Manchester United FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#18751 Re: Manchester United FC

Post by diablobih »

http://www.skysports.com/football/news/ ... bs-history

Evo ti itnet quote :D

Covjek je smjehurija, govoriti da je ovo protiv Celte najveca tekma u historiji Uniteda je toliko smrdljivo i kenjanje po klubu da je nevjerovatno. Ono tim koji osvoji 20 titula, desetine kupova, 3 puta prvak europe. Na kraju polufinale europa lige najvaznija tekma sezone.

Da ne govorim sto je rekao u 2013oj o Chelseajevom osvajanju lige europe " Chelsea weren't successful in winning the EL... If I won the EL, it would be big disappointment." Sad odjednom je vrh stvar osvojiti ligu europe.
ITNet
Posts: 780
Joined: 30/09/2016 11:47

#18752 Re: Manchester United FC

Post by ITNet »

Ja i? Izjava jeste glupa ali pricamo o fudbalu i trenerima koji igraju mind games kad god imaju priliku. Jedan dan pljujes po nekom klubu ili takmicenju sutra si u tom istom, prioriteti se mjenjaju i moras opet nesto kenjati da ti je dobro jer to ti je posao. Koji to trener nije kontradiktoran sam sebi tokom godina? Ja licno kad sam gledao pressconfekenciju ta izjava mi je licila da misli na history od ove sezone a ne na history generalno, ali hajde nebitno.

Ja sam kolutao zbog ove tvoje izjave koju konstantno ti i pojedinci plasirate da je Mou nekad bio sjajan mandzer i sada vise nije. Vec smo kenjali o tome i opet se ponavljam, covjek uzeo titulu prije 2 godine ti ga usporedujes sa wengerom :-) nidje veze prica, ok mrzis nekog trenera iz nekih razloga ali de malo realnosti unesi u razgovor.

Evo tebi izjava od bivseg igraca Chelsija o necemu sto sam vec spominjao, ovo isto prica jos dosta strucnjaka ali ono vi ovdje na forumu ste veci strucnjaci vas to ne interesuje, za vas je Mourinjo unistio Chelsi i vi imate svoje vizije da je to skroz novi tim ili nesto :lol:

Antonio Conte has not tore up Jose Mourinho’s foundations to make Chelsea champions again, according to former defender Ricardo Carvalho.

"The truth is that Chelsea have great players too. They were champions with Mourinho.
The next year things did not go well, but the players are there. The players who have been champions, most are there.
And so, of course, Conte has merit too because he changed the team’s strategy a bit, but most of the players who were champions with Mourinho were there.So quality and talent were there. And this [season], fortunately, they are playing well and will manage to win again, at least they are well on the way."
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#18753 Re: Manchester United FC

Post by diablobih »

Zato sto je bivsi igrac, znaci da je pojam pameti ?

To sto je Conte prodao igrace koje Mourinho konstatno forsirao, i bili igraci manje svaki mec, to nista? Ivanovic, Oscar, Terry itd. To sto je napokon desnog beka poceo da koristi kako treba, umjesto konstantnog forsiranja istog na lijevoj strani od strane Mourinha? To nista isto? Onda neznanje da ima igrace po posudbama raznim, i slanje konstantno na te posudbe tih igraca?

Mourinho je imao ekipu, on je nije znao koristiti, i bili smo k'o Leicester sa Ranierijem dok nisu dobili otkaz.

P.S. Sve ce se vidjeti i iduce sezone, pa eto ako nije problem javni sta se desava :D
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18754 Re: Manchester United FC

Post by Logovan »

Image
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40836
Joined: 21/05/2012 22:46

#18755 Re: Manchester United FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Sve Fella 'vaki Fella 'naki, Fella vas odvede u finale :mrgreen:
peepeep
Posts: 940
Joined: 10/10/2016 12:04

#18756 Re: Manchester United FC

Post by peepeep »

AmiĐa_Idriz wrote:Sve Fella 'vaki Fella 'naki, Fella vas odvede u finale :mrgreen:
fela brat balija, meni mlogo drag :D
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#18757 Re: Manchester United FC

Post by Muhamed Đakmić »

Ko protiv Barcelone iz najboljih dana, po jedan ili dvojica na protivničkoj polovini :D
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18758 Re: Manchester United FC

Post by Logovan »

AmiĐa_Idriz wrote:Sve Fella 'vaki Fella 'naki, Fella vas odvede u finale :mrgreen:
Isplatio se svaku paru što su dali za njega. :mrgreen:

Zajebana je sada situacija. Celta napada, traži gol, a United se previše brani. :-)
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#18759 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Brani se ti...govno portugalsko
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#18760 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Umalo da popuse u zadnjoj sekundi.... jebem ti pleme portugalsko !!!!!
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#18761 Re: Manchester United FC

Post by Muhamed Đakmić »

Ovo je ba smiješno. Šta će ovaj promijeniti iduće sezone, ne smije se nadigravati kući sa Celtom, kao da mu je Barcelona došla :D
missko
Posts: 11435
Joined: 22/02/2008 13:22

#18762 Re: Manchester United FC

Post by missko »

Jo trebalp je ovu ciganiju spansku rijesit u prvom znao je kakvi su pogani
User avatar
LSD
Posts: 27288
Joined: 24/07/2007 08:26

#18763 Re: Manchester United FC

Post by LSD »

Pronosale vile United na kraju, Guideti :lol: :lol:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#18764 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Muhamed Đakmić wrote:Ovo je ba smiješno. Šta će ovaj promijeniti iduće sezone, ne smije se nadigravati kući sa Celtom, kao da mu je Barcelona došla :D
Jebote ima ekipu da je ovdje trebalo biti 3:0 najmanje...a on umalo da izgubi na kraju.

Pu pu
Teufik
Posts: 4841
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#18765 Re: Manchester United FC

Post by Teufik »

Jad i cemer. Bailly out za finale.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#18766 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Teufik wrote:Jad i cemer. Bailly out za finale.
Ja fkt ne razumijem . Ovakvi igraci .... a igra takva kakva jeste. Bas kao da su ograisali ili sta. Izgubili samopouzdanje poslije odlaska SIR-a ili sta vec.
Vise je bas cudno koliko su losi ...
Teufik
Posts: 4841
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#18767 Re: Manchester United FC

Post by Teufik »

skafiskafsnjak wrote:
Teufik wrote:Jad i cemer. Bailly out za finale.
Ja fkt ne razumijem . Ovakvi igraci .... a igra takva kakva jeste. Bas kao da su ograisali ili sta. Izgubili samopouzdanje poslije odlaska SIR-a ili sta vec.
Vise je bas cudno koliko su losi ...
Mourinho...boji se svoje sjene.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#18768 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Teufik wrote: Mourinho...boji se svoje sjene.
Pa ima i njega...ali generalno, kako je otisao Ferguson ne mogu da se sastave. Mislim, shvatam da je tesko kad takav trener ode. Ali brate ulozili su stotine miliona ... i ovakva igra :?

Ne kazem da trebaju osvajati titule i titule...ali nekakvu prepoznatljivu igru moraju imati . Oni nemaju, nista... Tesko ce protiv Ajaxa ovako .
missko
Posts: 11435
Joined: 22/02/2008 13:22

#18769 Re: Manchester United FC

Post by missko »

Pritisak je ono kad ti je pod moranje nesto a Unitedu su trofeji pod moranje i borba za 1 mjesto u ligi i novi trener nebitno koji poslije SAFa ima taj pritisak koji ce popustiti kad se osvoji ili liga ili LP e onda se moze raditi u miru e sad kada ce se to desiti i koji ce trener biti sretnik ostaje da vidimo
User avatar
N.N.
Posts: 3022
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#18770 Re: Manchester United FC

Post by N.N. »

Blind je ispodprosjecan stoper ili ti ga igrac.
Darmian nije lijevi bek. Dakle desetkovana i neupotrebljiva pozicija. Po utakmici jedan centarsut.
Vezni red nista. Ideje prema naprijed nula bodova. Jedino ako Pogba zagradi dvojicu pa je da u prostor...
Lingard, jebo ga onaj ko mu potpisa onoliku platu. Prevara od igraca. Napredovati nece.
Henrik, nije se snasao i jbga.
To je to.
Dakle, ovo je uspjeh, jer ne igra ime kluba nego i ovi polovnjaci :-D
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18771 Re: Manchester United FC

Post by Logovan »

Jedva prođoše. :lol: :lol:

Jebo te imaju 1:0 iz prve utakmice, u drugoj povedu 1:0 i onda se brane i idu na kontre. :lol: Mourinho fakat lud čovjek. Umjesto da su zabili još jedan gol što brže i mirno priveli utakmicu kraju.

Ako misle pobijediti Ajax, moraju odigrati daleko bolje.
peepeep
Posts: 940
Joined: 10/10/2016 12:04

#18772 Re: Manchester United FC

Post by peepeep »

N.N. wrote:Blind je ispodprosjecan stoper ili ti ga igrac.
Blindu je sevap slomiti noge tako da nikada više ne zaigra nogomet. Čovjek je opet sinoć zamalo skrivio gol i opet će, kao da gledam, u nedelju protiv Tottenhama zaigrati. Toliko su bodova on i Fellaini prosuli da je to besmisleno i govoriti. Ili naprave kakvu glupost (Blind) i to barem 2-3 puta u tekmi (i normalno, svaki bolji tim to i iskoristi), ili skrive penal i dobiju crveni (Fellaini). Mislim da bi debelo bili ispred Arsenala kada bi se sjelo i izbrojalo koliko su bodova ova dva genijalca prosula.
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18773 Re: Manchester United FC

Post by Logovan »

Mora se spomenuti odličan potez Pogbe. :thumbup:
Image
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#18774 Re: Manchester United FC

Post by seoBIH »

Pa Blind nije stoper jebo ga, tu je "prisilno".
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#18775 Re: Manchester United FC

Post by insomnia78 »

Pogbi u petak umro otac
Post Reply