Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8901 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:
afannedim wrote: Ja mislio neki novi kanal nam prošvercovali za nas na starim paketima :D :D
Taj film neces gledat cak ni na torentu :D
e jbg, rekoh možda šta ispod stola gurnu :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
MTV
Posts: 14341
Joined: 21/08/2013 19:39

#8902 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Za jedno 8 mjeseci ce mi gurnut Logo paket sa Hayat HD i Elta HD i FilmBox plus kanalcicima i jos nekim koji stave u osnovni paket :)
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#8903 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

MTV wrote:Za jedno 8 mjeseci ce mi gurnut Logo paket sa Hayat HD i Elta HD i FilmBox plus kanalcicima i jos nekim koji stave u osnovni paket :)
Za jedno 8 mjeseci... ma... :evil:

P.S. No comment sad zasad pa na dalje i ubuduce. :skoljka:

P.P.S. Ama, morat' ce mi nesto bolje, nesto sto se ne m're odbit', ponudit' da bih ostao, ovo sad ovako... fakat me iritira ovo ignorisanje starih korisnika koji jos nisu presli na neki od LOGO paket, a ja sam hrsuz, ugursuz i ters teski, priznajem. :twisted:
Sakazulu
Posts: 2263
Joined: 28/04/2012 08:02

#8904 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Offtopic....

Crkao mi je HDMI na tv-u, da li ste negdje naletili na povoljan HDMI Switch (u nekoj kombinaciji od 2 do 5 in i 1 out za tv)?
User avatar
karanana
Posts: 47238
Joined: 26/02/2004 00:00

#8905 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by karanana »

fakat nas stare korisnike ostavili potpuno po strani. i mene to nervira. ko da smo im teret i ko da nam dzaba daju uslugu pa misle ko vas jebe imate to sto imate.
Sakazulu
Posts: 2263
Joined: 28/04/2012 08:02

#8906 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Za ekipu koja slavi :)

Image
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8907 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Pridružujem se čestitkama
User avatar
MTV
Posts: 14341
Joined: 21/08/2013 19:39

#8908 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

BN i BN Music su prije par dana presli u 16:9 format. Takodjer BN se priprema u narednom periodu za BN HD. I to mozemo ocekivat.

Pink Nostalgija je prestala sa radom umjesto nje po glasinama ce biti pink Serije.

Doce i do promijena kod RTS kanala.
Stari naziv = Novi naziv.

RTS 1= RTS 1
RTS 2= RTS 2
RTS Digital = RTS 3
RTS Satelit = RTS Plus
RTS HD = RTS HD

Mozda dobijemo i RTS 3 koce ga znati al Logosoftu necu oprostit b92.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8909 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:BN i BN Music su prije par dana presli u 16:9 format. Takodjer BN se priprema u narednom periodu za BN HD. I to mozemo ocekivat.

Pink Nostalgija je prestala sa radom umjesto nje po glasinama ce biti pink Serije.

Doce i do promijena kod RTS kanala.
Stari naziv = Novi naziv.

RTS 1= RTS 1
RTS 2= RTS 2
RTS Digital = RTS 3
RTS Satelit = RTS Plus
RTS HD = RTS HD

Mozda dobijemo i RTS 3 koce ga znati al Logosoftu necu oprostit b92.
A baš je znalo biti dobrih starih pjesama na PINK Nostalgiji, što baš njega da ukinu.

Možda nam I vrate B92, jbg trebalo bi im peticiju kakvu poslati, a posebno mi na starim paketima jbg nas zaboravljaju. :roll:
User avatar
MTV
Posts: 14341
Joined: 21/08/2013 19:39

#8910 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote:
A baš je znalo biti dobrih starih pjesama na PINK Nostalgiji, što baš njega da ukinu.

Možda nam I vrate B92, jbg trebalo bi im peticiju kakvu poslati, a posebno mi na starim paketima jbg nas zaboravljaju. :roll:
Ja sam za, budem im poslao mail sa par pitanja. Vidim par ljudi ih je pitalo na fb stranici za b92 al nema odgovora.
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#8911 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Ovaj novi odnos koji su poceli sprovoditi prema starim korisnicima koji su im placali i placaju finu lovu za usluge je krajnje neozbiljan da ne kazem bezobrazan. Korisnik sam Trio+ paketa od 09.2011. i uz nekoliko popusta za preporuke i par prekoracenja na telefonu sam ukupno uplatio 2949,15KM po mojoj evidenciji. Znaci, ja vise nisam lojalan niti vrijedan korisnik koji redovno placa svoje racune vec neki probisvjet koji samo smeta i uzurpira resurse, te kao takvom mi ne slijeduju novi kanali, niti imam mogucnost za neke dodatne popuste ili usluge, ne daj Boze i pravo na kakve aparate koje LOL nudi novim starim korisnicima koji su potpisali na 12/24 mj.
Na stranu to sto sam uglavnom prezadovoljan uslugom osim manjih problema sa novim modemom koji su na kraju rjeseni na moje zadovoljstvo, sve ostalo je za 5. Dopustio sam sebi da sam odlucim kad i na koji cu period potpisati ugovor, ali ni u ludilu nisam mislio da ce LOL djonom i to klizeci, startati na svoje vjerne korisnike da potpisu nove ugovore sto prije?!! Jer, kako drugacije protumaciti da novi korisnici dobijaju sve nove kanale, a mi stari smo na margini svega? Ne valja vam nova politika dragi LOL-ovci, jok vala... :twisted:
Uglavnom... derat' cu vas jos do 15 decembra, ako ne i krace, a poslije... do vas je.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8912 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

semirsar wrote:Ovaj novi odnos koji su poceli sprovoditi prema starim korisnicima koji su im placali i placaju finu lovu za usluge je krajnje neozbiljan da ne kazem bezobrazan. Korisnik sam Trio+ paketa od 09.2011. i uz nekoliko popusta za preporuke i par prekoracenja na telefonu sam ukupno uplatio 2949,15KM po mojoj evidenciji. Znaci, ja vise nisam lojalan niti vrijedan korisnik koji redovno placa svoje racune vec neki probisvjet koji samo smeta i uzurpira resurse, te kao takvom mi ne slijeduju novi kanali, niti imam mogucnost za neke dodatne popuste ili usluge, ne daj Boze i pravo na kakve aparate koje LOL nudi novim starim korisnicima koji su potpisali na 12/24 mj.
Na stranu to sto sam uglavnom prezadovoljan uslugom osim manjih problema sa novim modemom koji su na kraju rjeseni na moje zadovoljstvo, sve ostalo je za 5. Dopustio sam sebi da sam odlucim kad i na koji cu period potpisati ugovor, ali ni u ludilu nisam mislio da ce LOL djonom i to klizeci, startati na svoje vjerne korisnike da potpisu nove ugovore sto prije?!! Jer, kako drugacije protumaciti da novi korisnici dobijaju sve nove kanale, a mi stari smo na margini svega? Ne valja vam nova politika dragi LOL-ovci, jok vala... :twisted:
Uglavnom... derat' cu vas jos do 15 decembra, ako ne i krace, a poslije... do vas je.
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

U potpunosti se slažem.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8913 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:
afannedim wrote:
A baš je znalo biti dobrih starih pjesama na PINK Nostalgiji, što baš njega da ukinu.

Možda nam I vrate B92, jbg trebalo bi im peticiju kakvu poslati, a posebno mi na starim paketima jbg nas zaboravljaju. :roll:
Ja sam za, budem im poslao mail sa par pitanja. Vidim par ljudi ih je pitalo na fb stranici za b92 al nema odgovora.
Na koji mail ti šalješ pitanja, I ja bi poslao koji
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#8914 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

afannedim wrote:
MTV wrote:
afannedim wrote:
A baš je znalo biti dobrih starih pjesama na PINK Nostalgiji, što baš njega da ukinu.

Možda nam I vrate B92, jbg trebalo bi im peticiju kakvu poslati, a posebno mi na starim paketima jbg nas zaboravljaju. :roll:
Ja sam za, budem im poslao mail sa par pitanja. Vidim par ljudi ih je pitalo na fb stranici za b92 al nema odgovora.
Na koji mail ti šalješ pitanja, I ja bi poslao koji
E-mail: [email protected]
[email protected]
[email protected]

Samo da se ova prepiska ne pretvori u rasomonijadu "korisnici via nadlezni sektor" vec poznatu na T-mach temi :mrgreen:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8915 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Nadam se da neće kao na T-mach
User avatar
MTV
Posts: 14341
Joined: 21/08/2013 19:39

#8916 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote:
Na koji mail ti šalješ pitanja, I ja bi poslao koji
Himas pp
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8917 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:
afannedim wrote:
Na koji mail ti šalješ pitanja, I ja bi poslao koji
Himas pp
Bacih pogled :-D
User avatar
MTV
Posts: 14341
Joined: 21/08/2013 19:39

#8918 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote:
MTV wrote:
afannedim wrote:
Na koji mail ti šalješ pitanja, I ja bi poslao koji
Himas pp
Bacih pogled :-D
Vidjeh :-D
vanjki
Posts: 1794
Joined: 26/10/2006 17:37

#8919 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by vanjki »

semirsar wrote:Ovaj novi odnos koji su poceli sprovoditi prema starim korisnicima koji su im placali i placaju finu lovu za usluge je krajnje neozbiljan da ne kazem bezobrazan. Korisnik sam Trio+ paketa od 09.2011. i uz nekoliko popusta za preporuke i par prekoracenja na telefonu sam ukupno uplatio 2949,15KM po mojoj evidenciji. Znaci, ja vise nisam lojalan niti vrijedan korisnik koji redovno placa svoje racune vec neki probisvjet koji samo smeta i uzurpira resurse, te kao takvom mi ne slijeduju novi kanali, niti imam mogucnost za neke dodatne popuste ili usluge, ne daj Boze i pravo na kakve aparate koje LOL nudi novim starim korisnicima koji su potpisali na 12/24 mj.
Na stranu to sto sam uglavnom prezadovoljan uslugom osim manjih problema sa novim modemom koji su na kraju rjeseni na moje zadovoljstvo, sve ostalo je za 5. Dopustio sam sebi da sam odlucim kad i na koji cu period potpisati ugovor, ali ni u ludilu nisam mislio da ce LOL djonom i to klizeci, startati na svoje vjerne korisnike da potpisu nove ugovore sto prije?!! Jer, kako drugacije protumaciti da novi korisnici dobijaju sve nove kanale, a mi stari smo na margini svega? Ne valja vam nova politika dragi LOL-ovci, jok vala... :twisted:
Uglavnom... derat' cu vas jos do 15 decembra, ako ne i krace, a poslije... do vas je.
Aferim!
User avatar
MTV
Posts: 14341
Joined: 21/08/2013 19:39

#8920 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

semirsar :thumbup: :thumbup:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#8921 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by StupskaBitanga »

možda samo žele da stave do znanja da su promjenom vlasničke strukture napravili novo na temeljima starog
E koliko je to dobro ili loše vidi se o revoltu dugogodišnjih korisnika
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#8922 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Promjena vlasnicke strukture moze ali i ne mora da donese drasticne promjene. U ovom slucaju promjene nemaju veze sa zdravim mozgom. SuperTV nisu smjeli dirati, a ako su i morali napraviti pakete, sto ih ne napravise po nekoj normalnoj logici, ovi sad kakvi su nidje veze.
Ako uvodis nove kanale, uvedi ih brate svima za pocetak pa tek kad istekne period "adaptacije" (citaj do 15decembra) stavljaj ih u pripadajuce pakete, pa ko voli nek izvoli, je l' potrebna neka velika pamet, za to?!! Na taj nacin bi se pokazali u idealnom svjetlu kao provajder kojem je stalo do svojih korisnika. Ovako su samo izazvali mucan osjecaj kod najvjernijih korisnika, korisnika koji su ih iznijeli na kraju krajeva do najpozeljnijeg provajdera u Saraj'vu i sire.
O netu odnosno xdsl-u ne bih, kod mene je ferceralo,fercera i fercerace, siguran sam, i dalje na najbolji moguci nacin.
O telefoniji takodje necu, sve isto kao i o xdsl-u.
O mobilnoj necu, neJmam je, a 'ocu l' je imati... kao sto rekoh u prethodnom postu, do njih je.
O racunima... Heh, tu se pokazase ono bas... :evil:
1921
Posts: 124
Joined: 27/01/2010 21:42

#8923 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by 1921 »

Koristi li neko neki od LOGO paketa sa ukljucenim mobilnim? Zanima me kakva je situacija sa signalom u Sarajevu.
User avatar
Maharadza
Posts: 16724
Joined: 30/01/2013 15:13

#8924 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Maharadza »

1921 wrote:Koristi li neko neki od LOGO paketa sa ukljucenim mobilnim? Zanima me kakva je situacija sa signalom u Sarajevu.
Pa mtel je u pitanju koliko znam, znači pitaš bilo koga sa mtel mobilnim! :mrgreen:
Sakazulu
Posts: 2263
Joined: 28/04/2012 08:02

#8925 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

1921 wrote:Koristi li neko neki od LOGO paketa sa ukljucenim mobilnim? Zanima me kakva je situacija sa signalom u Sarajevu.
Haha znate kako na šalteru LOL-a kažu koristite našu mobilnu mrežu... Reko MTel, kaže ne to je 067 LOL mreža haha... A na LOL sajtu kad klikneš pokrivenost siglana ide na MTel haha... E reko džaba ime kad se sve zna!
Post Reply