Medicinski fakultet u Mostaru

Zanimljivosti i zbivanja u Mostaru, Čapljini, Ljubuškom, Stocu, Trebinju, Bileći, Gacku i drugim mjestima u regionu.
Post Reply
misak
Posts: 1
Joined: 12/03/2013 10:34

#1 Medicinski fakultet u Mostaru

Post by misak »

2. sam razred i zelja mi je upisati medicinu u Mostaru.Moze li mi netko dati savjet oko toga,koji su predmeti potrebni,kako se boduje,kako se pripremiti i isplati li se uopce??? :roll:
Jos me zanima koliko je ucenja potrebno dnevno i ima li ikakvog privatnog zivota uz taj fakultet ;-)
User avatar
glas_jace
Posts: 70
Joined: 25/07/2012 18:50
Location: Mostar,Hercegovina

#2 Re: Medicinski fakultet u Mostaru

Post by glas_jace »

misak wrote:2. sam razred i zelja mi je upisati medicinu u Mostaru.Moze li mi netko dati savjet oko toga,koji su predmeti potrebni,kako se boduje,kako se pripremiti i isplati li se uopce??? :roll:
Jos me zanima koliko je ucenja potrebno dnevno i ima li ikakvog privatnog zivota uz taj fakultet ;-)

Fakultet je dobar i cijenjen ,posto vecina profesora dolazi iz zagreba i splita,imaju suvremene labaratorije napravljene u sklopu nove zgrade fakulteta koju je financirala RH,godina ti kossta 2 000km,nije problem upast,ako imas dobre ocjene i odradis prijemni ok,ima onih koji upadaju preko stele,ali kvalitetu ne treba stela
sretno


http://www.mefmo.ba/
baboo
Posts: 18
Joined: 17/09/2010 14:01

#3 Re: Medicinski fakultet u Mostaru

Post by baboo »

smece od fakulteta jadan je narod koga budu ljecili sa ovog fakulteta mogu se upisat samo djeca od hdz-ovaca i pokoji sda ostalo zaboravi
User avatar
glas_jace
Posts: 70
Joined: 25/07/2012 18:50
Location: Mostar,Hercegovina

#4 Re: Medicinski fakultet u Mostaru

Post by glas_jace »

baboo wrote:smece od fakulteta jadan je narod koga budu ljecili sa ovog fakulteta mogu se upisat samo djeca od hdz-ovaca i pokoji sda ostalo zaboravi

jadan si ti covjek
trecina specijalista sa ovog faksa ostaje raditi u hrvatskoj,na klinikama,mislim da je to dovoljan dokaz,ali problem ej sto je u tebe ispran mozak
zbsn
Posts: 170
Joined: 28/04/2014 15:24

#5 Re: Medicinski fakultet u Mostaru

Post by zbsn »

baboo wrote:smece od fakulteta jadan je narod koga budu ljecili sa ovog fakulteta mogu se upisat samo djeca od hdz-ovaca i pokoji sda ostalo zaboravi
Gluposti.
palermo
Posts: 22291
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#6 Re: Medicinski fakultet u Mostaru

Post by palermo »

baboo wrote:smece od fakulteta jadan je narod koga budu ljecili sa ovog fakulteta mogu se upisat samo djeca od hdz-ovaca i pokoji sda ostalo zaboravi
Fakultet je dobar. Štele ima, kao i svugdje, ali opet može se upisati ako uradiš dobro prijemni.

Prije par godina je bio i bolji, al eto nije ni sad loš.
Dobro je što je vezan za Kliničku bolnicu Mostar tako da si stalno na nekoj vrsti prakse
Post Reply