Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#13926 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

kreker wrote:SRETAN VAM 1 MAJ. :janpi: :janpi: :janpi: :pijani: :cuga: :pijani: :bih:
sta se deres, jbt, pobjegose mi golubovi sa balkona?! :shock:
Najsretniji je ovijem nasijen guzovanima, svugdi se strajkuje i traze prava za radnike, samo u naske med i mlijeko, svi zadovoljni pa svojski navrnuli da izvrse masakr na ionako smanjen stocni fond u drzavi koje bukvalno ni nejma, al' hajd, tak'i smo mi i bolje nam ni ne treba. :mrgreen:
Zato, sretan i tebi i drugima 1. a i 2.maj 2020g. uz uvoznu janjetinu po super povoljnoj cijeni od tisuc'ipol Eura :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
MTV
Posts: 14341
Joined: 21/08/2013 19:39

#13927 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Sretan i Vama 1 a i 2 Maj :pijani: :cuga:
kreker
Posts: 238
Joined: 29/05/2011 15:48

#13928 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by kreker »

MTV wrote:Sretan i Vama 1 a i 2 Maj :pijani: :cuga:
2 maj pogotovo. Nema @MTV se ne trijezni danas, večeras sutra :pijani: :janpi:
kreker
Posts: 238
Joined: 29/05/2011 15:48

#13929 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by kreker »

semirsar wrote:
kreker wrote:SRETAN VAM 1 MAJ. :janpi: :janpi: :janpi: :pijani: :cuga: :pijani: :bih:
sta se deres, jbt, pobjegose mi golubovi sa balkona?! :shock:
Najsretniji je ovijem nasijen guzovanima, svugdi se strajkuje i traze prava za radnike, samo u naske med i mlijeko, svi zadovoljni pa svojski navrnuli da izvrse masakr na ionako smanjen stocni fond u drzavi koje bukvalno ni nejma, al' hajd, tak'i smo mi i bolje nam ni ne treba. :mrgreen:
Zato, sretan i tebi i drugima 1. a i 2.maj 2020g. uz uvoznu janjetinu po super povoljnoj cijeni od tisuc'ipol Eura :bih: :bih: :bih: :bih:
Nemoj goluba okrenuti u neznanju :lol: :lol:
User avatar
MTV
Posts: 14341
Joined: 21/08/2013 19:39

#13930 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

kreker wrote:
MTV wrote:Sretan i Vama 1 a i 2 Maj :pijani: :cuga:
2 maj pogotovo. Nema @MTV se ne trijezni danas, večeras sutra :pijani: :janpi:
Na koli sam :mrgreen:
kreker
Posts: 238
Joined: 29/05/2011 15:48

#13931 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by kreker »

MTV wrote:
kreker wrote:
MTV wrote:Sretan i Vama 1 a i 2 Maj :pijani: :cuga:
2 maj pogotovo. Nema @MTV se ne trijezni danas, večeras sutra :pijani: :janpi:
Na koli sam :mrgreen:
:D :D
kreker
Posts: 238
Joined: 29/05/2011 15:48

#13932 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by kreker »

Nestadoše dva kanala iz osnovnog paketa a koja pojma nemam..

Da li je trace sport HD bio i u osnovnom i u HD paketu.
User avatar
MTV
Posts: 14341
Joined: 21/08/2013 19:39

#13933 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Dva kanala manje u ponudi Logosofta:

- Disney XD
- Disney Junior

kreker wrote:Nestadoše dva kanala iz osnovnog paketa a koja pojma nemam..

Da li je trace sport HD bio i u osnovnom i u HD paketu.
Trace Sport Stars HD je sastavni dio Plus i HD paketa.
kreker
Posts: 238
Joined: 29/05/2011 15:48

#13934 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by kreker »

MTV wrote:Dva kanala manje u ponudi Logosofta:

- Disney XD
- Disney Junior

kreker wrote:Nestadoše dva kanala iz osnovnog paketa a koja pojma nemam..

Da li je trace sport HD bio i u osnovnom i u HD paketu.
Trace Sport Stars HD je sastavni dio Plus i HD paketa.
Nije pljačka, kod mene malac nikad ih nije gledao, najbitniji su CN, NICKELODEON I BOOMERANG
User avatar
MTV
Posts: 14341
Joined: 21/08/2013 19:39

#13935 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Cinestari ce otici u doplatu a osnovni paket nastavljaju osakacivati. Vjerovatno prave mjesat za one mtsove gluposti zenska, agro, jeka itd. a svi znamo da IPTV nije ogranicen brojem kanala.
XD je makar bio titlovan.
kreker
Posts: 238
Joined: 29/05/2011 15:48

#13936 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by kreker »

MTV wrote:Cinestari ce otici u doplatu a osnovni paket nastavljaju osakacivati. Vjerovatno prave mjesat za one mtsove gluposti zenska, agro, jeka itd. a svi znamo da IPTV nije ogranicen brojem kanala.
XD je makar bio titlovan.
Ma svi isto rade, jbg. Sve što valja ide u doplatu.
PLUS paket im je stvarno suvišan, sve pinkovi, to treba u osnovni prebaciti a plus paket da bude CINESTAR KANALI ako već mora u doplatu
User avatar
MTV
Posts: 14341
Joined: 21/08/2013 19:39

#13937 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Sta reci koju posluku porati.
Najvise mi na zivce ide spisak osnovnog paketa na www.logosoft.ba sa duplim kanalima jednom ih broje u mpeg4 formatu onda ih kasnije broje u mpeg2 formatu pa 30 kanala koji nisu vidljivi HD resiveru npr BHT (HD to SD) :-) :lol:
Broje 190 kanala (do juce 192) a ustvari ih ima 166.

HD resiver ima na listi ukupno 175 kanala - 7 iskljucenih (SK1,2,3,GOLF, lov i Ribolov, Ultra i mini ultra) - 2 mrtva kanala (rtv Vogosca i Hema TV) = ukupno fukcionalnih 166 KANALA.

Il sam ja danas posebnog raspolozenja al mi ovo sve ide na .....
kreker
Posts: 238
Joined: 29/05/2011 15:48

#13938 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by kreker »

MTV wrote:Sta reci koju posluku porati.
Najvise mi na zivce ide spisak osnovnog paketa na http://www.logosoft.ba sa duplim kanalima jednom ih broje u mpeg4 formatu onda ih kasnije broje u mpeg2 formatu pa 30 kanala koji nisu vidljivi HD resiveru npr BHT (HD to SD) :-) :lol:
Broje 190 kanala (do juce 192) a ustvari ih ima 166.

HD resiver ima na listi ukupno 175 kanala - 7 iskljucenih (SK1,2,3,GOLF, lov i Ribolov, Ultra i mini ultra) - 2 mrtva kanala (rtv Vogosca i Hema TV) = ukupno fukcionalnih 166 KANALA.

Il sam ja danas posebnog raspolozenja al mi ovo sve ide na .....
Za spisak si u pravu i mene nervira i buni pa kontam jesam ja dobar i li ne :D
User avatar
MTV
Posts: 14341
Joined: 21/08/2013 19:39

#13939 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Kretenski totalno :lol:

Ajd popravili su napokon City TV klizi ko mlijeko a i SNTV radi ko urica al nije slika bog zna sto. Sad je dobra kakva je bila prije.
kreker
Posts: 238
Joined: 29/05/2011 15:48

#13940 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by kreker »

MTV wrote:Kretenski totalno :lol:

Ajd popravili su napokon City TV klizi ko mlijeko a i SNTV radi ko urica al nije slika bog zna sto. Sad je dobra kakva je bila prije.
E to za CITY sam primjetio
povremeni gost
Posts: 19
Joined: 04/07/2009 22:49

#13941 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by povremeni gost »

Pozdrav svima,
vrlo rijetko se javljam na bilo kojoj temi ali ovo sa Logosoftom sam morao odreagovati na njihovu poslovnost, naime nekoliko prijatelja i ja kao stari korisnici smo odlucili da sa jednog od nasih mailova napisemo mail sa prituzbom, zamijerkom i molbom oko rjesavanja statusa vezano za dodavanje novih kanala i nama korisnicima koji smo od samog pocetka Super TV usluge, a nismo promijenilil na novi LoGo paket.
Nakon napisanog maila na adresu [email protected] prodje 10 dana ali nikad nikakvog odgovora. Zbog ovakvog odnosa od ranije je par prijatelja prešlo na druge operatere, a nas jos par "mohikanaca" je ostalo.
Ranije na mail upućen sa molbom ili primjedbom sam makar telefonom bio kontaktiran da se proba riješit problem, i zaista svaki putje bilo u korist pretplatnika, sad ni habera ikakvog, ovaj kolega se u međuvremenu bio zagrijao za QUADRO al kako nema odgovora odlucili smo da se lagano pocnemo raspitivat za druge operatere.
Pa eto posto znam da gospoda iz LOL-a prati ovaj forum biće mi drago da se čuje njihovo mišljenje po pitanju podrške korisnicima.
A očito da su postali USER UN-FRIENDLI
User avatar
MTV
Posts: 14341
Joined: 21/08/2013 19:39

#13942 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

To rade nebi li korisnici presli na te nove LOGO pakete.

A moras shvatiti da je ono bio extra mega giga Logosoft (svi kanali u jednom paketu) a sad je mtelov Logosoft (sa paketima itd....)

Kad sam presao sa Trio Light na Logo Trio tada mi je bila mogucnost BHTelecom i kablovska HS (bez Telemachovih kanala).
Sad je drukcija prica osakaceni Logosoft, BHT i Telemach pa kud me put prenese.
Svako ima pravo birat za svoje pare sta ce i koga ce koristiti. I ja par puta nisam dobio odgovor na mail.
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#13943 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by al-em »

Ne odgovaraju ni na prigovore koje im se licno podnesnu u poslovnicu, i to dva puta.
povremeni gost
Posts: 19
Joined: 04/07/2009 22:49

#13944 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by povremeni gost »

Uglavnom vidim da ste i drugi nezadovoljni sa "customer care" pa vidjecemo koliko ce im se svidjeti raskid ugovora u skorom periodu as 4 pretplatnika sa dobrom anti-reklamom a svoj Lo-Go nek ostave nekom drugom sretnom korisniku.
User avatar
MTV
Posts: 14341
Joined: 21/08/2013 19:39

#13945 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Da nebude da ih branim al kad je neki tehnicki kvar (a nije ih dugo bilo) maksimalno su ljubazni i korektni. Znaju kasnije nazvati i pitati da li je sve ok i dali radi. Kod mene je to slucaj jos od 2013 godine. Jednom sam naletio na jednoglika koji je jedva cekao da me se rijesi.

A s jednim sam se fino ispricao malo smo pricali na Vi malo na ti, super lik :thumbup:


Sto se kanala tice to je neka supacka politika i trenutno najlosiji dio usluge. CP HD trenutno vadi pricu i bilo bi odlicno da ostanu u Osnovnim paketu.

TM je bolji ponudom al za moj novcanik i dosta skuplji, jest dobio bi jako zeljne kanale ali uskoro se baca racunica pa kom obojci kom opanci...

al da pohvalim wifi, da wifi paket (50/3)
Image
vanjki
Posts: 1794
Joined: 26/10/2006 17:37

#13946 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by vanjki »

Ako je vlasnik sportkluba ponudio po novoj cijeni kanale zasto Logosoft i Btelekom sute? Da li se mozda ceka zabrana emitiranja od strane Raka sto spekulisu pojedini mediji. Po meni ako Logosoft uvede Sportklubove nema potrebe mjenjati providera. Iskreno uvijek sam bio zadovoljan sa njima.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10188
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#13947 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Benq »

vanjki wrote:Ako je vlasnik sportkluba ponudio po novoj cijeni kanale zasto Logosoft i Btelekom sute? Da li se mozda ceka zabrana emitiranja od strane Raka sto spekulisu pojedini mediji. Po meni ako Logosoft uvede Sportklubove nema potrebe mjenjati providera. Iskreno uvijek sam bio zadovoljan sa njima.
Novi vlasnik Logosofta je Mtel , a koliko znamo Mtel je dobio SK kanale. Telemach a i neki insajderi se kunu da do gasenja SK nece doci jer je ponudjen jedinstven cjenovnik svima , samo sto navodno kazu da neki operateri misle da im se treba sve skoro besplatno dati.

Zasto telecom suti i zasto bas nikakvih informacija nema s njihove strane to bas niko ne zna, s druge strane Kabanica "djeluje" kroz razne novokomponovane portale tipa prve novine , bosanski.com i slicno. Lik je preoro pola grada kako bi ljudima doveo optiku do zgrada, ono vise lici na ratne rovove nego na kanale gdje treba buzire postavit :mrgreen:
User avatar
MTV
Posts: 14341
Joined: 21/08/2013 19:39

#13948 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

rekoh sad nesto opet izbacili ili nedaj boze nesto dobro ubacili, pihh...
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10188
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#13949 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Benq »

MTV wrote:rekoh sad nesto opet izbacili ili nedaj boze nesto dobro ubacili, pihh...
I ti bi da svaki dan bude nesto .. :D
Dosta za ovu godinu :lol:
User avatar
MTV
Posts: 14341
Joined: 21/08/2013 19:39

#13950 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

naravno da bi :lol:
ima jos kanala za ukinut a neki dobar ce da dodje tamo 2020 :mrgreen:
Post Reply