis vrecu brasna od 10 kila, to ti je petak, uzmes pilece karabatake, i to je petica, i uzmes recimo dvi kile banana, i to je petak.
To ti je recimo osnova.
Lijepo vrjeme fala klincu, basti oko gradova sijaset, prosetas malo, pocastis se domacim vocem i povrcem.
Klepis par krompira, paprika, luka, mrkvi, pa jebem ga ne miniraju jos uvjek baste :D
Pa sumske jagode, borovnice, gljive kralju, sve djabane.
Mozes prezivit itekako bez dinara jarane, a ne sa 15 markica sedmicno.
Ko zna i umije moze, ko ne zna jebajiga.
Jebote kako bi prezivili nedje u pizdi materni bez granapa i bez dinara, da te baci zivot nedje u divljinu da moras prezivit bez icega.
A desava se i to, cesce nego sto mislimo, pa ljudi prezive, prilagode se, cak sta vise i uzivaju kad se ustele.

Ko moj dajdza u ratu što je cetnicima krao gore :D
Post Reply