Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
petshopboys
Posts: 16
Joined: 06/05/2017 13:28

#13976 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by petshopboys »

MTV wrote:
Sakazulu wrote:Ostaje još CMC da vrate, Novu, da mi vrate uloženi novac u zadnjih par godina...


Na koji email šalješ upite?
+1 Obavezno. CMC ima mtel, Novu ima jos Home TV tako da im nije TM kriv nek plate da imamo malo i normalnih kanala, ako zanemarimo kolicinu reklama na Novoj.

Oko love jako tesko da ce ti vratiti :lol: :lol:

Mislim da salje na nacin da klikne ono "Imate pitanje, sugestiju ili primjedbu na nas rad?! Kontakt"
http://www.logosoft.ba/tv-paketi
petshopboys wrote:FINE LIVING vraćen u programsku shemu.
Neslagase te. Drugi kanal kojeg su ukinili pa vratili. :sretan:
Prvi je mtv igman bio dosao pa osao pa opet dosao. Na airtiesu nekad i neradi al nije mi bitan.
semirsar wrote:Kako kome, kako kome... a bezbeli i kako na koji receiver, MAG 254 nejma tog mozaika, stavise, nejma mnogo cega sto @MTV veli da airties imade. :evil:
Zato ja stavim sliku da se vidi kakav je mozaik. Ja da imam mag 254 zalio bi se Loli sto neki imaju mozaik a neki nemaju...
NEDAM AirTies HD resiver za brdo karamela :mrgreen: Interfejs epg-a nije isti na magu i ovom mom resiveru. Ne znam da li radi TXT na magu?! Mozaik nije isti :lol:
Tačno mail šaljem na ovo tvoje boldirano, čim si ljubazan i pozitivan odgovor dobiješ i ne slagaše me :-D :-D :-D
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#13977 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

petshopboys wrote:
Tačno mail šaljem na ovo tvoje boldirano, čim si ljubazan i pozitivan odgovor dobiješ i ne slagaše me :-D :-D :-D
Na zadnja dva ljubazna maila nisam dobio odgovor. Zasto ne znam. Jos samo da vidimo sta je zamjena za Disney Junior. Mozda je nick jr. slicno je ime :lol: , sinkroniziran kanal ima ga mtel ili ce iskopati neki lijevi kao npr. Tiji HD.
petshopboys
Posts: 16
Joined: 06/05/2017 13:28

#13978 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by petshopboys »

MTV wrote:
petshopboys wrote:
Tačno mail šaljem na ovo tvoje boldirano, čim si ljubazan i pozitivan odgovor dobiješ i ne slagaše me :-D :-D :-D
Na zadnja dva ljubazna maila nisam dobio odgovor. Zasto ne znam. Jos samo da vidimo sta je zamjena za Disney Junior. Mozda je nick jr. slicno je ime :lol: , sinkroniziran kanal ima ga mtel ili ce iskopati neki lijevi kao npr. Tiji HD.
Možda TNT HD :lol: :lol:
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#13979 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

petshopboys wrote: Možda TNT HD :lol: :lol:
:shock: :lol:
petshopboys
Posts: 16
Joined: 06/05/2017 13:28

#13980 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by petshopboys »

Moramo još koji mail kulturni poslati :D
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#13981 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

petshopboys wrote:Moramo još koji mail kulturni poslati :D
jesam jedan ljubazan da nemoze ljubazniji :mrgreen:
Ammarzinho
Posts: 272
Joined: 23/08/2012 14:44

#13982 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Ammarzinho »

Jučer sam ja malo pressing izvršio pri plaćanju računa u vezi sa SK-ovima :mrgreen: Kažu da ne brinemo i da su oni 99% uvjereni da će to biti završeno do kraja mjeseca, e sad šta to znači ostaje da sačekamo i vidimo :-D
petshopboys
Posts: 16
Joined: 06/05/2017 13:28

#13983 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by petshopboys »

Ammarzinho wrote:Jučer sam ja malo pressing izvršio pri plaćanju računa u vezi sa SK-ovima :mrgreen: Kažu da ne brinemo i da su oni 99% uvjereni da će to biti završeno do kraja mjeseca, e sad šta to znači ostaje da sačekamo i vidimo :-D
Eh i ja ću presing napraviti kad budem račun plaćao :D :lol:
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#13984 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Pokvarili smo Ammara pa radi pressing :mrgreen:

Meni smrdi da ce nesto biti 18.05. Zasto?!

Onaj petak kad je TM dodao arene u SD mi smo isti dan dobili Arenu Sport SRB 1 SD i HD. TM je 18.05. najavio Arene u HD a mi bi mozda tada mogli dobiti SK 1-6. Tad bi nam Aca i njegovi portali bili na aparatima al onim aparatima pred gasenjem. S obzirom da je TM TM mozda oni budu imali jedan period exkluzive na sve sportske kanale a onda Logosoft dobije krajem ili pocetkom sljedeceg mjeseca.
To je neko moje razmisljanje.
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#13985 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Fine Living u ponudi SUPER TV-a

Poštovani korisnici,

Fine Living, kanal za savremenu porodicu, ponovo je u ponudi SUPER TV usluge. Fine living prati lifestyle gurue, modne stručnjake, inovativne dizajnere i kuhare iz cijeloga svijeta i u vaš dom unosi dašak svjetskih trendova iz različitih domena. Kanal se nalazi u Osnovnom paketu LoGO! korisnika.

Vaš Logosoft


http://logosoft.ba/fine-living

Izgleda da ga imaju samo Logo korisnici tj. oni koji su postali korisnici poslije decembra 2014.
Ammarzinho
Posts: 272
Joined: 23/08/2012 14:44

#13986 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Ammarzinho »

Hahaha, ma vidim ja jbg odnio vrag šalu, ne može čovjek ništa fino i normalno, onda moraš okrenuti na nenormalno :mrgreen: Istom se logikom vodim i ja tipujem na 18.05 :izet: Kakva je situacija kod mtel-a, jesu oni dobili svih 6 u SD ili SK 1 2 3 u HD , a SK 4 5 6 u SD ? :P
Last edited by Ammarzinho on 11/05/2017 14:39, edited 2 times in total.
Ammarzinho
Posts: 272
Joined: 23/08/2012 14:44

#13987 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Ammarzinho »

EDIT: greška.
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#13988 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Ammarzinho wrote:Hahaha, ma vidim ja jbg odnio vrag šalu, ne može čovjek ništa fino i normalno, onda moraš okrenuti na nenormalno :mrgreen: Istom se logikom vodim i ja tipujem na 18.05 :izet: Kakva je situacija kod mtel-a, jesu oni dobili svih 6 u SD ili SK 1 2 3 u HD , a SK 4 5 6 u SD ? :P
Dobili su samo SK 1,2,3,4,5,6 SD i jednini u BiH imaju Arena Sport 1 HR HD.
mtel ti je kao bhtelecom samo SD kanali u osnovnima paketima doplata za HD samo ako ima tehnickih mogucnosti. Al pricaju forumasi banjalukaforuma da razvlace optiku sve u sesnaest i nude brzine 60/30 Mbps. Tamo nema Telemacha samo kokosarska Elta.
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#13989 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Na mjestu SNTV (Srpska naucna TV) ide Boomerang :pisnuo:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#13990 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:Na mjestu SNTV (Srpska naucna TV) ide Boomerang :pisnuo:
Super bolje dva boomeranga nego sntv :lol:
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#13991 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote: Super bolje dva boomeranga nego sntv :lol:
Bolje neki drugi kanal kojeg nemamo umjesto SNTV ali da nije lokalac :mrgreen: ovaj na mjestu SNTV ima losiju sliku i kasni jedno 20tak sekundi.

Zabrinut sam jako vec dugo mi HEMA neradi :lol:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#13992 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:
afannedim wrote: Super bolje dva boomeranga nego sntv :lol:
Bolje neki drugi kanal kojeg nemamo umjesto SNTV ali da nije lokalac :mrgreen: ovaj na mjestu SNTV ima losiju sliku i kasni jedno 20tak sekundi.

Zabrinut sam jako vec dugo mi HEMA neradi :lol:
I ja sam zbog Vogošće TV rat u kući :lol: :lol: :lol:
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#13993 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

:pisnuo:
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#13994 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Nick Junior u ponudi SUPER TV-a

Image

Poštovani korisnici,

SUPERTV usluga je bogatija za još jedan fantastični kanal za najmlađe, Nick Junior. Program Nick Jr. je namijenjen djeci predškolskog uzrasta. Interaktivnim sadržajima, muzičkim i obrazovnim emisijama potiče djecu da svakodnevno otkrivaju i uče nove stvari. Djeca tako mogu s Dorom istraživati i otkrivati nove stvari, a uz Doru tu su još i Team Umizoomi, Bubble Guppies, Paw Patrol i The Wonder Pets. Zbog svog edukativnog karaktera, Nick Jr. program s razlogom nosi nadimak „pametnog mjesta za igru“!

Program Nick Junior se nalazi u Osnovnom paketu naše SUPER TV usluge i dostupan je svim LoGO!* korisnicima.

Vaš Logosoft

*osim LoGO! Light korisnika

http://www.logosoft.ba/news/b79069ba6ea ... super-tv-a

P.S. Potrebno je odabrati hrvatski audio da bi proradila sinkronizacija. Kanal ima jos engleski i srpski audio dok nickelodeon nema uopste srpski audio.
P.S.S. Jos nam fali nickelodeon HD da kompletiraju Viacom grupaciju. Al poznavajuci njih mozda ukinu neki MTV.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#13995 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:Nick Junior u ponudi SUPER TV-a

Image

Poštovani korisnici,

SUPERTV usluga je bogatija za još jedan fantastični kanal za najmlađe, Nick Junior. Program Nick Jr. je namijenjen djeci predškolskog uzrasta. Interaktivnim sadržajima, muzičkim i obrazovnim emisijama potiče djecu da svakodnevno otkrivaju i uče nove stvari. Djeca tako mogu s Dorom istraživati i otkrivati nove stvari, a uz Doru tu su još i Team Umizoomi, Bubble Guppies, Paw Patrol i The Wonder Pets. Zbog svog edukativnog karaktera, Nick Jr. program s razlogom nosi nadimak „pametnog mjesta za igru“!

Program Nick Junior se nalazi u Osnovnom paketu naše SUPER TV usluge i dostupan je svim LoGO!* korisnicima.

Vaš Logosoft

*osim LoGO! Light korisnika

http://www.logosoft.ba/news/b79069ba6ea ... super-tv-a

P.S. Potrebno je odabrati hrvatski audio da bi proradila sinkronizacija. Kanal ima jos engleski i srpski audio dok nickelodeon nema uopste srpski audio.
P.S.S. Jos nam fali nickelodeon HD da kompletiraju Viacom grupaciju. Al poznavajuci njih mozda ukinu neki MTV.
Ovo je super za malca, al ne sluti mi za MTV paket. :D
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#13996 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote: Ovo je super za malca, al ne sluti mi za MTV paket. :D
I ja bi volio da nijedan nediraju pogotovo ne MTV Live HD.

mtel i mts nemaju MTV Music 24 i MTV Live HD, mtel nema MTV Rock i MTV Dance dok LOL i mts imaju.
Disney Junior i Nat Geo HD ima mts. Cinestare samo ima Logosoft. SK samo mtel.
Ma sarolika smo grupacija LOL-Mtel-mts. :pisnuo:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#13997 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:
afannedim wrote: Ovo je super za malca, al ne sluti mi za MTV paket. :D
I ja bi volio da nijedan nediraju pogotovo ne MTV Live HD.

mtel i mts nemaju MTV Music 24 i MTV Live HD, mtel nema MTV Rock i MTV Dance dok LOL i mts imaju.
Disney Junior i Nat Geo HD ima mts. Cinestare samo ima Logosoft. SK samo mtel.
Ma sarolika smo grupacija LOL-Mtel-mts. :pisnuo:
Nista vise nek nediraju tj izbacuju samo nek ubacuju :lol:
vanjki
Posts: 1794
Joined: 26/10/2006 17:37

#13998 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by vanjki »

Postovani korisnici obavjestavamo vam da ce crna slika na sport klub kanalima potrajati jos ovu godinu ali smo u pregovorima da pustimo testni sport klub kanal pocetkom iduce godine. Ovdje nista nije LoGo
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#13999 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

:lol:
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#14000 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Benq »

Hahaha izdominir'o :mrgreen:
Post Reply