Megane cabrio

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
Chairman
Posts: 277
Joined: 20/03/2008 17:09

#1 Megane cabrio

Post by Chairman »

Razmisljam o kupovini ovog automobila.Da li ga neko na forumu ima? Misljenja?
Rijec je o novom Meganu (zadnjem mogucem ) :-D
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#2 Re: Megane cabrio

Post by chuchumbamayumbe »

Chairman wrote:Razmisljam o kupovini ovog automobila.Da li ga neko na forumu ima? Misljenja?
Rijec je o novom Meganu (zadnjem mogucem ) :-D
Gdje zivis, kralju? :)
Chairman
Posts: 277
Joined: 20/03/2008 17:09

#3 Re: Megane cabrio

Post by Chairman »

chuchumbamayumbe wrote:
Chairman wrote:Razmisljam o kupovini ovog automobila.Da li ga neko na forumu ima? Misljenja?
Rijec je o novom Meganu (zadnjem mogucem ) :-D
Gdje zivis, kralju? :)
U Sarajevu.
Kupio bih polovnog...mozda 2004 godiste...interesuju me iskustva,sta se kvari...itd... ;-)
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#4 Re: Megane cabrio

Post by chuchumbamayumbe »

Chairman wrote:
chuchumbamayumbe wrote:
Chairman wrote:Razmisljam o kupovini ovog automobila.Da li ga neko na forumu ima? Misljenja?
Rijec je o novom Meganu (zadnjem mogucem ) :-D
Gdje zivis, kralju? :)
U Sarajevu.
Kupio bih polovnog...mozda 2004 godiste...interesuju me iskustva,sta se kvari...itd... ;-)
'Fakat nista ne znam o tom modelu, ali samo te pitao gdje zivis bas iz razloga "zasto kabriolet". Odmah mi padaju na pamet poderani ili osteceni krov, lako se provaljuje, snijeg, ma sta ja znam. Nije da te obeshrabrujem, ali mi nekako kabrio nije za Bosne, ali bas nikako. Mozda je dobar za Majamija, ali za nas, samo ce biti lakasa meta za lopove. U svakom slucaju, sretno!
dimu
Posts: 970
Joined: 22/06/2007 16:21
Location: Rajvosa

#5 Re: Megane cabrio

Post by dimu »

megane cabrio ima tvrdi krov
Chairman
Posts: 277
Joined: 20/03/2008 17:09

#6 Re: Megane cabrio

Post by Chairman »

U Sarajevu.
Kupio bih polovnog...mozda 2004 godiste...interesuju me iskustva,sta se kvari...itd... ;-)[/quote]'Fakat nista ne znam o tom modelu, ali samo te pitao gdje zivis bas iz razloga "zasto kabriolet". Odmah mi padaju na pamet poderani ili osteceni krov, lako se provaljuje, snijeg, ma sta ja znam. Nije da te obeshrabrujem, ali mi nekako kabrio nije za Bosne, ali bas nikako. Mozda je dobar za Majamija, ali za nas, samo ce biti lakasa meta za lopove. U svakom slucaju, sretno![/quote]


Da,kao sto rece "dimu" rijec je o Coupe Cabriu.Znaci tvrdi krov plus staklo (u slucaju Meganea).
Vidim da malo forumasa ima iskustva ili savjete vezane za ovo auto pa ce tema vjerovatno pasti u zaborav.U svakom slucaju,hvala! :)
dimu
Posts: 970
Joined: 22/06/2007 16:21
Location: Rajvosa

#7 Re: Megane cabrio

Post by dimu »

vozio sam ja jednog u par navrata i auto je sasvim ok. doduse bio je 1.6 motor pa je ipak preslab za neke brze voznje ali to je cabrio i auto za kuliranja pa nije neki nedostatak

ne mogu ti ga nesto nahvaliti jer ja ne podnosim renault i njihov dizajn i premekan osjecaj u voznji ali mislim da neces pogrijesiti sa kupovinom.

nije ti recimo 307 CC nista puno bolji a skuplji je dosta sigurno
Post Reply