Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#9276 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Praetorious wrote:Odlemila im se žica na optičkom wireless-u, pa TV više ne radi nego što radi ...
Jbg, dugo je i radilo kako treba, treba natjerat' ljude da pređu na nove klime.
Milslim, na nove pakete, je li... lapsus ...
Ja bezbeli cekam smederevac sa pet tona cumura i par lopatasica u decembru. :lol:
User avatar
Praetorious
Posts: 1556
Joined: 07/09/2012 07:07
Contact:

#9277 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Praetorious »

Dobićeš ... al' da ne kažem šta ... ko i svi mi Stari korisnici ... a bo'me i novi, kad malo skontaš ...
I kad nam (ga) daju ima da se preznojimo, čak i bez klime, bez ćumura i sl. zaeancija :cry:
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#9278 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Praetorious wrote:Dobićeš ... al' da ne kažem šta ... ko i svi mi Stari korisnici ... a bo'me i novi, kad malo skontaš ...
I kad nam (ga) daju ima da se preznojimo, čak i bez klime, bez ćumura i sl. zaeancija :cry:
A da ja i ti odemo na zatezanje bora, morebidne hi prevarimo pa nam puste ove nove kanale :lol:
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#9279 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Ljakan »

semirsar wrote:
Ljakan wrote:
MTV wrote:Jedno najobicnije pitanje hoce li doci RTS 3 koji je pusten u DVB-T2 mrezi u Srbiji?
Nisam vidio odavno da se neko ispred lol-a oglasio na postavljeno pitanje u ovoj temi.
Nece se vise ni oglasiti. proslo je doba ljuske u baklaFi i Damira D. na ovoj temi.
Ljudi imaju pametnija posla od uzaludnog pravdanja neopravdivog, ha ja, ne treba im nista ni zamjeriti, trudili su se dok su mogli, ne mre vise.
Nego... sta je ovo sad nocaske, upalih tv i nidje nijednog kanala sto me zanima, stavise, nejma hi vise od pola, odnjela hi poplava u Dubrovniku, sta li dok Pinkov paket uredno radi?!! :evil:
Dok su se njih dvoje oglasavali najvise je i bilo kvarova :lol:
Sad kad ih nema nista se ne kvari ,sve radi, :lol: osim ovako, ponekad ,neki kanal sto zakoci :D
Ja mislim da je nas ta baklava skupo kostala.
User avatar
karanana
Posts: 47315
Joined: 26/02/2004 00:00

#9280 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by karanana »

Sve radi osim pola kanala. Skoro ni jedan dokumentarni uz koji se uspavam.
Ima li onih miksera za slag u ponudi?
Kite, zna li neko ulazi li telemach na teritoriju gdje je hs?
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#9281 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Ljakan »

Kakva su ti to izdajnicka pitanja?Na temu đe tele maše pa tamo pitaj,mi smo vrijedni štovaoci logosofta.
User avatar
karanana
Posts: 47315
Joined: 26/02/2004 00:00

#9282 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by karanana »

Ma nije ni to neka sreca, ali mislim da je vrijeme da se promjene. Pa nek shporete prodaju.
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#9283 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Ljakan »

:D
Ako ih ista izvadi to ce bit smederevac,kakve klime...
a sto se tele maše tice, sad ozbiljno,nekako su nezainteresovani da citav grad pokriju izgleda...
User avatar
Qler
Posts: 23642
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#9284 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Qler »

Mene tjesi sto je pola godine vec proslo od potpisivanja ugovora... Sve su prilike da odoh na telemah, zajebi ovo. Sinoc nemam sta da gledam (a jos sam osnovni paket, tek su tu ostavili kanala bruku i face tv mi sd)...
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#9285 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Jebo telemach.
User avatar
Qler
Posts: 23642
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#9286 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Qler »

A jebo i ovo...
Naslovnica
Posts: 28039
Joined: 20/03/2013 15:38

#9287 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Naslovnica »

Narode, ovo što mi plaćamo i gledamo nije Logosoft, nego MTEL.
Logosoft više ne postoji kao provajder.
Hoće li ko šporeta, ostalo mi nakon potpisivanja ugovora...? 8-)
Image
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#9288 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Nekome valja ovo nekome ne, npr ja sam zadovoljan i valja mi i ostaću kod njih.
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#9289 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Ljakan »

I meni se sviđa kako radi ovo sto koristim(za sad)tako da ih nebi mjenjo a to sto su poceli da prodaju klime,smederevce,kuce itd to je njihova stvar.Ako ti sad nista ne treba ne znaci da nekad nece.
lider
Posts: 1133
Joined: 12/02/2011 13:14

#9290 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by lider »

Ja cu ih odjaviti cim se vise ne mognu korisiti stari paketi, a to je čini mi se 15. decembar.
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#9291 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Ljakan »

lider wrote:Ja cu ih odjaviti cim se vise ne mognu korisiti stari paketi, a to je čini mi se 15. decembar.
Na kojem si sad paketu pa ti novi ne odgovaraju?
User avatar
MTV
Posts: 14359
Joined: 21/08/2013 19:39

#9292 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Internet, telefon fercera odlicno, TV (nepamtim kad sam morao resetirati resiver) al su ga zasrali sa paketima, sto jest jest.
lider
Posts: 1133
Joined: 12/02/2011 13:14

#9293 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by lider »

Ljakan wrote:
lider wrote:Ja cu ih odjaviti cim se vise ne mognu korisiti stari paketi, a to je čini mi se 15. decembar.
Na kojem si sad paketu pa ti novi ne odgovaraju?
Na starom Trio paketu, gdje sam imao sve kanale, a ne u nekakvim paketima, i 15 KM telefona da trosim kako ja hocu, što mi je bilo taman.
Sada mi vise ne odgovara i čim stare pakete ukinu idem na Telemach
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#9294 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

MTV wrote:Internet, telefon fercera odlicno, TV (nepamtim kad sam morao resetirati resiver) al su ga zasrali sa paketima, sto jest jest.
I ne samo to, zasrali su i sa odnosom prema onima koji iz nekih razloga jos nisu potpisali 12/24 mj. ugovore, kao da visegodisnja vjernost nista ne znaci. Zar je toliko velik problem bio nastaviti isti odnos prema svim korisnicima, pa nije 15 dec, tako daleko?!!
S druge strane, kad gledam ovaj svoj sadasnji Trio+ paket u odnosu na konkurenciju, odnosno T-mach, i uporedim sa njihovim "DUO NET GRANDE EXTRA" paketom i popustom na ugovor na 24mj. Cista racunica govori ko je povoljniji. O stabilnosti ne moram govoriti, T-mach sam napustio upravo zbog uslovljavanja s 12/24mj. ugovorom, a ne zbog nestabilnosti. Sad kad sam to uslovljavanje dobio i od LOL/Mtel-a, plus drugaciji arsini prema korisnicima sa i bez ugovora... Sve se to stavlja na tas do 15-og dec... Vidjecemo, nije to tako daleko. :evil:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#9295 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

I na telemachu su paketi pa biraj i doplačuj ako hoćeš dodatne kanale ili šta već i vežu te ugovorom tako da ne vidim razlog za pljuvanje LOL-a
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#9296 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

afannedim wrote:I na telemachu su paketi pa biraj i doplačuj ako hoćeš dodatne kanale ili šta već i vežu te ugovorom tako da ne vidim razlog za pljuvanje LOL-a
Ne pljujem, govorim o onom sto vidim, fakat, i najjaci full paket na T-mach je povoljniji od LOL-ovog bez mobilne telefonije.
Da nisu dirali supertv i iscjepkali na pakete, bila bi to druga prica, ali... :evil:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#9297 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

semirsar wrote:
afannedim wrote:I na telemachu su paketi pa biraj i doplačuj ako hoćeš dodatne kanale ili šta već i vežu te ugovorom tako da ne vidim razlog za pljuvanje LOL-a
Ne pljujem, govorim o onom sto vidim, fakat, i najjaci full paket na T-mach je povoljniji od LOL-ovog bez mobilne telefonije.
Da nisu dirali supertv i iscjepkali na pakete, bila bi to druga prica, ali... :evil:
Ma ne kažem da ti pljuješ, al svi su skoro isti sad davaoci usluga, ugovori, paketi, doplata za pojedine kanale e sad svakom ima da nešto odgovara, meni i sad Lol odgovara jbg bar za moje potrebe, a za supertv si u pravu
User avatar
MTV
Posts: 14359
Joined: 21/08/2013 19:39

#9298 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote:
semirsar wrote:
afannedim wrote:I na telemachu su paketi pa biraj i doplačuj ako hoćeš dodatne kanale ili šta već i vežu te ugovorom tako da ne vidim razlog za pljuvanje LOL-a
Ne pljujem, govorim o onom sto vidim, fakat, i najjaci full paket na T-mach je povoljniji od LOL-ovog bez mobilne telefonije.
Da nisu dirali supertv i iscjepkali na pakete, bila bi to druga prica, ali... :evil:
Ma ne kažem da ti pljuješ, al svi su skoro isti sad davaoci usluga, ugovori, paketi, doplata za pojedine kanale e sad svakom ima da nešto odgovara, meni i sad Lol odgovara jbg bar za moje potrebe, a za supertv si u pravu
Nedime nemoj ni mene krivo shvatiti. Imao sam jedno 5 dana problema sa lolom al ne onakav kao kad je riknuo router. resiver je neprestano kocio. Gasenje iz struje bi popravilo stvar. internet umjesto 10 mb bio 4 mb. Sad je sve SUPER resiver nije kocio 10-15 dana, internet vise nego po ugovoru test uradjen prema Frankfurtu.
Ja sam rekao koja bi mi bila mogucnost da uradim kombinaciju Lol i Tmach jer internetom i telefonom sam zadovoljan.

Na jednom forumu sam pricao sa korisnikom IKOM.rs (kablovska) i njemu su za manje para koje dajem za Trio Light povecali internet sa 25MB na 40 MB a upload sa 1MB na 2MB. Dodali BBC Eart HD, Fox Crime HD, Fox Life HD. Ono sto smo mi imali sjebali na 4 dijela, govorim o TV-u. Al ukupna ponuda kanala na Lolu je i vise nego dobra onaj Plus paket ne znam za sta bi dao 7KM.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#9299 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Vidi ne kažem ni lol da je zlatan ima i kod njih prekida problema i ja sam znao imati pa ludio, al odavno više nemam, samo kažem svi su isti po pitanju ugovora, podjela na pakete i kanale jer se moraju doplatit ako ih želiš gledati, a cijene su tu i tamo, a tmach nikad ne bi bio ovakav da nije sve pokupovao i nagotovo došao.
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#9300 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Ljakan »

To sa paketima jesu zeznuli jer da se tadasnjem logosoftu nije isplatilo sigurno nebi stavljali sve kanale u svoje pakete.Ovi sad vidjeli da mozda mogu uzet dodatno para pa podjelili pakete a ostalo ostavili.Znaci korisnici ko vas jebe.
Post Reply