Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
semirsar
Posts: 7552
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#14426 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

:lol: :thumbup:
odoh gricnut dobar komad mlade piletine

samo... jbt, dje sam zube zaturio :shock: :?
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#14427 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Ljakan »

pecpec wrote:Kilo gore kilo dole,uzmi pihletinu.
Ma kakva pihletina rokaju je anabolicima,steroidima kita mi uspravna 24 sata treba me zajebava kaze jesi to poceo africku sljivu pit.
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#14428 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by pecpec »

:lol: :lol:
User avatar
MTV
Posts: 14340
Joined: 21/08/2013 19:39

#14429 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

semirsar wrote:
MTV wrote:Nema na cemu.
#%='*%$## :twisted:

Ja mislio.... nes' novo, kadli ono...kurtoVazija :roll:

jaaap, mogu mislit' kako ce nek' sad na moj post poskocit' i ovdeka doskocit' mislivsi, ev' ga... napokon nes' novog :lol: :mrgreen:

djaba vam trud furaci, na istoku nis' novog, a zapad je nami predaleko, vorp 9.5 :skoljka: :run:
Kako bre nema mtel od 11.07. dobija Našu TV i TV KD (sigurno ti je faca :? :twisted: :evil: :-) ) Kozarska Dubica. S obzirom na obzir da druga dva operatera u Sarajevu imaju Našu TV sigurno cemo je i mi dobiti samo pitanje kada.
Ljakan wrote:Nebi ti ni ja dao nista novo ostavio bi ti jedan kanal i oteo daljinski da dzaba ne saltas.
Ostavio bi mu RTV Vogoscu da gledi uz obavjestenje ili pak HEMU, nemogu se odlucit :mrgreen:
semirsar wrote:ne saltam ja ni ovako, ako nijesu oktani na programu tad se po vascijeli dan vrti cmc ili vh1. :lol:
CMC ispario iz sheme mtela, nejma ga vise. Tako da ga djabe neocekujemo ovdje. Steta (iako mi njihove reklame svakih 10 minuta idu na zivce).
pecpec wrote:Poskupile i jagode,5.50 maraka kila,da bog sacuva.
Davno sam ja rekao da ce se ovdje o svemu pisati samo o nazivu teme nece. Al mi niko nije vjerovao :|
semirsar wrote: P.S. Za one neupucene i one malo manje upucene, na LOL-u ista meta isto o'stojanje, sve radi cakum pakum, nis' ne steka krci kocka trza osim par crnjaka kanala, o tome mere nes' vise allways dezurni kolega @MTV, tako da... :mrgreen:
Ispadoh ulozak (allways ulosci) :roll:
pecpec wrote:Kilo gore kilo dole,uzmi pihletinu.
https://youtu.be/zUz9OBIuFrs
semirsar wrote::lol: :thumbup:
odoh gricnut dobar komad mlade piletine

samo... jbt, dje sam zube zaturio :shock: :?
Izrezi pa cuclaj :mrgreen:
Ljakan wrote: Ma kakva pihletina rokaju je anabolicima,steroidima kita mi uspravna 24 sata treba me zajebava kaze jesi to poceo africku sljivu pit.
Placem :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
User avatar
semirsar
Posts: 7552
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#14430 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

MTV wrote: Ispadoh ulozak (allways ulosci) :roll:
Sorry, nije mi bila namjera :shock: :-?
User avatar
MTV
Posts: 14340
Joined: 21/08/2013 19:39

#14431 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

semirsar wrote:
MTV wrote: Ispadoh ulozak (allways ulosci) :roll:
Sorry, nije mi bila namjera :shock: :-?
Ma zekim se :wink:
Sakazulu
Posts: 2263
Joined: 28/04/2012 08:02

#14432 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Eto ga opet tamo neki kupili Novu i ostale kanale ali Telemach foreeeee.....
User avatar
MTV
Posts: 14340
Joined: 21/08/2013 19:39

#14433 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Sakazulu wrote:Eto ga opet tamo neki kupili Novu i ostale kanale ali Telemach foreeeee.....
2.11 istice ugovor, rukomet u januaru na RTLu odtamnjen na LoL-u, najvjerovatnije u februaru cu ovdje biti stranac.
Ruku na srce nemam problema sa uslugama al mi se zivo jebe za SNTV, nemamo informacija za SK, bice, nece biti, damirovo "situacija sa b92 je kao za Novu TV" pa jebe mi se, Telemach sve to ima.
Kod njih kad se potpise dobiju se Cinestari Premiere 1 i 2 HD na 2 godine ovdje plati 7KM.

P.S. Kesirali su 230 miliona eura za Novu, Domu, Nova HD, Doma HD, Mini TV, Oyo Family, Oyo Cinema, VOD Oyo, Nova World, Slovenske kanale POP TV, Kanal A, Brio, Oto i Kino.
Sakazulu
Posts: 2263
Joined: 28/04/2012 08:02

#14434 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

A ima li šta onako? :)
User avatar
Praetorious
Posts: 1530
Joined: 07/09/2012 07:07
Contact:

#14435 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Praetorious »

Ja bi' samo da pozdravim sve LoL-e, i korisnike i uposlene, čisto 'nako da vam uljepšam dan.
Ja već obavio vanjske poslove, kafenišem onu 'jutarnju' - bujrum svima - i sad mi predstoji (re)instalacija PhotoShop-a nakon (re)instalacije sistema, da mogu pokoji strip obraditi. Eto, sad sve znate, pa... eto! Ja pozdraviJo :D

...a nema ništa novo, vala, sve 'nako, laganica...
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#14436 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Praetorious wrote:Ja bi' samo da pozdravim sve LoL-e, i korisnike i uposlene, čisto 'nako da vam uljepšam dan.
Ja već obavio vanjske poslove, kafenišem onu 'jutarnju' - bujrum svima - i sad mi predstoji (re)instalacija PhotoShop-a nakon (re)instalacije sistema, da mogu pokoji strip obraditi. Eto, sad sve znate, pa... eto! Ja pozdraviJo :D

...a nema ništa novo, vala, sve 'nako, laganica...
Jbg na moru valjda svi pa nista novo
ado_sar
Posts: 1142
Joined: 14/06/2014 16:47

#14437 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by ado_sar »

Praetorious wrote:Ja bi' samo da pozdravim sve LoL-e, i korisnike i uposlene, čisto 'nako da vam uljepšam dan.
Ja već obavio vanjske poslove, kafenišem onu 'jutarnju' - bujrum svima - i sad mi predstoji (re)instalacija PhotoShop-a nakon (re)instalacije sistema, da mogu pokoji strip obraditi. Eto, sad sve znate, pa... eto! Ja pozdraviJo :D

...a nema ništa novo, vala, sve 'nako, laganica...
Da vidimo te stripove :)
User avatar
Praetorious
Posts: 1530
Joined: 07/09/2012 07:07
Contact:

#14438 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Praetorious »

Obrade stripova kačim na knjigoteka dot org i na stripotekaforum dot com. Prvi je posvećen e-knjigama na ex-yu jezicima, drugi stripovima, sa velikim brojem starijih i novih izdanja.
Oba sajta zahtijevaju registraciju, ali su "čista" od nametnika i ozbiljni u onim čime se bave, pa nema problema oko zloupotrebe registracije.
ado_sar
Posts: 1142
Joined: 14/06/2014 16:47

#14439 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by ado_sar »

Praetorious wrote:Obrade stripova kačim na knjigoteka dot org i na stripotekaforum dot com. Prvi je posvećen e-knjigama na ex-yu jezicima, drugi stripovima, sa velikim brojem starijih i novih izdanja.
Oba sajta zahtijevaju registraciju, ali su "čista" od nametnika i ozbiljni u onim čime se bave, pa nema problema oko zloupotrebe registracije.
pratim oba foruma, pogotovo stripoteku i marljivo arhiviram sve sto se objavi tamo. Hvala na trudu!
User avatar
Praetorious
Posts: 1530
Joined: 07/09/2012 07:07
Contact:

#14440 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Praetorious »

Molim, i drugi put :-D
Zadnje što sam postavio je "Rose #4", slijedi... Bog dragi zna :? zavisi šta se na netu prvo pojavi od serijala koje obrađujem...
Sve je manje i manje zanimljivih serijala, jako mi je teško pronaći i dobru priču, solidan crtež i generalno zanimljiv strip, a da se uz to već ne obrađuje.
Stripovi su OT, je li ... ? Namijenjeni svima, naročito LoLama, koji, izgleda, to baš i ne čitaju... :run:
User avatar
MTV
Posts: 14340
Joined: 21/08/2013 19:39

#14441 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Samo ejđ Di kanali, bajo moj :lol: :mrgreen:
Zajebajem se, na moretu sam, neda mi se registrirat, upeklo, valja mu*a ladit :mrgreen:
Zipa neta u rvata Tele 2 4G, kad bi se LoLa smilovao za vaki upload, za naske koji nejmamo po 20 Mbps ko neki, vamo :sad:
Sinoc
Image
Sada
Image
https://www.tele2.hr/privatni-korisnici ... o-croatia/
Koliko vidim druge mreze su brze al manje giga.
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#14442 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by avaks »

Ta će ba proječnim korisnicima 4G i brzine :D
2,5G za naših 500MB mjesečno mjera :lol: Nemamo ovakve brzine kod operatera a ne mobilni internet :thumbup:
Lijepa naša :bih:
User avatar
MTV
Posts: 14340
Joined: 21/08/2013 19:39

#14443 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Ta da ti kazem na LoL-i kad odradim speed test pa pokaze 52 Mbps i napise brze od 94% of BiH. Onih 6% su Benq i crnivrag :lol: :mrgreen:

Imao sam Tele2 karticu od njihovog pojavljivanja al su mi je iskljucili jer na racunu nije bilo uplaceno nista preko 6 mjeseci. Prosle godine je i kod njih bilo na 4G 500 MB za 35 kn ili 1GB za 95 kn. Sad za regularne korisnike je mnogo povoljnije
https://www.tele2.hr/privatni-korisnici ... tnike/v40/

Ako ovih 10GB potrosim opet mogu aktivirati 10GB za 55 kn. Na racunu je 10kn+50kn taman za jos 10GB :mrgreen:
Tele2 je prvi uveo flat internet na 4G a zadnji je operater koji je uveo 4G.

Od prosjecnih korisnika samo fali da procitam: sta ce ti vise od TVSA, Amna, Vogosca i Live kamera sa Malte :mrgreen:
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#14444 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by avaks »

A mene više ovo brine:
Image

S tim da kod drugog ISPa imam ovoliki download, nećemo sada imenovati :lol:
ALi brže od 65% s smiješnih 8 megabita :bih:
Fakat dolazim do toga koji će nama klinac 4G signali i brzine hahah
User avatar
LiP again
Posts: 179
Joined: 10/12/2013 14:43

#14445 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by LiP again »

Evo kako M:tel GPON dere.... :izet: :izet: (ko ima te srece da mu je optika u stanu, ali to je za sada novogradnja samo i to ne sva)

Image
User avatar
MTV
Posts: 14340
Joined: 21/08/2013 19:39

#14446 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Zaljubio sam se u Upload :kiselavoda:
User avatar
LiP again
Posts: 179
Joined: 10/12/2013 14:43

#14447 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by LiP again »

Dobra i cijena, a usluga za sada odlicna - paket Open Duo IPTV Net Premium - 58,38 KM (sa PDV-om) :izet:

Image
User avatar
MTV
Posts: 14340
Joined: 21/08/2013 19:39

#14448 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Valjda ce se i ovi nasi sjetit makar uduplat upload, nekad.
User avatar
MTV
Posts: 14340
Joined: 21/08/2013 19:39

#14449 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Danas primijetih, nisam dugo otvarao, dodali su Cartoon Network i Boomerang na Super Web TV.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#14450 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Lijepo, zbog djece.
Post Reply