"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Locked
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66225
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#16951 Re: "Majstori" parkiranja

Post by _BataZiv_0809 »

problemnatravunu wrote: Jbga, ja to gledam kao rezultat odnosa ponude i potraznje, sto bi se reklo, dakle, cinjenica je da je SCC uvijek pun raje, potencijalnim platisa parkinga, dakle ukinuli džabne minute, i opet isto, pa sto bi onda davali ista džaba , kad su ljudi voljni da plaćaju!
Ja bio proslu subotu, i fino parkirao vani na parkingu preko puta Parlamenta, 1KM sat, i jos ne moram da se zaebajem po onim katakombama , stepenistu i liftovima u SCC-u, a 20 metra daleko :thumbup:
Mislio sam da mi se ucinilo ili da sam pogresno skonto natpis :D Znaci marka sat tu?
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15640
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#16952 Re: "Majstori" parkiranja

Post by problemnatravunu »

_BataZiv_0809 wrote:
problemnatravunu wrote: Jbga, ja to gledam kao rezultat odnosa ponude i potraznje, sto bi se reklo, dakle, cinjenica je da je SCC uvijek pun raje, potencijalnim platisa parkinga, dakle ukinuli džabne minute, i opet isto, pa sto bi onda davali ista džaba , kad su ljudi voljni da plaćaju!
Ja bio proslu subotu, i fino parkirao vani na parkingu preko puta Parlamenta, 1KM sat, i jos ne moram da se zaebajem po onim katakombama , stepenistu i liftovima u SCC-u, a 20 metra daleko :thumbup:
Mislio sam da mi se ucinilo ili da sam pogresno skonto natpis :D Znaci marka sat tu?
MARKA
Leon16v
Posts: 5790
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#16953 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Leon16v »

problemnatravunu wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
problemnatravunu wrote: Jbga, ja to gledam kao rezultat odnosa ponude i potraznje, sto bi se reklo, dakle, cinjenica je da je SCC uvijek pun raje, potencijalnim platisa parkinga, dakle ukinuli džabne minute, i opet isto, pa sto bi onda davali ista džaba , kad su ljudi voljni da plaćaju!
Ja bio proslu subotu, i fino parkirao vani na parkingu preko puta Parlamenta, 1KM sat, i jos ne moram da se zaebajem po onim katakombama , stepenistu i liftovima u SCC-u, a 20 metra daleko :thumbup:
Mislio sam da mi se ucinilo ili da sam pogresno skonto natpis :D Znaci marka sat tu?
MARKA
Jesu li na tom parkingu od neki dan postavili rampe, jer znam da je bio onaj covjek koji je naplacivao u kucici, 2 KM bilo.
Ne znam govorimo li o istom
User avatar
konektovan
Posts: 40656
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#16954 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

problemnatravunu wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
problemnatravunu wrote: Jbga, ja to gledam kao rezultat odnosa ponude i potraznje, sto bi se reklo, dakle, cinjenica je da je SCC uvijek pun raje, potencijalnim platisa parkinga, dakle ukinuli džabne minute, i opet isto, pa sto bi onda davali ista džaba , kad su ljudi voljni da plaćaju!
Ja bio proslu subotu, i fino parkirao vani na parkingu preko puta Parlamenta, 1KM sat, i jos ne moram da se zaebajem po onim katakombama , stepenistu i liftovima u SCC-u, a 20 metra daleko :thumbup:
Mislio sam da mi se ucinilo ili da sam pogresno skonto natpis :D Znaci marka sat tu?
MARKA
Ja sam nedavno platio 2 KM sat na tom parkingu, ako mislimo na isti. Inace, u zadnje vrijeme parkiram, alta ili parking od JKP Rad pored hotela holidey,
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#16955 Re: "Majstori" parkiranja

Post by supercali »

Parking ispred muzeja marka jedna sat
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#16956 Re: "Majstori" parkiranja

Post by muha_sa »

jebo parking ako od njega do mjesta gdje trebam otic moram hodat stotinjak metara
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#16957 Re: "Majstori" parkiranja

Post by supercali »

Ja cu sljedeci put zamoliti da izvuku volva napolje a da ja udjem u scc odmah pored metropolisa
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#16958 Re: "Majstori" parkiranja

Post by muha_sa »

supercali wrote:Ja cu sljedeci put zamoliti da izvuku volva napolje a da ja udjem u scc odmah pored metropolisa
:thumbup:

jebo cejf i kafenisanje ako necu gledat u svog ljubimca--zašto mi trotoar služi neg da ga uzverem drito uz kaHvic
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#16959 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

:lol: :lol: :D
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#16960 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Daryl Dixon »

konektovan wrote:Ja sam nedavno platio 2 KM sat na tom parkingu, ako mislimo na isti. Inace, u zadnje vrijeme parkiram, alta ili parking od JKP Rad pored hotela holidey,
koliko je tu sahat? 2KM?
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#16961 Re: "Majstori" parkiranja

Post by O'zone »

nineinchnails wrote:
hopi wrote:provjerio sam i stvarno nema više nikako besplatno u scc, niti minute
otišao dole u garažu, ponio račun frišak (više od 100KM) i kaže čoik ništa s tim, moram platiti makar bio i minutu

malo šupački potez
Isto supacki potez od BBI........
Kako isto?
User avatar
Dope_Man
Posts: 7780
Joined: 03/06/2016 16:31

#16962 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Dope_Man »

konektovan wrote:
Ja sam nedavno platio 2 KM sat na tom parkingu, ako mislimo na isti. Inace, u zadnje vrijeme parkiram, alta ili parking od JKP Rad pored hotela holidey,
Ne znam jesu li sta mijenjali, ali sada stoji veliki natpis na ulazu 1 KM SAT, to je onaj preko puta parlamenta, ili ti iznad SCC-a. Sad su nesto i malo sredili, dodali rampe na ulazu, bacili asfalta itd.
User avatar
Truba
Posts: 81797
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#16963 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Truba »

meni je alta
ok

onda prošetam do scc
User avatar
konektovan
Posts: 40656
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#16964 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

Dope_Man wrote:
konektovan wrote:
Ja sam nedavno platio 2 KM sat na tom parkingu, ako mislimo na isti. Inace, u zadnje vrijeme parkiram, alta ili parking od JKP Rad pored hotela holidey,
Ne znam jesu li sta mijenjali, ali sada stoji veliki natpis na ulazu 1 KM SAT, to je onaj preko puta parlamenta, ili ti iznad SCC-a. Sad su nesto i malo sredili, dodali rampe na ulazu, bacili asfalta itd.
Moze biti da su cijene korigovali, ali meni bilo smjesno da mi uzmu 2 KM za parkiranje na sljaci.
User avatar
konektovan
Posts: 40656
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#16965 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

Daryl Dixon wrote:
konektovan wrote:Ja sam nedavno platio 2 KM sat na tom parkingu, ako mislimo na isti. Inace, u zadnje vrijeme parkiram, alta ili parking od JKP Rad pored hotela holidey,
koliko je tu sahat? 2KM?
Prvi sat u alti je besplatan, drugi 2 KM. Parking od Rad-a je 1 KM za saHat.
najvise ostajem do dva sahata kad sam u trznim, tako da ova dva parking mogu zadovoljiti moje potrebe sopinga u alti i SCC-u.
axe22
Posts: 1830
Joined: 11/03/2013 21:21

#16966 Re: "Majstori" parkiranja

Post by axe22 »

Jesam ja profulao ili niko nije postavio ???
fino parkiranu skodu

Image
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#16967 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kafanski_covjek »

johntra wrote:Lonesome parking papak...i ovom mjestu je konačno juče dohakano, postavljeni su stubići sa svih strana...

Image
da hoce i ovdje...od kada je vrtic ovdje ovo je postalo normala

Image
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#16968 Re: "Majstori" parkiranja

Post by muha_sa »

axe22 wrote:Jesam ja profulao ili niko nije postavio ???
fino parkiranu skodu

Image
sultanija ima pravo parkirat kako joj cejf
Leon16v
Posts: 5790
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#16969 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Leon16v »

konektovan wrote:
Dope_Man wrote:
konektovan wrote:
Ja sam nedavno platio 2 KM sat na tom parkingu, ako mislimo na isti. Inace, u zadnje vrijeme parkiram, alta ili parking od JKP Rad pored hotela holidey,
Ne znam jesu li sta mijenjali, ali sada stoji veliki natpis na ulazu 1 KM SAT, to je onaj preko puta parlamenta, ili ti iznad SCC-a. Sad su nesto i malo sredili, dodali rampe na ulazu, bacili asfalta itd.
Moze biti da su cijene korigovali, ali meni bilo smjesno da mi uzmu 2 KM za parkiranje na sljaci.
Sada imaju rampe, vidio sam, ali nisam ulazio, prije rampi je cijena bila 2 KM, dobiješ racun i onaj kao tiket, dobro bi bilo da je marka sad
User avatar
Dope_Man
Posts: 7780
Joined: 03/06/2016 16:31

#16970 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Dope_Man »

Cijena sigurno jeste marka, na ulazu stoji ogroman znak a tu prolazim svaki dan. Ne znam samo koliko planiraju nastaviti sa asfaltiranjem, dobar dio je i dalje sljunak.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#16971 Re: "Majstori" parkiranja

Post by pirmin »

Pobjedila!

Dajte zeni pehar



Umjetnost 8-)

:D
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#16972 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Raigor Stonehoof »

Papak u importaneu danas

Image
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#16973 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kloniran »

Raigor Stonehoof wrote:Papak u importaneu danas

Image
nemoj tako
doso cojk malo da se ispuse
valja godinu izdurat po pravilima
mora se malo ispuhati i pokazati svoj pravi mentalitet :oops:
valja mu od prekosutra ope ko pussy zivjeti :oops:
User avatar
black
Posts: 17174
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#16974 Re: "Majstori" parkiranja

Post by black »

od petka popodne ljepota za parkiranje, vecina fgr komsiluka nedje vrti janje zato parking haman pa prazan :mrgreen:
SSemir
Posts: 4580
Joined: 26/02/2009 08:42

#16975 Re: "Majstori" parkiranja

Post by SSemir »

kloniran wrote: nemoj tako
doso cojk malo da se ispuse
valja godinu izdurat po pravilima
mora se malo ispuhati i pokazati svoj pravi mentalitet :oops:
valja mu od prekosutra ope ko pussy zivjeti :oops:
ko pussy se zivi ako se zivi po standardima? pa sa takvim razmisljanjem nije ni cudo sto vlada ovolika saobracajna nekultura kod nas. pussy si ak postujes pravila..
Locked