Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
kurty
Posts: 45058
Joined: 17/08/2008 23:29
Location: Made in Breza

#101 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by kurty »

detroit-mercy wrote:
ladyblue18 wrote:
Miš mekinjaš wrote:
Nije problem, ali zar se mora staviti tema na forum, ili uništiti vezu radi toga? :shock: :? :? :? :? :-?
Pa zar su ljudi zaboravili emociju, materijalizuje se oko datuma, poklona, niko ne priča o čistoj emociji.... :sad: :roll:
Ja bih se slozila sa burekom. :D
Kakva emocija ako na njen rodjendan on organizuje muski dernek :-) i to nakon valjda vise godina veze :-)

Mislim da nije poenta na poklonu, vec na tome da je on zaboravio taj datum, sto jeste malo bezobrazno.

I ne mora znaciti da ce ona sada nejga ostaviti zbog toga, ali nije joj ni svejedno, sto je potpuno razumljivo.
Djevojcice, je li on njoj valja 364 dana u godini, je li joj valja sve te godine. Je li ta veza puna emocija sve druge dane ili su emocije ostavljenje za samo za jedan specijalan dan u godini.
Kao prvo iz uvodnog posta se nista ne moze zakljuciti.
Je li nam osoba uvodnicar rekla da je veza samo takva ali da postoji jedna sitnica koja je kvari, a to je taj bitan datum koga se nije sjetio.
Ili, je li nam osoba uvodnicar rekla da je cijela veza u kurcu i da je to samo kap koja je prelila casu, onda tu se nema sta vise traziti nego razjebi.
U principu se sve svelo i emocije i ljuba i strast na jedan dan u godini, ako je taj da ogledalo cijele veze onda to i nije veza :mrgreen:
Ali kasnije je napisala da "ce mu oprostiti, kao i mnogo puta do sada"
MajcinaDusica
Posts: 245
Joined: 09/07/2010 19:35

#102 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by MajcinaDusica »

kurty wrote:Ali kasnije je napisala da "ce mu oprostiti, kao i mnogo puta do sada"
To postavljačica pretpostavlja, a ako poznaje prijateljicu, vjerovatno će tako i biti. Ona se samo preispitivala je li ona/njena drugarica "normalna" što joj je stalo da joj se dugogodišnji momak sjeti rođendana bar jednom u životu, ili je to i inače previše za tražiti.
User avatar
kurty
Posts: 45058
Joined: 17/08/2008 23:29
Location: Made in Breza

#103 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by kurty »

MajcinaDusica wrote:
kurty wrote:Ali kasnije je napisala da "ce mu oprostiti, kao i mnogo puta do sada"
To postavljačica pretpostavlja, a ako poznaje prijateljicu, vjerovatno će tako i biti. Ona se samo preispitivala je li ona/njena drugarica "normalna" što joj je stalo da joj se dugogodišnji momak sjeti rođendana bar jednom u životu, ili je to i inače previše za tražiti.
nisam ja ovdje ni na jednoj strani... Napisao sam post sa hobijem i samo se jos nadovezao na @detroit-mercy-ja, sa ovim oprastanjem...

Fino je da se neko brine o prijatelju/prijateljici, al tesko da neko naidje na dvije identicne veze... Svaka veza je drugacija na svoj nacin
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#104 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by ladyblue18 »

detroit-mercy wrote: Djevojcice, je li on njoj valja 364 dana u godini, je li joj valja sve te godine. Je li ta veza puna emocija sve druge dane ili su emocije ostavljenje za samo za jedan specijalan dan u godini.
Kao prvo iz uvodnog posta se nista ne moze zakljuciti.
Je li nam osoba uvodnicar rekla da je veza samo takva ali da postoji jedna sitnica koja je kvari, a to je taj bitan datum koga se nije sjetio.
Ili, je li nam osoba uvodnicar rekla da je cijela veza u kurcu i da je to samo kap koja je prelila casu, onda tu se nema sta vise traziti nego razjebi.
U principu se sve svelo i emocije i ljuba i strast na jedan dan u godini, ako je taj da ogledalo cijele veze onda to i nije veza :mrgreen:
A ti bi mogao biti tako ljubazan pa da prvo nepodistavas mene, jer bojim se da ne znas koliko godina imam da sebi das tek tako olako za pravo da me zoves djevojcicom. :wink: jelda? :) :wink:
Jedino ako ne mislis na usporedbu tvojih i mojih godina, a sigurno ih imas dosta cim me tako oslovljavas. :)

Nigdje nije receno da se sve svodi na taj jedan dan u godini, nit mora bit tako uopste, ja prva ne bih bila u takvoj vezi, ali meni taj dan znaci, i ocekujem da osoba sa kojom sam u vezi zna koliko mi znaci taj dan i da mi cestita, ne trebaju mi pokloni, vec samo da zna...
A ako neko ne valja 364 dana u godini, sumnjam da bi takva veza i opstala, bar kod mene, tako da rodjendan ne bi ni docekao.
Naravno, necu ga ostaviti zbog toga sto mi je zaboravio rodjendan, ali za mene tu dosta stvari odmah ne stima.
I to je moje vidjenje, pa ti sad postovao ga ili ne, takvo je kakvo je, i moje je. :wink:
detroit-mercy
Posts: 16074
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#105 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by detroit-mercy »

MajcinaDusica wrote:
kurty wrote:Ali kasnije je napisala da "ce mu oprostiti, kao i mnogo puta do sada"
To postavljačica pretpostavlja, a ako poznaje prijateljicu, vjerovatno će tako i biti. Ona se samo preispitivala je li ona/njena drugarica "normalna" što joj je stalo da joj se dugogodišnji momak sjeti rođendana bar jednom u životu, ili je to i inače previše za tražiti.
Brizna jaranica nam nije rekla sta ona milsli o toj vezi u prncipu, da li dobro funkcionise ili ne. Prema tome, brizna jaranica bi se trebala javiti i reci nam o tome malo vise, tek nakon toga mozemo da kazemo da li je taj dogadjaj sitnica ili nesto vece. Ovako sve se svodi na sbkb :mrgreen: .
User avatar
vaca
Posts: 751
Joined: 24/02/2006 16:31
Location: sarajevo

#106 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by vaca »

ljudi očito imaju lošu komunikaciju. ako je njoj toliko stalo do tog dana ne razumijem da ta tema nije isplivala prije rođendana. a ako stvarno čeka rođendan da bi doživjela neke momente i emocije od njega onda jebga....

ja recimo imam opasan problem sa datumima a niko se ne ljuti jer tu gdje treba znaju da ne manjka emocija!
ove 'osjetljivije' datume pamtim uz pomoć trikova, povežem sa nečim....i ipak ponekada mašim...

ali ne mislim da je ovdje taj problem inače ne bi žena bila tužna...
detroit-mercy
Posts: 16074
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#107 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by detroit-mercy »

ladyblue18 wrote:
detroit-mercy wrote: Djevojcice, je li on njoj valja 364 dana u godini, je li joj valja sve te godine. Je li ta veza puna emocija sve druge dane ili su emocije ostavljenje za samo za jedan specijalan dan u godini.
Kao prvo iz uvodnog posta se nista ne moze zakljuciti.
Je li nam osoba uvodnicar rekla da je veza samo takva ali da postoji jedna sitnica koja je kvari, a to je taj bitan datum koga se nije sjetio.
Ili, je li nam osoba uvodnicar rekla da je cijela veza u kurcu i da je to samo kap koja je prelila casu, onda tu se nema sta vise traziti nego razjebi.
U principu se sve svelo i emocije i ljuba i strast na jedan dan u godini, ako je taj da ogledalo cijele veze onda to i nije veza :mrgreen:
A ti bi mogao biti tako ljubazan pa da prvo nepodistavas mene, jer bojim se da ne znas koliko godina imam da sebi das tek tako olako za pravo da me zoves djevojcicom. :wink: jelda? :) :wink:
Jedino ako ne mislis na usporedbu tvojih i mojih godina, a sigurno ih imas dosta cim me tako oslovljavas. :)

Nigdje nije receno da se sve svodi na taj jedan dan u godini, nit mora bit tako uopste, ja prva ne bih bila u takvoj vezi, ali meni taj dan znaci, i ocekujem da osoba sa kojom sam u vezi zna koliko mi znaci taj dan i da mi cestita, ne trebaju mi pokloni, vec samo da zna...
A ako neko ne valja 364 dana u godini, sumnjam da bi takva veza i opstala, bar kod mene, tako da rodjendan ne bi ni docekao.
Naravno, necu ga ostaviti zbog toga sto mi je zaboravio rodjendan, ali za mene tu dosta stvari odmah ne stima.
I to je moje vidjenje, pa ti sad postovao ga ili ne, takvo je kakvo je, i moje je. :wink:
Misljenje je ko s...k, svako ga ima tako da cemo da uvazimo svako misljenje. Ali ti bi sada malo na ovu pa malo na onu stranu, ostavila bi ga a mozda i nebi. I cijela spika se je svela na taj jedan dan u godini (big deal), ja bi ovo ja bi ono. Premalo informacija da bi se donio pravi sud, opet sta je sa ostlim danima u godini.
Kao prvo, nemoj da se ljutis na to djevojcice, obicno zene vole da ih se smatra mladjima nego sto jesu, pa im to dodje kao kompliment :mrgreen:
Drugo, odlika mladih/nezrelih osoboa je da ona na sve reaguju tako impulsivno, naglo, pa tako moze vidjeti da dosta osoba koje uopste nisu u vezi skacu pa kazu "ma ja bi njega odmah ostavila". Uglavnom veze niti se grade tako brzo niti se razgradjuju tako brzo kao sto veliki broj forumasa/sica misli. A to sto pojedini smatraju svaki izlazak/flert vezom je druga stvar. Zato i reaguju tako brzo. Da ti ne kazem kada se na sve to jos nadovezu djeca, kuca, auto, kredit, vikendica, i td, e onda ces tek da vidis kako fercera to "ma ja bi njega/nju ostavia/o :mrgreen:
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#108 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by citroen »

Oko cega se vi raspravljate,oko rodjendana :D :D :-)
detroit-mercy
Posts: 16074
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#109 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by detroit-mercy »

vaca wrote:ljudi očito imaju lošu komunikaciju. ako je njoj toliko stalo do tog dana ne razumijem da ta tema nije isplivala prije rođendana. a ako stvarno čeka rođendan da bi doživjela neke momente i emocije od njega onda jebga....

ja recimo imam opasan problem sa datumima a niko se ne ljuti jer tu gdje treba znaju da ne manjka emocija!
ove 'osjetljivije' datume pamtim uz pomoć trikova, povežem sa nečim....i ipak ponekada mašim...

ali ne mislim da je ovdje taj problem inače ne bi žena bila tužna...
:thumbup:
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#110 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Mis mekinjas »

ladyblue18 wrote:
Miš mekinjaš wrote:
Nije problem, ali zar se mora staviti tema na forum, ili uništiti vezu radi toga? :shock: :? :? :? :? :-?
Pa zar su ljudi zaboravili emociju, materijalizuje se oko datuma, poklona, niko ne priča o čistoj emociji.... :sad: :roll:
Ja bih se slozila sa burekom. :D
Kakva emocija ako na njen rodjendan on organizuje muski dernek :-) i to nakon valjda vise godina veze :-)

Mislim da nije poenta na poklonu, vec na tome da je on zaboravio taj datum, sto jeste malo bezobrazno.

I ne mora znaciti da ce ona sada nejga ostaviti zbog toga, ali nije joj ni svejedno, sto je potpuno razumljivo
.
Možda je bezobrazno, mada je po meni to pregruba riječ... :roll: ali neko je spominjao 364 dana u godini, i ne možemo mi ovdje samo o njoj, dok ne čujemo njegovu stranu priče....., uostalom, možda je momak svih tih 364 dana s njom, pa eto poklopile se zvijezde da ode na njen rođendan.....
Ma uglavnom previše drame oko datuma......, generalno gledajući..... u svakoj vezi ispada to nekakav problem..... :-? ....
Ima većih problema.... :roll:
sad sam umorna od ovoga već... :) :run:
(ne)forumas
Posts: 1681
Joined: 02/12/2009 00:08

#111 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by (ne)forumas »

Nego jesi li ga izudarala bodljikavom ruzom koju ti je poklonio day after a koju je maznuo sa groblja na Barama te cim i kako moze da se iskupi zbog toga sto je zaboravio rodjeni dan vaseg visocanstva? ;)
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#112 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by burek_in_space »

detroit-mercy wrote: Opet nisi u pravu, znaci sve emocije su svedene na taj jedan dan ili datum. Elem neko mi je dobar 364 dana u godini, sutra je bitan datum koji je zaboravljen. Bum, nedostatak emocija. Sta ako je neko govno 364 u godini i onda na bitan/vazan dan je emocionalan, sve vrvi od emocija. Znaci prelazimo preko 364 dana u godini i fokusiramo se samo na jedan da :mrgreen: .
Ko kazhe da nisam u pravu?!
Ti?!
Mozhda nisam po tvom mishljenju u pravu, a kao shto ti reche nekome, mishljenja su kao shupak, svako ih ima.
Ne vidim nishta loshe u tome shto neko zheli da se voljena osoba sjeti datuma kao shto je rodjendan, pa nemash ih 5 godishnje.
I nisam ja ovdje vezao emocije za taj jedan dan, jer sam vec dovoljno obrazlozhio svoj stav po pitanju ovoga i u prethodnim postovima.

Da smo svi isti ne bi valjalo, niti bi bilo interesantno.
(ne)forumas
Posts: 1681
Joined: 02/12/2009 00:08

#113 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by (ne)forumas »

meni se cini da je njemu bilo jeftinije zovnuti par tura u kafani nego njoj kupiti poklon :D
User avatar
Miss D
Posts: 1598
Joined: 14/12/2009 17:33

#114 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Miss D »

Suti i trpi wrote:
Miss D wrote:Burek,
meni se svidja kako ti razmisljas :thumbup:

Naravno da mi moj rodjendan znaci i drago mi je kad se ljudi sjete.
Posebno oni ljudi koji su meni vazni, kao npr. decko ili muz.
S obzirom na sav stres u kojem zivimo, moze se nekad desiti da se zaboravi... (mada tesko uz sva cuda tehnike :D
ali to se moze desiti jednom!
I zato ocekujem da mi se to nadoknadi :lol:
A zaboravljanje stalno,... nema sanse... :twisted:
Ko ti je vazniji od njih dvojice :mrgreen: ?
Obojicu volim podjednako :D
User avatar
sodom
Posts: 1697
Joined: 08/05/2008 13:21
Location: KRV I MED (BALKAN)

#115 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by sodom »

Ghost_Rider_XXX wrote:Ne kontam sta je tu big deal? Sjeti se sjeti ne sjeti, pa šta? Čemu toliko pažnje poklanjeti hebenim brojevima, kad smo se prvi put: Sreli pogledi, Uhvatili za ruku, Rekli jedno drugom zdravo, Prvi jači petting, prvi sex, uvražju mater ko CIA.

Mislim da je to sve manje više besmisleno, da li te neko voli ne mjeri se tim da li pamti brojeve već drugim stvarima.

AMIN!
DIJELIM MISLJENJE
mene cudi kako seljaci nisu poceli obiljezavati i pamtiti datum prve menstruacije i ostalih pizdarija...
zuta minuta
Posts: 25
Joined: 08/09/2010 13:05

#116 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by zuta minuta »

detroit-mercy wrote:
MajcinaDusica wrote:
kurty wrote:Ali kasnije je napisala da "ce mu oprostiti, kao i mnogo puta do sada"
To postavljačica pretpostavlja, a ako poznaje prijateljicu, vjerovatno će tako i biti. Ona se samo preispitivala je li ona/njena drugarica "normalna" što joj je stalo da joj se dugogodišnji momak sjeti rođendana bar jednom u životu, ili je to i inače previše za tražiti.
Brizna jaranica nam nije rekla sta ona milsli o toj vezi u prncipu, da li dobro funkcionise ili ne. Prema tome, brizna jaranica bi se trebala javiti i reci nam o tome malo vise, tek nakon toga mozemo da kazemo da li je taj dogadjaj sitnica ili nesto vece. Ovako sve se svodi na sbkb :mrgreen: .

Tema nije postavljena da bi raspredali o njihovoj vezi. Oni su ovdje spomenuti samo kao primjer necega sto se cesto dogadja, u ovom slucaju konkretno njen rodjendan, a moglo je biti i nesto drugo.

Mene je zapravo zanimalo kako se vi nosite s tim, jeli vam bino ili ne da se sjetite i da se neko sjeti vas.

Zasto vam nije bitan dan kada se rodila osoba koju volite, ili dan kada ste stupili u vezu/brak sa osobom koja vas usrecuje?
User avatar
Zlata M.
Posts: 2374
Joined: 21/05/2009 22:34

#117 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Zlata M. »

zuta minuta wrote: Zasto vam nije bitan dan kada se rodila osoba koju volite, ili dan kada ste stupili u vezu/brak sa osobom koja vas usrecuje?
Pravo pitanje. :)
Mrsko mi sad pisat' ... mali milion nekakvih razloga ... da ne pisem romane. :D Nikad nisam gotivila te izrezhirane dane radosti. Ono : sad je ! ... pa de, raduj se, jedi tortu :-) , krevelji se, cvrkuci.
Drago mi je, tome nasuprot, sve sto je spontano i originalno.
(znam da je mimo svijet, al' kad vec pitas ... :D )
zuta minuta
Posts: 25
Joined: 08/09/2010 13:05

#118 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by zuta minuta »

Zlata M. wrote:
zuta minuta wrote: Zasto vam nije bitan dan kada se rodila osoba koju volite, ili dan kada ste stupili u vezu/brak sa osobom koja vas usrecuje?
Pravo pitanje. :)
Mrsko mi sad pisat' ... mali milion nekakvih razloga ... da ne pisem romane. :D Nikad nisam gotivila te izrezhirane dane radosti. Ono : sad je ! ... pa de, raduj se, jedi tortu :-) , krevelji se, cvrkuci.
Drago mi je, tome nasuprot, sve sto je spontano i originalno.
(znam da je mimo svijet, al' kad vec pitas ... :D )

Mozda na drugi nacin dozivljavamo takve dane, ja nikako kao dan gdje se trebam na silu radovati, jesti tortu, kreveljiti se i cvrkutati.
User avatar
Zlata M.
Posts: 2374
Joined: 21/05/2009 22:34

#119 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Zlata M. »

zuta minuta wrote:
Zlata M. wrote:
zuta minuta wrote: Zasto vam nije bitan dan kada se rodila osoba koju volite, ili dan kada ste stupili u vezu/brak sa osobom koja vas usrecuje?
Pravo pitanje. :)
Mrsko mi sad pisat' ... mali milion nekakvih razloga ... da ne pisem romane. :D Nikad nisam gotivila te izrezhirane dane radosti. Ono : sad je ! ... pa de, raduj se, jedi tortu :-) , krevelji se, cvrkuci.
Drago mi je, tome nasuprot, sve sto je spontano i originalno.
(znam da je mimo svijet, al' kad vec pitas ... :D )

Mozda na drugi nacin dozivljavamo takve dane, ja nikako kao dan gdje se trebam na silu radovati, jesti tortu, kreveljiti se i cvrkutati.
... postujem, naravno. :)
User avatar
ovajonaj
Posts: 428
Joined: 01/02/2008 11:44
Location: Bihac

#120 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by ovajonaj »

ja pamtim te rodjendane i ostale datume al imam drugi problem..zna mi se cesto desiti da nemam pojma koji je datum danas jer sam okupiran poslom i drugim stvarima i onda kad skontam koji je datum... nekad zna biti u zadnji cas...
User avatar
Garden of illusion
Posts: 262
Joined: 16/02/2010 15:52

#121 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Garden of illusion »

Jako mi je bitno da se osoba sa kojom sam u vezi sjeti mog rođendana i naše godišnjice. Od patrnera pravdanje u stilu "zaboravio sam" još nisam doživjela i ne znam kako bih reagovala da se i to dogodi ali da bi mi bilo svejedno , ne bi sigurno. Krećem od sebe, pamtim rođendane prijatelja, najbliže rodbine i radnih kolega,osobu s kojom sam u vezi neću ni spominjati i drago mi je čestitati rođendan nekome od njih. Doživljavam to kao priliku da nekoga obradujem s par lijepih riječi, i zaista mi je teško povjerovati da postoje ljudi kojima je svejedno da li će osobe kojima su okružene zaboraviti na bitne momente i datume u njihovom životu .Eto čak i da isključim rođendane (haj razumijem da postoje i ljudi kojima nisu bitni) ,u životu svake osobe postoji nešto što mu stavlja osmijeh na lice i meni ako je zaista stalo do te osobe ,uvijek ću se potruditi da saznam šta bi to moglo biti i da ga podsjetim na to da u svojoj radosti nije sam.
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#122 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Cholina_Lokica »

jeste peglativni... ima da se raduje mi partner na datum kad sam rodjena!!! stalo mu do mene, stalo mu je i do tog datuma, i neka bude sretan tad!!! volim sto postojim, i ima da i on to voli. da zaboravi udavila bih ga :mrgreen:
User avatar
Korisnicko ime
Posts: 826
Joined: 20/01/2006 16:38
Location: Sarajevo

#123 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Korisnicko ime »

Dile wrote:jeste peglativni... ima da se raduje mi partner na datum kad sam rodjena!!! stalo mu do mene, stalo mu je i do tog datuma, i neka bude sretan tad!!! volim sto postojim, i ima da i on to voli. da zaboravi udavila bih ga :mrgreen:
djevojko...ako ovo nije ironija i ozbiljno to mislis, nisi ni svjesna kako ces za 10-15 godina drasticno promijeniti svoje misljenje...ili neces imati uspjesnu vezu nikad jer ces uvijek imati neki prozaicni razlog da udavis partnera...
Procitaj jos jednom rjeci ocito pametna i iskusna covjeka...
...
detroit-mercy wrote:Drugo, odlika mladih/nezrelih osoboa je da ona na sve reaguju tako impulsivno, naglo, pa tako moze vidjeti da dosta osoba koje uopste nisu u vezi skacu pa kazu "ma ja bi njega odmah ostavila". Uglavnom veze niti se grade tako brzo niti se razgradjuju tako brzo kao sto veliki broj forumasa/sica misli. A to sto pojedini smatraju svaki izlazak/flert vezom je druga stvar. Zato i reaguju tako brzo. Da ti ne kazem kada se na sve to jos nadovezu djeca, kuca, auto, kredit, vikendica, itd, e onda ces tek da vidis kako fercera to "ma ja bi njega/nju ostavia/o :mrgreen:
Da se razumijemo, lijepo je sjetiti se rodjendana osobe s kojom si u vezi/braku, ali sigurno nije najvazniji faktor za odrzanje i kvalitet veze...
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#124 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by ladyblue18 »

Covjece, kako li se moj tata, nakon toliko godina braka, obaveza, kredita, djece, posla, i dan danas sjeti rodjendana svih nas, i godisnjica...haman pa ga nisu toliko pritisle te obaveze. :-)
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#125 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Gospoda Ministarka »

ladyblue18 wrote:Covjece, kako li se moj tata, nakon toliko godina braka, obaveza, kredita, djece, posla, i dan danas sjeti rodjendana svih nas, i godisnjica...haman pa ga nisu toliko pritisle te obaveze. :-)

Ja vjerujem da ga mama napomene. :D
Post Reply