Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#12126 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by radiša »

Mi stari, dobivamo po dildo, da se udaramo po glOvi.
chemix
Posts: 97
Joined: 27/09/2012 08:11

#12127 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by chemix »

ova akcija nije ništa drugačija niti bolja od onih ranijih, za nove LOGO korisnike.
Samo su sada popust rasporedili na 24 mjeseca a ranije je to bilo 3 ili 6 (prva 3 za 1 KM ili prvih 6 za 50%)...sve na kraju dođe na isto kada se sabere ukupno što se treba platiti za 24 mjeseca, a to je tu negdje i sa starim paketima što se tiče cijene, tako da ostaje to vezivanje na 2 godine kao protuargument za prelazak na novi paket...a to je opet kod svih operatera tako.
The BEN10
Posts: 7570
Joined: 19/09/2011 09:03

#12128 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by The BEN10 »

Ma LOL je zaslužio jedno mahanje. I to kvalitetno. ;-)
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#12129 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Ljakan »

Jel se nekom desilo da se ne moze prijavit na sajt,pise greska prijavljeni ste sa drugog mjesta?
kreker
Posts: 238
Joined: 29/05/2011 15:48

#12130 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by kreker »

Ljakan wrote:Jel se nekom desilo da se ne moze prijavit na sajt,pise greska prijavljeni ste sa drugog mjesta?
JESTE meni preko tableta ne mogu se prijaviti, a na mobitelu I racunaru mogu regularno
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#12131 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Ljakan »

Prijavljujem se samo preko racunara i nece,nece ni preko resivera da vidi stanje racuna,sigurno je nesto do njih.
User avatar
Praetorious
Posts: 1535
Joined: 07/09/2012 07:07
Contact:

#12132 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Praetorious »

Naravno da je kita od akcije. Nema veće lopovije od vezivanja na 24 mjeseca. Pri tome, korisnik vezan ugovor nema zaštitu nikakvih prava, dok se pružalac usluge ugovorima ograđuje od apsolutno svega. Ali, da se razumijemo, ne kritikujem samo i isključivo LoL, već se moj komentar odnosi na sve pružaoce internsetskih usluga, jer svi se vode istom logikom samozaštite, na račun prava korisnika ...
User avatar
Praetorious
Posts: 1535
Joined: 07/09/2012 07:07
Contact:

#12133 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Praetorious »

Ti si ugrabio korisnu stvar, a mobilna telefonija se i koristi na duge staze. Teško da će se ukazati neki novi pružalac mobilnih uluga, pa da se unutar ugovornog roka pokaješ što ne možeš preći na to nešto novo i bolje.
Kod ovih multimedijalnih usluga je nešto drugačije i usluga se 1) mijenja, često nepovoljno po korisnika, 2) cijena se mijenja, neovisno od potpisanog ugovora i 3) uvijek se može pojaviti nešto novo što je (po korisnika) bolje. Zato ljudi ne vole primoravanje da se vežu na 24 mjeseca ... ali upravo zato IPS-ovi i forsiraju te ugovore, da si obezbijede stabilan izvor prihoda, neovisno od toga kako i šta će raditi tokom tog perioda, tj. neovisno od promjene nivoa usluga.
Ukratko: koga uhvatiše, toga i __________ (dopuniti po ličnom izboru) :D
The BEN10
Posts: 7570
Joined: 19/09/2011 09:03

#12134 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by The BEN10 »

Jesu li ovo ponovo ukinuli MTV Igman?
Libertas
Posts: 44
Joined: 11/08/2012 20:01

#12135 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Libertas »

ne mogu da vjerujem šta uradiše, eto.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#12136 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Kod mene stoji obavijest da zbog tehničkih razloga trenutno kanal se ne emituje
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#12137 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by karanana »

vec duze vrijeme mi ne radi onaj viasat history.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#12138 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Kod mene radi i nikad nije prestajao raditi
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#12139 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Viasat History radi normalno, mtv igman tehnicki problemi (neprimaju ga dobro) al zato imate alternativu Televiziju 5 HD.
Vip HD od pocetka rada kanala u ponudi Logosofta se kocka, Elta HD se opet pocela kockati nakon jednog duzeg vremena kad je radila sasvim OK.
Trenutno se i Fox Movie kocka.

Drasticno se popravila kvaliteta slika na FTV (SAT). FTV (Analog) je jos uvijek ocajna slika.
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#12140 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

MTV Igman sami sebe kakokad ukidaju, ne znaju ni sami dje su vise, doli oli gori... :evil:
Na T-mach D3 hi imade, ali je slika kao sa prekopirane iskopirane kopijine kopije VHS kasete :skoljka:
User avatar
Praetorious
Posts: 1535
Joined: 07/09/2012 07:07
Contact:

#12141 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Praetorious »

Moji VCR-ovi su snimali dobro, a bogme i presnimavali iz videoteka ono što mi je bilo zanimljivo*. Pomalo žalim za tim vremenima ... ma lažem! Digtalna tehnologija je zakon. Zamislite (fizičko) premotavanje MP3 albuma ili nedaoBog čitave kolekcije ili premotavanje svakog filma ili serije na početak nakon gledanja...

OT:
Internet još radi.


* ne odnosi se na švedske akciono-edukativne sadržaje.
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#12142 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Praetorious wrote:Moji VCR-ovi su snimali dobro, a bogme i presnimavali iz videoteka ono što mi je bilo zanimljivo*. Pomalo žalim za tim vremenima ... ma lažem! Digtalna tehnologija je zakon. Zamislite (fizičko) premotavanje MP3 albuma ili nedaoBog čitave kolekcije ili premotavanje svakog filma ili serije na početak nakon gledanja...

OT:
Internet još radi.


* ne odnosi se na švedske akciono-edukativne sadržaje.
moj prvi VCR i kaseta kupljena u free shopu, i cudan pogled prodavacice kad sam izabrao kasetu :lol:
neprocjenjivo iskustvo, i spoznaja otkud onaj pogled kad pogledah kasetu, bas bi edukativno :mrgreen:

Telemach dobro ubode sa onije dva nova kanala cinestar premiere1/2, fakat neuporedivo kvalitetniji od HBO, po meni.
Sta ce nas LOL-o na to kaSti, haaa, cik da ga vidimo :evil:
Nece nista, idemo dalje, dajemo vise :lol:
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#12143 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Dobit cemo ________ od ofce.
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#12144 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Usput, samo da javim, net nije problem, net-a nejma :lol:
Ovo sto se javljam je zahvaljujuci blagodatima Unifi mreze :thumbup:

Image
Image

u ovom momentu vise nego dovoljno za prvu pomoc :evil:

P.S. Ko za inat probudi se i LOL-in wi fi :lol: :lol: :lol: :lol:

Image

Image
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#12145 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Meni nije nestajalo al brzina leta gore dole preko wifi-a od 20 Mbps do 35 Mbps i nece vise a nekad znalo do 45 Mbps. Paket od 50Mbps.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#12146 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV Igman pušten HD. Gori lampica na resiveru
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#12147 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote:MTV Igman pušten HD. Gori lampica na resiveru
Da MTV Igman je sad u HD formatu mada trenutno sto ide na programu je losa slika (stara emisija ili sta vec).

City TV je takodjer sad u HD formatu (gori HD lampica na resiveru) al jako losa slika cak ni logo ne djeluje da je kanal u HD formatu. Isto tako kanal koci svako malo. Vjerovatno nisu nastimali sve do kraja ili su greskom nastimali da je City sad u HD formatu.

Da podsjetimo raju da sad u Osnovnom paketu imamo 14 HD kanala. Kanali su sljedeci:
1. BHT HD
2. FACE HD
3. Al Jazzera Balkans HD
4. Hayat HD
5. Elta HD
6. Nautical Channel HD
7. MTV Live HD
8. Kanal 6 HD
9. A1 HD
10. mtv igman HD
11. Vip HD
12. Televizija 5 HD
13. Tiji HD
14. City TV HD


Edit: Uskoro je moguce da dobijemo Clubbing TV Adria. Na kanalu ide elektronska muzika i za pocetak ce ici na mts i mtel platformama.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#12148 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

SUPER WEB TV je multiscreen usluga koja omogućava gledanje TV kanala putem uređaja (računara, tableta ili mobitela) koji imaju pristup internetu u Vašem domu.
Usluga je dostupna korisnicima Logosoftovih integrisanih paketa te korisnicima Super TV usluge koje ujedno koriste i uslugu xDSL internet.

U narednom periodu Logosoft svojim korisnicima poklanja korištenje ove usluge potpuno BESPLATNO.
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#12149 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

afannedim wrote:SUPER WEB TV je multiscreen usluga koja omogućava gledanje TV kanala putem uređaja (računara, tableta ili mobitela) koji imaju pristup internetu u Vašem domu.
Usluga je dostupna korisnicima Logosoftovih integrisanih paketa te korisnicima Super TV usluge koje ujedno koriste i uslugu xDSL internet.

U narednom periodu Logosoft svojim korisnicima poklanja korištenje ove usluge potpuno BESPLATNO.
Je l' se meni cini ili je lista kanala ofalila sa 30-tak na 17 kanala?!!

Image

Ipak, fala him, djabaleske je "djabaleske", valjda :skoljka:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#12150 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

semirsar wrote:
afannedim wrote:SUPER WEB TV je multiscreen usluga koja omogućava gledanje TV kanala putem uređaja (računara, tableta ili mobitela) koji imaju pristup internetu u Vašem domu.
Usluga je dostupna korisnicima Logosoftovih integrisanih paketa te korisnicima Super TV usluge koje ujedno koriste i uslugu xDSL internet.

U narednom periodu Logosoft svojim korisnicima poklanja korištenje ove usluge potpuno BESPLATNO.
Je l' se meni cini ili je lista kanala ofalila sa 30-tak na 17 kanala?!!

Image

Ipak, fala him, djabaleske je "djabaleske", valjda :skoljka:
Očito rade još uvijek na usluzi, i naziv je bio Logosoft live tv a sad SUPER WEB TV
Post Reply