Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Post Reply
ciza_bliza
Posts: 485
Joined: 17/03/2015 11:27

#4051 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by ciza_bliza »

Za krmeljave oči, slobodno uzmi u apoteci ovu mast https://www.krka.biz/media/products/si/ ... ack_SI.jpg ja sam jedne prilike mačetu jednom dnevno pod kapke stavljao malo i nakon tri dana je bilo dobro, istu kremu i ljudi koriste...
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#4052 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by Njanjavi »

Ja na bajkanju prije jedno mjesec dana, vidim na livadi obliznjoj macka snjuha po smecu od izletnika, al po sharama macka ista moja rahmetli ida sto je ris zaklo prosle zime.
I ja pridjem lagano, ona plaho strasljiva, malo je pomilkim, uzmem u narucje, okrenem na ledja i ceskim je ispod vrata kad vidim sise joj povelke, reko il je trudna il je tek rodila.
Prodje od toga hefta ipo, dvi, ja u blizini te lokacije da se napijem vode na izvoru, kad mache ko meeed, iz zbunja iskoci i direkt meni pod noge.
Uzmem je i ceskim vidim umiljato do zla boga, gledam imal jos igdje macica nidje ni macica nidje ni matere.
A tuda se djukele vrzmaju cesto, ostali su zaginuli sto posto.
Umiljatije macke u zivotu imo nisam.
To u neka doba noci sa nogu predje na glavu, pa ususka glavicu meni na vrat i ubi preduci.
Pa se pod deku uvuce, pa ispod ruke, ma slomi me ocami.
Al je jedina losa stvar, onaj moj crni killer ljubomoran valjda bio i samo otiso :cry:
Ne znam sad jel zagino nedje il se tolko naljutio da je nedje otiso, al nidje ga nema, satrah se trazeci ga i ni mukajet od macka jbte :cry:
Ev malo malog sejtana, zenka je :roll:
Image

Image

Image
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50407
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#4053 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by Bloo »

koji pogled :lol: :lol:
izgleda mazabilno pravo
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#4054 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by Njanjavi »

Pogled ono, mnozi te sa nulom, zna djubre kolko je slatko pa furset provodi :lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50407
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#4055 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by Bloo »

Njanjavi wrote:Pogled ono, mnozi te sa nulom, zna djubre kolko je slatko pa furset provodi :lol:
moze gore :D
Image
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#4056 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by Njanjavi »

Ovo je kobrin pogled, hipnotizirajuce umiljat dok ti se ne priblizi dovoljno da ti iskopa oci i degustira iste brzinom izgladnjelog kera :roll:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50407
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#4057 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by Bloo »

Njanjavi wrote:Ovo je kobrin pogled, hipnotizirajuce umiljat dok ti se ne priblizi dovoljno da ti iskopa oci i degustira iste brzinom izgladnjelog kera :roll:
neće ba, ko će ga hraniti :D ha ja
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#4058 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by shmizlica »

prava medenka njanjavi :-D
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#4059 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by Njanjavi »

Oj vratila se muska kurva jutros, dje je to bilo preko 10 dana ni pejgamber ne zna :lol:

Image

Image

Image

Image
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#4060 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by irac300 »

Njanjavi wrote:Ja na bajkanju prije jedno mjesec dana, vidim na livadi obliznjoj macka snjuha po smecu od izletnika, al po sharama macka ista moja rahmetli ida sto je ris zaklo prosle zime.
I ja pridjem lagano, ona plaho strasljiva, malo je pomilkim, uzmem u narucje, okrenem na ledja i ceskim je ispod vrata kad vidim sise joj povelke, reko il je trudna il je tek rodila.
Prodje od toga hefta ipo, dvi, ja u blizini te lokacije da se napijem vode na izvoru, kad mache ko meeed, iz zbunja iskoci i direkt meni pod noge.
Uzmem je i ceskim vidim umiljato do zla boga, gledam imal jos igdje macica nidje ni macica nidje ni matere.
A tuda se djukele vrzmaju cesto, ostali su zaginuli sto posto.
Umiljatije macke u zivotu imo nisam.
To u neka doba noci sa nogu predje na glavu, pa ususka glavicu meni na vrat i ubi preduci.
Pa se pod deku uvuce, pa ispod ruke, ma slomi me ocami.
Al je jedina losa stvar, onaj moj crni killer ljubomoran valjda bio i samo otiso :cry:
Ne znam sad jel zagino nedje il se tolko naljutio da je nedje otiso, al nidje ga nema, satrah se trazeci ga i ni mukajet od macka jbte :cry:
Ev malo malog sejtana, zenka je :roll:
Image
Da puštam mačka van u kurvanje, smio bih se zaklet da je on otac tog mačeta. :D
Image
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50407
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#4061 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by Bloo »

irac300 wrote:
Da puštam mačka van u kurvanje, smio bih se zaklet da je on otac tog mačeta. :D
Image
koji hejt u očima zbog nepušĆanja :lol: :lol:
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#4062 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by irac300 »

Bloo wrote:
irac300 wrote:
Da puštam mačka van u kurvanje, smio bih se zaklet da je on otac tog mačeta. :D
Image
koji hejt u očima zbog nepušĆanja :lol: :lol:
A vjeruj i meni je teško, ali svaki dan džukele poderu neku mačku. Ne bi preživio par sati da ga pustim.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#4063 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by Njanjavi »

:lol: :lol: :lol:
Ovom mom killeru pasce nista ne moze ocami, svojim ocima gledo kako ganja djukelu 3 puta vecu od njega.
Bjezi pasce skici ko picic, a ovaj ga samo shamara po butinama idiot :lol: :lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50407
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#4064 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by Bloo »

ne puštam ni ja svog :) 100% kućna mačka
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#4065 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by irac300 »

Njanjavi wrote::lol: :lol: :lol:
Ovom mom killeru pasce nista ne moze ocami, svojim ocima gledo kako ganja djukelu 3 puta vecu od njega.
Bjezi pasce skici ko picic, a ovaj ga samo shamara po butinama idiot :lol: :lol:
Vecini macaka jedan pas ne moze nista, osim ako nije bas nekakav krvolocan, istreniran. Medjutim, kada su u coporu, a zbog nasih vlasti, vecinom su u coporima, macke nemaju sanse. Svojim ocima sam gledao prizore kao iz Afrike jbt, copor trga macku, isto hijene. Nemas kad ni reagovati.
Zato ja ovog svog ne pustam, bolje kucni pritvor nego rahmetlija.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#4066 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by Njanjavi »

Mi tek sto doselismo ovde pojavi se ovaj hajvan ko prikaza.
Jos pasce imam kontam nema sanse da i macku pustim u kucu.
Ja da vrata zatvorim, on ko mutav navro oce u kucu i bog.
Par puta ga za shiju i niz stepenice, dok ja resetke zakljucam on opet gore.
Tako par puta i pukne mi film napucam ga nogom isto loptu i dok je letio zakljucam.
Udjem u kucu mukaaaa mi oj alahu sutnuh bezze macku i ja majki tako da oce macka u kucu, vice majka pa pusti je.
Pustim ja hajvana, par dana ono malo ko rezerve imo prema pascetu, poslije spavo sa njom ko velki.
Jos se ona okotila zimus on sve sa njima spavo ko da im je on babo :D
I zimus imo jednu malu macku, isla u setnju sa ovim hajvanom, jednu noc je nema, ja sutra kad pred kapijom, zaklalo je nesta.
Sutra navece ceku pravilo ovom budalasu, ja taman lego kad cujem makljazu, ja kroz prozor kad macketina veca od kera na ovom hajvanu, on na ledjima kolju se.
Ja izadjoh nidje ih.
Vec se halalio kontam nema nista od njega, rikavela i on, isplako se, lego spavat.
Kad pred sabah eto stoke na vrata lupa :D
Macak neunistiv ocijumi.
Pobi sve oko kuce, sharke, vjeverice, gustere, ptice, ma satra boga oca hajvan.
A svih mi, kera u zivotu nisam imo da vako uz mene hoda ko ovaj budalas, sve uz nogu dje ja tu i on.
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#4067 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by Kaligrafija »

Ima li ko da bi usvojio mace, bas kucne, imam sad 5 komada u stanu, staru macu koju sam udomio sa ulice, sam sterilisao kad je njima bilo 2 mjeseca, nikad nisu pusteni vani, divne mace, ali ja stvarno vise ne mogu...Zao mi ih pustit, ali ako se niko ne nadje morat cu...Sad su usli u 4 mjesec, ludnica u stanu, harga se po citav dan, a noc da ne govorim...ociscene od parazita, naucene na pijesak, jedu sve zivo, razigrane, umiljate...dva macka i dvije macke...Evo preuzet cu ja na sebe da se macke sterilisu kad dodje vrijeme, samo pomagajte ljudi ako Boga znate...volim ih, zao mi da ih izbacim, da je kuca, avlija, nebi nikad ni pomislio, ali stan, havarija...please heljp Bosnia... :D :lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50407
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#4068 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by Bloo »

Kaligrafija wrote:Ima li ko da bi usvojio mace, bas kucne, imam sad 5 komada u stanu, staru macu koju sam udomio sa ulice, sam sterilisao kad je njima bilo 2 mjeseca, nikad nisu pusteni vani, divne mace, ali ja stvarno vise ne mogu...Zao mi ih pustit, ali ako se niko ne nadje morat cu...Sad su usli u 4 mjesec, ludnica u stanu, harga se po citav dan, a noc da ne govorim...ociscene od parazita, naucene na pijesak, jedu sve zivo, razigrane, umiljate...dva macka i dvije macke...Evo preuzet cu ja na sebe da se macke sterilisu kad dodje vrijeme, samo pomagajte ljudi ako Boga znate...volim ih, zao mi da ih izbacim, da je kuca, avlija, nebi nikad ni pomislio, ali stan, havarija...please heljp Bosnia... :D :lol:
Znam da seruckam, jesi probao sa facebook apelima? Ono napraviš photoshooting i smiješne caption ispod slike..javit ce se neka budala (tako sam ja svog debila dobila).

Ja na žalost ne mogu više uzimati životinja :T.
Napravimo im kampanju dostojnu Trumpa :D?
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#4069 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by Njanjavi »

:lol: :lol:
Tacno vidis kolko ga voli cim mu tepa debil ocijumi, nema jace :roll:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50407
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#4070 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by Bloo »

Njanjavi wrote::lol: :lol:
Tacno vidis kolko ga voli cim mu tepa debil ocijumi, nema jace :roll:
LjubaF je to velika :D moron jedan dlakavi
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#4071 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by Kaligrafija »

Bloo wrote:
Kaligrafija wrote:Ima li ko da bi usvojio mace, bas kucne, imam sad 5 komada u stanu, staru macu koju sam udomio sa ulice, sam sterilisao kad je njima bilo 2 mjeseca, nikad nisu pusteni vani, divne mace, ali ja stvarno vise ne mogu...Zao mi ih pustit, ali ako se niko ne nadje morat cu...Sad su usli u 4 mjesec, ludnica u stanu, harga se po citav dan, a noc da ne govorim...ociscene od parazita, naucene na pijesak, jedu sve zivo, razigrane, umiljate...dva macka i dvije macke...Evo preuzet cu ja na sebe da se macke sterilisu kad dodje vrijeme, samo pomagajte ljudi ako Boga znate...volim ih, zao mi da ih izbacim, da je kuca, avlija, nebi nikad ni pomislio, ali stan, havarija...please heljp Bosnia... :D :lol:
Znam da seruckam, jesi probao sa facebook apelima? Ono napraviš photoshooting i smiješne caption ispod slike..javit ce se neka budala (tako sam ja svog debila dobila).

Ja na žalost ne mogu više uzimati životinja :T.
Napravimo im kampanju dostojnu Trumpa :D?
Ako ima ko u tim grupama na fb, da objavi to za mene bio bi mu zahvalan, ako mozes ti, super...!?! :D Proslijedio bi slike na pp ili kako vec, ko god moze please...moze Trumpovska kampanja, ukljucujuci i ruske hakere... :lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50407
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#4072 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by Bloo »

Kaligrafija wrote:
Ako ima ko u tim grupama na fb, da objavi to za mene bio bi mu zahvalan, ako mozes ti, super...!?! :D Proslijedio bi slike na pp ili kako vec, ko god moze please...moze Trumpovska kampanja, ukljucujuci i ruske hakere... :lol:
Pošalji mi slike, sa imenima (ako imaju, ako nemaju izmisli), daj mi okvirno lokaciju, pa ćemo nešto probati. I neke približne karakterne osobine. :D
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#4073 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by Njanjavi »

Jab mogao doprinijeti imenima, smasko, bljuzgo, rutvajlo i hajrija :D
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#4074 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by Njanjavi »

Plino, slino, glino i munevera :D
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#4075 Re: Macke: pitanja/odgovori i savjeti

Post by Njanjavi »

A petero ih je, onda vako, totosh, kajkara, maid krava, haso i titalajko :roll:
Post Reply