Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#12301 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

semirsar wrote: P.S. Koliko vidim svi ti kanali su u start paketu, http://telemach.ba/oec/tv-kanali ali 21KM T-mach + LOL... skupa stavka. Ja se bas lomim da odjavim ... hm :run:
A ja se lomim za android TV box, onaj nexbox a95x 1GM/8GB, 4K za 90 KM na pik/olx.
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#12302 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Pored Fashion TV dodan je i Hayat HD na Super WEB TV. Uklonjen je RTV Vogosca.
zutipatak
Posts: 179
Joined: 26/09/2016 15:32

#12303 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by zutipatak »

LOL niš ne valja
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#12304 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Sta konkretno?
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#12305 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

MTV wrote:
zutipatak wrote: LOL niš ne valja
Sta konkretno?
LOL nis' ne valja, a ti sad nabroj :mrgreen:
zutipatak
Posts: 179
Joined: 26/09/2016 15:32

#12306 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by zutipatak »

Ma zezam se. Samo vi nastavite ;)
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#12307 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Ok malo sam glup, obicno kad je takav komentar da nesto nevalja, napise se ili za internet, TV, telefon ili sve zajedno.
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#12308 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

MTV wrote:Ok malo sam glup, obicno kad je takav komentar da nesto nevalja, napise se ili za internet, TV, telefon ili sve zajedno.
ma ja ga odma' procit'o pa nastavio... :lol: nemoj se ti nami sikirat' ionako sve pospalo po temi :lol:
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#12309 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

"Novi" kanali u LOL-e nam naseg s teletekstom.
BHT - DVBT (TEST)
FTV - DVBT (TEST)
RTRS - DVBT (TEST)

Image

Sad imamo puno drzavnih kanala:
1. BHT HD
2. BHT
3. BHT (Analog)
4. BHT (HD to SD)
5. BHT - DVBT (TEST)
6. FTV (Analog)
7. FTV (SAT)
8. FTV - DVBT (TEST)
9. RTRS
10. RTRS -DVBT (TEST)
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#12310 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Ljakan »

Ovim nasim kanalima bi najbolje bilo da su se ugasili skroz,kakva digitalizacija,prenose smece od programa.Lol gori sto je naredo jedne te iste kanale umjesto da je ove sa losijim signalom ukinuo.Nasa posla.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#12311 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:"Novi" kanali u LOL-e nam naseg s teletekstom.
BHT - DVBT (TEST)
FTV - DVBT (TEST)
RTRS - DVBT (TEST)

Image

Sad imamo puno drzavnih kanala:
1. BHT HD
2. BHT
3. BHT (Analog)
4. BHT (HD to SD)
5. BHT - DVBT (TEST)
6. FTV (Analog)
7. FTV (SAT)
8. FTV - DVBT (TEST)
9. RTRS
10. RTRS -DVBT (TEST)
Ja sam dobio k.rac od ovce a ne ta tri DVBT (TEST)
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#12312 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Ljakan wrote:Ovim nasim kanalima bi najbolje bilo da su se ugasili skroz,kakva digitalizacija,prenose smece od programa.Lol gori sto je naredo jedne te iste kanale umjesto da je ove sa losijim signalom ukinuo.Nasa posla.
Da su pustili i privatne preko dvbt sigurno bi se i ovdje pojavili. Onda bi imali pink BH (od prije pink paketa), PINK BH (dosao sa pink paketom) i PINK BH DVBT. :-)
Od one liste su mogli samo ostaviti 1,4,5, 7 ili 8 jer mi je slika podjednake kvalitete ako se moze tako nazvat i 9 jer mi je nekako bolji od 10. I tako bi bilo 5 umjesto 10 kanala. Al kako je ovo tesni dvbt sutra ga mogu ugasiti pa opet za nekoliko god upaliti.
afannedim wrote: Ja sam dobio k.rac od ovce a ne ta tri DVBT (TEST)
Ti bi i ofce i nofce  Image e pa.. nece da moze  Image
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#12313 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:
Ljakan wrote:Ovim nasim kanalima bi najbolje bilo da su se ugasili skroz,kakva digitalizacija,prenose smece od programa.Lol gori sto je naredo jedne te iste kanale umjesto da je ove sa losijim signalom ukinuo.Nasa posla.
Da su pustili i privatne preko dvbt sigurno bi se i ovdje pojavili. Onda bi imali pink BH (od prije pink paketa), PINK BH (dosao sa pink paketom) i PINK BH DVBT. :-)
Od one liste su mogli samo ostaviti 1,4,5, 7 ili 8 jer mi je slika podjednake kvalitete ako se moze tako nazvat i 9 jer mi je nekako bolji od 10. I tako bi bilo 5 umjesto 10 kanala. Al kako je ovo tesni dvbt sutra ga mogu ugasiti pa opet za nekoliko god upaliti.
afannedim wrote: Ja sam dobio k.rac od ovce a ne ta tri DVBT (TEST)
Ti bi i ofce i nofce  Image e pa.. nece da moze  Image
Slusaj sojicu neki ce da zavrsi u corci. A pa mogli su ova tri ubaciti a tri sa signalom VHS izbaciti samo zamjenu trazim
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#12314 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

afannedim wrote:
MTV wrote:
Ljakan wrote:Ovim nasim kanalima bi najbolje bilo da su se ugasili skroz,kakva digitalizacija,prenose smece od programa.Lol gori sto je naredo jedne te iste kanale umjesto da je ove sa losijim signalom ukinuo.Nasa posla.
Da su pustili i privatne preko dvbt sigurno bi se i ovdje pojavili. Onda bi imali pink BH (od prije pink paketa), PINK BH (dosao sa pink paketom) i PINK BH DVBT. :-)
Od one liste su mogli samo ostaviti 1,4,5, 7 ili 8 jer mi je slika podjednake kvalitete ako se moze tako nazvat i 9 jer mi je nekako bolji od 10. I tako bi bilo 5 umjesto 10 kanala. Al kako je ovo tesni dvbt sutra ga mogu ugasiti pa opet za nekoliko god upaliti.
afannedim wrote: Ja sam dobio k.rac od ovce a ne ta tri DVBT (TEST)
Ti bi i ofce i nofce  Image e pa.. nece da moze  Image
Slusaj sojicu neki ce da zavrsi u corci. A pa mogli su ova tri ubaciti a tri sa signalom VHS izbaciti samo zamjenu trazim
Ja i Sojic da placamo a ti da bi da uzivas, e pa... nece da mere, jok vala, plati pa se klati... pun mi klinac VIP-ovaca :evil:
:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#12315 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#12316 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Jebes Vip kad od ovce ga dobijes :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#12317 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Mislis od ofce  Image
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#12318 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:Mislis od ofce  Image
:lol: :lol: :lol: :lol:
moke_31
Posts: 1880
Joined: 18/05/2011 14:54

#12319 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by moke_31 »

Šta je ovo sa netom ljudi, puca mi konekcija stalno. Nekad i po dva puta u sat vremena, a učestalo je zadnjih dana pravo. :twisted: :twisted:

Ja sam na Dobrinji, ima li još neko problema a da je naDobrinji
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#12320 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

moke_31 wrote:Šta je ovo sa netom ljudi, puca mi konekcija stalno. Nekad i po dva puta u sat vremena, a učestalo je zadnjih dana pravo. :twisted: :twisted:

Ja sam na Dobrinji, ima li još neko problema a da je naDobrinji
Ja tuj, sve OK.
User avatar
gradskadjeca
Posts: 477
Joined: 01/07/2009 10:00

#12321 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by gradskadjeca »

Ja podstanar, a zelim samo internet od njih XDSL. Moze u mom haustoru definitivno ( ima ona kutijica a i putem telefona su mi rekli da moze ) Ne bih da se peglam sa gazdom stana koji nije tu ovo ono, pa moze li se kod njih neovisno o tome spojiti.

Imam svoj IPTV i ostalu opremu routeri itd...ali mi treba veoma stabilna konekcija a cuo sam da su oni OK sa tim.

I ovaj fair use, da li stvarno to gledaju ili je samo proforme radi ?

Ma jebo im ja mater, ja na poslu nemam vremena i prijavio se putem weba za uslugu interneta ( mjesec za mjesec ). Kad zove me zena za 10 minuta premuntali je za DUO paket ( neka akcija ) IPTV i internet 20 Mbps a ja naveo da zelim 40 Mbps paket interneta samo ( Imam nekoliko svojih IPTV sistema koji mi zadovoljavaju sve potrebe + Kody i jos neke stvari ).

Nazovem ih ja i rekoh samo mi treba internet i nista vise, kazu moze ali da platis unaprijed 100 KM ako nije na 12 ili 24 mjeseca.

NE MOGU DA VJERUJEM DA TE OPERATERI MOGU TAKO UCJENJIVATI

Kakvi uslovi i perfidnost ne mogu da vjerujem. Ma mrsh u 3 picke materine jos FAIRUSE hahahahha
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#12322 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Fairuse je samo reda radi napisano.
Prikljucna taksa je 100 KM ako se ne zelis vezati ugovorom.
Imas onda BHT pa se ganjaj sa gazdom a imas i TM pa htio ne htio moras imati analognu TV i opet se ganjat sa gazdom.

Tako je kako je kod nas u Bosni.
User avatar
gradskadjeca
Posts: 477
Joined: 01/07/2009 10:00

#12323 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by gradskadjeca »

Ma samo da se ne ganjam sa Gazdom, mislim zivim u ovom stanu vec 9 godina, sve je super, ali gazda u inostranstvu, cujemo se svakih godinu dana.

Ma hajde skontat cu nesto.

Hvala anyway, kad se malo ohladim mozda i uzmem LOL, LOL
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#12324 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

gradskadjeca wrote:Ma samo da se ne ganjam sa Gazdom, mislim zivim u ovom stanu vec 9 godina, sve je super, ali gazda u inostranstvu, cujemo se svakih godinu dana.

Ma hajde skontat cu nesto.

Hvala anyway, kad se malo ohladim mozda i uzmem LOL, LOL
Pa vidi nesto, ako si u tom stanu vec 9 godina, za ocekivati je da ces biti i u narednih godinu, dvije, ne?
U cemu je onda problem potpisati na tih godinu, dvije koliko ti traze... mislim, ono?
Evo ti aktuelni cjenovnik http://www.logosoft.ba/CMS/libraries/do ... usluga.pdf
A ovaj je vazeci od 01. novembra http://www.logosoft.ba/CMS/libraries/do ... usluga.pdf Ako bas ne zelis da se vezes mozes i dati tih 100KM za prikljucak, sumnjam da bi kod drugih ista bolje i jeftinije prosao.
Naravno, mozes ti otici na BHT i njihov ADSL, vjerujem da znas kakve brzine daju. Takodje vjerujem da znas cijenu i uslove prikljucka.
Imas i T-mach, tu ti je tek vesela igranka ako neces neki paket vec samo net. evo ti cjenovnik pa prostudiraj http://telemach.ba/Binary/347/CJENOVNIK ... H-8.10.pdf
Uglavnom, sta god ti odlucio bice ti tako, jer ti najbolje znas sta ti treba i koliko zelis platiti za zadovoljstvo. :thumbup:
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#12325 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Ja bi jos dodao, kod bilo kojeg da odes iako izneses zelju samo za internetom, oni ce ti ponuditi neki od integrisanih paketa. Samo da sto vise zarade.
Post Reply