Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8851 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

PINK MOVIES 2 mijenja ime u PINK ROMANCE, kanal PINK MOVIES 3 se zove PINK THRILLER, kanal PINK ACTION 2 će se zvati PINK CRIME & MYSTERY, a kanal PINK ACTION 3 postaje kanal PINK SCI FI & FANTASY.


Odradiše li danas ovu promjenu kanala.

I vidim sad kanali PINKMUSIC 5 I BRAVO MUSIC kao dsu u jedan kanal spojeni. Ista muzika
Last edited by afannedim on 03/04/2015 10:53, edited 1 time in total.
Dzontra_Volta
Posts: 6500
Joined: 20/01/2011 11:10

#8852 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

afannedim wrote:Kod mene postoji HS i bio sam korisnik dok nisam na Logosoft prešao, i juće počela kopanja ispred zgrade kad vidim kopa HS, atelemach nikad ne bih uzeo i kad mi istekne stari paket Lola u decembru ostajem kod njih 99%
Nisrin wrote:Znaci, LOGO duo+ paket izadje 41 KM mjesecno...lijepi HS ali kad se ne moze svugdje prikljuciti-..29KM paket zvizdi...

Opet mi je LOL i pruhvatljiviji od cigana iz Telemacha!
Ne kontam ovo za Telemach? De pojasnite u čemu je problem. Ja sam imao neka razmišljanja (ako me natjera LOL na ove LOGO pakete) da pređem na Telemach, kad ovi preuzmu HS (HS imam u ulazu), ali sad me pokolebaste sa tim svojim komentarima!?
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#8853 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote:PINK MOVIES 2 mijenja ime u PINK ROMANCE, kanal PINK MOVIES 3 se zove PINK THRILLER, kanal PINK ACTION 2 će se zvati PINK CRIME & MYSTERY, a kanal PINK ACTION 3 postaje kanal PINK SCI FI & FANTASY.


Odradiše li danas ovu promjenu kanala.

I vidim sad kanali PINKMUSIC 5 I BRAVO MUSIC kao dsu u jedan kanal spojeni. Ista muzika
Nisu, sto je tragicno emituju reklame sa najavama filmova na romance, triller, scifi itd a nisu promijenili logo kanala. I pink 3 mijenja ime u pink 3 info. Sto znaci da dolazi 14 novih pinkova.
I pink movie ce da dobije novi logo vidio u najavi za film.

Od 1 aprila nickelodeon i HRT 3 presli u 16:9 format. Samo ovi pinkovi dolaze u 4:3.

Pink music 5 i bravo music su jedno 3-4 dana spojeni. Evo sad vidio reklame pink paket ima ukupno 52 kanala.
Last edited by MTV on 03/04/2015 11:12, edited 1 time in total.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8854 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:
afannedim wrote:PINK MOVIES 2 mijenja ime u PINK ROMANCE, kanal PINK MOVIES 3 se zove PINK THRILLER, kanal PINK ACTION 2 će se zvati PINK CRIME & MYSTERY, a kanal PINK ACTION 3 postaje kanal PINK SCI FI & FANTASY.


Odradiše li danas ovu promjenu kanala.
Nisu, sto je tragicno emituju reklame sa najavama filmova na romance, triller, scifi itd a nisu promijenili logo kanala. I pink 3 mijenja ime u pink 3 info. Sto znaci da dolazi 14 novih pinkova.
I pink movie ce da dobije novi logo vidio u najavi za film.

Od 1 aprila nickelodeon i HRT 3 presli u 16:9 format. Samo ovi pinkovi dolaze u 4:3.
Zato meni malac frku diže zbog NICKELODEONA kaže slika mu nije ista :-D :-D :-D
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#8855 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by rizibizi »

Nokian808 wrote:
rizibizi wrote:...trenutno handri je upravo ZTE, dobio sam pass za router, trazio-dobio, medjutim sta god da ubodem u onaj USB port sa strane u onom dashbordu na pocetnoj stranici interfejsa uredjaj je prepoznat i stoji na listi ali niti sta mogu kliknuti niti je dodjeljena IP adresa niti gdje ima postavki za USB, sharing, DLNA niti bilo sta slicno. NAS je NAS, ali i kosta, treba mi minimum 200 i kusur maraka za neku entry varijantu plus disk/diskovi, a za prvu ruku ovo mi je najbolje rjesenje samo jos da radi.
Tab Local Network > idi na DMS > stavi ON i definisi direktorije
Skontao sam za titlove i nasa slova na ovim MAG STB podesis kodiranje teksta na 1250 (isto kao i na VLC-u) tako da sad normala mogu i to koristiti. Radi li kod tebe YT, ja koji god video da pustim kaze not available, ovako nesto, uglavnom nece. Jel mi treba WiFi dongle za internet ili moze internet kroz ovaj utp za Super TV? Kako si ti to rjesio?
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#8856 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote: Zato meni malac frku diže zbog NICKELODEONA kaže slika mu nije ista :-D :-D :-D
Ako je TV 16:9 onda nema frke. Pingvini su sad mnogo veci, mada sam koristio efekat na TV zoom kad je bio 4:3 sa crnim trakama.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8857 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:
afannedim wrote: Zato meni malac frku diže zbog NICKELODEONA kaže slika mu nije ista :-D :-D :-D
Ako je TV 16:9 onda nema frke. Pingvini su sad mnogo veci, mada sam koristio efekat na TV zoom kad je bio 4:3 sa crnim trakama.
Super je slika, nego malac malo se pobuni hahahaha
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#8858 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Hahaha :)
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#8859 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Nisrin »

Dzontra_Volta wrote:
afannedim wrote:Kod mene postoji HS i bio sam korisnik dok nisam na Logosoft prešao, i juće počela kopanja ispred zgrade kad vidim kopa HS, atelemach nikad ne bih uzeo i kad mi istekne stari paket Lola u decembru ostajem kod njih 99%
Nisrin wrote:Znaci, LOGO duo+ paket izadje 41 KM mjesecno...lijepi HS ali kad se ne moze svugdje prikljuciti-..29KM paket zvizdi...

Opet mi je LOL i pruhvatljiviji od cigana iz Telemacha!
Ne kontam ovo za Telemach? De pojasnite u čemu je problem. Ja sam imao neka razmišljanja (ako me natjera LOL na ove LOGO pakete) da pređem na Telemach, kad ovi preuzmu HS (HS imam u ulazu), ali sad me pokolebaste sa tim svojim komentarima!?

Traze brdo nekih papira, cak i rjesenje ko je vlasnik stana, pa su nasli neki dug na ime vlasnika stana, na totalnio drugoj adresi jos kad je bio ELOB, prije 10ak godina...vlasnik niti zivi niti ce zivjeti u stanu ali komplikuju svejedno...Helem, kad se plati dug cekas nekoliko dana na potpis ugovora, a onda jos 15ak dana da dodju tehnicari i ukljuce internet!!! WTF?!
Logosoft danas potpises ugovor, u ponedjeljak jer je vikend dolaze da ukljuce, inace im treba dan-dva...ponuda je solidna i kod jednih i drugih kao i konekcija, u principu nude isto!
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#8860 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Nisrin wrote:
Traze brdo nekih papira, cak i rjesenje ko je vlasnik stana, pa su nasli neki dug na ime vlasnika stana, na totalnio drugoj adresi jos kad je bio ELOB, prije 10ak godina...vlasnik niti zivi niti ce zivjeti u stanu ali komplikuju svejedno...Helem, kad se plati dug cekas nekoliko dana na potpis ugovora, a onda jos 15ak dana da dodju tehnicari i ukljuce internet!!! WTF?!
Logosoft danas potpises ugovor, u ponedjeljak jer je vikend dolaze da ukljuce, inace im treba dan-dva...ponuda je solidna i kod jednih i drugih kao i konekcija, u principu nude isto!
Jel traze i cips? Logosoft je trazio samo broj s licne karte i nista vise i naravno racuni da se plate :D
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#8861 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by rizibizi »

Kad spomenu racune, kako ih LoL salje, mailom, postom, golubom? Kad inace dolaze?
User avatar
karanana
Posts: 47264
Joined: 26/02/2004 00:00

#8862 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by karanana »

evo moj bas maloprije dodje meni na e-mail
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#8863 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Nisrin »

MTV wrote: Jel traze i cips? Logosoft je trazio samo broj s licne karte i nista vise i naravno racuni da se plate :D

Zavrseno u LOLu i ljudi dolaze u ponedjeljak...:D
Telemach-CAO, izgubili su korisnikai redovnog platisu!
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#8864 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Nisrin wrote:
MTV wrote: Jel traze i cips? Logosoft je trazio samo broj s licne karte i nista vise i naravno racuni da se plate :D

Zavrseno u LOLu i ljudi dolaze u ponedjeljak...:D
Telemach-CAO, izgubili su korisnikai redovnog platisu!
Pa dobrodosao.
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#8865 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Sa drugog foruma.
Image
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#8866 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by rizibizi »

karanana wrote:evo moj bas maloprije dodje meni na e-mail
Na LoL mail? Samo mi jos fali da njega moram citati, nemam pojma koji su mi pristupni podaci moram vidjeti u ugovoru. A ovaj Pink paket, ne znam vise sta da dodaju bezveze su, dosadili, treba puno vise para da se drzi tempo na svih 149.812 kanala koliko su pokrenuli.
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#8867 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Dzontra_Volta wrote:
Ne kontam ovo za Telemach? De pojasnite u čemu je problem. Ja sam imao neka razmišljanja (ako me natjera LOL na ove LOGO pakete) da pređem na Telemach, kad ovi preuzmu HS (HS imam u ulazu), ali sad me pokolebaste sa tim svojim komentarima!?
Sto se tice mojih i iskustava mojih poznanika i komsija D3 tv kod T-macha je u globalu OK.
Negativnosti pocinju u vidu nestabilnosti interneta, losoj, zbog vecinom neukih operatera, podrsci, desava im se da ispostavljaju racune koji su vec poodavno placeni. Telefon, e to je vjerujem enigma i njima samima :evil: od deset ljudi koje znam sestorici radi OK, ostalima... :run: Dakle, i ovakav kakav je postao, LOL je Jopet svjetlosnu godinu ispred T-macha.
O HS-u ne bih, ni oni sami ne znaju dje rade sta rade i za koga rade :skoljka:
rizibizi wrote:
karanana wrote:evo moj bas maloprije dodje meni na e-mail
Na LoL mail? Samo mi jos fali da njega moram citati, nemam pojma koji su mi pristupni podaci moram vidjeti u ugovoru. A ovaj Pink paket, ne znam vise sta da dodaju bezveze su, dosadili, treba puno vise para da se drzi tempo na svih 149.812 kanala koliko su pokrenuli.
Ja zadnji racun dobio u januaru za decembar?
Izgleda da su ih prestali slati onima koji nisu na nekom od LOGO paketa? :evil:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8868 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

semirsar wrote:
Dzontra_Volta wrote:
Ne kontam ovo za Telemach? De pojasnite u čemu je problem. Ja sam imao neka razmišljanja (ako me natjera LOL na ove LOGO pakete) da pređem na Telemach, kad ovi preuzmu HS (HS imam u ulazu), ali sad me pokolebaste sa tim svojim komentarima!?
Sto se tice mojih i iskustava mojih poznanika i komsija D3 tv kod T-macha je u globalu OK.
Negativnosti pocinju u vidu nestabilnosti interneta, losoj, zbog vecinom neukih operatera, podrsci, desava im se da ispostavljaju racune koji su vec poodavno placeni. Telefon, e to je vjerujem enigma i njima samima :evil: od deset ljudi koje znam sestorici radi OK, ostalima... :run: Dakle, i ovakav kakav je postao, LOL je Jopet svjetlosnu godinu ispred T-macha.
O HS-u ne bih, ni oni sami ne znaju dje rade sta rade i za koga rade :skoljka:
rizibizi wrote:
karanana wrote:evo moj bas maloprije dodje meni na e-mail
Na LoL mail? Samo mi jos fali da njega moram citati, nemam pojma koji su mi pristupni podaci moram vidjeti u ugovoru. A ovaj Pink paket, ne znam vise sta da dodaju bezveze su, dosadili, treba puno vise para da se drzi tempo na svih 149.812 kanala koliko su pokrenuli.
Ja zadnji racun dobio u januaru za decembar?
Izgleda da su ih prestali slati onima koji nisu na nekom od LOGO paketa? :evil:
J asam još uvijek stari korisnik i još mi dolaze računi, i danas na mail dobio.
User avatar
karanana
Posts: 47264
Joined: 26/02/2004 00:00

#8869 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by karanana »

rizibizi wrote:
karanana wrote:evo moj bas maloprije dodje meni na e-mail
Na LoL mail? Samo mi jos fali da njega moram citati, nemam pojma koji su mi pristupni podaci moram vidjeti u ugovoru. A ovaj Pink paket, ne znam vise sta da dodaju bezveze su, dosadili, treba puno vise para da se drzi tempo na svih 149.812 kanala koliko su pokrenuli.
nije na LoL mail. ne znam ni gdje da pristupim tome mailu. valjda sam im nekad negdje upisao i dao i ovaj drugi mail na koji mi stize racun.
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#8870 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

afannedim wrote:
semirsar wrote:
rizibizi wrote: Na LoL mail? Samo mi jos fali da njega moram citati, nemam pojma koji su mi pristupni podaci moram vidjeti u ugovoru. A ovaj Pink paket, ne znam vise sta da dodaju bezveze su, dosadili, treba puno vise para da se drzi tempo na svih 149.812 kanala koliko su pokrenuli.
Ja zadnji racun dobio u januaru za decembar?
Izgleda da su ih prestali slati onima koji nisu na nekom od LOGO paketa? :evil:
J asam još uvijek stari korisnik i još mi dolaze računi, i danas na mail dobio.
Ja sam dobijao i na lol.mail i na gmail, sad ni na jedan, a i papirni se uskurv'o, sad najcesce dolazi iza 15-og u mjesecu :twisted:

edit: upravo vidjeh da sam na lol.ba mail dobio racun za februar i mart, ne i za januar, dok na gmail dobih zadnji 6-og januara decembarski racun?
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#8871 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Isto tako pink Live, Music 3, 4, 5 mijenjaju imena jer ih nema na ovoj cijeloj listi pink kanala.
A ove nove sto cemo dobiti pink erotik 5, 6, 7, 8, kuvar, fight, itd. ce ici za nove LOGO pakete.
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#8872 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

MTV wrote:Isto tako pink Live, Music 3, 4, 5 mijenjaju imena jer ih nema na ovoj cijeloj listi pink kanala.
A ove nove sto cemo dobiti pink erotik 5, 6, 7, 8, kuvar, fight, itd. ce ici za nove LOGO pakete.
Pa kao sto si nam vec otkrio, "svi novi kanali idu na LOGO pakete" ostalima ide qrac od oFce :evil:
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#8873 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

:lol: :lol:
User avatar
Praetorious
Posts: 1535
Joined: 07/09/2012 07:07
Contact:

#8874 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Praetorious »

:lol: :lol: :lol: :lol:

Čak ni to, semirsare , čak ni to ... :lol:
A što se računa tiče, meni dođe papirni oko 12-tog u mjesecu. E, prošli mjesec nije stigao, kontam da će u ponedjeljak biti vakat da ih zovem, da pošalju oba zajedno. Kad - ne lezi vraže - jutros osvanuo u sandučiću. Hepi, hepi :D Već je i plaćen, sad smo svi mirni, osim onih koji su, pomalo, nemirni.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8875 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Vidjeh da nam je sad WORLD FASHION u HD-u. Kad ovo promjeniše
Post Reply