Lukavac - teretana i wireless points

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Post Reply
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#1 Re: Lukavac - teretana i wireless points

Post by kmirsad »

Aura Perez wrote:Pozdrav svima!

Ne znam postoji li ovdje slicna tema, ja je u svakom slucaju nisam mogla naci, pa se izvinjavam moderatorima unaprijed. Od utorka sam privremena stanovnica Lukavca, bicu tu neka dva - tri mjeseca i imam par pitanja.

Ima li negdje u gradu wireless point, i ako da, gdje?

Teretana, po mogucnosti malo novija i sa sto manje onih uspuhanih hodajucih proteinskih pripravaka sto dizu sedmu plocicu, i da li neko zna cijene clanarine?

Mjesto za izlazak, bez klosara i narodnjaka, nesto tipa Sloga cetvrtkom (mislim samo na muziku)?

Bicu zahvalna za sve odgovore, treba mi malo pomoci da se snadjem :)
Sve ćemo ti objasniti kada dođeš... :-D
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#2 Re: Lukavac - teretana i wireless points

Post by seln »

Aura Perez wrote:Pozdrav svima!

Ne znam postoji li ovdje slicna tema, ja je u svakom slucaju nisam mogla naci, pa se izvinjavam moderatorima unaprijed. Od utorka sam privremena stanovnica Lukavca, bicu tu neka dva - tri mjeseca i imam par pitanja.

Ima li negdje u gradu wireless point, i ako da, gdje?

Teretana, po mogucnosti malo novija i sa sto manje onih uspuhanih hodajucih proteinskih pripravaka sto dizu sedmu plocicu, i da li neko zna cijene clanarine?

Mjesto za izlazak, bez klosara i narodnjaka, nesto tipa Sloga cetvrtkom (mislim samo na muziku)?

Bicu zahvalna za sve odgovore, treba mi malo pomoci da se snadjem :)
Hmmm... :roll:
jesi li ti sigurna da znas gdje ides?
Mislim, to je ONAJ Lukavac gdje ptice padaju u nesvijest od zagadjenosti zraka, gdje je tehretli hodati ulicom, tako da nikom ne treba teretana. A glede muzike...dva minuta odatle je jezero Modrac.
Sve jasno?
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#3 Re: Lukavac - teretana i wireless points

Post by seln »

Ah, da: lokacija vecine ljudi tamo je second hand i kineska roba.
User avatar
Daphna
Posts: 4124
Joined: 20/09/2006 17:18
Location: U njegovom srcu!

#4 Re: Lukavac - teretana i wireless points

Post by Daphna »

Aura Perez wrote:Pozdrav svima!

Ne znam postoji li ovdje slicna tema, ja je u svakom slucaju nisam mogla naci, pa se izvinjavam moderatorima unaprijed. Od utorka sam privremena stanovnica Lukavca, bicu tu neka dva - tri mjeseca i imam par pitanja.

Ima li negdje u gradu wireless point, i ako da, gdje?

Teretana, po mogucnosti malo novija i sa sto manje onih uspuhanih hodajucih proteinskih pripravaka sto dizu sedmu plocicu, i da li neko zna cijene clanarine?

Mjesto za izlazak, bez klosara i narodnjaka, nesto tipa Sloga cetvrtkom (mislim samo na muziku)?

Bicu zahvalna za sve odgovore, treba mi malo pomoci da se snadjem :)
Kolegice mila, otkuda ti u mojim krajevima? :-D

Redom, wireless nema koliko ja znam ali imaš dosta onih internet klubova (gdje uglavnom dječarci igraju igrica, ali eto za prvu pomoć...).

Teretana? Hm... Mislim da ne. Pogotovo ne novija i profesionalna. No, da se raspitati još ako želiš ;-)

Izlasci? Nešto tipa Sloge četvrtkom nećeš naći tamo. Izbjegavaj Modrac koji ti neko preporuči :mrgreen: , izbjegavaj Milenium i sve oko njega. Drži se Bremen placa mada ćeš umrijeti od dosade :roll: Jer Aqua je za parove a nekog kluba ili diskoteke nećeš naći. Ukoliko raspolažeš nekim prevoznim sredstvom predlažem izlazak u Tuzlu :) Mada je i gore teško naći nešto fino no može se.
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#5 Re: Lukavac - teretana i wireless points

Post by boracha »

teretana, nista veliko, i sa tim proteinskim pripravcima kako ih nazivas :lol: je u sportskoj dvorani, kod doma kulture. mjesecna clanarina je 30 ili 40 KM
sumirprimus
Posts: 81894
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6 Re: Lukavac - teretana i wireless points

Post by sumirprimus »

Lukavčani,pricaju lose vijesti iz Bagrama?Ima li iko od vas kakvih konkretnijih info.Izgleda je neki nas momak nastradao? :(
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#7 Re: Lukavac - teretana i wireless points

Post by boracha »

nazalost :(
User avatar
Visoki Predstavnik
Posts: 127
Joined: 29/09/2008 10:18

#8 Re: Lukavac - teretana i wireless points

Post by Visoki Predstavnik »

Aura Perez wrote:Pozdrav svima!

Ne znam postoji li ovdje slicna tema, ja je u svakom slucaju nisam mogla naci, pa se izvinjavam moderatorima unaprijed. Od utorka sam privremena stanovnica Lukavca, bicu tu neka dva - tri mjeseca i imam par pitanja.

Ima li negdje u gradu wireless point, i ako da, gdje?

Teretana, po mogucnosti malo novija i sa sto manje onih uspuhanih hodajucih proteinskih pripravaka sto dizu sedmu plocicu, i da li neko zna cijene clanarine?

Mjesto za izlazak, bez klosara i narodnjaka, nesto tipa Sloga cetvrtkom (mislim samo na muziku)?

Bicu zahvalna za sve odgovore, treba mi malo pomoci da se snadjem :)
http://www.teretana.ba/teretane/prikazi/141
Last edited by Visoki Predstavnik on 23/07/2013 11:44, edited 1 time in total.
User avatar
studeni76
Posts: 5454
Joined: 03/06/2009 14:12

#9 Re: Lukavac - teretana i wireless points

Post by studeni76 »

sumirprimus wrote:Lukavčani,pricaju lose vijesti iz Bagrama?Ima li iko od vas kakvih konkretnijih info.Izgleda je neki nas momak nastradao? :(
Nazalost je tacno. Svi smo ovdje imali jako los dan,mogao je biti bilo ko od nas. al jbg,zivot je to...
User avatar
studeni76
Posts: 5454
Joined: 03/06/2009 14:12

#10 Re: Lukavac - teretana i wireless points

Post by studeni76 »

Aura Perez wrote:Pozdrav svima!

Ne znam postoji li ovdje slicna tema, ja je u svakom slucaju nisam mogla naci, pa se izvinjavam moderatorima unaprijed. Od utorka sam privremena stanovnica Lukavca, bicu tu neka dva - tri mjeseca i imam par pitanja.

Ima li negdje u gradu wireless point, i ako da, gdje?

Teretana, po mogucnosti malo novija i sa sto manje onih uspuhanih hodajucih proteinskih pripravaka sto dizu sedmu plocicu, i da li neko zna cijene clanarine?

Mjesto za izlazak, bez klosara i narodnjaka, nesto tipa Sloga cetvrtkom (mislim samo na muziku)?

Bicu zahvalna za sve odgovore, treba mi malo pomoci da se snadjem :)
Teretana je u novoj dvorani,do Doma Kulture. nemam pojma kakva je,nikad usao.
Za wireless bi trebala provjerit Vispi,oni su davali tu uslugu. Znam da sam ja pokusao koristit al mi je u stanu bio los signal. ako treba broj moba,javi se na PP pa ti posaljem.
izlasci-hm,meni je sve tanko.mozda zato sto sam iz grada. al eto preporucujem Trg Bremena,malo je normalniji izlazak. Milenium ni pod tackom razno,i uopste onaj drugi(stari) dio grada.
Uzivaj u gradu. kakav god da je,ja jedva cekam da ga vidim.a bice uskoro
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#11 Re: Lukavac - teretana i wireless points

Post by kmirsad »

Aura... evo lagano se otkriva... i teretana... i bežični i restorani... sinoć sretoh prijatelja... bivši golman Slobode... Divanefendić... kaže da u Lukavcu drži gotivan restoran... nisam bio... al ozbiljan je čovjek... :-D
nego da ti iskoristim temu...znam da je offtopic... al mi na um padoše Moša, Desko i Jugo Marjanović... Nekada davno sam se družio s Mošom... bio mi i cimer u st. domu... zna li neko šta je s njima...
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#12 Re: Lukavac - teretana i wireless points

Post by boracha »

drago mi je da ti je fino :)
danijel1980
Posts: 25
Joined: 23/06/2010 16:51

#13 Re: Lukavac - teretana i wireless points

Post by danijel1980 »

Aura Perez wrote:Eh ljudi, evo mene, prvo nisam imala internet, a onda sam zabravila na temu. Uglavnom, snasla sam se, vec sam dvije sedmice tu i pohvatala sam gdje sta kako. Wireless sam u stanu zbavila, skontala da hvatam Avaxov pun signal od antene sa zgrade prekoputa. Bila sam i u Aqui, al to mi se svidja samo zbog onih ljulja kad je lijepo vrijeme vani, unutra karina. Hollywood i Chill out su mi dosad najbolji, Chill out - u bih dala prednost :), danas sam kahvenisala tamo. Nasla i teretanu, u sportskoj dvorani, 7 termina 15 kermi, super. A sto se tice Mileniuma, ne svidja mi se, al mi grah pao tako da me cesto tamo vode, pa nemam pravo da se bunim.

Uspjela sam i onaj buvljak ponedjeljkom da obidjem, sega :D. Lijepo mi je, svi me paze ko malo vode na dlanu, pogotovo jedan Lukavcanin :).

I ne mogu da ne primijetim razliku, ljudi su mnogo ljubazniji nego u Sarajevu generalno, frajeri su onako, a Sarajke su (generalno) ljepse od Lukavcanki. Bez ljutnje, kazem generalno :).

I ne mogu da vjerujem koliko vas ove fabrike okolo truju.
da nisi radila u domu zdravlja slucajno :) ???
DarkSoul
Posts: 328
Joined: 11/04/2006 09:05
Location: CH

#14 Re: Lukavac - teretana i wireless points

Post by DarkSoul »

hmm.. Netko prepoporuci holywood za izlazak? Mislis onaj isti gdje je bistarcan ubijen u toku noci od brace bijeljinaca? Tamo gdje je cistacica ujutro pomlatila krpom malo krv i raja nastavila odma ujutro da kavenise tu kao da nista nije bilo?! Wao! Tamo ce joj extra biti za izaci.. Aqua zakon, a ima i wireless..
Paco
Posts: 778
Joined: 01/03/2009 20:06

#15 Re: Lukavac - teretana i wireless points

Post by Paco »

DarkSoul, napaćena duša, vječita izbjeglica sa brojnim progonima iz Njemačke i žestoki nacionalista našla da morališe? :skoljka:
Slučajno je zaboravila napomenuti da je čovjek u tučnjavi pao i udario glavom od stepenicu te od posljedica toga nažalost i preminuo.

Ali to nije tema. Želim samo skrenuti pažnju da na njene nebuloze ne nasjedate. 8-)
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#16 Re: Lukavac - teretana i wireless points

Post by zelenashica »

DarkSoul wrote:hmm.. Netko prepoporuci holywood za izlazak? Mislis onaj isti gdje je bistarcan ubijen u toku noci od brace bijeljinaca? Tamo gdje je cistacica ujutro pomlatila krpom malo krv i raja nastavila odma ujutro da kavenise tu kao da nista nije bilo?! Wao! Tamo ce joj extra biti za izaci.. Aqua zakon, a ima i wireless..
Za tebe " upućena" braća Bilalić dotičnog nisu ubili u Holywoodu nego na ulici Trg Bremena, na trotoaru, kod automobila ubijenog koji je cijeli dan proveo provocirajući koga god je stigao.Ubijeni(američki državljanin) jeste bio u Holywoodu, ali je isti morao napustiti jer tadašnji gazda( koji jakodobro poznaje bijeljince :D ) ne toleriše ponašanje poput njegovog.

Ne opravdavam ubistvo, ali ipak sagledaj sa svih uglova prije nego daš komentar.Bilalići imaju samo jednu mahanu da ne podnose ufurane likove koji misle da ako imaju novac mogu raditi šta požele. pogotovo ne one koji su otišli, pa se krenu sa novcem( a duguju braći od ranije novce) uzdizati do te mjere da ima padobran treba da spuste nos.Obratio je se pogrešnim momcima, momcima koji su za njega izmislili lovu, kojima nečije prosipanje ne znači ništa osim provokacija.

P.S.Ubistvo se desilo padom Pejića na trotoar, ne vatrenim oružjem.I moža najbitnije od svega je pozadina priče da je ubijeni dugovao novac braći B.
Braća su dobila kaznu od 7 i 10 godina,prema tome draga kono kad budeš raspolagala tačnim informacijama onda ih i iznesi. :wink:


EDIT:Izvinjavam se moderaciji na offu ali ovakve laži od DarkSoul ne mogu da čitam.
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#17 Re: Lukavac - teretana i wireless points

Post by Hemel »

Dobar je Bili... :zzzz: :D
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#18 Re: Lukavac - teretana i wireless points

Post by zelenashica »

Hemel wrote:Dobar je Bili... :zzzz: :D
I Laćo :D samo nije to poenta priče :wink:
DarkSoul
Posts: 328
Joined: 11/04/2006 09:05
Location: CH

#19 Re: Lukavac - teretana i wireless points

Post by DarkSoul »

Paco :?

zelenashica :lol: ko ti to slaga sve :lol: (nije smijesno to sto je ubijen, nego sto ti to tako isprica kao da si prisustvovala) Zalosno... bogami! dobili su po 7 i 10 godina i po polju se vucaraju... Jebem takvu drzavu i zakon!
dragan je ubijen i nema ga vise, to je najzalosnije... A krivci ispijaju kave na mjestu zlocina...
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#20 Re: Lukavac - teretana i wireless points

Post by zelenashica »

DarkSoul wrote:Paco :?

zelenashica :lol: ko ti to slaga sve :lol: (nije smijesno to sto je ubijen, nego sto ti to tako isprica kao da si prisustvovala) Zalosno... bogami! dobili su po 7 i 10 godina i po polju se vucaraju... Jebem takvu drzavu i zakon!
dragan je ubijen i nema ga vise, to je najzalosnije... A krivci ispijaju kave na mjestu zlocina...
Kako znaš da nisam?
Paco
Posts: 778
Joined: 01/03/2009 20:06

#21 Re: Lukavac - teretana i wireless points

Post by Paco »

Pa ona (DarkSoul) uvijek sve zna. Najvise zna o nacionalizmu i glupostima lupati iz Njemacke kad se prosverca jer nerjetko dobija izgon :run:
Post Reply