Mensecini da se nesto desava!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
vet
Posts: 444
Joined: 21/07/2003 00:00

#101 Re: Mensecini da se nesto desava!

Post by vet »

Dope_Man wrote:Odavde treba nekih 90% postva odvadit u onu science fiction temu gdje diwan prica sam sa sobom o teorijama zavjere...
Dobro da si bar to stigo daunlodirat jer taj vebsajt nije sastavio ni dva dana a na njemu, sve što je bilo, bio je samo taj članak. Doduše, u dvije verzije, engleskoj i našoj. Vjerovatno nije srušen zbog naše verzije jer njih mi ne brinemo. A što se tiče toga da li se radi o teoriji ili se radi o zavjeri, to ćemo vidjeti 2. septembra u 12 sati, po njujorškom vremenu?! Tako se neće imati pravo na ono: „nisam znala... ja sam mislila...“.

..
User avatar
Dope_Man
Posts: 7778
Joined: 03/06/2016 16:31

#102 Re: Mensecini da se nesto desava!

Post by Dope_Man »

Vidjece se .. Kao sto vidjesmo u zadnjih 5-6 apokalipsi koje ne prezivjesmo.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23285
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#103 Re: Mensecini da se nesto desava!

Post by Sanjarko »

Dope_Man wrote: A onda se upitas: Da li bi ljudi koji su toliko pametni i mocni da organizuju takve stvari imali potrebu da na neki random plakatima, u crtanima, i cijenama goriva vidljivim u pet frejmova nekog filma stavljaju ''znakove'' svog zlocestog plana? Naravno da NE. Pa valjda ti ljudi imaju pametnija posla oko organizacije, a ne da se dogovoraju sa producentom filma i animatorima da iz nikakvog razloga ubace te stvari.
Ovo je tacno ali opet i netacno. Uvijek ima pobunjenika, a pobunjenici tajno uvijek rade. Osim pobunjenika ima i cinkarosa, a cinkarosi znaju nesto odat i bez da su ucjenjeni ili placeni za cinkarenje. Znaci i tacno i netacno u isto vrijeme.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23285
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#104 Re: Mensecini da se nesto desava!

Post by Sanjarko »

vet wrote:
Njanjavi wrote:(...) ameri se mensecini fakat spremaju na neko sranje...
Imensečini da se nešto dešava! Nešto gadno smrdi ko da se belaj sprema!? Možda si dobro nanjušio! Ne znam da li stvar ima veze s – OVIM?! („False flag“ operacija>Treći svjetski rat>depopulacija>Novi svjetski poredak tj. kompletno porobljavanje preživjelih). Ko da smo programirani da ne vidimo program a deprogramirat se ne možemo!? (Kad bi neko došo sebi i progledo u ovoj ludnici, ne bi smio reć drugima jer bi ludaci mislili da je poludio!?).


..
Zakasnio sam. Sta kazu. Ja kakav sam baksuz mene ce sve to masit. :evil:
bhnapoleon1
Posts: 6502
Joined: 11/05/2014 23:47

#105 Re: Mensecini da se nesto desava!

Post by bhnapoleon1 »

Boli me , kako svima tako i meni . Sta sad trebam imati napade panike jer mozda neki superludi genije pravi nesto da ce pobit covjecanstvo ili ce bacit atomsku. Ko ih šiša, prezive ljudi i gore
User avatar
vet
Posts: 444
Joined: 21/07/2003 00:00

#106 Re: Mensecini da se nesto desava!

Post by vet »

.


dopunjeno i preseljeno (pdf, 3mb)


...
User avatar
Dope_Man
Posts: 7778
Joined: 03/06/2016 16:31

#107 Re: Mensecini da se nesto desava!

Post by Dope_Man »

Sad ce subota, odosmo u pi*du materinu.. il na more u mom slucaju :autic:
bluesjunior
Posts: 731
Joined: 21/05/2014 11:14

#108 Re: Mensecini da se nesto desava!

Post by bluesjunior »

iii?
User avatar
Dope_Man
Posts: 7778
Joined: 03/06/2016 16:31

#109 Re: Mensecini da se nesto desava!

Post by Dope_Man »

Nista, ne odoh na more, vrijeme bilo lose a i neke obaveze uhvatile.. malo samo do jednog jezerceta skocio da posmatram ovaj smak svijeta dok citam veselu svesku :lol:
User avatar
Dope_Man
Posts: 7778
Joined: 03/06/2016 16:31

#111 Re: Mensecini da se nesto desava!

Post by Dope_Man »

Nemoj mijesati pojmove, razumna razmisljanja nobelovaca ne spadaju u ovu temu, ovdje samo moze doci Nibiru, izroniti Atlantis, mogu izaci gusteri iz ljudskog oblika, napasti nas vanzemaljci koji se kriju sad medju nama itd..
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#112 Re: Mensecini da se nesto desava!

Post by sheilak »

Dope_Man wrote:Nemoj mijesati pojmove, razumna razmisljanja nobelovaca ne spadaju u ovu temu, ovdje samo moze doci Nibiru, izroniti Atlantis, mogu izaci gusteri iz ljudskog oblika, napasti nas vanzemaljci koji se kriju sad medju nama itd..
ma sta ce nobelovci, eno na forum.hr super tema o vanzemaljcima koji upravljaju covjecanstvom. i o shapeshifterima.
User avatar
BajramBarecula
Posts: 541
Joined: 03/07/2017 18:30

#113 Re: Mensecini da se nesto desava!

Post by BajramBarecula »

Image

Svako ko vjeruje da ljude pokrecu nekakvi ideali i slicni motivi je budala.
Last edited by BajramBarecula on 04/09/2017 20:34, edited 1 time in total.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#114 Re: Mensecini da se nesto desava!

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Evo jedna na temu apokalipse od Soundgardena, Black Hole Sun. Uglavnom protestanti se masovno furaju na tu apokalipsu da će sunce spržiti zemlju a Soundgarden je snimio sredinom devedesetih ako se ne varam.

User avatar
Sanjarko
Posts: 23285
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#115 Re: Mensecini da se nesto desava!

Post by Sanjarko »

BajramBarecula wrote:https://media.giphy.com/media/lZd4oyt1EzC3C/giphy.gif

Svako ko vjeruje da ljudi radi odredjene stvari zbog nekakvih ideala i slicnih motiva je budala.
Pa ja radim, ali ne sve. Pare mi bas nisu vazne, ali znam da se ne moze bez njih. A ja sam uber budala, par ekselans.
Post Reply