Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

User avatar
BHCluster
Posts: 23403
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#101 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by BHCluster »

General War wrote:
BHCluster wrote:
General War wrote: Ako ti se ne znas sluzit internetom da pogledas...tvoja tupost.
Zasto lazes?
Lazes ti.
Ja nemam potrebe. :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#102 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by mO k3 »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:Jbt. i ovaj forum je otišao *urac jer se svaka tema pretvori u prepucavanje dijaspora ovo, dijaspora ono i to gotovo po pravilu od istih likova. Osim par izuzetaka niko da napiše nešto smisleno. :?
kiki i blackswan su medju prvima ...
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#103 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by General War »

BHCluster wrote: Ja nemam potrebe. :lol:
Onda si, il gluh il corav il nepismen, sta cu ti ja :D
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#104 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by Kikibombona »

insomnia78 wrote:Ne bih se slozio. Vecina dijaspore nije svojom voljom dijaspora tako da ti ta prica ne pije vode
Prvenstveno sam mislio na ljude koji su napustili domovinu nakon rata.

A sto se tice prognanih, tu ima svega. Tu bih ipak pristupio sa malo rezerve. Ne mozes optuzivati nekoga ko je silom otjeran. Dosta mu je ta muka u zivotu.

I slazem se da prognani nisu ujedno najprogresivniji. Zlocinac nije imao selekciju, tjerao je redom.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#105 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by insomnia78 »

Kikibombona wrote:
insomnia78 wrote:Ne bih se slozio. Vecina dijaspore nije svojom voljom dijaspora tako da ti ta prica ne pije vode
Prvenstveno sam mislio na ljude koji su napustili domovinu nakon rata.

A sto se tice prognanih, tu ima svega. Tu bih ipak pristupio sa malo rezerve. Ne mozes optuzivati nekoga ko je silom otjeran. Dosta mu je ta muka u zivotu.

I slazem se da prognani nisu ujedno najprogresivniji. Zlocinac nije imao selekciju, tjerao je redom.
Da al je broj ovih otislih, barem za sada :-D daleko manji
User avatar
sinuhe
Posts: 11483
Joined: 03/06/2011 11:33

#106 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by sinuhe »

Pomislio sam da je rijec o bogzna cemu kad ono diskutuju o ulozi Britanije u Bosni nakon brexita sto je pohvalno od njih. Galantni Michael Rose se malo zaletio pricom o jihadistima ali ostatak price mu je na mjestu.
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#107 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by 155_mm »

kao i obicno dezurni masturbatori zatrpavaju temu,

ipak bi se osvrnuo na ono peddijevo "da se nesmije sutjeti". bolje je da sute, posto je vladajuca elita vecinom sastavljena od istog tipa osobe kao i forumasi koji na svakoj temi guslaju o diJaspri, vodosnabjevanju SA, odlasku mladih i sl.

tesko je i zamisliti sta si morao dozivjti u zivotu da na jednoj ovakvoj temi pocnes guslati o vodovodu, diJaspori ...

e takvi isti tipovi na vlasti odlucuju sudbinu ove zemlje i naroda. zato je tako kako je.
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#108 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by 155_mm »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:Sve u svemu presipaju iz šupljeg u prazno a nadam se da su Bošnjaci naučili lekciju, kao što reće kolega iznad treba 1001 fabrika oružija a ne 3. :thumbup: Proizvodnju oružija treba uvesti kao kućnu radinost pa svaka kuća da ima u podrumu privatnu proizvodnju municije i minsko-eskplozivnih sredstava. :mrgreen:
pa sad bas svaka kuca je malo previse. :D

ali trebalo bi da proizvodnja oruzja i municije u bosnje bude najrazvijenija industrijska grana. to je ostvarivo uz masovno ukljucivanje privatnog sektora u taj biznis. svjedoci smo pocetka tog procesa. pratit ce mo kako ce se razvijati. :)
User avatar
zunazu
Posts: 1429
Joined: 02/11/2014 11:20

#109 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by zunazu »

Škobo Habu wrote:RS je realnost, Silajdžićeva BiH bez entiteta je i dalje fikcija.
BiH je 100% i dalje, a tzv RS se dakle nije otcijepila.
User avatar
zunazu
Posts: 1429
Joined: 02/11/2014 11:20

#110 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by zunazu »

Škobo Habu wrote:No, opet u usporedbi sa Izetbegovićem, Silajdžić je daleko ozbiljniji političar.
Apsolutno neuporedivo. Bakir je papak par ekselans.
User avatar
BHCluster
Posts: 23403
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#111 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by BHCluster »

General War wrote:
BHCluster wrote: Ja nemam potrebe. :lol:
Onda si, il gluh il corav il nepismen, sta cu ti ja :D
Nidje veze. :lol:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#112 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by General War »

BHCluster wrote:
General War wrote:
BHCluster wrote: Ja nemam potrebe. :lol:
Onda si, il gluh il corav il nepismen, sta cu ti ja :D
Nidje veze. :lol:
:lol:
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#113 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by megaman4 »

zunazu wrote:
Škobo Habu wrote:No, opet u usporedbi sa Izetbegovićem, Silajdžić je daleko ozbiljniji političar.
Apsolutno neuporedivo. Bakir je papak par ekselans.
Bakir je nakon 2018 proslost i to ruzna proslost. Zvizdic iz SDA i Becirovic iz SDP ce se boriti za Bosnjackog clana predsjednistva.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#114 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by LBVIEW »

sinuhe wrote:Pomislio sam da je rijec o bogzna cemu kad ono diskutuju o ulozi Britanije u Bosni nakon brexita sto je pohvalno od njih. Galantni Michael Rose se malo zaletio pricom o jihadistima ali ostatak price mu je na mjestu.
Pa za takve k'o ti i jeste.
Inace, lik bi, da je pravde, odgovarao za zlocin silovanja u ratu. :oops:
Hadzi Lojo
Posts: 1538
Joined: 19/10/2010 19:51

#115 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by Hadzi Lojo »

megaman4 wrote:
zunazu wrote:
Škobo Habu wrote:No, opet u usporedbi sa Izetbegovićem, Silajdžić je daleko ozbiljniji političar.
Apsolutno neuporedivo. Bakir je papak par ekselans.
Bakir je nakon 2018 proslost i to ruzna proslost. Zvizdic iz SDA i Becirovic iz SDP ce se boriti za Bosnjackog clana predsjednistva.
Nemoj mi Zvizdica molim te, arhitekta ko i Bakir a supljoglavi obojica ko da su blizanci!
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#116 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Hadzi Lojo wrote:
Nemoj mi Zvizdica molim te, arhitekta ko i Bakir a supljoglavi obojica ko da su blizanci!
Po meni je Novalić izmislio pamet i elokvenciju za Zvizdića.
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#117 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by Streptokok »

Zvizdic je dezertirao u njemacku i moj glas nikad nece dobiti. Od citave sda jedino sefik dzaferovic mi djeluje pismeno. Ispravite me ako grijesim.
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#118 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by megaman4 »

Streptokok wrote:Zvizdic je dezertirao u njemacku i moj glas nikad nece dobiti. Od citave sda jedino sefik dzaferovic mi djeluje pismeno. Ispravite me ako grijesim.
Ne volim ni ja Zvizdica i Gacane.

Moj favorit je Denis Becirovic koji bi trebao biti kandidat ispred ljevice za Bosnjackog clana predsjednistva. :thumbup:

Ovo je zadnja sansa za BiH da konacno nacionalisti budu trajno porazeni 2018, inace nam ne gine trajna izolacija i tiho umiranje do nestanka drzave.

Nemamo vise vremena ili EU ili kljuc u bravu.
User avatar
BHCluster
Posts: 23403
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#119 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by BHCluster »

Kako ce nacionalisti biti porazeni kad ljevica neJma nikakav plan?
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#120 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by megaman4 »

BHCluster wrote:Kako ce nacionalisti biti porazeni kad ljevica neJma nikakav plan?
Ljevica ce morati u hodu poceti praviti planove kako bi se stalo na megdan nacionalistima. Nema vise vremena.

Nacionalisti raselise nasu lijepu zemlju, nemamo vode, uskoro mozda ni struje, zemlje, sume, rade na naseljavanju arapa koji zagadjuju nasu prirodu, truju omladinu nargilama, ukinuli obavezni vojni rok pa imamo nesposobnu omladinu koja ne zna raditi, dobili smo nesposobnu policiju koja ne zna sta joj je nadleznost, sport i kultura mrtvi a privreda zauvijek unistena.

Eto sta nam je donijela demokratija...

Bosno moja umires... :(
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#121 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by General War »

megaman4 wrote:
Streptokok wrote:Zvizdic je dezertirao u njemacku i moj glas nikad nece dobiti. Od citave sda jedino sefik dzaferovic mi djeluje pismeno. Ispravite me ako grijesim.
Ne volim ni ja Zvizdica i Gacane.

Moj favorit je Denis Becirovic koji bi trebao biti kandidat ispred ljevice za Bosnjackog clana predsjednistva. :thumbup:

Ovo je zadnja sansa za BiH da konacno nacionalisti budu trajno porazeni 2018, inace nam ne gine trajna izolacija i tiho umiranje do nestanka drzave.

Nemamo vise vremena ili EU ili kljuc u bravu.
Kakav je domet rumenkovog angazmana do sada da ti je prirastao srcu?
User avatar
BHCluster
Posts: 23403
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#122 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by BHCluster »

megaman4 wrote:
BHCluster wrote:Kako ce nacionalisti biti porazeni kad ljevica neJma nikakav plan?
Ljevica ce morati u hodu poceti praviti planove kako bi se stalo na megdan nacionalistima. Nema vise vremena.

Nacionalisti raselise nasu lijepu zemlju, nemamo vode, uskoro mozda ni struje, zemlje, sume, rade na naseljavanju arapa koji zagadjuju nasu prirodu, truju omladinu nargilama, ukinuli obavezni vojni rok pa imamo nesposobnu omladinu koja ne zna raditi, dobili smo nesposobnu policiju koja ne zna sta joj je nadleznost, sport i kultura mrtvi a privreda zauvijek unistena.

Eto sta nam je donijela demokratija...

Bosno moja umires... :(
Cuj u hodu, sta su radili do sada?
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#123 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by Maraschino »

Rumenko je stotine hiljada do sada inkasirao u institucijama BiH a za uzvrat je imao tri obracanja javnosti.

Shvatite da su to paraziti koji se ne libe i teske rijeci izgovoriti samo da bi bilo gdje dobio jos jedan mandat.(ne samo on)

Zvizdic mi je totalna nepoznanica ali imam neki osjecaj da ima podrsku MZ(koja mi je mrska ali bez nje ne mozemo nikuda).
TheMule
Posts: 3764
Joined: 04/05/2009 03:34

#124 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by TheMule »

Kikibombona wrote:
insomnia78 wrote:Ovo nece lajkati samo alijini fanatici i mladomuslimani
I dijasporci.

Vipsilon je spomenuo izdaju BiH. Zar ima vece izdaje od napustanja majke BiH? Svaki pojedinac koji ode iz BiH zadaje udarac domovini. Ako sutra napustim BiH ista ce biti ostecena za odredjenu svotu novca koju upumpavam u ekonomiju. Osjetit ce vlasnik kafane, pekar, mesar itd. Da bi jedan dijasporac nadoknadio stetu koju je prouzrokovao svojim odlaskom morao bi slati makar 500km mjesecno u domovinu da kompenzira stetu.

Ja podrzavam dijasporce i cesto zalim sto nisam jedan od njih. Svi mi trebamo prvenstveno voljeti sebe, svoju porodicu, pa tek onda iz hobija drzavu, narod ili ideologiju. Izvuci sebe iz govana pajdo, a sa drzavom sta bude. Moze se nacionalni ponos konzumirati u dijaspori bez problema. Cak je bolje furati patriotizam kada imas sredjen zivot i normalnu okolinu. Puno lakse je biti bosanski patriota u Geteborgu nego u Zavidovicima.

Dakle, o dijaspori sve najbolje, uglavnom se radi o najpametnijem i najprogresivnijem dijelu bosanskog naroda. Moja podrska za nasu bracu u dijaspori je bezrezervna. Jedino vam zamjerim pametovanje i nametanje nacionalizma sa strane. Vi da ste nacionalisti, ostali bi ovdje!! Mene bi bilo stid loziti nekog jadu iz BiH na nacionalizam dok on zivotari u domovini a ja svoju guzicu izvukao u Svicu i ostavio domovinu na cjedilu. Kako bi mogao od stida, da zivim vani i imam ogromnu platu, da sam se ispario i osiromasio maticnu drzavu, pametovati nekome ko istoj drzavi doprinosi 10 puta vise od mene, iako radi za 10 puta manju platu? Pa ko je tu lud?
Cuj ovog.... Sta je to Bosna, neka vrsta evropske Sjeverne Koreje?
A sto se tice tvog upumpavanja para, ti si samo dio cirkulacije, a neupumpavas nista. Osnove ekonomije
TheMule
Posts: 3764
Joined: 04/05/2009 03:34

#125 Re: Lordovi o BiH: Šta ako bace bombu na džumu u Doboju?!

Post by TheMule »

Hadzi Lojo wrote:Aschdown da je osto jos jedan mandat postao bi pravi Bosnjak, naucio je i nase izraze "Da komsiji crkne krava" , a kao zna jos bezobrazniji ali ne bi da postidi baronicu Helic. Na koji li je izraz mislio da mi je znati.
Koliko se sjecam on je bio kupio i vikendicu na Jablanickom jezeru! Zna li neko da li je to tacno?
Nek komsija ide u 3 pm je*bo mu caca mater
Post Reply