Mostar- Moj taxi

Zanimljivosti i zbivanja u Mostaru, Čapljini, Ljubuškom, Stocu, Trebinju, Bileći, Gacku i drugim mjestima u regionu.
Post Reply
User avatar
SemPer_fi
Posts: 122
Joined: 17/08/2010 18:26

#1 Mostar- Moj taxi

Post by SemPer_fi »

Stvarno ovo je za pohvale ovi taxisti i njihova usluznost , hem jeftino hem dobra auta , veliki + za Mostar a bogami i za Bosnu , 1KM-1km za mene kao studenta preejeftino , jos 24 sata na raspolaganju..

Kakva su vasa iskustva , meni je ovo previse dobro da bi dugo trajalo , kako im se isplati odrzavati nova auta placati vozace i ostalo ??

:thumbup: :bih: :thumbup:
User avatar
fortaleza
Posts: 5559
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#2 Re: Mostar- Moj taxi

Post by fortaleza »

Ne znam kako uspiju održavati sve i koliko im se isplati, al da je jeftino jeste.. Kad se sjetim sve do prije pola godine onih gradskih taksija, ni 2 km su naplaćivali i do 15 KM, a sad su i oni stavili 1 km = 1 KM. Al neću u njihov taksi, čisto iz principa.

Moj taxi. :thumbup:
User avatar
SemPer_fi
Posts: 122
Joined: 17/08/2010 18:26

#3 Re: Mostar- Moj taxi

Post by SemPer_fi »

Upravo tako kad sam dosao tek u Mostar znao sam od autobuske stanice do svoje kuce koja se nalazi svega 1km ili 2km od stanice ( veliko je brdo i bas je tesko bilo nositi po 3 torbe , pune namirnica Majka natrpala :P ) ovi taxisti su znali uzimati i po 10KM , a sad me to izadze negdje oko 4KM

p.s.
Da je neka negativna vijest do sad bi bilo oko 3-4 stranice napisane , izgleda da se bojimo podrzati nesto dobro nesto svjetlo u ovoj nasoj nam dragoj BiH ...
:bih:
barby02
Posts: 1403
Joined: 17/07/2007 22:28

#4 Re: Mostar- Moj taxi

Post by barby02 »

Odlicni su ! Evo ja ih pohvaljujem jer sam cesto u taxiju. Cijena je OK. - 3 KM po gradu ( do 3 km) onda 1 KM po km, sto svi znaju ali najbitnije je da su oni sami pod velikom kontrolom i da imaju uredjaje koji im prate brzinu kretanja i u slucaju da to prekorace, budu opomenuti. Zna se ko je kad uzeo musteriju, daju fiskalni racun pod obavezno i nema prevare. Vozaci su jako kulturni a kola su odlicna ! Dajte da ovo potraje :-D
User avatar
vaučer
Posts: 8896
Joined: 04/08/2009 15:22
Location: Living in the past

#5 Re: Mostar- Moj taxi

Post by vaučer »

Nisam se vozio jer mi nije teško prehodati grad, ali sam im zabilježio broj ako zatreba i čuo dosta pozitivnih kritika.
ljutunac
Posts: 11
Joined: 22/09/2012 07:39

#6 Re: Mostar- Moj taxi

Post by ljutunac »

Svaka cast,sve pohvale!!!! Ma nek vala nije sve crno,ja vjerujem da ima puno ovakvih dobrih stvari u nasem gradu a i sire samo ih treba razglasiti. Eto bilo bi dobro objaviti sve dobre stvari koje bi mogle biti od pomoci u svakodnevnom zivotu,dosta mi je crnjaka. Hajmo praviti listu svih dobrih i korisnih informacija,pohvala i prijedloga,krenimo od raznoraznih ustanova.Vjerujem da se ima puno toga reci,dobrog a i onog drugog (ako hocete ) ;-)
Last edited by ljutunac on 11/01/2013 05:21, edited 2 times in total.
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#7 Re: Mostar- Moj taxi

Post by zlo zlo »

odlicni su..sad i oni drugi spustili cjene..ali prekasno :D
User avatar
Qler
Posts: 23547
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#8 Re: Mostar- Moj taxi

Post by Qler »

Ja dok sam studirao dole, sjecam se da su bili bezobrazni pravo. Od stanice do Zalika, 11KM trazio. Kisa bila, prolom oblaka. Nikad mu ih necu halaliti...
User avatar
SemPer_fi
Posts: 122
Joined: 17/08/2010 18:26

#9 Re: Mostar- Moj taxi

Post by SemPer_fi »

Qler wrote:Ja dok sam studirao dole, sjecam se da su bili bezobrazni pravo. Od stanice do Zalika, 11KM trazio. Kisa bila, prolom oblaka. Nikad mu ih necu halaliti...
Sad za 4KM max. odes do Zalika , a kofere ni ne naplacuju ;) GOTIVA :bih:
Ninna_mo
Posts: 36
Joined: 01/01/2013 13:19

#10 Re: Mostar- Moj taxi

Post by Ninna_mo »

fortaleza wrote:Ne znam kako uspiju održavati sve i koliko im se isplati, al da je jeftino jeste.. Kad se sjetim sve do prije pola godine onih gradskih taksija, ni 2 km su naplaćivali i do 15 KM, a sad su i oni stavili 1 km = 1 KM. Al neću u njihov taksi, čisto iz principa.

Moj taxi. :thumbup:
stavili jesu,al kradu naravno,ja i prijateljica smo trebale do opina otici i gospodin na musali nam je rekao da je to 8km,dok smo za istu relaciju ovom drugom platili 5km ..Moj taxi je super stvar :thumbup:
User avatar
Hrulj
Posts: 1867
Joined: 08/06/2013 11:53
Location: Zaclhumia

#11 Re: Mostar- Moj taxi

Post by Hrulj »

Ljudi skontali kako biznis fercera. Umjesto visokih cjena smanjili cijene i zato se broj musterija vrtoglavo povecao. Biznis i u ostalim granama bi eksplodirao kada bi se osvjestili da uz nize cijene imaju vise posla i vise zarade.
Post Reply