Mayweather vs McGregor

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
malakh
Posts: 7162
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#426 Re: Mayweather vs McGregor

Post by malakh »

aratet wrote: Pristao bi da ce zaraditi jedno 50x vise nego u boksu.
Zasto bi ovako pristao na zaradu manju 50x da bi se borio u jednom smijesnom sportu?
nadam se da se slazes samnom ako kazem da je njemu conor ucinio veliku uslugu? da je floyd svoj pedeseti mec odradio protiv nekog boksera sigurno ne bi ta borba imala ovoliki odjek i ne bi bilo ovoliko popracena, kao ona sinoc. jos ako dodamo na to conorov temperament i cinjenicu da je uz joshu-u najpopularniji borac danasnjice, onda je i jasno sto su cifre bile tolike.

da se floydu ponudi 200 miliona ja mislim da ne bi usao u ring po mma pravilima i da borba traje 5 rundi. svjestan je sta bi ga tamo docekalo i da bi bio izmasakriran. i ovo je samo dokaz da je conor za klasu veci borac i vece ime od njega i sve sto je sinoc uradjeno je uradjeno na obostranu korist. s tim da je floyd imao ponudu za oktagon od strane conora.
User avatar
luckylaka
Posts: 22467
Joined: 15/01/2010 06:28

#427 Re: Mayweather vs McGregor

Post by luckylaka »

Vizionar 1985 wrote:Nisam gledao. Jb ga nije link radio, a bio sam budan jutros do 5 sati.
Nisi puno propustio osim sto su mediji cudo pa od cirkusa napravili decenijski dogadjaj.Ko dvije zene se ganjali
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#428 Re: Mayweather vs McGregor

Post by leškarenje »

Samprotivsviju wrote:Floydu je svaka pobjeda pobjeda bez obzira ko je bio protivnik i kako je dosao do nje...

Ovdje je imao malo veci motiv, jer je ovom pobjedom prestigao Rockya Marciana i postao najuspjesniji bokser ikad

Mada mu dobar dio bokserskog svijeta osporava ovu pobjedu, jer je pobjedio amatera
Evo ti gore čovjek postavi kako je nokautiro Ortiza,najuspješniji nema šta :oops: i na koji način.
Samprotivsviju
Posts: 6410
Joined: 03/12/2011 13:10

#429 Re: Mayweather vs McGregor

Post by Samprotivsviju »

leškarenje wrote:
Samprotivsviju wrote:Floydu je svaka pobjeda pobjeda bez obzira ko je bio protivnik i kako je dosao do nje...

Ovdje je imao malo veci motiv, jer je ovom pobjedom prestigao Rockya Marciana i postao najuspjesniji bokser ikad

Mada mu dobar dio bokserskog svijeta osporava ovu pobjedu, jer je pobjedio amatera
Evo ti gore čovjek postavi kako je nokautiro Ortiza,najuspješniji nema šta :oops: i na koji način.
Ja sam postavio :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#430 Re: Mayweather vs McGregor

Post by leškarenje »

:D ne vidjeh...
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5949
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#431 Re: Mayweather vs McGregor

Post by studiorum_tuzlaensis »

Pošteno ga je namarisao i pokazao mu mjesto. Ne znam jeste li primjetili, Floyd do 6. runde nije kapi znoja pustio, zajebavao se sa njim takoreći. Poslije je bilo samo pitanje vremena. :)

Podsjetimo, Connor je bio izazivač i Floyd mu je dao VELIKU šansu, običnom anonimcu u svijetu boksa da mu pokuša uzeti pojas.


I onda Connor OPET poziva Floyda u oktagon. Pa nismo djeca. Irac je malo lud hehe, normalno da Floyd neće u oktagon jer se frajer ne petlja gdje mu nije mjesto, a sa svojih 40 godina satro je više od 10 godina mlađeg frajera MMA UFC svjetskog prvaka... NA KONDICIJU :D
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#432 Re: Mayweather vs McGregor

Post by aratet »

malakh wrote:
aratet wrote: Pristao bi da ce zaraditi jedno 50x vise nego u boksu.
Zasto bi ovako pristao na zaradu manju 50x da bi se borio u jednom smijesnom sportu?
nadam se da se slazes samnom ako kazem da je njemu conor ucinio veliku uslugu? da je floyd svoj pedeseti mec odradio protiv nekog boksera sigurno ne bi ta borba imala ovoliki odjek i ne bi bilo ovoliko popracena, kao ona sinoc. jos ako dodamo na to conorov temperament i cinjenicu da je uz joshu-u najpopularniji borac danasnjice, onda je i jasno sto su cifre bile tolike.

da se floydu ponudi 200 miliona ja mislim da ne bi usao u ring po mma pravilima i da borba traje 5 rundi. svjestan je sta bi ga tamo docekalo i da bi bio izmasakriran. i ovo je samo dokaz da je conor za klasu veci borac i vece ime od njega i sve sto je sinoc uradjeno je uradjeno na obostranu korist. s tim da je floyd imao ponudu za oktagon od strane conora.
Slazem se za uslugu.
Ne slazem se da je zbog Connora ovoliki hype bio, vise zbog samog experimenta jer dolazi uspjesan borac iz drugog sporta, vecina ljubitelja boksa je i gledala taj mec zbog samog eksperimenta ukljucujuci i meni jer smo svi znali da je to cirkus, samo je bilo pitanje kako ce taj cirkus izgledati i zanimljivo je bilo vidjeti.
Mec sa Pacquiaom je bio daleko vise ocekivaniji, samo do njeg nije doslo dok su obojica bili u formi, doslo je tek kad su bili polupenzioneri.

Pa Floyd je i veliki egoist, nebi isao u drugi sport jer zna da nebi imao dominaciju, nebi podnio poraz, a sanse da dobije su nikakve, pogotovo jer nije jak udarac.
Licno vjerujem da bi moglo doci do nekog takvog meca, ne na Floyda vec na nekog drugog boksera, vec zbog samog experimenta.
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#433 Re: Mayweather vs McGregor

Post by aratet »

Za one koji ne znaju, bilo je par meceva u MMA, gdje su dolazili bivsi bokseri.
Evo jednog takvog.
Bivsi WBO prvak Ray Mercer se borio protiv bivseg UFC prvaka Tima Sylvie.

https://www.youtube.com/watch?v=FFrvfJ-0lag
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#434 Re: Mayweather vs McGregor

Post by cassius »

aratet wrote:Za one koji ne znaju, bilo je par meceva u MMA, gdje su dolazili bivsi bokseri.
Evo jednog takvog.
Bivsi WBO prvak Ray Mercer se borio protiv bivseg UFC prvaka Tima Sylvie.

https://www.youtube.com/watch?v=FFrvfJ-0lag

evo jos jedan :D

aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#435 Re: Mayweather vs McGregor

Post by aratet »

cassius wrote:
aratet wrote:Za one koji ne znaju, bilo je par meceva u MMA, gdje su dolazili bivsi bokseri.
Evo jednog takvog.
Bivsi WBO prvak Ray Mercer se borio protiv bivseg UFC prvaka Tima Sylvie.

https://www.youtube.com/watch?v=FFrvfJ-0lag

evo jos jedan :D

Pa da, zajednicko obojici je da su otisli u nastupe na MMA daleko od najboljih godina za razliku od Mcgregora.

Bokseri u MMA imaju jednake sanse kao i obrnuto.
Jednostavno, drugaciji su stilovi koje treba godinama trenirati.

Sad ne znam kakva je situacija u MMA s tezinama, u boksu covjek od 80 kilograma nebi imao sansi protiv covjeka od 100 kilograma, ukoliko imaju isto znanje.
Sad ne znam u MMA koliko kilogrami imaju prednosti i koliko je teska kategorija tamo jako.
Samprotivsviju
Posts: 6410
Joined: 03/12/2011 13:10

#436 Re: Mayweather vs McGregor

Post by Samprotivsviju »

aratet wrote:Za one koji ne znaju, bilo je par meceva u MMA, gdje su dolazili bivsi bokseri.
Evo jednog takvog.
Bivsi WBO prvak Ray Mercer se borio protiv bivseg UFC prvaka Tima Sylvie.

https://www.youtube.com/watch?v=FFrvfJ-0lag
Opali ga jednom, pade lik ko svijeca :lol:
Samprotivsviju
Posts: 6410
Joined: 03/12/2011 13:10

#437 Re: Mayweather vs McGregor

Post by Samprotivsviju »

Ali meni je nidje veze sto ljudi porede UFC/MMA i boks...boks je borilacka vjestina, ufc je show u kojem borci koriste razne borilacke vjestine medju kojima je i boks (ali koje se koriste iskljucivo u okvirima pravila mma)

To ti je isto da poredis Mercedes i Formulu 1
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#438 Re: Mayweather vs McGregor

Post by nema me tamo »

Samprotivsviju wrote:Ali meni je nidje veze sto ljudi porede UFC/MMA i boks...boks je borilacka vjestina, ufc je show u kojem borci koriste razne borilacke vjestine medju kojima je i boks (ali koje se koriste iskljucivo u okvirima pravila mma)

To ti je isto da poredis Mercedes i Formulu 1

Flojd je bog defanzive i znao sam da ga nece nokautirati Conor, al' sam isto tako znao da se Conor nece obrukati jer ga pratim i znam da ima dobar boks..
Međutim ono sto smo vidjeli od Flojda samo pokazuje ko je i šta je..
50-0
Ma šta dodati uopšte..
Da budem iskren mislio sam da Conor moze da ga zakaci i mozda i ugrozi..
Ipak rukavice velike plus flojdova defanziva su to ucinili nemogucim za njega..

Na kraju si skroz u pravo i to sam i ja vidio sad da su miljama daleko jedna i drugo, al' isto tako cu dodati da je Conor udario vise Flojda od Mannija i boli me pipa kakvi su udarci..
Conor moze uzdignute glave i s 100 miliona da se vrati u UFC!
Samprotivsviju
Posts: 6410
Joined: 03/12/2011 13:10

#439 Re: Mayweather vs McGregor

Post by Samprotivsviju »

Evo citam na vise portala i yt kanala da doktori tvrde da je Conor tokom borbe sa Floydom zadobio blage povrede mozga usred visestrukih potresa

https://www.mmamania.com/2017/9/1/16240 ... eather-mma
User avatar
konektovan
Posts: 40545
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#440 Re: Mayweather vs McGregor

Post by konektovan »

Samprotivsviju wrote:Evo citam na vise portala i yt kanala da doktori tvrde da je Conor tokom borbe sa Floydom zadobio blage povrede mozga usred visestrukih potresa

https://www.mmamania.com/2017/9/1/16240 ... eather-mma
Ned'o Bog da su bile mma rukavice, sta bi mu onda bilo?!
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#441 Re: Mayweather vs McGregor

Post by Nadzorna_ploca »

Ne do Allah dz.s.da ga je bokser udarao.
Post Reply