Mesic zbog cetnika ne dolazi u SCG

Post Reply
Nenadv24
Posts: 940
Joined: 07/03/2005 14:07

#126

Post by Nenadv24 »

privremeni wrote:
Nenadv24 wrote:
privremeni wrote:Sto bi mene razocarao, tebe su ocito Hrvati ili bolje reci lokalni Hercegovci razocarali, kad imas vremena i malo manje zivaca da se bavis izborima u nekoj drzavi Hrvatskoj.
A da ti to ne bi bila preokupacija cijeli zivot, hvataj se "grane" i jednom za svagda batali ovih nasih gluposti.
Opet si pogrešno protumačio jer mene izbori u Hrvatskoj uopšte ne zanimaju ja sam samo rekao šta su javili na HRT-u ko je dobio i gdje. Što hvataj se grane. Vi bi to najviše voljeli kada bi se mi "kolektivno" iselili zar ne. Pa donekle i jesmo ali sa područja FBiH. Ostala je tu i tamo šaka jada.
E pa onda daljinski u sake i ono crveno dugme pritisnes, ionako si pogubio kompas. A to sto bi MI, al kako vise volim prvo lice jednine, sto bih ja volio, mozemo da pricamo.
Naravno da te iselim sa "svojeg na koje si se vratio", al sta da diram kako sam takodjer kazes "saku jada"? Sto da te diram kad ti je zivotni san skolovanje (valjda evropsko skolstvo) i zivot (evropski standard) u Srbiji. Sam ces otici i svo slobodno vrijeme trositi po nekim bosanskim forumima, jer nostalgija je zajeban osjecaj. :lol: :lol:
Da, i da svoju vlastitu djecu "kolektivno iselim" negdje gdje ce zivjeti u potpunosti zivot dan za danom, jer imaju samo ovaj jedan koji sam im ja podario i ne bih zelio da im niko vise ni dana ukrade od njega.
A ti sad oladi glavu i razmisli malo.
Što se tiče školstva Novosadski Univerzitet je ipak ispred svakog BH univerziteta.
plavi9
Posts: 91
Joined: 22/04/2005 16:33

#127

Post by plavi9 »

Nenadv24 wrote:
privremeni wrote:
Nenadv24 wrote: Opet si pogrešno protumačio jer mene izbori u Hrvatskoj uopšte ne zanimaju ja sam samo rekao šta su javili na HRT-u ko je dobio i gdje. Što hvataj se grane. Vi bi to najviše voljeli kada bi se mi "kolektivno" iselili zar ne. Pa donekle i jesmo ali sa područja FBiH. Ostala je tu i tamo šaka jada.
E pa onda daljinski u sake i ono crveno dugme pritisnes, ionako si pogubio kompas. A to sto bi MI, al kako vise volim prvo lice jednine, sto bih ja volio, mozemo da pricamo.
Naravno da te iselim sa "svojeg na koje si se vratio", al sta da diram kako sam takodjer kazes "saku jada"? Sto da te diram kad ti je zivotni san skolovanje (valjda evropsko skolstvo) i zivot (evropski standard) u Srbiji. Sam ces otici i svo slobodno vrijeme trositi po nekim bosanskim forumima, jer nostalgija je zajeban osjecaj. :lol: :lol:
Da, i da svoju vlastitu djecu "kolektivno iselim" negdje gdje ce zivjeti u potpunosti zivot dan za danom, jer imaju samo ovaj jedan koji sam im ja podario i ne bih zelio da im niko vise ni dana ukrade od njega.
A ti sad oladi glavu i razmisli malo.
Što se tiče školstva Novosadski Univerzitet je ipak ispred svakog BH univerziteta.
U skolovanju cetnickog kadra je # 1
tu si u pravu po prvi put.
privremeni
Posts: 1522
Joined: 29/07/2003 00:00

#128

Post by privremeni »

moze biti Nenade, Vojvodina je uvijek bila svica za ostali dio Srbije. Doduse, ne znam kako je zadnjih 15 godina, kakve su posljedice "jogurt revolucije".
Nego, jesi li ti procitao sve sto sam ti natipko ili cemo se sada "kaciti" oko skolstva?
Nenadv24
Posts: 940
Joined: 07/03/2005 14:07

#129

Post by Nenadv24 »

bez obzira na informativne emisije na hrt-u i dalje ga gledam jer ostatak programa im je kvalitetniji nego na FTV-u.
dalton3
Posts: 2
Joined: 11/05/2005 18:57

#130

Post by dalton3 »

nema druge nego da kloniramo Titu ali da ga malo update na XP pa da pocisti ove demokrate sa svih strana :D :D :D :D :D :D :D
Nenadv24
Posts: 940
Joined: 07/03/2005 14:07

#131

Post by Nenadv24 »

plavi9 wrote:
Nenadv24 wrote:
privremeni wrote: E pa onda daljinski u sake i ono crveno dugme pritisnes, ionako si pogubio kompas. A to sto bi MI, al kako vise volim prvo lice jednine, sto bih ja volio, mozemo da pricamo.
Naravno da te iselim sa "svojeg na koje si se vratio", al sta da diram kako sam takodjer kazes "saku jada"? Sto da te diram kad ti je zivotni san skolovanje (valjda evropsko skolstvo) i zivot (evropski standard) u Srbiji. Sam ces otici i svo slobodno vrijeme trositi po nekim bosanskim forumima, jer nostalgija je zajeban osjecaj. :lol: :lol:
Da, i da svoju vlastitu djecu "kolektivno iselim" negdje gdje ce zivjeti u potpunosti zivot dan za danom, jer imaju samo ovaj jedan koji sam im ja podario i ne bih zelio da im niko vise ni dana ukrade od njega.
A ti sad oladi glavu i razmisli malo.
Što se tiče školstva Novosadski Univerzitet je ipak ispred svakog BH univerziteta.
U skolovanju cetnickog kadra je # 1
tu si u pravu po prvi put.
Bivša rektorica Univerziteta u Novom Sadu je Fuada Stanković. Toliko o četničkom kadru. Da vidiš dalje od nosa manje bi kenjao.

Najsvježije informacije:

Funkciju rektora Univerziteta obavlja prof. dr Radmila Marinković-Nedučin, redovni profesor Tehnološkog fakulteta.
Funkciju prorektora za nastavu obavljaja prof. dr Miroslav Plančak, redovni profesor Fakulteta tehničkih nauka.
Funkciju prorektora za nauku i međunarodnu saradnju obavlja prof. dr Mikloš Biro, redovni profesor Filozofskog fakulteta.
Funkciju prorektora za finansije obavlja prof. dr Dragoslav Petrović, redovni profesor Prirodno-matematičkog fakulteta.

Funkciju prorektora studenta obavlja Helena Hiršenberger, student IV godine Fakulteta tehničkih nauka, Odsek za Industrijsko inženjerstvo i menadžment.

Isto je i sa kadrom na fakultetima. Trebaš samo vidjeti koliko je kadar na mom budućem faksu nacionalno izmješan.
plavi9
Posts: 91
Joined: 22/04/2005 16:33

#132

Post by plavi9 »

Nenadv24 wrote:
plavi9 wrote:
Nenadv24 wrote: Što se tiče školstva Novosadski Univerzitet je ipak ispred svakog BH univerziteta.
U skolovanju cetnickog kadra je # 1
tu si u pravu po prvi put.
Bivša rektorica Univerziteta u Novom Sadu je Fuada Stanković. Toliko o četničkom kadru. Da vidiš dalje od nosa manje bi kenjao.

Najsvježije informacije:

Funkciju rektora Univerziteta obavlja prof. dr Radmila Marinković-Nedučin, redovni profesor Tehnološkog fakulteta.
Funkciju prorektora za nastavu obavljaja prof. dr Miroslav Plančak, redovni profesor Fakulteta tehničkih nauka.
Funkciju prorektora za nauku i međunarodnu saradnju obavlja prof. dr Mikloš Biro, redovni profesor Filozofskog fakulteta.
Funkciju prorektora za finansije obavlja prof. dr Dragoslav Petrović, redovni profesor Prirodno-matematičkog fakulteta.

Funkciju prorektora studenta obavlja Helena Hiršenberger, student IV godine Fakulteta tehničkih nauka, Odsek za Industrijsko inženjerstvo i menadžment.

Isto je i sa kadrom na fakultetima. Trebaš samo vidjeti koliko je kadar na mom budućem faksu nacionalno izmješan.
Ko u Bosni nije mogao zavsiti zanat u Novom sadu je dobivao fakultetske diplome.samo ako je bio Srbin.
Sto se tice te tvoje fuade lijepo joj je ime ali joj je ruzno prezime.
Ma jos jedan Sejdo Bajramovic.
Nenadv24
Posts: 940
Joined: 07/03/2005 14:07

#133

Post by Nenadv24 »

plavi9 wrote:
Nenadv24 wrote:
privremeni wrote:Sto bi mene razocarao, tebe su ocito Hrvati ili bolje reci lokalni Hercegovci razocarali, kad imas vremena i malo manje zivaca da se bavis izborima u nekoj drzavi Hrvatskoj.
A da ti to ne bi bila preokupacija cijeli zivot, hvataj se "grane" i jednom za svagda batali ovih nasih gluposti.
Opet si pogrešno protumačio jer mene izbori u Hrvatskoj uopšte ne zanimaju ja sam samo rekao šta su javili na HRT-u ko je dobio i gdje. Što hvataj se grane. Vi bi to najviše voljeli kada bi se mi "kolektivno" iselili zar ne. Pa donekle i jesmo ali sa područja FBiH. Ostala je tu i tamo šaka jada.
Sta mislis koliko ima tvoga udjela i takvih kao ti sto je to tako.
zasto ti nepromjenes malo svoj stav i svoje provociranje te pokusas da se stvari smire.
Tebi je vazno samo neka je frke jer ti drugacije ne mozes opstati i zivjeti.
Pokusaj djelovati nekad bar pozitivno.
A kako bi bilo da svi malo promijene svoje stavove. Jedni da mijenjaju a drugi ne. Neće moći.
Nenadv24
Posts: 940
Joined: 07/03/2005 14:07

#134

Post by Nenadv24 »

plavi9 wrote:
Nenadv24 wrote:
plavi9 wrote: U skolovanju cetnickog kadra je # 1
tu si u pravu po prvi put.
Bivša rektorica Univerziteta u Novom Sadu je Fuada Stanković. Toliko o četničkom kadru. Da vidiš dalje od nosa manje bi kenjao.

Najsvježije informacije:

Funkciju rektora Univerziteta obavlja prof. dr Radmila Marinković-Nedučin, redovni profesor Tehnološkog fakulteta.
Funkciju prorektora za nastavu obavljaja prof. dr Miroslav Plančak, redovni profesor Fakulteta tehničkih nauka.
Funkciju prorektora za nauku i međunarodnu saradnju obavlja prof. dr Mikloš Biro, redovni profesor Filozofskog fakulteta.
Funkciju prorektora za finansije obavlja prof. dr Dragoslav Petrović, redovni profesor Prirodno-matematičkog fakulteta.

Funkciju prorektora studenta obavlja Helena Hiršenberger, student IV godine Fakulteta tehničkih nauka, Odsek za Industrijsko inženjerstvo i menadžment.

Isto je i sa kadrom na fakultetima. Trebaš samo vidjeti koliko je kadar na mom budućem faksu nacionalno izmješan.
Ko u Bosni nije mogao zavsiti zanat u Novom sadu je dobivao fakultetske diplome.samo ako je bio Srbin.
Sto se tice te tvoje fuade lijepo joj je ime ali joj je ruzno prezime.
Ma jos jedan Sejdo Bajramovic.
Ružno je sigurno zato što nije Izetbegović, Tihić, Ganić i sl. Je li tako?

Isperi usta imaš loš zadah ili uzmi tic-tac.
okin
Posts: 51
Joined: 15/05/2005 11:32

#135

Post by okin »

Radovan Karadžić was born in Petnjica near Savnik in Montenegro and moved to Sarajevo at an early age to pursue his studies in psychiatry and work in the Koševo Hospital.

Vojislav Šešelj graduated law at the University of Sarajevo, obtained a doctorate and taught political science there until 1984.

Kad imate tako dobre fakultete po Srbiji sto pola vase "elite" (ako se moze tako zvat) zavrsava fakultete po Sarajevu?
Nenadv24
Posts: 940
Joined: 07/03/2005 14:07

#136

Post by Nenadv24 »

Kao što si naveo Karadžić je iz Crne Gore blizu Nikšića a s obzirom da je tada bila Juga i mogao si studirati gdje hoćeš a Sarajevo je i geografski bliže Nikšiću nego Beograd. A Šešelj je Trebinjac a Trebinje je grad u Hercegovini pa mu je nekako bliže studirati u Sarajevu nego u Beogradu.
okin
Posts: 51
Joined: 15/05/2005 11:32

#137

Post by okin »

Srbin i tehnika
Image

Image

Srpska matematika (1/4?)
Image

S?
Image

Religija
Image

Maternji jezik
Image

Jaki vam ovi fakulteti po Srbiji
Nenadv24
Posts: 940
Joined: 07/03/2005 14:07

#138

Post by Nenadv24 »

Koji si ti idiot?

Sada nemam vremena ali kasnije ću ti napisati koji sve fakulteti postoje u sklopu univerzeteta u BGD-u, NS-u, Nišu i Kragujevcu.
okin
Posts: 51
Joined: 15/05/2005 11:32

#139

Post by okin »

Pa da nisam inteligentan kao vi Srbi

Image

Image
jebotenickname
Posts: 89
Joined: 13/05/2005 01:39

#140

Post by jebotenickname »

U Hrvatskoj su se sve stranke ogradile od ustaša, ustaškog pokreta, njihovih vođa, njihove ideologije.

U Srbiji većina stranaka manje ili više otvoreno baštini i promovira četništvo (DSS, SPO, SRS, dijelom i DS, itd.). Te stranke dobile su zajedno 80% glasova na zadnjim izborima u Srbiji. :(

Paradoks je da se danas od značajnijih stranaka u Srbiji, jedino Miloševićeva SPS jasno i potpuno distancirala od četničkog pokreta.
:shock:
okin
Posts: 51
Joined: 15/05/2005 11:32

#141

Post by okin »

jebotenickname wrote:U Hrvatskoj su se sve stranke ogradile od ustaša, ustaškog pokreta, njihovih vođa, njihove ideologije.

U Srbiji većina stranaka manje ili više otvoreno baštini i promovira četništvo (DSS, SPO, SRS, dijelom i DS, itd.). Te stranke dobile su zajedno 80% glasova na zadnjim izborima u Srbiji. :(

Paradoks je da se danas od značajnijih stranaka u Srbiji, jedino Miloševićeva SPS jasno i potpuno distancirala od četničkog pokreta.
:shock:

****** ti drzavu gdje Miloševićeva SPS ispade najbolja opcija
plavi9
Posts: 91
Joined: 22/04/2005 16:33

#142

Post by plavi9 »

Nenadv24 wrote:
plavi9 wrote:
Nenadv24 wrote: Bivša rektorica Univerziteta u Novom Sadu je Fuada Stanković. Toliko o četničkom kadru. Da vidiš dalje od nosa manje bi kenjao.

Najsvježije informacije:

Funkciju rektora Univerziteta obavlja prof. dr Radmila Marinković-Nedučin, redovni profesor Tehnološkog fakulteta.
Funkciju prorektora za nastavu obavljaja prof. dr Miroslav Plančak, redovni profesor Fakulteta tehničkih nauka.
Funkciju prorektora za nauku i međunarodnu saradnju obavlja prof. dr Mikloš Biro, redovni profesor Filozofskog fakulteta.
Funkciju prorektora za finansije obavlja prof. dr Dragoslav Petrović, redovni profesor Prirodno-matematičkog fakulteta.

Funkciju prorektora studenta obavlja Helena Hiršenberger, student IV godine Fakulteta tehničkih nauka, Odsek za Industrijsko inženjerstvo i menadžment.

Isto je i sa kadrom na fakultetima. Trebaš samo vidjeti koliko je kadar na mom budućem faksu nacionalno izmješan.
Ko u Bosni nije mogao zavsiti zanat u Novom sadu je dobivao fakultetske diplome.samo ako je bio Srbin.
Sto se tice te tvoje fuade lijepo joj je ime ali joj je ruzno prezime.
Ma jos jedan Sejdo Bajramovic.
Ružno je sigurno zato što nije Izetbegović, Tihić, Ganić i sl. Je li tako?

Isperi usta imaš loš zadah ili uzmi tic-tac.
Polako jarane nemoj odmah da pjenis. :)
Argumente na sunce a ja cu ti dokazati da su cetnici koji nisu mogli zavrsiti normalnu osmogodisnju skolu izli u Novi Sad i donosili fakultetske diplome.
velez
Posts: 94
Joined: 05/05/2005 22:44

#143

Post by velez »

Znam mnogo ljudi sa NS univerziteta, ne mogu se sigurno ravnati sa Sarjevskim!!!!!
Mnogi NS su studirali U SA
velez
Posts: 94
Joined: 05/05/2005 22:44

#144

Post by velez »

U NS su se diplome prodavale i to je bila poznata afera, kao i u Nisu!!!!
okin
Posts: 51
Joined: 15/05/2005 11:32

#145

Post by okin »

Image
User avatar
addem
Posts: 2771
Joined: 13/02/2004 00:00

#146

Post by addem »

Nenade idi ba u Novi Sad i mani se Bosne.
MBA
Posts: 296
Joined: 18/03/2005 01:53

#147

Post by MBA »

Nenadv24 wrote:[quote ="addem"]Turbo Duck. Novi sad je bombardovan s razlogom. Cijela evropa sve civilizirane zemlje su se digle da slome fasizam.
Na Kosovu je bilo zločina ali s obje strane eno upravo iskopavaju žrtve terorističke OVK. Pozadina sukoba na Kosovu je drugačija. Već sam rekao USA je samo driven by interests država.
Vrijeme će pokazati da se sukob na Kosovu ustvari zove Kosovo oil pipeline.[/quote]



Hej, Darth Vader, pa ti si doista idiot. Lijepo sada reci, "I am your father."
velez
Posts: 94
Joined: 05/05/2005 22:44

#148

Post by velez »

E po Nenadovoj i Nijemci trebaju da tuze saveznike za bombardovanje Drezdena i strijeljanje SS
okin
Posts: 51
Joined: 15/05/2005 11:32

#149

Post by okin »

Image

:D
Titov_pionir
Posts: 142
Joined: 19/01/2005 01:42

#150

Post by Titov_pionir »

Mesić za predsjednika BiH!!!!
Post Reply