Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#176 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by HAVANA »

Ih.Krofna.Smanji malo prohtjeve medjedicu.Ja bi nedje u azicima klepio kaku kokos,u doglodima se uvalio u polje i nakupio krompira i luka.Kupio bi limuntosa i pomijeso sa alkoholom onim iz apoteke,ionako mi bezveze stoji...Panje ima u onoj pekari na grbavici guzovace.Onda bi dosli medo i jelena da pjevamo i sviramo. :kontrabas: Medo bi koju krofnu nabavio.Onih 15 maraka u kasicu.Tako par sedmica dok ne nakupim za par gajbi jagoda na stupskoj pijaci.A prodo bi ih nedeljom na auto pijaci.Pa kupio malo vise gajbi,pa prodo.Pa bi onda i banane ubacio...Sjoo biznis plana. :D Salim se ali nema sanse da dodjem i ostanem u takvoj situaciji u ovom vremenu a da sam zdrav i pokretan.To je moglo u ratu ,a i tad se snalazilo.Tad sam francuzima krao ikar konzerve sa piste.Kurac ces ti palete slagat a ja gladan hodat.Stari i bolesni...e to je vec problem.Prva bi mi mater bila u ovoj prici od 15km kad poplaca rezije da nije nas....A da nas nije,ne znam sta bi jadna.Bakir je ne bi nahranio garant ni sebija izljecila.Zato vitamin b ujutro,kaskicu meda,limuna i tople vode,fizicke aktivnosti...Ko onemoca sa ovom vlasti jebo je mater svoju...
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#177 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by Dr. Kuca »

Moze i mjesec.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#178 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by Euridika »

HAVANA wrote:Ih.Krofna.Smanji malo prohtjeve medjedicu.Ja bi nedje u azicima klepio kaku kokos,u doglodima se uvalio u polje i nakupio krompira i luka.Kupio bi limuntosa i pomijeso sa alkoholom onim iz apoteke,ionako mi bezveze stoji...Panje ima u onoj pekari na grbavici guzovace.Onda bi dosli medo i jelena da pjevamo i sviramo. :kontrabas: Medo bi koju krofnu nabavio.Onih 15 maraka u kasicu.Tako par sedmica dok ne nakupim za par gajbi jagoda na stupskoj pijaci.A prodo bi ih nedeljom na auto pijaci.Pa kupio malo vise gajbi,pa prodo.Pa bi onda i banane ubacio...Sjoo biznis plana. :D Salim se ali nema sanse da dodjem i ostanem u takvoj situaciji u ovom vremenu a da sam zdrav i pokretan.To je moglo u ratu ,a i tad se snalazilo.Tad sam francuzima krao ikar konzerve sa piste.Kurac ces ti palete slagat a ja gladan hodat.Stari i bolesni...e to je vec problem.Prva bi mi mater bila u ovoj prici od 15km kad poplaca rezije da nije nas....A da nas nije,ne znam sta bi jadna.Bakir je ne bi nahranio garant ni sebija izljecila.Zato vitamin b ujutro,kaskicu meda,limuna i tople vode,fizicke aktivnosti...Ko onemoca sa ovom vlasti jebo je mater svoju...
Mogu li i ja sa vama na parti? Slabo se hranim, lako ćete me ubaciti u računicu. :D
User avatar
medvjed23
Posts: 26811
Joined: 16/07/2010 13:49

#179 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by medvjed23 »

¤ jelena ¤ wrote:Ljubav prema krofnama će ti doći glave... opaka slabost je to, a bome i luksuz:

samo dvije krofnice dnevno to ti je 760 kaemova godišnje - strahota jedna...


pih...buržujska posla... :spavalica:
HAVANA wrote:Ih.Krofna.Smanji malo prohtjeve medjedicu.
joj, titam i alije, što ne mogu ove sirotinje, posebno kad počne kukati.. ako ne možeš kupiti krofnu, jedi kifle i tišu..
DaShip
Posts: 342
Joined: 04/11/2016 09:21

#180 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by DaShip »

Cijele dane provoditi u krevetu ili u kući ne radeći ništa zahtjevno i 15 KM će ti biti dovoljno za mjesec dana :thumbup:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#181 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by triconja »

DaShip wrote:Cijele dane provoditi u krevetu ili u kući ne radeći ništa zahtjevno i 15 KM će ti biti dovoljno za mjesec dana :thumbup:
Zaboravio si reci da se ne smije samozadovoljavati, ode snaga :izet:
DaShip
Posts: 342
Joined: 04/11/2016 09:21

#182 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by DaShip »

triconja wrote:
DaShip wrote:Cijele dane provoditi u krevetu ili u kući ne radeći ništa zahtjevno i 15 KM će ti biti dovoljno za mjesec dana :thumbup:
Zaboravio si reci da se ne smije samozadovoljavati, ode snaga :izet:
Pod uslovom da mu treba mnogo vremena, dobiće još hranjivih materija
https://youtu.be/p1C8NhrZT2Q
Last edited by DaShip on 14/06/2017 14:13, edited 1 time in total.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#183 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by triconja »

DaShip wrote:
triconja wrote:
DaShip wrote:Cijele dane provoditi u krevetu ili u kući ne radeći ništa zahtjevno i 15 KM će ti biti dovoljno za mjesec dana :thumbup:
Zaboravio si reci da se ne smije samozadovoljavati, ode snaga :izet:
Pod uslovom da mu treba mnogo vremena, dobiće još hranjivih materija
[youtube]https://youtu.be/p1C8NhrZT2Q[/youtube]
Iz prazne guzice se ne prdi, radi i na taj fazon :lol: .
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#184 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by Fudo387 »

Jarane, javi se da si ziv, proslo je tri dana.
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#185 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by ¤ jelena ¤ »

HAVANA wrote:Ih.Krofna.Smanji malo prohtjeve medjedicu.Ja bi nedje u azicima klepio kaku kokos,u doglodima se uvalio u polje i nakupio krompira i luka.Kupio bi limuntosa i pomijeso sa alkoholom onim iz apoteke,ionako mi bezveze stoji...Panje ima u onoj pekari na grbavici guzovace.Onda bi dosli medo i jelena da pjevamo i sviramo. :kontrabas: Medo bi koju krofnu nabavio.Onih 15 maraka u kasicu.Tako par sedmica dok ne nakupim za par gajbi jagoda na stupskoj pijaci.A prodo bi ih nedeljom na auto pijaci.Pa kupio malo vise gajbi,pa prodo.Pa bi onda i banane ubacio...Sjoo biznis plana. :D Salim se ali nema sanse da dodjem i ostanem u takvoj situaciji u ovom vremenu a da sam zdrav i pokretan.To je moglo u ratu ,a i tad se snalazilo.Tad sam francuzima krao ikar konzerve sa piste.Kurac ces ti palete slagat a ja gladan hodat.Stari i bolesni...e to je vec problem.Prva bi mi mater bila u ovoj prici od 15km kad poplaca rezije da nije nas....A da nas nije,ne znam sta bi jadna.Bakir je ne bi nahranio garant ni sebija izljecila.Zato vitamin b ujutro,kaskicu meda,limuna i tople vode,fizicke aktivnosti...Ko onemoca sa ovom vlasti jebo je mater svoju...
:lol: :D :thumbup:

Dogovoreno. A mogli smo vala i od pjevanja i sviranja bizmis napravit.

Naravno, pod uslovom da neki, ovdje spomenuti, jedu krofne dok ostali pjevaju. :D
User avatar
avetinja
Posts: 31426
Joined: 19/07/2014 13:31

#186 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by avetinja »

triconja wrote:
DaShip wrote:Cijele dane provoditi u krevetu ili u kući ne radeći ništa zahtjevno i 15 KM će ti biti dovoljno za mjesec dana :thumbup:
Zaboravio si reci da se ne smije samozadovoljavati, ode snaga :izet:
Poznato je da životno važna tekućina sadrži bjelančevine, tako bi u ishrani dobio dodatni protein.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#187 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by HAVANA »

Sto ti je musko.Mi smo ba bir iladz.Iz nas frca zdravlje. :gunjastajl:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#188 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by HAVANA »

¤ jelena ¤ wrote:
HAVANA wrote:Ih.Krofna.Smanji malo prohtjeve medjedicu.Ja bi nedje u azicima klepio kaku kokos,u doglodima se uvalio u polje i nakupio krompira i luka.Kupio bi limuntosa i pomijeso sa alkoholom onim iz apoteke,ionako mi bezveze stoji...Panje ima u onoj pekari na grbavici guzovace.Onda bi dosli medo i jelena da pjevamo i sviramo. :kontrabas: Medo bi koju krofnu nabavio.Onih 15 maraka u kasicu.Tako par sedmica dok ne nakupim za par gajbi jagoda na stupskoj pijaci.A prodo bi ih nedeljom na auto pijaci.Pa kupio malo vise gajbi,pa prodo.Pa bi onda i banane ubacio...Sjoo biznis plana. :D Salim se ali nema sanse da dodjem i ostanem u takvoj situaciji u ovom vremenu a da sam zdrav i pokretan.To je moglo u ratu ,a i tad se snalazilo.Tad sam francuzima krao ikar konzerve sa piste.Kurac ces ti palete slagat a ja gladan hodat.Stari i bolesni...e to je vec problem.Prva bi mi mater bila u ovoj prici od 15km kad poplaca rezije da nije nas....A da nas nije,ne znam sta bi jadna.Bakir je ne bi nahranio garant ni sebija izljecila.Zato vitamin b ujutro,kaskicu meda,limuna i tople vode,fizicke aktivnosti...Ko onemoca sa ovom vlasti jebo je mater svoju...
:lol: :D :thumbup:

Dogovoreno. A mogli smo vala i od pjevanja i sviranja bizmis napravit.

Naravno, pod uslovom da neki, ovdje spomenuti, jedu krofne dok ostali pjevaju. :D
Jes vala.Ne bi gladan osto.Neko ce vazda ubacit.Fudo dodje oderes ga halidom,mos snicle jest 5 dana. :kontrabas:
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2447
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#189 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by cenecimoveocino »

jedes polivenu od marke i salamu od marke
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#190 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by ¤ jelena ¤ »

HAVANA wrote:
¤ jelena ¤ wrote:
HAVANA wrote:Ih.Krofna.Smanji malo prohtjeve medjedicu.Ja bi nedje u azicima klepio kaku kokos,u doglodima se uvalio u polje i nakupio krompira i luka.Kupio bi limuntosa i pomijeso sa alkoholom onim iz apoteke,ionako mi bezveze stoji...Panje ima u onoj pekari na grbavici guzovace.Onda bi dosli medo i jelena da pjevamo i sviramo. :kontrabas: Medo bi koju krofnu nabavio.Onih 15 maraka u kasicu.Tako par sedmica dok ne nakupim za par gajbi jagoda na stupskoj pijaci.A prodo bi ih nedeljom na auto pijaci.Pa kupio malo vise gajbi,pa prodo.Pa bi onda i banane ubacio...Sjoo biznis plana. :D Salim se ali nema sanse da dodjem i ostanem u takvoj situaciji u ovom vremenu a da sam zdrav i pokretan.To je moglo u ratu ,a i tad se snalazilo.Tad sam francuzima krao ikar konzerve sa piste.Kurac ces ti palete slagat a ja gladan hodat.Stari i bolesni...e to je vec problem.Prva bi mi mater bila u ovoj prici od 15km kad poplaca rezije da nije nas....A da nas nije,ne znam sta bi jadna.Bakir je ne bi nahranio garant ni sebija izljecila.Zato vitamin b ujutro,kaskicu meda,limuna i tople vode,fizicke aktivnosti...Ko onemoca sa ovom vlasti jebo je mater svoju...
:lol: :D :thumbup:

Dogovoreno. A mogli smo vala i od pjevanja i sviranja bizmis napravit.

Naravno, pod uslovom da neki, ovdje spomenuti, jedu krofne dok ostali pjevaju. :D
Jes vala.Ne bi gladan osto.Neko ce vazda ubacit.Fudo dodje oderes ga halidom,mos snicle jest 5 dana. :kontrabas:
More! Pjevamo po kućama dok kafanu ne otvorimo...

I...umal da zaboravim... onaj koktel (alkohol i limuntos) patentirat, dat mu nako opasno ime pa i to prodavat. :D


Helem...predlažem da se tema preimenuje u: Može li se sa 15KM bizmis pokrenut i pošteno oparit.
User avatar
medvjed23
Posts: 26811
Joined: 16/07/2010 13:49

#191 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by medvjed23 »

dobro zvuči ideja o tom derneku, posebno jer smo pokriveni na svim poljima.. tu je neko ko zna i hoće svirati gitaru.. tu je, takođe, neko ko je spreman nesebično iskoristiti osebujne vokalne sposobnosti kako bi tonove gitare popratio milozvučnim riječima..

a tu su, ako sam dobro izbrojo, i dva žemska, što je sjajno jer treba neko očerupati, ispeći i servirati kokoš, poslije oprati suđe.. i to.. neće se to samo napraviti..
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#192 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by ¤ jelena ¤ »

:twisted:

Eo...tu kokoš ću ja lično, svojim rukama, očerupat, ako je ti lišiš života, da ne kažem prikolješ... :D

:run:
User avatar
medvjed23
Posts: 26811
Joined: 16/07/2010 13:49

#193 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by medvjed23 »

tako bih ti rado bio od pomoći, al sve su šanse da ću biti prezauzet vježbanjem glasnih žica i traženjem optimalnog omjera alkohola i limuntosa..

no, neću skroz zaboraviti na tebe.. donijeću ti čakiju :D jest da je malo tupa, al uz dosta truda, vremena i snage, može poslužiti svrsi.. :|
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#194 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by ¤ jelena ¤ »

:lol: :lol: :lol: :lol:



pik ja gulim krompir!

pjevajući... u obližnjoj šumi... :helga: gdje se ne čuje to gore pomenuto vježbanje glasnih žica.... :D
User avatar
medvjed23
Posts: 26811
Joined: 16/07/2010 13:49

#195 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by medvjed23 »

moraćeš, kao princeza iz bajke, ići preko sedam polja i sedam gora, dakle, daleko, jako daleko da stigneš do takve šume.. gdje se ne čuje moj vokalni performans.. sretno s tim :D

hej, jelo, ipak nemam čakiju, al imam noktaricu sa onim dijelom za turpijanje :D mislim da će i to biti dovoljno vještoj žemkoj ruci poput tvoje.. a ako ne bude, uvijek koki možeš vrat zavrnuti :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 18643
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#196 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by SmokingMan »

Ma more ko oće,ja se prerčuna. :lol:
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#197 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by ¤ jelena ¤ »

medvjed23 wrote:moraćeš, kao princeza iz bajke, ići preko sedam polja i sedam gora, dakle, daleko, jako daleko da stigneš do takve šume.. gdje se ne čuje moj vokalni performans.. sretno s tim :D

hej, jelo, ipak nemam čakiju, al imam noktaricu sa onim dijelom za turpijanje :D mislim da će i to biti dovoljno vještoj žemkoj ruci poput tvoje.. a ako ne bude, uvijek koki možeš vrat zavrnuti :D
:lol: :D

Zli međede, samo ću te podsjetiti da u bajkama dobro uvijek pobijedi. Tako će i u ovoj, savremenoj bosanskoj bajci, princeza s ćakijom u jednoj i očerupanom kokoškom u drugoj ruci nadmudriti zlog međeda! :D I to vrlo jednostavno...
Kad se domogne papira i olovke, to cijela šuma zna, zli međed je slab, bespomoćan i nizašta drugo sem za pisanje pojezije sposoban...Zato će ona, uz nesebičnu pomoć sposobnog dobavljača s početka priče, bez problema nabaviti te magične predmete, pokloniti ih međedu i on će, omađijan stvaralačkim zanosom pisanja pojezije, danima zamišljeno sjediti u svojoj pećini (gdje mu je i mjesto! :twisted: ) pisati pojeziju i tako zauvijek zaboraviti na vokalni performans što za uši štipa... :dance: pa na krofne... :skoljka: vrlo brzo i na hranu, vodu...i... :hitna: ... :cry:


Što je 760 KM godišnje - najmanje....u pomenutoj kasici.

čičamičahepiend! :run:
User avatar
medvjed23
Posts: 26811
Joined: 16/07/2010 13:49

#198 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by medvjed23 »

¤ jelena ¤ wrote:
medvjed23 wrote:moraćeš, kao princeza iz bajke, ići preko sedam polja i sedam gora, dakle, daleko, jako daleko da stigneš do takve šume.. gdje se ne čuje moj vokalni performans.. sretno s tim :D

hej, jelo, ipak nemam čakiju, al imam noktaricu sa onim dijelom za turpijanje :D mislim da će i to biti dovoljno vještoj žemkoj ruci poput tvoje.. a ako ne bude, uvijek koki možeš vrat zavrnuti :D
Zli međede, samo ću te podsjetiti da u bajkama dobro uvijek pobijedi. Tako će i u ovoj, savremenoj bosanskoj bajci, princeza s ćakijom u jednoj i očerupanom kokoškom u drugoj ruci nadmudriti zlog međeda! :D I to vrlo jednostavno...
Kad se domogne papira i olovke, to cijela šuma zna, zli međed je slab, bespomoćan i nizašta drugo sem za pisanje pojezije sposoban...Zato će ona, uz nesebičnu pomoć sposobnog dobavljača s početka priče, bez problema nabaviti te magične predmete, pokloniti ih međedu i on će, omađijan stvaralačkim zanosom pisanja pojezije, danima zamišljeno sjediti u svojoj pećini (gdje mu je i mjesto! :twisted: ) pisati pojeziju i tako zauvijek zaboraviti na vokalni performans što za uši štipa... :dance: pa na krofne... :skoljka: vrlo brzo i na hranu, vodu...i... :hitna: ... :cry:


Što je 760 KM godišnje - najmanje....u pomenutoj kasici.

čičamičahepiend! :run:
joj, pa moj konac iz snova je poetska kontemplacija do skapavanja, u pećini, uz tihu vatru i platonovu državu, za potpale :D

doduše, isti krajnji efekat ti je puno lakše postići ako mi jednostavno uguraš krompir il pileći batak u grlo, slavodobitno vičući: udavio se i nikad više ne zapjevo dabogda! al sad ti je kasno da se predomisliš :D obećala si mi kraj iz snova i ima da ga dobijem Image
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#199 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by ¤ jelena ¤ »

medvjed23 wrote:
joj, pa moj konac iz snova je poetska kontemplacija do skapavanja, u pećini, uz tihu vatru i platonovu državu, za potpale :D

doduše, isti krajnji efekat ti je puno lakše postići ako mi jednostavno uguraš krompir il pileći batak u grlo, slavodobitno vičući: udavio se i nikad više ne zapjevo dabogda! al sad ti je kasno da se predomisliš :D obećala si mi kraj iz snova i ima da ga dobijem Image


:twisted:

Tako agresivno i nedolično ponašanje ne priliči jednom krhkom i nježnom biću kao što je princeza - sram te bilo!

Otegnućeš papke u pećini... s papirom i olovkom u ruci i tačka. Tačnije... sveskom i olovkom u rukama, a neš otić dok cijelu zbirku ne napišeš da je možemo objavit tebi u čast posthumno i još para zaradit.

I naravno, sve ovo važi ako i samo ako budeš insistirao na pjevanju i pretjerivao s krofnama. A ako budeš slušo, pomagao ostalima i sa svima nama dijelio krofne koje nabaviš... živjećemo lijepo i srećno sve dok...

te kakav lovac ne ukoka. :nokti:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#200 Re: Može li se sa 15 km preživjeti 7 dana?

Post by ExNihilo »

Get a room vas dvoje.

:D
Post Reply