Manchester United FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Hakala
Posts: 239
Joined: 29/04/2007 14:00

#1 Manchester United FC

Post by Hakala »

nastavite ovdje,doslo je do tehnickih problema :oops:

GLORY GLORY MAN.UTD
User avatar
van Basten
Posts: 7515
Joined: 21/09/2006 02:59

#2

Post by van Basten »

ma bilo je dosta ljudi koji simpatišu MAN utd na prošloj temi, ali eto kad ona puče... a ova otvorena u nevakat, sačekaj dok prođe pauza za reprezentacije pa ćeš vidjeti procvat teme 8)
Edoxxx
Posts: 289
Joined: 25/06/2007 22:25

#3

Post by Edoxxx »

Edge
Posts: 293
Joined: 13/08/2006 13:12

#4

Post by Edge »

The Greatest Football Team!
User avatar
Chopper_Horrace
Posts: 575
Joined: 13/07/2005 14:17
Location: Ovejaras

#5

Post by Chopper_Horrace »

Edge wrote:The Greatest Football Team!
once upon the time......
User avatar
van Basten
Posts: 7515
Joined: 21/09/2006 02:59

#6

Post by van Basten »

eto, pade i Everton... lagano se diže forma
faruq
Posts: 35
Joined: 14/09/2007 23:59
Location: Sarajevo

#7

Post by faruq »

Manchester Utd. se, iako se to ne vidi po tabeli, nalazi u velikim problemima koje su rezultat gresaka iz prosle sezone. Mislim da Tevez ( toliko ocekivan na Old Traffordu) je igrac koji najvise NE TREBA Man Utd-u. Necu da kazem da je Tevez los igrac (daleko od toga) ali mislim da nije tipa igraca koji treba igrati u vrhu napada. Sjajna krila (Nani i Ronaldo), te vezni red sa Scholsom zahtjeva nekoga malo korpulentnijeg i prirodno obdarenog visinom (duzinom nogu..). Odlazak Van Nistelroya je najveca greska Man Utd. Iza nje je dovodenje Teveza i Hergreavesa (precjenjen igrac iako je doveden na guzove).
Nadam se da ce ubrzo Sir Alex mjenjati nesto u vidu dovodenja napadaca tipa Zlatana Ibrahimovica, Adriana(iako u losoj formi, preporodio bi se u Man Utdu),
Trezegea...
Mozda se ispostavi da Tevez samo nije u formi, u sto cisto sumnjam, ali se nadam, ali mislim da je Man Utd. ove godine pokosen, sto se vidi iz 1:0 rezultata i povredama Rooneya, Sahe i Ronalda koji su mora se priznati glavni nosicoci igre.
Za sada mislim da nam ostaje samo cekanje boljih trenutaka i nadam se promjena.
User avatar
van Basten
Posts: 7515
Joined: 21/09/2006 02:59

#8

Post by van Basten »

Et, neokrznuto se prođe gostovanje u Lisabonu. Ronaldno se izvinjava domaćinima što je zabio gol, ali ga je zabio
faruq
Posts: 35
Joined: 14/09/2007 23:59
Location: Sarajevo

#9

Post by faruq »

Momak je definitivno pokazao da se bez njega NE MOZE.
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#10

Post by Majstorinho »

United,ko je to?
faruq
Posts: 35
Joined: 14/09/2007 23:59
Location: Sarajevo

#11

Post by faruq »

Majstorinho Upisano: 22/09/2007 00:37
United,ko je to?
United? :-D
Moglo bi se reci da samo United predstavlja samo rijec koja u prevodu znaci ujedinjeni.
To ti je nesto kao sto su tvoji roditelji napravili nekada, otprilike 9 mjeseci, ali u tvom slucaju prije bih se opredjelio za jedno 5, najvise 6 mjeseci, prije tvog blistavog rodenja.
To je bio dan kada je citav Old Trafford stajao na nogama i uzvikivao ime "Retaardiiiinho", dok ih ekran u jednom trenutku nije sve iznenadio.
Pisalo je: "Majstorinho is finaly born."
Ovo sve ti u sustini znaci da ako ti je majka priroda oprostila, oprostit cemo ti i mi.
Vjeruj da niko od prisutnih na ovoj temi nije iznenaden tvojim pitanjem. :roll:
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#12

Post by Majstorinho »

faruq wrote:
Majstorinho Upisano: 22/09/2007 00:37
United,ko je to?
United? :-D
Moglo bi se reci da samo United predstavlja samo rijec koja u prevodu znaci ujedinjeni.
To ti je nesto kao sto su tvoji roditelji napravili nekada, otprilike 9 mjeseci, ali u tvom slucaju prije bih se opredjelio za jedno 5, najvise 6 mjeseci, prije tvog blistavog rodenja.
To je bio dan kada je citav Old Trafford stajao na nogama i uzvikivao ime "Retaardiiiinho", dok ih ekran u jednom trenutku nije sve iznenadio.
Pisalo je: "Majstorinho is finaly born."
Ovo sve ti u sustini znaci da ako ti je majka priroda oprostila, oprostit cemo ti i mi.
Vjeruj da niko od prisutnih na ovoj temi nije iznenaden tvojim pitanjem. :roll:
:lol:
User avatar
van Basten
Posts: 7515
Joined: 21/09/2006 02:59

#13

Post by van Basten »

eto jučer pade i Chelsea... rutinski... kada bi se podigao procenat realizacije, mljeli bi se protivnici... al polako, ritam se hvata lagano
faruq
Posts: 35
Joined: 14/09/2007 23:59
Location: Sarajevo

#14

Post by faruq »

Ma ja sam prezadovoljan. Nek ga je i onaj kepec zabio. Bilo je vrijeme. Zna li neko zasto nani nije igrao?
User avatar
Fiore
Posts: 1154
Joined: 28/03/2007 15:18
Location: IRRIDUCIBILI

#15 we

Post by Fiore »

Zasigurno najmrzi klub medju svim.. Man.City je pravo super.. :-D
faruq
Posts: 35
Joined: 14/09/2007 23:59
Location: Sarajevo

#16 Re: we

Post by faruq »

Fiore wrote:Zasigurno najmrzi klub medju svim.. Man.City je pravo super.. :-D

Mnogo ljudi zivi u zabludi. :D
User avatar
Fiore
Posts: 1154
Joined: 28/03/2007 15:18
Location: IRRIDUCIBILI

#17 we

Post by Fiore »

Pitaj ljude generalno po engl.forumina sta misle od Man.utd. .. reci ce ti ko je najzeznutiji zasigurno ali i ko je naj-mrzi.. :-D
be highirly
Posts: 469
Joined: 02/09/2007 10:37

#18 Re: we

Post by be highirly »

Fiore wrote:Pitaj ljude generalno po engl.forumina sta misle od Man.utd. .. reci ce ti ko je najzeznutiji zasigurno ali i ko je naj-mrzi.. :-D
ma englezi mrze man.utd samo iz razloga sto vecina iraca navija za njega
faruq
Posts: 35
Joined: 14/09/2007 23:59
Location: Sarajevo

#19 Re: we

Post by faruq »

Fiore wrote:Pitaj ljude generalno po engl.forumina sta misle od Man.utd. .. reci ce ti ko je najzeznutiji zasigurno ali i ko je naj-mrzi.. :-D
Kolko znam ovdje nema Engleza. :-D
Uvijek se mrze najbolji..
User avatar
van Basten
Posts: 7515
Joined: 21/09/2006 02:59

#20

Post by van Basten »

Opet pobjeda 1:0 u gostima... rezultatski postaje dosadno kao Milan 90ih :D Ali ovdje ima igre, samo je neefikasnost frapirajuća
faruq
Posts: 35
Joined: 14/09/2007 23:59
Location: Sarajevo

#21

Post by faruq »

:D
User avatar
van Basten
Posts: 7515
Joined: 21/09/2006 02:59

#22

Post by van Basten »

I Roma je pobijeđena... mislim da ne treba ni reći kojim rezultatom :D nakon više od decenije praćenja ovog kluba ova sezona je prva kada zaspem gledajući njihove utakmice :?
User avatar
Edin H.
Posts: 46889
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#23

Post by Edin H. »

Onaj Crnogorac koju minutu nakon sto udje razbi Ronaldu arkadu :D

STAND UP IF YOU HATE MAN. UTD.
User avatar
LSD
Posts: 27169
Joined: 24/07/2007 08:26

#24

Post by LSD »

Jedva pobjedise Romu...ja fakat cijenim MUFC ali da Bogda da ove godine nesto urade u LP.Trebao je Alex dovesti jos najmanje 2 extra provjerena pojacanja ako zeli se primaci samoj zavrsnici LP,ovako sa ovim timom-tesko.
Hakala
Posts: 239
Joined: 29/04/2007 14:00

#25

Post by Hakala »

faruq wrote:Manchester Utd. se, iako se to ne vidi po tabeli, nalazi u velikim problemima koje su rezultat gresaka iz prosle sezone. Mislim da Tevez ( toliko ocekivan na Old Traffordu) je igrac koji najvise NE TREBA Man Utd-u. Necu da kazem da je Tevez los igrac (daleko od toga) ali mislim da nije tipa igraca koji treba igrati u vrhu napada. Sjajna krila (Nani i Ronaldo), te vezni red sa Scholsom zahtjeva nekoga malo korpulentnijeg i prirodno obdarenog visinom (duzinom nogu..). Odlazak Van Nistelroya je najveca greska Man Utd. Iza nje je dovodenje Teveza i Hergreavesa (precjenjen igrac iako je doveden na guzove).
Nadam se da ce ubrzo Sir Alex mjenjati nesto u vidu dovodenja napadaca tipa Zlatana Ibrahimovica, Adriana(iako u losoj formi, preporodio bi se u Man Utdu),
Trezegea...
Mozda se ispostavi da Tevez samo nije u formi, u sto cisto sumnjam, ali se nadam, ali mislim da je Man Utd. ove godine pokosen, sto se vidi iz 1:0 rezultata i povredama Rooneya, Sahe i Ronalda koji su mora se priznati glavni nosicoci igre.
Za sada mislim da nam ostaje samo cekanje boljih trenutaka i nadam se promjena.
donekle se slazem s ovim postom :D

s tim da ja mislim da je hargreavaes najvece fula.koji ce im on kurac,kad imamo :D na istoj poziciji carrick-a i o'shea-u.

slazem se da rooney i tevez ne mogu funkcionisati u napadu,jer su oba slicnih karakreistika,stim da je rooney mnogo bolji 8-) .jbg,znaci man-u nema klasicnog cenrafora,kakav je rud bio.ali to ne mora biti tako lose.

meni je bilo godra kad je rud otisao,a pogotovo bekan. s njima dvojicom Man-U je bio PROCITANA ekipa.to se vec pokazivalo i odrazavalo na rezultate.odlaskom ove dvojice,u Man-u se otvara mnogo vise prostora za kombinatoriku,i zato smo dobili lanjski Man-u, koji je vjerovatno jedina ekipa na svijetu,koja u jednoj tako vaznoj utakmici ,kao sto je lanjska protiv rome,zabije 7 golova iz 7 AKCIJA!(nista otpaci,prekidi,penali ,sreca i sl. 7 golova,sve ljepsi od ljepseg)

ne zalim za rudom,sidrasem,koji je imao ulogu pipa inzhagija,da serviranu loptu s peterca zakuca u gol.(samo jedan gol van 16m u premiershipu,dovoljno govori o njegovoj limitiranosti)

beckhamu,krilu koji NIKAD nije predriblao igraca,da ne govorim.da ne spominjem da je sakat u lijevu nogu,nikakvoj tehnici,da je spor i td.svaka cast na centarsutu,ali to je premalo za moje :oops: standarde :D
-------------------------------------------------------------------

jedan klasicni centarfor bi dobro dosao u januaru,ali cenatrfor koji ucestvuje u igri(ne poput ruda).inace ne mislim da imamo neke sanse u LP ove god. :roll: ali je prvenstvo nase ,siguran sam 8-)
----------------------------------------------------------------

slaba partija veceras,ali bodovi se pisu.zlatno milanovo pravilo8)

jbg raja navikla na 7-u :roll: .ronaldo je izjavio da su ga lani igraci rome preklinjali da ih ne unistava vise(ono kad je krenulo s orgijanjem)

smilovo se veceras :oops:
Post Reply