Meho Kodro

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
dr_Evil
Posts: 12436
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#376 Re: Meho Kodro

Post by dr_Evil »

hrasno38 wrote: 22/09/2023 10:15

Kako ti zamisljas da nasa reprezentacija igra u BL?? Jedino bez prisustba gledalaca i da vojska cuva stadion. Ne govorim ja o drugim uslovima nego upravo o tim uslovima koji su pogotovo sada neizvodivi i Vaha to odlicno zna i uvijek igra na tu kartu. Naravno da je materijalno obezbjedjen ali ima ljudi kojima nikada nije dosta. Eto bas mu je dobro bilo u Maroku u kojem je imao hiljadu problema ali je pinka bila dobra pa je sve to stoicki iztrpio. Po ovoj logici svi dosadasnji selektori su supci a Vaha gospodin.
Pa nek igra repka bez gledalaca i nek je cuva vojska, jel BL BiH ili nije. Ako Vice moze biti predsjednik onda i BiH moze u BL, samo mu tako poruciti.

Dolazimo polako k vremenu kada moramo izvesti stvari na cistac.
User avatar
LSD
Posts: 27297
Joined: 24/07/2007 08:26

#377 Re: Meho Kodro

Post by LSD »

Haris.ba wrote: 22/09/2023 10:10
hrasno38 wrote: 22/09/2023 10:05 Jebo covjeka koji postavlja neizvodive uslove svojoj rodnoj grudi samo da bi odbio poziv.
Zato nam i jeste ovako dobro. Covjek koji jasno postavi uslove ispod kojih nece je nama negativa.

Vec, samo daj neki kompromis, zrtvuj se za raju, daj veselja, pusti sto je sve truhlo ostalo.

Zar stvarno neko misli da Vahi treba neka suplja da odbije poziv?
Covjek ne zavisi materijalno ni od koga u Bosni. Nije duzan u Bosni nikome za bilo sta. I on mora da "izmislja" nesta da odbije reprezentaciju?

P.S.
Ima li Vaha kakvog sina fudbalera? :D
Stvar je u tome sto nas je Vahid jedno 5 puta dosad skino s qrca sa raznim objasnjenjima :-)
Bilo bi korektno da otvoreno kaze "Necu nikad voditi BiH, klosari ste, nemojte me zvati, odjebaus od mene" i zavrsena stvar. To se moglo davnih dana jasno reci. Nego je sa njim vazda neko cirkuzanje i natezanje, hoce li nece li, vazda neki uslovi, nesto smeta...cuj da su me zvali u ponedjeljak, mozda bi vodio reprezentaciju :lol: fakat najsmijesniji izgovor dosad ...i tako prođe 20 godina u tim supljacima, a Vaha ne svrati u Savez bar kahvu da popije :mrgreen:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 4233
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistanski Dikitaturistan

#378 Re: Meho Kodro

Post by skrbavi-admin »

LSD wrote: 22/09/2023 10:19
Haris.ba wrote: 22/09/2023 10:10

Zato nam i jeste ovako dobro. Covjek koji jasno postavi uslove ispod kojih nece je nama negativa.

Vec, samo daj neki kompromis, zrtvuj se za raju, daj veselja, pusti sto je sve truhlo ostalo.

Zar stvarno neko misli da Vahi treba neka suplja da odbije poziv?
Covjek ne zavisi materijalno ni od koga u Bosni. Nije duzan u Bosni nikome za bilo sta. I on mora da "izmislja" nesta da odbije reprezentaciju?

P.S.
Ima li Vaha kakvog sina fudbalera? :D
Stvar je u tome sto nas je Vahid jedno 5 puta dosad skino s qrca sa raznim objasnjenjima :-)
Bilo bi korektno da otvoreno kaze "Necu nikad voditi BiH, klosari ste, nemojte me zvati, odjebaus od mene" i zavrsena stvar. To se moglo davnih dana jasno reci. Nego je sa njim vazda neko cirkuzanje i natezanje, hoce li nece li, vazda neki uslovi, nesto smeta...cuj da su me zvali u ponedjeljak, mozda bi vodio reprezentaciju :lol: fakat najsmijesniji izgovor dosad ...i tako prođe 20 godina u tim supljacima, a Vaha ne svrati u Savez bar kahvu da popije :mrgreen:
Pametnom je i isaret dovoljan. (Ivica Osim)
User avatar
belafonte
Posts: 1210
Joined: 29/05/2006 17:54

#379 Re: Meho Kodro

Post by belafonte »

Frajer govori kako je vodio repke gdje paravojne formacije stoje ispred stadiona i forsiraju igranje svog pulena i njemu sad problem voditi repku gdje mu bez puške isto to rade...
Kad ga je jedan Japan odjebo, oličenje svega čemu ova napaćena zemlja teži pa kako onda nije do Vahe...

Samo je jedna špranca poznata u njegovoj selektorskoj karijeri, objezbjedi se dobrom klauzulom za raskid ugovora koja mu je draža nego da vodi repku na svjetskom, i to je sve legitimno, sve OK...al mani se toga da u zemlji najveće prodaje muda pod bubrege i ti si jedan od takvih...

Vrlo je jednostavno - neću ili hoću...a popovanja je nama i previše

On ima autoritet među našim trenerima ko Tito...kad je Tito mogao reči Staljinu NE bez ikakvog objašnjavanja, uradi isto i uživaj u penziji
User avatar
hrasno38
Posts: 31502
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#380 Re: Meho Kodro

Post by hrasno38 »

dr_Evil wrote: 22/09/2023 10:14 Realno ljudi ovo je sramota, przimo trenere i igracke legende, pravimo budale od njih, a svima je jasno da koga god dovedemo od toga nema nista. Pa ponizili smo jednog Princa sa Neretve, evo i Kodru(mada mi nije jasno zasto je budala dosao ikako), sad hocemo i Vahu?

Za nas je najbolje ako vec nemamo muda, a nemamo, da se obracunamo sa NSBIH da dovedu nekoga bezveze recimo Amara Osima, onda nemamo ocekivanja, a on je svakako navikao da ga se suta okolo.
Mis mo imali samo jednog trenera sa pedigreom a to je Ciro Blazevic a svi ostali koji su sjeli na klupu nisu imali skoro nikakve klupske ili reprezentativne trenerske uspjehe. Pape, Mesa, Prosinecki, Hadzibegic, Kodro...koga treniraju???? Pa da sta valjaju makar bi stalno imali posla. Isto vazi i za Amara Osima ali i za Husrefa koeg niko ne zove izvan ove zemlje. Petev je bio level vise iznad ove garniture i cim je poceo sa uspjesima dobio je nogu. Ali pitamo li se kako se daje noga i cijim rukicama. Ne moze Vico sam smjeniti nikoga ali moze ova garnitura debila:
Ivan Beus, Irfan Durić, Ivan Perić, Muhidin Raščić, Midhet Sarajčić, Dragan Soldo, Milorad Sofrenić, Muris Jabandžić, Ivo Ivkić, Fuad Čolpa, Milorad O. Lale, Azmir Husić, Miloš Brkić i Žarko Laketa.......od kojih su 6 Bosnjaka.
User avatar
hrasno38
Posts: 31502
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#381 Re: Meho Kodro

Post by hrasno38 »

dr_Evil wrote: 22/09/2023 10:18
hrasno38 wrote: 22/09/2023 10:15

Kako ti zamisljas da nasa reprezentacija igra u BL?? Jedino bez prisustba gledalaca i da vojska cuva stadion. Ne govorim ja o drugim uslovima nego upravo o tim uslovima koji su pogotovo sada neizvodivi i Vaha to odlicno zna i uvijek igra na tu kartu. Naravno da je materijalno obezbjedjen ali ima ljudi kojima nikada nije dosta. Eto bas mu je dobro bilo u Maroku u kojem je imao hiljadu problema ali je pinka bila dobra pa je sve to stoicki iztrpio. Po ovoj logici svi dosadasnji selektori su supci a Vaha gospodin.
Pa nek igra repka bez gledalaca i nek je cuva vojska, jel BL BiH ili nije. Ako Vice moze biti predsjednik onda i BiH moze u BL, samo mu tako poruciti.

Dolazimo polako k vremenu kada moramo izvesti stvari na cistac.
Stvari se ne izvode na cistac na fudbalskim utakmicama nego ispred Institucija BiH i OHR-a gdje nas se jedva skupi par stotina.
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#382 Re: Meho Kodro

Post by auspuhc »

dr_Evil wrote: 22/09/2023 10:14 Realno ljudi ovo je sramota, przimo trenere i igracke legende, pravimo budale od njih, a svima je jasno da koga god dovedemo od toga nema nista. Pa ponizili smo jednog Princa sa Neretve, evo i Kodru(mada mi nije jasno zasto je budala dosao ikako), sad hocemo i Vahu?

Za nas je najbolje ako vec nemamo muda, a nemamo, da se obracunamo sa NSBIH da dovedu nekoga bezveze recimo Amara Osima, onda nemamo ocekivanja, a on je svakako navikao da ga se suta okolo.
Zasto bi se obracunavali sa savezom sada kada nikad bolje nije radio?
User avatar
hrasno38
Posts: 31502
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#383 Re: Meho Kodro

Post by hrasno38 »

I zamislite da je kao Vaha razmisljao VELIKI IVICA OSIM!!! Da je rekao ja necu pomoci savezu dok reprezentacija ne bude mogla da igra u BL i dok se ne smjeni Dodik? E zato je on VELIKI i fudbaler i trener i covjek a Vaha je obicni pakas!
User avatar
Altsa
Posts: 7346
Joined: 19/03/2004 18:31

#384 Re: Meho Kodro

Post by Altsa »

LSD wrote: 22/09/2023 10:19
Haris.ba wrote: 22/09/2023 10:10

Zato nam i jeste ovako dobro. Covjek koji jasno postavi uslove ispod kojih nece je nama negativa.

Vec, samo daj neki kompromis, zrtvuj se za raju, daj veselja, pusti sto je sve truhlo ostalo.

Zar stvarno neko misli da Vahi treba neka suplja da odbije poziv?
Covjek ne zavisi materijalno ni od koga u Bosni. Nije duzan u Bosni nikome za bilo sta. I on mora da "izmislja" nesta da odbije reprezentaciju?

P.S.
Ima li Vaha kakvog sina fudbalera? :D
Stvar je u tome sto nas je Vahid jedno 5 puta dosad skino s qrca sa raznim objasnjenjima :-)
Bilo bi korektno da otvoreno kaze "Necu nikad voditi BiH, klosari ste, nemojte me zvati, odjebaus od mene" i zavrsena stvar. To se moglo davnih dana jasno reci. Nego je sa njim vazda neko cirkuzanje i natezanje, hoce li nece li, vazda neki uslovi, nesto smeta...cuj da su me zvali u ponedjeljak, mozda bi vodio reprezentaciju :lol: fakat najsmijesniji izgovor dosad ...i tako prođe 20 godina u tim supljacima, a Vaha ne svrati u Savez bar kahvu da popije :mrgreen:
I sto je najgore on je sam kriv za ovaj sada cirkus oko selektora jer je sa svojom pricom nagovijestio da bi prihvatio mjesto selektora. I kad su svi to jedva docekali eto ti ga na, nisu ga zvali u ponedjeljak. Pape je za njega bog pa je opet prihvatio da bude selektor i nesto je postigao s njom. Ovaj je najobicniji seronja.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24901
Joined: 08/09/2005 20:08

#385 Re: Meho Kodro

Post by Haris.ba »

Ima li neki bivsi fudbaler kakvog sina fudbalera?

Eto nam Varesanovica ko da gledam. :bih:
User avatar
hrasno38
Posts: 31502
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#386 Re: Meho Kodro

Post by hrasno38 »

auspuhc wrote: 22/09/2023 10:25
dr_Evil wrote: 22/09/2023 10:14 Realno ljudi ovo je sramota, przimo trenere i igracke legende, pravimo budale od njih, a svima je jasno da koga god dovedemo od toga nema nista. Pa ponizili smo jednog Princa sa Neretve, evo i Kodru(mada mi nije jasno zasto je budala dosao ikako), sad hocemo i Vahu?

Za nas je najbolje ako vec nemamo muda, a nemamo, da se obracunamo sa NSBIH da dovedu nekoga bezveze recimo Amara Osima, onda nemamo ocekivanja, a on je svakako navikao da ga se suta okolo.
Zasto bi se obracunavali sa savezom sada kada nikad bolje nije radio?
Pa objektivno kad gledas...novi tereni, rasvjeta, sljedece godine VAR, Zrinjski u grupnoj fazi......
User avatar
Altsa
Posts: 7346
Joined: 19/03/2004 18:31

#387 Re: Meho Kodro

Post by Altsa »

hrasno38 wrote: 22/09/2023 10:26
auspuhc wrote: 22/09/2023 10:25

Zasto bi se obracunavali sa savezom sada kada nikad bolje nije radio?
Pa objektivno kad gledas...novi tereni, rasvjeta, sljedece godine VAR, Zrinjski u grupnoj fazi......
Pa realno srbi i hrvati su zadovoljni savezom. Bosnjaci imaju problem jer su izabrali debile u savez.
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#388 Re: Meho Kodro

Post by auspuhc »

hrasno38 wrote: 22/09/2023 10:26
auspuhc wrote: 22/09/2023 10:25

Zasto bi se obracunavali sa savezom sada kada nikad bolje nije radio?
Pa objektivno kad gledas...novi tereni, rasvjeta, sljedece godine VAR, Zrinjski u grupnoj fazi......
Ma jasno da mnogi ne gledaju objektivno na situaciju i na ucinjeno, vec na ime i ko je i sta je. VIco radi mnogo bolji posao od prethodnika. On licno je odabrao i najboljeg selektora koji je kasnije bio smjenjen jer su navijaci bili protiv njega. A navijaci su vecinski skupina gluperdi koje ne treba slusati. Tu je pogrijesio sto se zelio dodvoriti.
Tromblon
Posts: 2180
Joined: 18/01/2015 19:37

#389 Re: Meho Kodro

Post by Tromblon »

Eto Hrasno i ekipa su moralne velicine a Vaha je pakash. I mirna Bosna. Nece nikad vodit repku dok se trojica pitaju i nema normalnog rjesenja. Vi se i dalje istresajte, da nas Vaha nije zvao na Kirin kup nikad trofeja ne bi osvojili. :D :izet:

Poslije ovakve sramote sa Kodrom i nevidjenog shupanluka nema sanse da iko polunormalan dodje. . Nisam mogao vjerovati da je Kodro ovako naivan i takav ugovor potpisao.
User avatar
p206
Posts: 7949
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#390 Re: Meho Kodro - selektor reprezentacije Bosne i Hercegovine

Post by p206 »

apsidejzi wrote: 22/09/2023 09:57
p206 wrote: 22/09/2023 08:57

a zar cijenjeni gospodin ne bi mogao malo da se žrtvuje za svoj narod i malo ga obraduje... svi mi znamo kakav je savez i sve u i oko njega, ne treba nam niko to objašnjavati i pametovati


ipak ima i godina i para dovoljno, niko od normalnih navijača mu sekunde ne bi zamjerio poraz od Luksemburga npr., ja bi prvi rekao da nije do njega i da su nam pored saveza i igrači smeće i da ga pustimo da radi bar 3 godine

od ličnih osjećaja meni je država i narod uvijek iznad
Da bi se on zrtvovao, prvo se moras zrtvovati ti. Hajde lijepo organizuj proteste i pozovi ljude da smijene celnike iz NSa jer tu je problem. Nije problem ni u Kodri ni u igracima. Kad lijepo njih smijenis, po mogucnosti besplatno, mislim mozes se i ti zrvovat da se narod obraduje, eh obda cemo njemu dati tri godine da izgradi repku.
ako će nam revoluciju voditi p206 roditelj dvoje male djece,sa ženom koja trenutno ne radi i sa platom od 1200, onda... hahahah
bježi ne budi smiješan
User avatar
LSD
Posts: 27297
Joined: 24/07/2007 08:26

#391 Re: Meho Kodro

Post by LSD »

Altsa wrote: 22/09/2023 10:25

I sto je najgore on je sam kriv za ovaj sada cirkus oko selektora jer je sa svojom pricom nagovijestio da bi prihvatio mjesto selektora. I kad su svi to jedva docekali eto ti ga na, nisu ga zvali u ponedjeljak. Pape je za njega bog pa je opet prihvatio da bude selektor i nesto je postigao s njom. Ovaj je najobicniji seronja.
Nije to najgore.
Najgore je sto ga ovdje na forum pojedinci brane i to na najsmijesniji nacin. Ko biva nije on dinar efendija, vec trazi neke uslove, hoce da bude sve cisto, da se osigura klauzulama, drz nedaj, zato je gospodin veliki :lol:
A onda vidis da je vodio yebenu Obalu Slonovace i Alzir, kao da su to veoma sređene drzave i Savezi :lol: Tamo je javasluk gori nego kod nas. Al tamo je prihvatio odmah, tamo mu nije bilo do uslova, vec do para kao i uvijek.
Dinar efendija nece da vodi BiH, al nece ni da to javno kaze, da se ne zamjeri nekome :-) namazano.
ljubijankic
Posts: 1381
Joined: 20/11/2011 21:38

#392 Re: Meho Kodro

Post by ljubijankic »

Ja vidim Marka Maksimovica kao iduceg selektora.
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#393 Re: Meho Kodro - selektor reprezentacije Bosne i Hercegovine

Post by auspuhc »

p206 wrote: 22/09/2023 10:35
apsidejzi wrote: 22/09/2023 09:57
Da bi se on zrtvovao, prvo se moras zrtvovati ti. Hajde lijepo organizuj proteste i pozovi ljude da smijene celnike iz NSa jer tu je problem. Nije problem ni u Kodri ni u igracima. Kad lijepo njih smijenis, po mogucnosti besplatno, mislim mozes se i ti zrvovat da se narod obraduje, eh obda cemo njemu dati tri godine da izgradi repku.
ako će nam revoluciju voditi p206 roditelj dvoje male djece,sa ženom koja trenutno ne radi i sa platom od 1200, onda... hahahah
bježi ne budi smiješan
Ja bi kralju tebe postavio za selektora i dao ti deset milja platu. Ovu skupinu fudbalera je svakako nemoguce odvest na prvenstvo.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#394 Re: Meho Kodro

Post by DaysleepeR »

Srećom pa nam je budućnost svijetla

https://www.index.hr/sport/clanak/nizoz ... t_ostalo_d
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#395 Re: Meho Kodro

Post by auspuhc »

LSD wrote: 22/09/2023 10:35
Altsa wrote: 22/09/2023 10:25

I sto je najgore on je sam kriv za ovaj sada cirkus oko selektora jer je sa svojom pricom nagovijestio da bi prihvatio mjesto selektora. I kad su svi to jedva docekali eto ti ga na, nisu ga zvali u ponedjeljak. Pape je za njega bog pa je opet prihvatio da bude selektor i nesto je postigao s njom. Ovaj je najobicniji seronja.
Nije to najgore.
Najgore je sto ga ovdje na forum pojedinci brane i to na najsmijesniji nacin. Ko biva nije on dinar efendija, vec trazi neke uslove, hoce da bude sve cisto, da se osigura klauzulama, drz nedaj, zato je gospodin veliki :lol:
A onda vidis da je vodio yebenu Obalu Slonovace i Alzir, kao da su to veoma sređene drzave i Savezi :lol: Tamo je javasluk gori nego kod nas. Al tamo je prihvatio odmah, tamo mu nije bilo do uslova, vec do para kao i uvijek.
Dinar efendija nece da vodi BiH, al nece ni da to javno kaze, da se ne zamjeri nekome :-) namazano.
Grijesis. Rekao sam ti da nije do novca vec ga je strah da narusi ugled jer zna da ce tesko imat uspjeha kod nas. Nemamo kvaliteta.

Premislja se trenutno. Imat ce jos jedan razgovor sa Vicom koji je opasno zagrizao da ga dovede.
User avatar
p206
Posts: 7949
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#396 Re: Meho Kodro - selektor reprezentacije Bosne i Hercegovine

Post by p206 »

VinoMadirazza wrote: 22/09/2023 10:04
p206 wrote: 22/09/2023 08:57 a zar cijenjeni gospodin ne bi mogao malo da se žrtvuje za svoj narod i malo ga obraduje...
imamo hit :D
Vaha obraduj narod
ovo ni Bakir ni onaj sto ga je Mevla rodila ne bi mogli bolje srociti
jebo te Bakir i Mevla ko god ona bila
takvi kao ti nikad nisu izašli ispred zgrade da pokose ili ošišaju odradu, nikad nisu staroj komšinici pomogli da ponese ceker... nego sjediš na balkonu i smiješ se što drugi to rade i znoje se
User avatar
LSD
Posts: 27297
Joined: 24/07/2007 08:26

#397 Re: Meho Kodro

Post by LSD »

auspuhc wrote: 22/09/2023 10:39
Grijesis. Rekao sam ti da nije do novca vec ga je strah da narusi ugled jer zna da ce tesko imat uspjeha kod nas. Nemamo kvaliteta.

Premislja se trenutno. Imat ce jos jedan razgovor sa Vicom koji je opasno zagrizao da ga dovede.
Znaci do ugleda je, nije do para :lol: u 70 godini mu do ugleda, jel :lol: pa dobro
A kad je preuzimao Alzir, jel i tad gledao na svoj ugled :-)
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#398 Re: Meho Kodro

Post by auspuhc »

LSD wrote: 22/09/2023 10:42
auspuhc wrote: 22/09/2023 10:39
Grijesis. Rekao sam ti da nije do novca vec ga je strah da narusi ugled jer zna da ce tesko imat uspjeha kod nas. Nemamo kvaliteta.

Premislja se trenutno. Imat ce jos jedan razgovor sa Vicom koji je opasno zagrizao da ga dovede.
Znaci do ugleda je, nije do para :lol: u 70 godini mu do ugleda, jel :lol: pa dobro
A kad je preuzimao Alzir, jel i tad gledao na svoj ugled :-)
Pogledaj kako je Bajevic prosao.

Ma u Alziru je nebitan. Ovdje se smatra nekom trenercinom.
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#399 Re: Meho Kodro

Post by auspuhc »

DaysleepeR wrote: 22/09/2023 10:38 Srećom pa nam je budućnost svijetla

https://www.index.hr/sport/clanak/nizoz ... t_ostalo_d
Ovaj mali ima najboljeg menadzera na svijetu. Prvo Roma. Pa Ajax. Stvarno ne znam kako.
User avatar
LSD
Posts: 27297
Joined: 24/07/2007 08:26

#400 Re: Meho Kodro

Post by LSD »

auspuhc wrote: 22/09/2023 10:43
LSD wrote: 22/09/2023 10:42

Znaci do ugleda je, nije do para :lol: u 70 godini mu do ugleda, jel :lol: pa dobro
A kad je preuzimao Alzir, jel i tad gledao na svoj ugled :-)
Pogledaj kako je Bajevic prosao.

Ma u Alziru je nebitan. Ovdje se smatra nekom trenercinom.
Ma ja, Alzir nebitan al ga ipak preuzeo :lol:

Pa kako to da preuzme voditi samo one koji su mu nebitni tip Alzir ili Obala Slonovace, a BiH koja mu je navodno "jako bitna" svaki put eskivira :-)
Da nije do neceg drugog, osim ugleda ;-)
Post Reply