Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Naslovnica
Posts: 27932
Joined: 20/03/2013 15:38

#11626 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Naslovnica »

MTV wrote:
Naslovnica wrote: Mogu li se preko tih android box-ova gledati domaći programi, tipa HRT-ova, PINK-ova, ovih BH glavnih kanala, Pinkovi?
Pitam zato što veze nemam o tome.
Ako imas android box na piku za 12 KM mjesecno ima lista sa preko 500 kanala, 30 tak pinkova svi HRT-ovi, Foxovi, BH kanali, nova, doma, prva, b92, CMC, Jugoton, arene sport SD i HD, SK SD i HD, RTL ovi hrvatski, njemacki, bein in sport...

@Praetorious ja kad gledam film gledam ga na RTL-u gdje je 15 minuta filma, 7 minuta reklama a Hayat bi stavio da moze svake minute reklame. Mada nesluzi mi TV samo za filmove ima jos toga.

Al nije bit u tome, potpises 12/24 mjeseca i hop 1.1. nema sport kluba 1,2,3, golf, lov i ribolov. 8.1. nema ultra i mini ultra. Prodje mjesec dodje TV slon, zenica, CNN. Prodje mjesec dodje H2 HD (samo sam ga vidio 2 dana u toku akcije sve za marku). Prodje mjesec testno sevdah, tnt kids. Prodje mjesec RTL Living.
Cijena ista sa ili bez SK-a + pdv.
Zamisli sad one koji koriste Quadro paket od 100 KM (kad dodas pdv i drugi resiver) ima sve kanale a od 01.11.2016. mora za 10 kanala koje je do sada imao platiti 5,50 KM. Ako ne zeli imat ce 10 kanala manje.
Kakvih sada 12km mjesečno?
Zar to nije uštekaj i gledaj?!
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#11627 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Naslovnica wrote: Kakvih sada 12km mjesečno?
Zar to nije uštekaj i gledaj?!
Ako zelis stabilno i da ti radi moras platit a ako se zelis zezati sa adonima i besplatinim listama ti je dzaba al ih moras traziti svako malo.
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#11628 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Da se razumijemo... koliko raje konta o cemu pricas kad spomenes android tv box?
A tek kad spomenes addonse iptv liste klincepalce...?!! :run: Pa 90% informaticki "pismene" populacije ne zna ukljuciti titlove u VLC ili nekom drugom plejeru, a tek show da him ruknes android box da ga postave :mrgreen:
Nasi vajni provajderi, sto se tice tv kanala, ciljaju prije svega na populaciju koju ne zanima ovo o cemu se gore prica, vec samo hi zanima dje ce shaltati kanale smanjiti pojacati zvuk upaliti ugasiti receiver tv itd. otud ta poplava tijeh sund turbomrakfolksranje kanala Srazmjerno popularnosti tijeh kanala nam je i sve u okruzenju.... Kad su ono jopet bodljavine in cevljanovici?
Koga to zanima Large Hadron Collider, koga to zanima postojanje Higgsova bozona... uvijek hljeba i igara sad i odma' i ne zanima me sta ce biti sutra :mrgreen: Ne bih se zacudio da se ostvare prognoze i ostanemo samo na lokalpatriotskim sund i vjerskim kanalima rasporedjenim po torovskim principima.
12/24 mjeseca prolaze i proci ce... nekom brze, nekom sporije. A ako se sranja nastave, nejma tog ugovora koji se nemre raskinut' tako da je loptica anamotamo kod njihA "nadleznog sektora"... ocito je da ga i mi fasovasmo (nadlezni sektor) k'o i komse nam na T-machu

Dragi nasi LOL-ovci,
znam da pratite ovu temu, sami se odadoste kad, nakon moje kritike par postova iznad, se neko od vas sjetio da nije klikn'o na ENTER nakon pisanja obavijesti od 30.04.2016. a i Damir D. je to davno potvrdio.
U vasu korist je, osim ako "nadlezni" nejmaju neke skrivene namjere, da se trznete i napokon pocnete gledati da poboljsate sveukupnu sliku o vama. Poceli ste upadati ne u sivilo i prosjek vec u opsti crnjak i ispodprosjecnost sto vama nikako ne prilici.
Vrijeme tece, ne trazimo od vas da izmisljate toplu vodu niti perpetuum mobile, vec da opstanete i ostanete lider i u ovom segmentu za privatne korisnike. Mnogo je korisnika nezadovoljno, neki su vec otisli, neki su spakovali kofere i samo treba da izadju, neki se polako spremaju... neki se jos premisljaju... do vaske je, pa vi bujrum, skontajte.
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#11629 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Ovaj Logosoft nije vise "onaj" Lol. Shvati ce mnogi sta sam mislio reci.

Tehnicka, fiksni je jos na starom nivou. Od mijenjanja zice konekcija je za 10. Zamjerka kod interneta od 50 Mbps je ta da kad skidam stvari s neta (bilo cega) je oko 2,5 - 3 - max i to jedva 3,5 MB a trebalo bi biti oko 5 MB. Sjecam se prije paket od 10 Mbps je skidao skoro 1,5 MB. Kao da su pipu malo zavrnuli. Upload pici kako treba.

TV je sve receno ako nemoze skupi SK i prateci kanali Ultra i Mini Ultra ima dobrih kanala koje je raja trazila i predlagala a cijena im nije 100 eura po korisniku pa da se kaze preskupi:
Cartoon Network
Boomerang
CNN International
Da Vinchy Learning
CMC
Jugoton
National Geographic HD
NG Wild HD
FOX-ovi u HD (izgleda su im skupi ili TM ima exkluzivu za podrucje BiH)

Nevrijedi pricati kako je krenulo sa vipovima HD i ostalim smecem na kraju dobijemo extra mega giga Izvornu TV HD i jos po neki u kojima zavijaju kao krave.
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#11630 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Upravo tako, nas nekoliko ovdeka talasamo pa sta bidne na kraju.... oni, LOL-ovci najbolje znaju kakav je odziv na kasi prije i sad, ko sto rekoh, do njihA je
User avatar
Qler
Posts: 23607
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#11631 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Qler »

Mene samo zeza sto sam podstanar pa me mogu tako lako mijenjati providera inače bi već bio na TM-u jer lol iskreno meni izgleda kao da se trudi da odbije korisnike
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#11632 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Ljakan »

MTV wrote:
Naslovnica wrote: Mogu li se preko tih android box-ova gledati domaći programi, tipa HRT-ova, PINK-ova, ovih BH glavnih kanala, Pinkovi?
Pitam zato što veze nemam o tome.
Ako imas android box na piku za 12 KM mjesecno ima lista sa preko 500 kanala, 30 tak pinkova svi HRT-ovi, Foxovi, BH kanali, nova, doma, prva, b92, CMC, Jugoton, arene sport SD i HD, SK SD i HD, RTL ovi hrvatski, njemacki, bein in sport...
Kvalitet slike je los isto kao i na kodiju,poredit se ne moze sa ovim sto gledamo.Pored toga koci,malo radi malo ne,sve za 12km,sitnica :D
vanjki
Posts: 1794
Joined: 26/10/2006 17:37

#11633 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by vanjki »

Zasto jos uvijek nema racuna na email adresu..Nece ni pare vise
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#11634 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

vanjki wrote:Zasto jos uvijek nema racuna na email adresu..Nece ni pare vise
Ja ba, dobro si, vid' 9-ti dodje i prodje maila nejma, da sam barem znao, 'vako djaba os'o u poslovnicu i platio, hmmm, sad mi je jasna ona njiova zacudjena faca, i pogled "vid levata" kad rekoh "ev ja dos'o da platim" :shock:

:lol: :lol: :mrgreen:
vanjki
Posts: 1794
Joined: 26/10/2006 17:37

#11635 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by vanjki »

semirsar wrote:
vanjki wrote:Zasto jos uvijek nema racuna na email adresu..Nece ni pare vise
Ja ba, dobro si, vid' 9-ti dodje i prodje maila nejma, da sam barem znao, 'vako djaba os'o u poslovnicu i platio, hmmm, sad mi je jasna ona njiova zacudjena faca, i pogled "vid levata" kad rekoh "ev ja dos'o da platim" :shock:

:lol: :lol: :mrgreen:
Heheheheh....Ma izgleda ne treba im lova..loool
Sakazulu
Posts: 2263
Joined: 28/04/2012 08:02

#11636 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Ma nema računa da šalju račun :evil:
Dzontra_Volta
Posts: 6497
Joined: 20/01/2011 11:10

#11637 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

Ni meni još nije došao ni mailom ni poštom.
Vidim preko portala da je račun obračunat još 4. maja, ali očigledno je "mali" koji radi na distribuciji računa putem maila na godišnjem odmoru. :D
User avatar
Praetorious
Posts: 1535
Joined: 07/09/2012 07:07
Contact:

#11638 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Praetorious »

E, ne znam za te emajle, a ni rosfraje. Ja čekam da mi oko 12-tog u mjesecu stigne papirni, pa da ga platim.
Tako mi niko ne može izviriti iza ramena i ispaliti "A gdje je pečat?"

https://www.youtube.com/watch?v=WMQLZkXe21I
User avatar
Qler
Posts: 23607
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#11639 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Qler »

meni je samo glupo sto pise da sam duzan 100KM, a ne 50 koliko stvarno treba da platim...
User avatar
Praetorious
Posts: 1535
Joined: 07/09/2012 07:07
Contact:

#11640 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Praetorious »

Da, to je im je veliki propust u pisanju računa. Ja sam ih zbog toga zvao i nadigao frku, kakav je**ni dug, da bih dobio to neko semi-idiotsko objašnjenje da oni odmah početkom mjeseca napišu dug za dati mjesec, pa eto zato to stoji, a nije dug iako piše da je dug bla bla ... ma pusti ih! Zato i volim ovaj papirni račun, odem u Poštu, udare pečat i imam dokaz da je plaćeno, za slučaj da im 'luda' udari u glavu ...
Dzontra_Volta
Posts: 6497
Joined: 20/01/2011 11:10

#11641 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

Praetorious wrote:Da, to je im je veliki propust u pisanju računa. Ja sam ih zbog toga zvao i nadigao frku, kakav je**ni dug, da bih dobio to neko semi-idiotsko objašnjenje da oni odmah početkom mjeseca napišu dug za dati mjesec, pa eto zato to stoji, a nije dug iako piše da je dug bla bla ... ma pusti ih! Zato i volim ovaj papirni račun, odem u Poštu, udare pečat i imam dokaz da je plaćeno, za slučaj da im 'luda' udari u glavu ...
Ne davao im ja 1 KM za taj pečat. Ili odem u Igmansku i dobijem račun (slip) ili platim internet bankarstvom za 30 feninga.
User avatar
Praetorious
Posts: 1535
Joined: 07/09/2012 07:07
Contact:

#11642 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Praetorious »

Da mi je Igmanska bliže i ja bih skoknuo. Ovako mi je ili maksuz sat vremena + transport do Igmanske ili 5 minuta pjehe do Pošte.
Al' da je poštanska provizija od 1 KM po računu previše - to stoji.
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#11643 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Imas jos Importanne i na Dobrinji poslovnicu
Sakazulu
Posts: 2263
Joined: 28/04/2012 08:02

#11644 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Stigao emailom!
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#11645 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

"Mali" od maila se vratio na posao :mrgreen:
coolkid
Posts: 131
Joined: 14/09/2011 19:55

#11646 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by coolkid »

zna li iko nešto za Sport klub kanale i je li tačno da ih puštaju od 1.06 2016
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#11647 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by rizibizi »

Sto bi bilo ravno 19 dana strepnje, nadanja, iscekivanja i ocekivanja ne racunajuci danasnji dan i racunajuci da je 01.06.2016. dan D.
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#11648 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Iskreno ja se nebi puno nadao.
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#11649 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by karanana »

meni uopste nije jasno otkud vam 1.6. kao dan D?
ovdje je neko spomenuo taj datum i kad je pitam za izvor ili za pouzdanost, nije se vise javio.
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#11650 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by radiša »

mozda je neko baco grah pa mu se ukazo taj datum.
Post Reply