Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#11151 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Platio bez racuna u poslovnici. Izvrsio svoju duznost. Januarski mi je u promotivnom periodu 1 KM + drugi HD resiver 5 KM + pdv + fiksi = 9 KM.

Sad za februar po punoj cijeni :|
Dzontra_Volta
Posts: 6500
Joined: 20/01/2011 11:10

#11152 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

Zar ne dobijete račun putem email-a (pored printane verzije)?
Nema džabe ni u stare babe, kako kažu. :D
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#11153 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#11154 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Novi kanal u ponudi - RTL Living

Image

Od 12.02. u ponudi našeg Super TV -a još jedan odličan kanal koji će unijeti toplinu u Vaš dom. Posljednji trendovi u uređenju interijera, savjeti za kvalitetu življenja, život zvijezda i običnih ljudi te male tajne velikih majstora kuhinje – samo je dio onoga što vam donosi RTL Living. Zamišljen kao lifestyle kanal, premijernim sadržajem prilagođenim cijeloj obitelji, privući će gledatelje željne dobre zabave i praktičnih savjeta koje mogu primijeniti u svakodnevnom životu. Jedna od najpopularnijih emisija koje ćete moći gledati na RTL Livingu je svakako višestruko nagrađivani talk show slavne komičarke i glumice Ellen DeGeneres koji već dvanaest sezona ne silazi s liste najgledanijih emisija tog karaktera.
Uživajte uz RTL Living i svoju Super TV.

Vaš Logosoft
Bas mi je drago i da je on dosao. U osnovnom je paketu. Mada Lol kasni sa njim, TM ga ima vec godinu dana.

Edit: Na sajtu su ga dodali odma poslije RTL i RTL 2 HR a jos uvijek nakon godinu i par mjeseci nisu dodali RTL Kockica a isti kanal nude. Tako i sa CNN International koji je u plus paketu. A CNN (Centralne Nac. Novosti) neradi nikako.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#11155 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:Novi kanal u ponudi - RTL Living

Image

Od 12.02. u ponudi našeg Super TV -a još jedan odličan kanal koji će unijeti toplinu u Vaš dom. Posljednji trendovi u uređenju interijera, savjeti za kvalitetu življenja, život zvijezda i običnih ljudi te male tajne velikih majstora kuhinje – samo je dio onoga što vam donosi RTL Living. Zamišljen kao lifestyle kanal, premijernim sadržajem prilagođenim cijeloj obitelji, privući će gledatelje željne dobre zabave i praktičnih savjeta koje mogu primijeniti u svakodnevnom životu. Jedna od najpopularnijih emisija koje ćete moći gledati na RTL Livingu je svakako višestruko nagrađivani talk show slavne komičarke i glumice Ellen DeGeneres koji već dvanaest sezona ne silazi s liste najgledanijih emisija tog karaktera.
Uživajte uz RTL Living i svoju Super TV.

Vaš Logosoft
Bas mi je drago i da je on dosao. U osnovnom je paketu. Mada Lol kasni sa njim, TM ga ima vec godinu dana.

Edit: Na sajtu su ga dodali odma poslije RTL i RTL 2 HR a jos uvijek nakon godinu i par mjeseci nisu dodali RTL Kockica a isti kanal nude. Tako i sa CNN International koji je u plus paketu. A CNN (Centralne Nac. Novosti) neradi nikako.[/quote]

Najbolje ovaj da ukinu skroz a vrate u osnovni paket CNN INT.

Na spisku se našla i RTL Kockica.
blues.a
Posts: 74
Joined: 10/05/2010 15:41

#11156 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by blues.a »

semirsar wrote:
blues.a wrote:
nikimostar wrote:probao sam sa user 1234 tako sam nasao,ne moze,nije mi vise nista jasno :lol:
Probaj oba puta user. Meni je tako proslo...
Kad to, vazi li to jos? :mrgreen:
Meni vazi... :)
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#11157 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by al-em »

Svaka cast za ovaj novi kanal. Prave zamjene nalaze za ove kanale koje su nam ukinuli.
Sva ona sranja koja ne gledam na preostalim rtlovima sad takodje necu gledati na ovom rtlu.
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#11158 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote: Najbolje ovaj da ukinu skroz a vrate u osnovni paket CNN INT.

Na spisku se našla i RTL Kockica.
Sad sam prostudirao spisak evo da ih pohvalim sto su popravili spisak. Skoro sve moje zamjerke su ispravili dodali su na spisak RTL Kockicu, pored Kanala 6 dodali HD, u plus paketu dodali pored Motors TV HD. Treba jos da dodaju World Fashion HD na spisak za osnovni paket, u plus CNN International i pored Fight Network dodaju HD. Da obrisu Kanal 1. Tad bi spisak konacno bio cjelivit nakon sto godina.

Hoce li se kod nas pojaviti Nasa TV koja starta u ponedjeljak? Nekazem da treba nego tek onako. Mogli bi ga tutnut sa Sevdah TV i jos kojim. Dugo nas nisu updateovali sa dosta kanala.
moke_31
Posts: 1880
Joined: 18/05/2011 14:54

#11159 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by moke_31 »

Je li ovo LOL digo brzinu neta? Nisam upratio na njihovoj stranici a ni na forumu? Kod mene je alfa paket.

Image
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#11161 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by rizibizi »

MTV wrote:
afannedim wrote: Najbolje ovaj da ukinu skroz a vrate u osnovni paket CNN INT.

Na spisku se našla i RTL Kockica.
Sad sam prostudirao spisak evo da ih pohvalim sto su popravili spisak. Skoro sve moje zamjerke su ispravili dodali su na spisak RTL Kockicu, pored Kanala 6 dodali HD, u plus paketu dodali pored Motors TV HD. Treba jos da dodaju World Fashion HD na spisak za osnovni paket, u plus CNN International i pored Fight Network dodaju HD. Da obrisu Kanal 1. Tad bi spisak konacno bio cjelivit nakon sto godina.

Hoce li se kod nas pojaviti Nasa TV koja starta u ponedjeljak? Nekazem da treba nego tek onako. Mogli bi ga tutnut sa Sevdah TV i jos kojim. Dugo nas nisu updateovali sa dosta kanala.
Pa ti reci da ne radis u LoL-u makar honorarno :D :D I to mi se cini da si na nekoj rukovodecoj funkciji, neki veliki baja, ti napises oni urade. :kakoste:
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#11162 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

rizibizi wrote: Pa ti reci da ne radis u LoL-u makar honorarno :D :D I to mi se cini da si na nekoj rukovodecoj funkciji, neki veliki baja, ti napises oni urade. :kakoste:
Nebi se bunio :mrgreen: 10 Puta pisem o neazurnosti toliko o tome da sam veliki baja.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#11163 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:
rizibizi wrote: Pa ti reci da ne radis u LoL-u makar honorarno :D :D I to mi se cini da si na nekoj rukovodecoj funkciji, neki veliki baja, ti napises oni urade. :kakoste:
Nebi se bunio :mrgreen: 10 Puta pisem o neazurnosti toliko o tome da sam veliki baja.
MTV glasnogovornik :-D
Sakazulu
Posts: 2263
Joined: 28/04/2012 08:02

#11164 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

I nakon par dana frke opet tišina. Evo ja predlažem da platimo račune :)
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#11165 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Necu dvaput platiti racun za jedan mjesec :mrgreen: mada oni se realno nebi bunili :lol:
uzmimerikardo
Posts: 72
Joined: 17/03/2009 02:35

#11166 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by uzmimerikardo »

moke_31 wrote:Je li ovo LOL digo brzinu neta? Nisam upratio na njihovoj stranici a ni na forumu? Kod mene je alfa paket.

Image

Povecalo samo download ali upload nisu povecali, nikad da dobaci ni do 1Mbs a kamoli do 2Mbs koliko pise u njihovoj ponudi na sajtu...
moke_31
Posts: 1880
Joined: 18/05/2011 14:54

#11167 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by moke_31 »

uzmimerikardo wrote:
moke_31 wrote:Je li ovo LOL digo brzinu neta? Nisam upratio na njihovoj stranici a ni na forumu? Kod mene je alfa paket.

Image

Povecalo samo download ali upload nisu povecali, nikad da dobaci ni do 1Mbs a kamoli do 2Mbs koliko pise u njihovoj ponudi na sajtu...
I kod mene upload ne može ni do 1mbps a ja se više obradovao uploadu nego downloadu. Htio sam ih ovih dana zvati da pitam u čemu je fol ali sve kontam proradiće uskoro.

Da li je neko zvao da provjeri ovaj upload, hoće li, kad će, ili nas levate. Bezze im je ovo :?
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#11168 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Pa zovi ih, oni ce vidjet u cemu je problem resetirat postavke i trebalo bi proraditi. Tako je bilo kad sam sa Trio Light selio na Logo Trio.
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5953
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#11169 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by studiorum_tuzlaensis »

HOcel taj SK više?
Dzontra_Volta
Posts: 6500
Joined: 20/01/2011 11:10

#11170 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

studiorum_tuzlaensis wrote:HOcel taj SK više?
Kod mene ide. ;)
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#11171 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Dzontra_Volta wrote:
studiorum_tuzlaensis wrote:HOcel taj SK više?
Kod mene ide. ;)
Telemach, Total TV, Kodi, CS ili ?!
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#11172 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

MTV wrote:
Dzontra_Volta wrote:
studiorum_tuzlaensis wrote:HOcel taj SK više?
Kod mene ide. ;)
Telemach, Total TV, Kodi, CS ili ?!
i kod mene ide pa sta, joj fore jbt :roll: :mrgreen:
Dzontra_Volta
Posts: 6500
Joined: 20/01/2011 11:10

#11173 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

semirsar wrote:
MTV wrote:
Dzontra_Volta wrote: Kod mene ide. ;)
Telemach, Total TV, Kodi, CS ili ?!
i kod mene ide pa sta, joj fore jbt :roll: :mrgreen:
Pa ništa, samo mi ne pada na pamet sjediti skrštenih ruku i čekati da se situacija sa SK kanalima sama riješi.
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#11174 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

:roll: aha :? ha :zrikav: :okac: OK :hmpf: SK
Dzontra_Volta
Posts: 6500
Joined: 20/01/2011 11:10

#11175 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

MTV wrote::roll: aha :? ha :zrikav: :okac: OK :hmpf: SK
http://www.nextgen-iptv.com/
Post Reply