Magnetofon

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
dulekrele
Posts: 3845
Joined: 10/04/2014 18:25

#26 Re: Magnetofon

Post by dulekrele »

BarbaDue wrote:
dulekrele wrote:tri puta ga pitamo zasta ce mu a on se pravi lud. da se kurci po forumu eto zato cemu.
ne kontam što se ikako i javljaš kada nemaš čak ni ideju za što bi mu služio magnetofon!?

Usput, @zdruzdjo gdje si ga nabavio?
Koji ce qurac meni ideja. Valjda on treba da ima ideju za tu beskorisnu stvar. Evo ideje nek je drzi na komodi bas lijepo bi mu stajala u dnevnom boravku.
Ja kad sam pustao sa trakasa muziku po radio stanicama ti si jos srao u pelene.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63359
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#27 Re: Magnetofon

Post by BarbaDue »

dulekrele wrote:
BarbaDue wrote:
dulekrele wrote:tri puta ga pitamo zasta ce mu a on se pravi lud. da se kurci po forumu eto zato cemu.
ne kontam što se ikako i javljaš kada nemaš čak ni ideju za što bi mu služio magnetofon!?

Usput, @zdruzdjo gdje si ga nabavio?
Koji ce qurac meni ideja. Valjda on treba da ima ideju za tu beskorisnu stvar. Evo ideje nek je drzi na komodi bas lijepo bi mu stajala u dnevnom boravku.
Ja kad sam pustao sa trakasa muziku po radio stanicama ti si jos srao u pelene.
PRVO: ne treba njemu ideja, on vrlo dobro zna šta da radi sa magnetofonom...ti si problem!
DRUGO: ne znas me legendo zato nemoj da mlatiš praaznu slamu.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#28 Re: Magnetofon

Post by insomnia78 »

Znas kak'i selfiji ispadnu sa njim
User avatar
dulekrele
Posts: 3845
Joined: 10/04/2014 18:25

#29 Re: Magnetofon

Post by dulekrele »

Nisam ja nikakav problem. Postavi da je kupio magnetofon. Koga bolan boli qurac sto je on kupio tu beskorisnu stvar. Hoce da prebacuje flac format na trake :-) Nakon par mjeseci ce ga tutnuti u plakar i zaboravit na njega.Trakase vise niko ziv ne koristi. Tesko je naci trake a o servisiramju da i ne govorim. Ali lola ga kupio da se hvali po forumu i da ispuni svoje mladalcke mokre sne.. I jos ce slusat preko racunara. Bez dobrog pojacala a moze i lampas to ti je jos bezvrijednije. Koja grehota.
zdruzdjo
Posts: 5213
Joined: 16/08/2009 00:27

#30 Re: Magnetofon

Post by zdruzdjo »

dulekrele wrote:Nisam ja nikakav problem. Postavi da je kupio magnetofon. Koga bolan boli qurac sto je on kupio tu beskorisnu stvar. Hoce da prebacuje flac format na trake :-) Nakon par mjeseci ce ga tutnuti u plakar i zaboravit na njega.Trakase vise niko ziv ne koristi. Tesko je naci trake a o servisiramju da i ne govorim. Ali lola ga kupio da se hvali po forumu i da ispuni svoje mladalcke mokre sne.. I jos ce slusat preko racunara. Bez dobrog pojacala a moze i lampas to ti je jos bezvrijednije. Koja grehota.
Buraz

Haj' da te pitam. Jesam li ja gdje naveo nesto tipa "sta mislite", "ima li ko sta da kaze".....ili sl.
Rekao sam "ima li jos zaljubljenika u ovo". Nisam pozvao na komentarisanje. Ne znam zasto se ti to nesto osjeti prozvanim kad si vidio naslov da dadnes svoje misljenje. Taj poriv komentatisanja necega nekome na osnovu svog mentalnog sklopa mi nikako nije jasan.
Mene moto sport apsolutno ne interesuje ali nikad ne bih nekome rekao sta gledas kako se neko voza motorima u krug. Jarane uzmi zele bombona natrpaj u kadu i zalij toplom vodom, sapunicom, maslinovim uljem i nemasnim mlijekom, to je tvoja stvar. Ako ima neko ko to jos radi super. Pricajte da li su bolje bobe od kras-a, pionira, ili turske neke. Ali da vam ja kazem jao sta ce vam to pored vode zdrave prave bilo bi u najmanju ruku "plitko".
Traka ima kupiti ali nema u magazi na carsiji, niti u konzumu, bingu ili sl.
Servisera ima. Cak puno ali to su serviseri koji rade sa unimjerom i lemilicom i osciloskopom a ne zamjeni modul neki gotov.
Luk i strijela se koristi za sportska natjecanja ali ima ljudi koji ga koriste za lov. I sta sad treba reci aaaa imas bolan pusku, luk su koristili indijanci.
I ne slusam na racunaru nego imam odvojen stereo sistem sa bijesnim pojacalom. Isto tako u rangu godina magnetofona. Cak uopste nemam zvucnike za racunar.
Eto.
Necu se vise raspravljati niti tjerati mak na konac. Uzivaj u nekoj svojoj "kadi sa zele bombonama" sta god da je to kod tebe i sretno.
zdruzdjo
Posts: 5213
Joined: 16/08/2009 00:27

#31 Re: Magnetofon

Post by zdruzdjo »

insomnia78 wrote:Znas kak'i selfiji ispadnu sa njim
Pa to mi je profilna slika na FB.
zdruzdjo
Posts: 5213
Joined: 16/08/2009 00:27

#32 Re: Magnetofon

Post by zdruzdjo »

BarbaDue wrote:Super je to stvarčica, čuvaj je i qrči se ovako nekim likovima :thumbup:

Reci mi ima li opciju Rec Out ili bilo kakav izlaz?
Ima izlaze.
Cak i onaj za slusalice je odlican da samo na njima slusas.
User avatar
dulekrele
Posts: 3845
Joined: 10/04/2014 18:25

#33 Re: Magnetofon

Post by dulekrele »

zdruzdjo wrote:
dulekrele wrote:Nisam ja nikakav problem. Postavi da je kupio magnetofon. Koga bolan boli qurac sto je on kupio tu beskorisnu stvar. Hoce da prebacuje flac format na trake :-) Nakon par mjeseci ce ga tutnuti u plakar i zaboravit na njega.Trakase vise niko ziv ne koristi. Tesko je naci trake a o servisiramju da i ne govorim. Ali lola ga kupio da se hvali po forumu i da ispuni svoje mladalcke mokre sne.. I jos ce slusat preko racunara. Bez dobrog pojacala a moze i lampas to ti je jos bezvrijednije. Koja grehota.
Buraz

Haj' da te pitam. Jesam li ja gdje naveo nesto tipa "sta mislite", "ima li ko sta da kaze".....ili sl.
Rekao sam "ima li jos zaljubljenika u ovo". Nisam pozvao na komentarisanje. Ne znam zasto se ti to nesto osjeti prozvanim kad si vidio naslov da dadnes svoje misljenje. Taj poriv komentatisanja necega nekome na osnovu svog mentalnog sklopa mi nikako nije jasan.
Mene moto sport apsolutno ne interesuje ali nikad ne bih nekome rekao sta gledas kako se neko voza motorima u krug. Jarane uzmi zele bombona natrpaj u kadu i zalij toplom vodom, sapunicom, maslinovim uljem i nemasnim mlijekom, to je tvoja stvar. Ako ima neko ko to jos radi super. Pricajte da li su bolje bobe od kras-a, pionira, ili turske neke. Ali da vam ja kazem jao sta ce vam to pored vode zdrave prave bilo bi u najmanju ruku "plitko".
Traka ima kupiti ali nema u magazi na carsiji, niti u konzumu, bingu ili sl.
Servisera ima. Cak puno ali to su serviseri koji rade sa unimjerom i lemilicom i osciloskopom a ne zamjeni modul neki gotov.
Luk i strijela se koristi za sportska natjecanja ali ima ljudi koji ga koriste za lov. I sta sad treba reci aaaa imas bolan pusku, luk su koristili indijanci.
I ne slusam na racunaru nego imam odvojen stereo sistem sa bijesnim pojacalom. Isto tako u rangu godina magnetofona. Cak uopste nemam zvucnike za racunar.
Eto.
Necu se vise raspravljati niti tjerati mak na konac. Uzivaj u nekoj svojoj "kadi sa zele bombonama" sta god da je to kod tebe i sretno.
Nemoj me burazat hljeba ti. Za svu ovu nepotrebnu diskusiju si sam kriv. Najnormalnije sam te pitao a i jos neki za sta ce ti trakas a da bi ti valjda ispo frajer i zajeban poceo da keenjas te da stavim CD da se vrti i tome sl. A iskreno me interesovalo. Prema tome sto si zakuho sada i srci. I javi kada strpas trakas u ormar da ti ne smeta. A logika ti je na nivou djeteta iz predskolskog. To jest glupa ko qurac. I na kakvim si drogama. Kakav zele kakva sapunica. Daj covjece dodi sebi ili zavrti traku. Toliko od mene.
zdruzdjo
Posts: 5213
Joined: 16/08/2009 00:27

#34 Re: Magnetofon

Post by zdruzdjo »

dulekrele wrote: Nemoj me burazat hljeba ti. Za svu ovu nepotrebnu diskusiju si sam kriv. Najnormalnije sam te pitao a i jos neki za sta ce ti trakas a da bi ti valjda ispo frajer i zajeban poceo da keenjas te da stavim CD da se vrti i tome sl. A iskreno me interesovalo. Prema tome sto si zakuho sada i srci. I javi kada strpas trakas u ormar da ti ne smeta. A logika ti je na nivou djeteta iz predskolskog. To jest glupa ko qurac. I na kakvim si drogama. Kakav zele kakva sapunica. Daj covjece dodi sebi ili zavrti traku. Toliko od mene.

Pa za sta moze sluziti svega ti.
Znaci, slusanje muzike.
za sta mu je i izvorna namjena. ja fakat ne mogu naci drugu osim onu za sta je namjenjen. i kad neko pita za sta ce ti nesto sto ima svoju namjenu, sta odgovoriti.
Necu ga staviti u ormar nikad. Zasto bih?
Nasnimao muzike vec i uzivam. ima stvari koje se moraju vidjeti ili cuti da bi se razumjele. ne kazem da ne razumijes ali hoces da ispadnes mangup. ok neka si. fakat KUPIO DA SLUSAM MUZIKU I DA IMAM JOS I VIZUELNI DOZIVLJAJ SVEGA TOGA.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63359
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#35 Re: Magnetofon

Post by BarbaDue »

zdruzdjo wrote: Luk i strijela se koristi za sportska natjecanja ali ima ljudi koji ga koriste za lov. I sta sad treba reci aaaa imas bolan pusku, luk su koristili indijanci.
bravo legendo, ovim si ga zakucao.
ne želim dizati tenzije ali lik nikako da skonta da neko ima drugačije želje i strasti od ostalih u masi.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#36 Re: Magnetofon

Post by O'zone »

Molim Vas komunikaciju svedite na uljudniji nivo!
Post Reply