Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Grof
Posts: 562
Joined: 24/02/2002 00:00

#9526 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Grof »

Samo nek nešto pokušaju, odjavljujem SVE usluge! Pa nek onda prodaju veš mašine i klima uređaje, to će im jedino i preostati! :run:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#9527 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Ni sami oni neće znati šta sa nama starim korisnicim, ne može te natjerati ni samostalno prebaciti na neki paket, zato su oni odlučili da godinu dana još možemo koristiti da vide kako sa novim paketima će ići i da odluče kako će nama ponuditi uslugu novu
User avatar
Grof
Posts: 562
Joined: 24/02/2002 00:00

#9528 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Grof »

afannedim wrote:Ni sami oni neće znati šta sa nama starim korisnicim, ne može te natjerati ni samostalno prebaciti na neki paket, zato su oni odlučili da godinu dana još možemo koristiti da vide kako sa novim paketima će ići i da odluče kako će nama ponuditi uslugu novu
Mogu oni šta hoće, samo ne znam koliko im je to pametno da rade. Jednostavno donesu odluku npr. da sve sa starih trio light i trio paketa prebacuju na logo trio i logo trio + i to je to. Ako se to desi od mene imaju mahanje! Zdra'ooooooooo :izet:
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#9529 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by karanana »

Shtekaju li vam kanali? Mozda bi trebo resetovati
User avatar
semirsar
Posts: 7540
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#9530 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Ekvivalent po cijeni za moj paket Trio+ su paketi "LoGO! QUADRO" i "LoGO! TRIO+",
ako me prebace samovoljno na ovaj prvi, "LoGO! QUADRO" dobijam uslugu mobilne telefonije ali gubim fiksnu telefoniju, koju skoro pa nikad ne koristim, i HD kanale koji me ipak zanimaju, brzina neta mi ostaje ista 40/4 Mbps.
Sutnu li me pak na "LoGO! TRIO+" dobijam vecu brzinu neta. tj, 60/6 Mbps, ali opet gubim HD kanale dok ostalo ostaje isto, otprilike...
Dakle, u ovom mom cjenovnom rangu imam taj izbor, ali... Necu da se odreknem HD kanala ni pod razno. Mobitel mi i nije toliko napet, fiksna mi uopste ne treba ali je u paketu, s netom koji imam sam zadovoljan ali uvijek sam za jos malo vise uploada :mrgreen:
Status quo ako ostane, ne bih imao nista protiv, ali... jbg, kod mene vazdi ima to "ali" :lol: naime, ako bi se korisnicima logo paketa i dalje dijelili novi kanali i vece brzine a kod mene i dalje ostane isti status quo :evil: zapjevala bi se druga pjesma kod mene ubrzo, odavno sam ja, tacnije od prve dodjele novih kanala samo korisnicima logo paketa, zapik'o "Duo Net Grande Extra" 8)
Od T-macha sam otis'o zbog uslovljavanja sa 12/24mjesecnim ugovorom i nestabilnog neta, ali ako bude uslovljavanja i na LOL-u anamotamonekad u decembru, ne vidim zasto se ne bih vratio zbog bolje i raznovrsnije ponude kvalitetnijih kanala koji me zanimaju i malkice brzeg neta kojem bi se ipak mogla halaliti povremena nestabilnost.
I jopet dakle, sta mi LOL moze ponuditi da im i dalje dajem 76.05 KM mjesecno, koliko vidim nista, k'o sto neko rece "boli njih..." pa vidjecemo.
Bravehearttt
Posts: 21
Joined: 22/01/2014 00:20

#9531 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Bravehearttt »

Ja imam jedno pitanje pa ako neko ima vremena da mi odgovori.

Zvali su me jucer zbog novih paketa (istice mi u decembru, a kazu redovno placam xD). Anyway, kazu imaju ove popuste, bla, bla, bla...Ovo mi se sa tvom i odvojenim paketima nikako ne svidja. Pogotovo sto ja u kuci imam tri televizije i placam dodatne set top boxove. Prije sam samo imao STPER TV i INTERNET. Sad, moram preci na trio zbog brzine interneta, jer su na DUO stavili katastrofa. eh, sad:

1. Ako se odlucim za fiksni telefon, je li to znaci da moram uzeti drugi broj ili mi moze ostati isti?

2. Zeza li fiksni telefon? Ima li puno prekide i to.

3. Ako ne uzmem HD paket, onda mi automatski ne trebaju i HD STB? Mogu uzeti one obicne, jer moram uzeti dodatni zbog dva tv-a pa da bar na tome ustedim.

Hvalaaaa
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#9532 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Da li je ikad iko uspio da uključi na STB-u SERVICE MODE
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#9533 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by rizibizi »

Bravehearttt wrote:Ja imam jedno pitanje pa ako neko ima vremena da mi odgovori.

Zvali su me jucer zbog novih paketa (istice mi u decembru, a kazu redovno placam xD). Anyway, kazu imaju ove popuste, bla, bla, bla...Ovo mi se sa tvom i odvojenim paketima nikako ne svidja. Pogotovo sto ja u kuci imam tri televizije i placam dodatne set top boxove. Prije sam samo imao STPER TV i INTERNET. Sad, moram preci na trio zbog brzine interneta, jer su na DUO stavili katastrofa. eh, sad:

1. Ako se odlucim za fiksni telefon, je li to znaci da moram uzeti drugi broj ili mi moze ostati isti?

2. Zeza li fiksni telefon? Ima li puno prekide i to.

3. Ako ne uzmem HD paket, onda mi automatski ne trebaju i HD STB? Mogu uzeti one obicne, jer moram uzeti dodatni zbog dva tv-a pa da bar na tome ustedim.

Hvalaaaa
1. Mozes uzeti isti broj ali se moras upeglati sa prethodnim operaterom da prebacis broj ili mozes uzeti novi broj.
2. Telefon radi, u toku mjeseca cca 10-15 me ukine u sred poziva, kako zasto zbog cega nemam pojma,osim toga sve ok.
3. Nema vise sd i hd stb,sad dobijes isti stb bez obzira da li imas hd paket ili ne i cijena je cini mi se 5 KM + PDV tako da na tu nema ustede osim da ne uzmes dodatni STB.
afannedim wrote:Da li je ikad iko uspio da uključi na STB-u SERVICE MODE
Koji STB?
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#9534 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

AirTies
Dzontra_Volta
Posts: 6457
Joined: 20/01/2011 11:10

#9535 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

Meni nikad do sada nije fiksni telefon prekidao.
P. S. Tema o Service Mode nije za foruma, koliko ja znam.
Bravehearttt
Posts: 21
Joined: 22/01/2014 00:20

#9536 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Bravehearttt »

rizibizi wrote:
Bravehearttt wrote:Ja imam jedno pitanje pa ako neko ima vremena da mi odgovori.

Zvali su me jucer zbog novih paketa (istice mi u decembru, a kazu redovno placam xD). Anyway, kazu imaju ove popuste, bla, bla, bla...Ovo mi se sa tvom i odvojenim paketima nikako ne svidja. Pogotovo sto ja u kuci imam tri televizije i placam dodatne set top boxove. Prije sam samo imao STPER TV i INTERNET. Sad, moram preci na trio zbog brzine interneta, jer su na DUO stavili katastrofa. eh, sad:

1. Ako se odlucim za fiksni telefon, je li to znaci da moram uzeti drugi broj ili mi moze ostati isti?

2. Zeza li fiksni telefon? Ima li puno prekide i to.

3. Ako ne uzmem HD paket, onda mi automatski ne trebaju i HD STB? Mogu uzeti one obicne, jer moram uzeti dodatni zbog dva tv-a pa da bar na tome ustedim.

Hvalaaaa
1. Mozes uzeti isti broj ali se moras upeglati sa prethodnim operaterom da prebacis broj ili mozes uzeti novi broj.
2. Telefon radi, u toku mjeseca cca 10-15 me ukine u sred poziva, kako zasto zbog cega nemam pojma,osim toga sve ok.
3. Nema vise sd i hd stb,sad dobijes isti stb bez obzira da li imas hd paket ili ne i cijena je cini mi se 5 KM + PDV tako da na tu nema ustede osim da ne uzmes dodatni STB.
afannedim wrote:Da li je ikad iko uspio da uključi na STB-u SERVICE MODE
Koji STB?
Hvala ti puno ;) Morat cu vidjeti to prebacivanje broja jer imam odličan broj, ne bih da ga mijenjam sad. Da li je neko ostavljao isti broj? Moram li plaćati šta Telecomu za broj?
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#9537 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Dzontra_Volta wrote:Meni nikad do sada nije fiksni telefon prekidao.
P. S. Tema o Service Mode nije za foruma, koliko ja znam.
Može li na PP,znam da nije za foruma
User avatar
MTV
Posts: 14318
Joined: 21/08/2013 19:39

#9538 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote:
Dzontra_Volta wrote:Meni nikad do sada nije fiksni telefon prekidao.
P. S. Tema o Service Mode nije za foruma, koliko ja znam.
Može li na PP,znam da nije za foruma
More li i meni na pp, ja jedino znam za Uredj... Ka....
User avatar
semirsar
Posts: 7540
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#9539 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

MTV wrote:
afannedim wrote:
Dzontra_Volta wrote:Meni nikad do sada nije fiksni telefon prekidao.
P. S. Tema o Service Mode nije za foruma, koliko ja znam.
Može li na PP,znam da nije za foruma
More li i meni na pp, ja jedino znam za Uredj... Ka....
Moguli i ja, moguli mogu :mrgreen:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#9540 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:
afannedim wrote:
Dzontra_Volta wrote:Meni nikad do sada nije fiksni telefon prekidao.
P. S. Tema o Service Mode nije za foruma, koliko ja znam.
Može li na PP,znam da nije za foruma
More li i meni na pp, ja jedino znam za Uredj... Ka....
Možda bi imal...... I ov..... ostale.......ka
Naslovnica
Posts: 27647
Joined: 20/03/2013 15:38

#9541 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Naslovnica »

I čemu služi taj Service Mod?!
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#9542 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Niko da pošalje kakav kod ili da nam kaže ako neko koristi
User avatar
semirsar
Posts: 7540
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#9543 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

e vako, da vama drug kaze sta je service mod, to vam je oni hepek sto utipkas i bidnu ti svi kanali free cak i oni koji nisu u ponudi ali se daju VIP korisnicima ki neki loyalty paket imades mogucnost ljuskicu pozvati na kahvicu... joj sjeti l se ko kad ljuskice ukro nam je neki fakin garant :mrgreen:
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#9544 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by rizibizi »

@afannedim Izvini druze AirTies nisam ocima vidio

@semirsar
Znaci neka protekcija :D Mora da je i onaj YT na MAG-u tema koja nije za foruma :mrgreen: Nema veze 'ebo sam mu znanje ima on kod mene da proradi ili ce da bude ko u Telemacha Nas leti, leti i LoL-ov MAG samo ga treba dobro nogom napucati.
User avatar
semirsar
Posts: 7540
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#9545 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

rizibizi wrote:@afannedim Izvini druze AirTies nisam ocima vidio

@semirsar
Znaci neka protekcija :D Mora da je i onaj YT na MAG-u tema koja nije za foruma :mrgreen: Nema veze 'ebo sam mu znanje ima on kod mene da proradi ili ce da bude ko u Telemacha Nas leti, leti i LoL-ov MAG samo ga treba dobro nogom napucati.
pazder da ne prodjes ko Pjanic nocaske, napucavo i on po Veroni al jok, fula do fule nedade mu se valaj :lol:
User avatar
semirsar
Posts: 7540
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#9546 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Sta je ba ovo, je l' me to karaju zbog odavanja tajni oko VIP i Loyalty korisnika pa sam nakon duzeg vremena mor'o istekat' receiver iz struje, nis' mi nije radilo, stisci pritisci kucaj kukaj, nis' ne pomagaje do istek pa ustek u vrzno pardon strujno kolo :shock: jbt, dje mi kursor od miska :?
a tuj si majkovicu :run:
Sakazulu
Posts: 2263
Joined: 28/04/2012 08:02

#9547 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Gdje sam ja u tim PM forama?
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#9548 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by rizibizi »

Izgleda samo ako imas ovaj neki AirTies, inace ces da prodjes ko Pjanic protiv Verone (citaj pucas u prazno) kol'ko ja skontah @semirsar. :D
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#9549 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by rizibizi »

Dajte i nama te PM ako nista da znamo da smo i mi na LoL-u :D Ili ako je ova prica oko VIP/Loyalty tacna da idem sutra traziti drugi STB.
User avatar
semirsar
Posts: 7540
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#9550 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

I... je l' ko od vaske dobio PM? :mrgreen:
Post Reply