Mozdani orgazmi

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

SENZIBILNI GRUBIJAN
Posts: 54
Joined: 27/03/2005 05:22

#1 Mozdani orgazmi

Post by SENZIBILNI GRUBIJAN »

Ja sam flerto-holik. 8) Flertujem kada god to mogu i kada god mi se pruzi prilika. U kaficu, na ulici, u redu u posti, u autu dok cekam na semaforu zeleno... svi ti neodoljivi osmijesi, zavodljivo ispitivanje pogledima i "nehoticna" dizanja suknje iznad koljena me izludjuju do besvijesti. Ono sto se desava u meni u toku jednog flerta je skoro pa orgazmicnog karaktera...orgazmicno na nekom mozdanom nivou i mislim da sam postao ovisan, apstiniram kada ne dobijem bar jedan dobar mozdani orgazam sedmicno. :shock: Visoko cijenim umijece flertovanja i djevojke koje pokazu svoju virtuoznost na pravi nacin me naprosto obaraju s nogu.

Kakva su vasa iskustva sto se tice flerta? Kakva osjecanja u vama budi flert, i koji su postupci pozeljni a koji ne? Naravno, polazimo od toga da su simpatije obostrane na prvi pogled.
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#2

Post by Frutek »

:lol: :lol: :lol:

Ova ti je dobra pravo :-D Nego, fakat je flert dobra stvar. I ja volim flertovat :-D. Cini se da sve sto se desava (kombinacija odma) bez flerta gubi neku zar. Treba tu da bude malo igre, malo zezancije pa onda na biznis :D
nikita
Posts: 343
Joined: 17/04/2002 00:00

#3

Post by nikita »

Pametna zena + pametan muskarac = lagani flert :D
FortunaBela
Posts: 6376
Joined: 02/01/2005 11:01
Location: SWE

#4

Post by FortunaBela »

Nije to ništa čudno, instikt prošlosti, životinjski poriv, igra prije parenja...
Fuj što ovo ružno zvuči, ali je tako.... :-?
zensko
Posts: 1705
Joined: 03/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#5

Post by zensko »

8-)

savrsena igra rijeci, slucajni dodiri, znacajni pogledi - a prostor izmedju prepun neke cudne energije..

uh, bas volim flert

:D
User avatar
Soul_Sista
Posts: 3751
Joined: 29/01/2003 00:00
Location: anybody seen my baby?

#6

Post by Soul_Sista »

FortunaBela wrote:Nije to ništa čudno, instikt prošlosti, životinjski poriv, igra prije parenja...
Fuj što ovo ružno zvuči, ali je tako.... :-?
Nije fuj, stvarno je to tako :D
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#7

Post by pape »

nikita wrote:Pametna zena + pametan muskarac = lagani flert :D
:roll: Da, da ......... teoretski, ali ........ sta nam kaze iskustvo!?
Primjer iz "Fatalne privlacnosti" ..... :zzzz:
Ona sama, ... pametna, privlacna, pozeljna + zeljna. On slobodan preko vikenda, pametan, privlacan, pozeljan + hajd` sta fali jedan vikend, ... malo "ta trane". A onda, ... ta ista, "pametna zena", njemu zivot pretvori u ovozemaljski pakao. :sad:
Zensko je ovozemaljsko cudo, .... da ti pripremi ovozemaljsko pakleno sranje.
Ko ih ne prepozna, ........ :zzzz: ....... jako skupo placa. :zzzz:
sasahodzic
Posts: 8
Joined: 15/09/2004 10:43

#8

Post by sasahodzic »

Super si ovo napisao za flert, i mislim da je to najljepse sto se desava u samoj pocetku ljubavi, nazalost to nije moguce produziti
:)
Posts: 318
Joined: 05/07/2004 00:24

#9

Post by :) »

ma kakav flert covjece to se davno isfuralo. pauni sa lijepim repovima su ispuhali davno, a i grlati curani su odsvirali svoje. sad je u modi princip, ko u muflona: najjaci gazda, on kara sve redom, ostali gledaju i bale, vrebaju gazdin trenutak slabosti....
SENZIBILNI GRUBIJAN
Posts: 54
Joined: 27/03/2005 05:22

#10

Post by SENZIBILNI GRUBIJAN »

:) wrote:ma kakav flert covjece to se davno isfuralo. pauni sa lijepim repovima su ispuhali davno, a i grlati curani su odsvirali svoje. sad je u modi princip, ko u muflona: najjaci gazda, on kara sve redom, ostali gledaju i bale, vrebaju gazdin trenutak slabosti....
Sudeci po tvome textu ti si jedan od onih sto bale :-D Probaj gledati na stvari na drugaciji nacin i siguran sam da ce ti neke stvari bolje ici od ruke. Na kraju krajeva, i gazdin trenutak slabosti ti je uzaludan ako nemas sarma.
SENZIBILNI GRUBIJAN
Posts: 54
Joined: 27/03/2005 05:22

#11

Post by SENZIBILNI GRUBIJAN »

zensko wrote:8-)

savrsena igra rijeci, slucajni dodiri, znacajni pogledi - a prostor izmedju prepun neke cudne energije..

uh, bas volim flert

:D
Slucajni dodiri...zelja za fizickim kontaktom. Mnogo toga se moze procitati iz govora tijela. Ponekad su rijeci suvisne.
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#12

Post by Frutek »

SENZIBILNI GRUBIJAN wrote:
zensko wrote:8-)

savrsena igra rijeci, slucajni dodiri, znacajni pogledi - a prostor izmedju prepun neke cudne energije..

uh, bas volim flert

:D
Slucajni dodiri...zelja za fizickim kontaktom. Mnogo toga se moze procitati iz govora tijela. Ponekad su rijeci suvisne.
Slazem se. Rijeci ponekad mogu biti te koje pokvare sve, zato manje price, vise rada :D
:)
Posts: 318
Joined: 05/07/2004 00:24

#13

Post by :) »

SENZIBILNI GRUBIJAN wrote:
:) wrote:ma kakav flert covjece to se davno isfuralo. pauni sa lijepim repovima su ispuhali davno, a i grlati curani su odsvirali svoje. sad je u modi princip, ko u muflona: najjaci gazda, on kara sve redom, ostali gledaju i bale, vrebaju gazdin trenutak slabosti....
Sudeci po tvome textu ti si jedan od onih sto bale :-D Probaj gledati na stvari na drugaciji nacin i siguran sam da ce ti neke stvari bolje ici od ruke. Na kraju krajeva, i gazdin trenutak slabosti ti je uzaludan ako nemas sarma.
he he he, druskane, citas me ko bukvar... flert je lazno obecanje sexa... a ti izgleda drkas poslije svakog :D
zensko
Posts: 1705
Joined: 03/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#14

Post by zensko »

pa kakav je to flert bez verbalne komunikacije? :roll:
ok govor tijela, to stoji..i definitivno se moze puno toga procitati iz tih pokreta..

rijeci jesu ponekad suvisne, ali to tek dolazi poslije flerta :D
:)
Posts: 318
Joined: 05/07/2004 00:24

#15

Post by :) »

"Šta je to koketerija? Moglo bi se možda reći da je to ponašanje kojim se drugoj osobi daje do znanja da je seksualno zbližavanje moguće, pri čemu ta mogućnost nikad ne smije poprimiti karakter izvjesnog. Drugim rijecima, koketerija je obećanje seksualnog odnosa, dano bez garancije." kaze Kundera (nepodnosljiva laHkoca postojanja) :roll:
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#16

Post by Frutek »

:) wrote:"Šta je to koketerija? Moglo bi se možda reći da je to ponašanje kojim se drugoj osobi daje do znanja da je seksualno zbližavanje moguće, pri čemu ta mogućnost nikad ne smije poprimiti karakter izvjesnog. Drugim rijecima, koketerija je obećanje seksualnog odnosa, dano bez garancije." kaze Kundera (nepodnosljiva laHkoca postojanja) :roll:
I dragi gledaoci bio je to komentar naseg uvazenog profesora doktora :D
:)
Posts: 318
Joined: 05/07/2004 00:24

#17

Post by :) »

hvala kolega :D
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#18

Post by Frutek »

zensko wrote:pa kakav je to flert bez verbalne komunikacije? :roll:
ok govor tijela, to stoji..i definitivno se moze puno toga procitati iz tih pokreta..

rijeci jesu ponekad suvisne, ali to tek dolazi poslije flerta :D
Mislim da se nije mislilo na totalnu eliminaciju razgovora :shock:
Ja mislim da ponekad manje ali pazljivo odabranih rijeci moze dati puno bolji rezultat. Isto se podrazumijeva uz naravno pratnju govora tijela, ociju, "slucajnih" dodira, itd. :D
zensko
Posts: 1705
Joined: 03/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#19

Post by zensko »

znam da se nije mislilo na totalnu eliminaciju razgovora :roll:
samo sam zeljela da naglasim vaznost tih rijeci

:D
SENZIBILNI GRUBIJAN
Posts: 54
Joined: 27/03/2005 05:22

#20

Post by SENZIBILNI GRUBIJAN »

zensko wrote:pa kakav je to flert bez verbalne komunikacije? :roll:
ok govor tijela, to stoji..i definitivno se moze puno toga procitati iz tih pokreta..

rijeci jesu ponekad suvisne, ali to tek dolazi poslije flerta :D
Rijeci su PONEKAD suvisne, samo na momente...nasmijane oci, skidanje pogledima cine rijeci suvisnim. Nakon takve nijeme komunikacije je razgovor/flert puno opusteniji jer je obostrana simpatija vec pokazana. Mada bi bilo jako uzbudljivo sresti neku jako privlacnu djevojku, recimo u nekom kaficu, bez rijeci flertovati, igrati se, licem i tijelom iskazivati zelju, prici joj, bez rijeci je poljubiti, uzeti za ruku i odvesti do prvog mracnog kutka i voditi ljubav sa njom. :-D mmmm njam
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#21

Post by Frutek »

zensko wrote:znam da se nije mislilo na totalnu eliminaciju razgovora :roll:
samo sam zeljela da naglasim vaznost tih rijeci :D
Naglaseno i uvazeno :-D
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#22

Post by Frutek »

SENZIBILNI GRUBIJAN wrote:
zensko wrote:pa kakav je to flert bez verbalne komunikacije? :roll:
ok govor tijela, to stoji..i definitivno se moze puno toga procitati iz tih pokreta..

rijeci jesu ponekad suvisne, ali to tek dolazi poslije flerta :D
Rijeci su PONEKAD suvisne, samo na momente...nasmijane oci, skidanje pogledima cine rijeci suvisnim. Nakon takve nijeme komunikacije je razgovor/flert puno opusteniji jer je obostrana simpatija vec pokazana. Mada bi bilo jako uzbudljivo sresti neku jako privlacnu djevojku, recimo u nekom kaficu, bez rijeci flertovati, igrati se, licem i tijelom iskazivati zelju, prici joj, bez rijeci je poljubiti, uzeti za ruku i odvesti do prvog mracnog kutka i voditi ljubav sa njom. :-D mmmm njam
Haha kakav kralj :-D
To u Bosni sa nasim curama neces dozivit pasha moj :shock: :-)
Nase cure su ovako nezgodne, vrlo krute i konzervativne po pitanju te otvorenosti :roll: Zalim cure, istina je, mogle bi se katkad opustit za promjenu 8-)
FortunaBela
Posts: 6376
Joined: 02/01/2005 11:01
Location: SWE

#23

Post by FortunaBela »

Ulažem protest, generalizacija...ne govoriš o šerpama, već o ljudima, svi smo mi individue same za sebe, unikati.... :roll:
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#24

Post by Frutek »

FortunaBela wrote:Ulažem protest, generalizacija...ne govoriš o šerpama, već o ljudima, svi smo mi individue same za sebe, unikati.... :roll:
Hehe pa de kad si vec unikat, reci mi koliko si puta u zivotu napravila prvi korak (ne podrazumijeva se slanje drugarice) :D
Pitam zato sto je kod nas veca vjerovatnost dobit na bingu nego posvjedocit takvom dogadjaju :shock: :D
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#25

Post by car-x »

stiglo je proljece.. definitivno.. konacno pricate o flertu, ljubavi, sreci.. utusila me zima i politika od 6 mjeseci.. fuj.. flert rulez..

jedino u svemu tome sto meni smeta je sto flert uglavnom nije bezopasan.. ne kazem da se uvijek neminovno desi nesto, ali cim se zaflerta, bude tu i vatrice.. a za nas "zauzete" je tesko povuci tu neku crtu bezopasnosti.. zato flertujem samo sa svojom mrkom.. drugdje sputavam svoj urodjeni sarm ;) koliko je to moguce.. tek da mi ne stvara probleme..

ali opet nekoj ljubaznoj curi na salteru u banci ili posti dobacim poneku, na oko bezopasnu, ali vazda to prolazi..
Post Reply