Med od maslačka

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

beobasket
Posts: 934
Joined: 13/03/2015 10:26
Location: Kakanj je centar svijeta tako kazu nase nane.

#26 Re: Med od maslačka

Post by beobasket »

testni_akaunt wrote:Kako možete riječi zdravlje i šećer staviti u istu rečenicu?

Pomalo je i bezobrazno ovo nazvati medom
Tjelo hoce samo po sebi masnocu skidati u smislu hraniti se ali ako u sebe ubacivas secera onda nema potrebe :D

Sve u svemu jos samo treba neko da rasuka pitu od maslacaka :D
User avatar
tovarish
Posts: 3507
Joined: 26/05/2008 23:57

#27 Re: Med od maslačka

Post by tovarish »

kakolijeciti wrote:Pozdravljam, mislio sam sebi praviti med od maslačka a vidim da se oko toga ne slažu baš svi
ovaj recept mi se čini jednostavan http://www.ludakrava.com/zdravlje/recep ... -maslacka/ ali zbog šećera mi je onako (malo sumljiv).
Dali je netko pravio ovaj med, i dali ima neka zamjena za šećer? Sada je maslačak u punom cvatu pa bih iskoristio ako mogu..

Hvala
Probaj steviu umjesto secera.Ako ne znas nista o njoj,malo guglaj.
User avatar
Aethaercyn
Posts: 397
Joined: 13/02/2013 22:35
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

#28 Re: Med od maslačka

Post by Aethaercyn »

tovarish wrote:
kakolijeciti wrote:Pozdravljam, mislio sam sebi praviti med od maslačka a vidim da se oko toga ne slažu baš svi
ovaj recept mi se čini jednostavan http://www.ludakrava.com/zdravlje/recep ... -maslacka/ ali zbog šećera mi je onako (malo sumljiv).
Dali je netko pravio ovaj med, i dali ima neka zamjena za šećer? Sada je maslačak u punom cvatu pa bih iskoristio ako mogu..

Hvala
Probaj steviu umjesto secera.Ako ne znas nista o njoj,malo guglaj.
:thumbup: :thumbup:
kakolijeciti
Posts: 54
Joined: 31/07/2014 19:35
Contact:

#29 Re: Med od maslačka

Post by kakolijeciti »

A čuo sam za tu biljku, ali opet nisam poznavalac pa da znam pronač, ubrat i još napravit šečer od nje.

Kako god, hvala na odgovoru. Inače ovaj maslačak je jako zanimljiv za salatu, posebno sada kad u prodavnici mogu naći zelenu koja je bez okusa ikakvog
Post Reply