Manchester United FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
missko
Posts: 11435
Joined: 22/02/2008 13:22

#18826 Re: Manchester United FC

Post by missko »

Point. wrote:
missko wrote:
Point. wrote:Al i u te zadnje 3 godine se ne sjecam da su igrali ovako dosadno.
Ja sam gledao zadnje 3 liverpulove tekme u ligi i ne zna se koja je dosadnija bila
Kakve veze ima sad Liverpool sa tim da United igra dosadan fudbal?
Pa ti si ubacio Liverpula u raspravu kad si napisao bezze da su oni 2 mjesta na tabeli ispred
peepeep
Posts: 940
Joined: 10/10/2016 12:04

#18827 Re: Manchester United FC

Post by peepeep »

MyTao wrote:Na kraju samo se pobjeda I trofej broji... jebo igru. Istu raspravu koju vodite sada, vodili ste dok je Mourinho bio u Interu, pa u Madridu, pa u Chelsea-u...

Jednostavno covjek ima tu filozofiju koja radi, I zasto bi to mjenjao... posebno u kupovima.

Na kraju Mourinho je izvukao dobru sezonu... dva trofeja, igra u LP slijedece godine... ostaje to sto je zavrsio 6. u ligi... sto je sramota za klub kao United posebno nakon para koje su potrosili... ali za 5 godina o tome niko nece pricati.
Pitanje je hoće li za pet godina Mournho biti i dalje na klupi?

Što se mene tiče, ne bi mi smetalo. Da je dosadna igra - je, ali da ima najbolje rezultate od odlaska Fergusona, a možda i bolje od njegovih zadnjih nekoliko sezona, ako me pamćenje dobro služi - ima, i to je najbitnije.
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#18828 Re: Manchester United FC

Post by diablobih »

I ja se isto nadam da ce vam biti i 10 godina, jer će vas uništiti do nivoa milana od prije koju sezonu...
peepeep
Posts: 940
Joined: 10/10/2016 12:04

#18829 Re: Manchester United FC

Post by peepeep »

diablobih wrote:I ja se isto nadam da ce vam biti i 10 godina, jer će vas uništiti do nivoa milana od prije koju sezonu...
Čemu tolika mržnja? :roll:
User avatar
Point.
Posts: 27800
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#18830 Re: Manchester United FC

Post by Point. »

missko wrote: Pa ti si ubacio Liverpula u raspravu kad si napisao bezze da su oni 2 mjesta na tabeli ispred
Ma ja sam ssmo rekao da je bezveze da ismijavate Liverpool a ljudi zavrsili sa vise bodova sezonu. Da su dosli 9-ti pa hajd
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#18831 Re: Manchester United FC

Post by MyTao »

peepeep wrote:
MyTao wrote:Na kraju samo se pobjeda I trofej broji... jebo igru. Istu raspravu koju vodite sada, vodili ste dok je Mourinho bio u Interu, pa u Madridu, pa u Chelsea-u...

Jednostavno covjek ima tu filozofiju koja radi, I zasto bi to mjenjao... posebno u kupovima.

Na kraju Mourinho je izvukao dobru sezonu... dva trofeja, igra u LP slijedece godine... ostaje to sto je zavrsio 6. u ligi... sto je sramota za klub kao United posebno nakon para koje su potrosili... ali za 5 godina o tome niko nece pricati.
Pitanje je hoće li za pet godina Mournho biti i dalje na klupi?

Što se mene tiče, ne bi mi smetalo. Da je dosadna igra - je, ali da ima najbolje rezultate od odlaska Fergusona, a možda i bolje od njegovih zadnjih nekoliko sezona, ako me pamćenje dobro služi - ima, i to je najbitnije.
Mourinho nigdje nije ostao 5 godina... tako da ocekujem da dobije nogu i iz Uniteda za jedno sezonu ili dvije. Lahko je kritikovati i kriviti igrace za sve u prvoj sezoni, ali vec slijedece gotovo svi igraci ce biti "njegovi"pa mu ni to nece proci.

Slijedece sezone najmanje sto se ocekuje je napad na titulu... Dosta klubova (Chelsea, City, Totenhem) melje manje protivnike tako da ce titulu odlucivati tekme protiv jacih... a Mourinho je tu donji.
missko
Posts: 11435
Joined: 22/02/2008 13:22

#18832 Re: Manchester United FC

Post by missko »

Koga nije Mou pobjedio od tih velikih
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40843
Joined: 21/05/2012 22:46

#18833 Re: Manchester United FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Sada slijedi i taj fenomen poznat kao "Mourinhova druga sezona" u kojoj apsolutno prekuca sezonu po svim parametrima. Vidjećemo na šta će to izaći.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#18834 Re: Manchester United FC

Post by MyTao »

missko wrote:Koga nije Mou pobjedio od tih velikih
Pa ima najlosiji ucinak u top 6 mini ligi... Ili je Arsenal najlosiji? i Wenger je karina protiv jacih timova.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#18835 Re: Manchester United FC

Post by MOSALJOZE »

Čitam komentare sipmatizera jedinstva na nekoj balkan fan klub stranici ispod dabovanja jebo li ga dab Pogbe.
Kae kakav Modrić,Iniesta jbt tip koji je plaćen 100 miliona treba da preore teren,oni svrše na dab


I velkoski je isti ko i ovi gore.
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#18836 Re: Manchester United FC

Post by diablobih »

peepeep wrote:
diablobih wrote:I ja se isto nadam da ce vam biti i 10 godina, jer će vas uništiti do nivoa milana od prije koju sezonu...
Čemu tolika mržnja? :roll:
Pa eto pocevsi o dovodjenju Chelseaja na niske grane, tj. na pred ispadanje iz lige, uz to kriveci sviju osim sebe. Pa prodavanju dobrih igraca kao sto su mata, de bruyne, lukaku itd. Sad mu taj jedan valja odjednom. Potcjenjivao je ligu sampiona di mattea (tj. ljubomorisao), isto tako ligu europe pljuvao nakon sto je debeli konobar osvojio, a sada je stavlja u kos LPa. Govorio da nije on kriv sto ove sezone Chelsea ne igra u LP, ono hajte molim vas.

Uglavnom, vidim da sve to radi u Unitedu, tako da, vidjet ces zbog cega mrznja. Sada kada potrosi 400 miliona, i nista ne uradi, opet ce kriviti neke "krtice" koje ocigledno samo njegovi timovi imaju. Kao trener je propao, samo je to nekim u razmisljanju odgodio sa osvajanjem EL vs U23 tima, protiv kojeg je igrao defanzivno u stilu WBA, a ono ima najskuplji sastav.

Zato kazem, fino bi bilo da vam bude i 10 godina, jer ce vam tim razoriti na proste faktore.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40843
Joined: 21/05/2012 22:46

#18837 Re: Manchester United FC

Post by AmiĐa_Idriz »

MOSALJOZE wrote:Čitam komentare sipmatizera jedinstva na nekoj balkan fan klub stranici ispod dabovanja jebo li ga dab Pogbe.
Kae kakav Modrić,Iniesta jbt tip koji je plaćen 100 miliona treba da preore teren,oni svrše na dab


I velkoski je isti ko i ovi gore.
:lol: :lol:
peepeep
Posts: 940
Joined: 10/10/2016 12:04

#18838 Re: Manchester United FC

Post by peepeep »

diablobih wrote:
peepeep wrote:
diablobih wrote:I ja se isto nadam da ce vam biti i 10 godina, jer će vas uništiti do nivoa milana od prije koju sezonu...
Čemu tolika mržnja? :roll:
Pa eto pocevsi o dovodjenju Chelseaja na niske grane, tj. na pred ispadanje iz lige, uz to kriveci sviju osim sebe. Pa prodavanju dobrih igraca kao sto su mata, de bruyne, lukaku itd. Sad mu taj jedan valja odjednom. Potcjenjivao je ligu sampiona di mattea (tj. ljubomorisao), isto tako ligu europe pljuvao nakon sto je debeli konobar osvojio, a sada je stavlja u kos LPa. Govorio da nije on kriv sto ove sezone Chelsea ne igra u LP, ono hajte molim vas.

Uglavnom, vidim da sve to radi u Unitedu, tako da, vidjet ces zbog cega mrznja. Sada kada potrosi 400 miliona, i nista ne uradi, opet ce kriviti neke "krtice" koje ocigledno samo njegovi timovi imaju. Kao trener je propao, samo je to nekim u razmisljanju odgodio sa osvajanjem EL vs U23 tima, protiv kojeg je igrao defanzivno u stilu WBA, a ono ima najskuplji sastav.

Zato kazem, fino bi bilo da vam bude i 10 godina, jer ce vam tim razoriti na proste faktore.
Opet mi nije jasno čemu tolika mržnja. Pričamo o fudbalu, jednostavnom hobiju i užitku a ti maltene pa želiš smrt svima.

Sretno ti i berićetli bilo u životu. Nasmij se nekad :-D
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#18839 Re: Manchester United FC

Post by diablobih »

Ne volim United, a znam sta je Mourinho postao :D Nasmijan ja, Chelsea osvojio titulu opet, imamo strasnog trenera, sada slijedi finale FA kupa, ne mogu biti sretniji :)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55690
Joined: 15/12/2008 16:53

#18840 Re: Manchester United FC

Post by ultima_palabra »

MOSALJOZE wrote:Čitam komentare sipmatizera jedinstva na nekoj balkan fan klub stranici ispod dabovanja jebo li ga dab Pogbe.
Kae kakav Modrić,Iniesta jbt tip koji je plaćen 100 miliona treba da preore teren,oni svrše na dab


I velkoski je isti ko i ovi gore.
Ako ono vrijedi 100 miliona, onda Kroos vrijedi milijardu.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72894
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18841 Re: Manchester United FC

Post by Velkoski »

Ko je Kroos? Je l' to onaj iz NFS: MW? :mrgreen:
User avatar
Riddle
Posts: 8197
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#18842 Re: Manchester United FC

Post by Riddle »

Eto taman Ultima zna ko je Cross, nije on geek kao nas dvojica. :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72894
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18843 Re: Manchester United FC

Post by Velkoski »

Odoh taman bacit' koji krug, malo čut' Josie Maran i tako :lol:
User avatar
Riddle
Posts: 8197
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#18844 Re: Manchester United FC

Post by Riddle »

EVERYONE! :mrgreen:
ITNet
Posts: 780
Joined: 30/09/2016 11:47

#18846 Re: Manchester United FC

Post by ITNet »

#mufc have won more in the last year than Spurs have managed in 25 years and clinched more trophies than Liverpool have in a decade.

Jebo ovo sve bitno je biti medju top 4 na tabeli :lol:
ITNet
Posts: 780
Joined: 30/09/2016 11:47

#18847 Re: Manchester United FC

Post by ITNet »

Interesantno za pogledati...The Big Interview - Rio Ferdinand meets Jose Mourinho

User avatar
Logovan
Posts: 94409
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18848 Re: Manchester United FC

Post by Logovan »

Izgleda da će Perišić potpisati.
ITNet
Posts: 780
Joined: 30/09/2016 11:47

#18849 Re: Manchester United FC

Post by ITNet »

Vrti se prica oko njega i za jos par klubova, ja ga nebi koji ce kurac on dolaziti

Generalno kao i proslih sezona prvo ce "svi" u united ono da sebi dignu cijenu pa ce onda u klubove koji ih fakat hoce :lol:
ITNet
Posts: 780
Joined: 30/09/2016 11:47

#18850 Re: Manchester United FC

Post by ITNet »

Joooo da se hoce ova saga oko Griezmanna zavrsiti :evil:
Post Reply