Microsoft rewards/Bing nagrade?

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Sanjarko
Posts: 23296
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#1 Microsoft rewards/Bing nagrade?

Post by Sanjarko »

Posto nikako ne mogu da naplatim za nesto nagrade koje dobijem u vezi ovoga tj 5 funti koliko kosta u poenima koji se skupljaju, ja doniram ovo organizaciji Pomozi.ba, ali kako sam promjenio smartfon, dao staroj svoj stari Redmi, a uzeo Samsung sta smo njoj kupili, nikako preko VPN-a ne mogu da skupljam bodove na smartfonu.

Znaci mogu na Edge-u na kompjuteru, mozda i na smartfonu, ali na onoj Microsoft-ovoj aplikaciji Start mislim da se zove ili tako nekako za Andoroid sistem ne mogu nikako da logiranjem svaki dan skupljam poene itd.

Izbaci mi gresku neku, kao iz druge drzave sam i ne mogu da to koristim iako idem preko VPN-a, i to preko Britanije na VPN-u.

Ne interesuje me vise da naplatim te poene ali me interesuje da ih doniram. Preko mobitela je to islo najlakse i najvise sam tako poena dobijao. Preko kompjutera bas to ne mogu zbog bolesti itd.

Ujutro bi pri ustajanju i pijenju kafe skupljao te poene i kad skupim dovoljno bi donirao, sad to vise bas ne mogu, nazalost.

Svaki savjet dobrodosao.
User avatar
laserShow
Posts: 4089
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#2 Re: Microsoft rewards/Bing nagrade?

Post by laserShow »

ako hoces i imas vremena, prijavljuj olx zloupotrebu i kada skupis poena prodas acc

Stos e pitanja tice, vjerovatno BIH nije podrana. I da jeste, neki min limit za isplatu bi bio 50 ili 100$ da bi se isplatila transakcija.
muki_muky
Posts: 414
Joined: 13/01/2022 18:07

#3 Re: Microsoft rewards/Bing nagrade?

Post by muki_muky »

laserShow wrote: 06/01/2024 02:27 ako hoces i imas vremena, prijavljuj olx zloupotrebu i kada skupis poena prodas acc

Stos e pitanja tice, vjerovatno BIH nije podrana. I da jeste, neki min limit za isplatu bi bio 50 ili 100$ da bi se isplatila transakcija.
Podrzana BiH i uredno idu isplate.
Image
Image
User avatar
Sanjarko
Posts: 23296
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#4 Re: Microsoft rewards/Bing nagrade?

Post by Sanjarko »

laserShow wrote: 06/01/2024 02:27 ako hoces i imas vremena, prijavljuj olx zloupotrebu i kada skupis poena prodas acc

Stos e pitanja tice, vjerovatno BIH nije podrana. I da jeste, neki min limit za isplatu bi bio 50 ili 100$ da bi se isplatila transakcija.
Nije više fazon u naplati, nego u doniranju. Na ovom Samsung smartfonu ne može nešto kako treba da radi preko one Microsoft Start aplikacije dok na prethodnom Redmi šta sam dao staroj je radilo normalno.

Ja sad doniram poene Pomozi.ba ali sad zbog ovog problema nemogu da skupim poene da ih doniram.

Nešto ne radi kako treba ili Samsung ili app Start od Microsofta za njega.

Mogu i preko kompjutera ali nema tu dnevnih poena kao na mobitelu, a i lakše mi na mobitelu to raditi, uz kafu odradim, na kompjuteru teže ide jer sam na njemu više šta se tiče drugih stvari.
Post Reply