Ljubav na poslu

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6767
Joined: 20/02/2013 14:14

#26 Re: Ljubav na poslu

Post by Cherry-Cherry »

Zeznuto je ovo. Prvo što dosadite jedno drugom. Zatim, nije dobro ako radite iste poslove i vezani ste poslom.
Ako je nešto neobavezno, nikad ne možeš skroz prekinuti . Ako je ozbiljno, onda ako prekinete stalno se viđate, pa još ako morate sarađivati.... Pa svi sve znaju, svi pričaju. Još ako si ostavljen, a bivši/a nađe nekog novog, a svaki dan se viđate... Još ako je taj neko novi isto s posla... Uh... :run: Ne valja petljati s nekim s posla.
User avatar
nepass1
Posts: 9693
Joined: 06/07/2017 07:35

#27 Re: Ljubav na poslu

Post by nepass1 »

Cherry-Cherry wrote:Zeznuto je ovo. Prvo što dosadite jedno drugom. Zatim, nije dobro ako radite iste poslove i vezani ste poslom.
Ako je nešto neobavezno, nikad ne možeš skroz prekinuti . Ako je ozbiljno, onda ako prekinete stalno se viđate, pa još ako morate sarađivati.... Pa svi sve znaju, svi pričaju. Još ako si ostavljen, a bivši/a nađe nekog novog, a svaki dan se viđate... Još ako je taj neko novi isto s posla... Uh... :run: Ne valja petljati s nekim s posla.
samo u glavi treba rascistiti da nema nikakvih ocekivanja, jebi ga kad imas nekog na poslu sa osmjehom se ide raditi.
jos ako je obadvoje u braku onda nema ni proganjanja, zvanja kuci i sl stvari.
do sad funkcionira pa dokle ce vidjecemo.
Samprotivsviju
Posts: 6410
Joined: 03/12/2011 13:10

#28 Re: Ljubav na poslu

Post by Samprotivsviju »

Radio sam u jednoj firmi osnovanoj par godina neposredno prije raspada Juge...ugl. Obzirom da je posjedovala veci proizvodni pogon...trebala je i dosta radne snage. Tako da pri otvaranju firme u to vrijeme dosta je mladih zaposleno po zavrsetku srednjih ili fakukteta. Danas u toj firmi ima barem 15 bracnih parova
splinter
Posts: 7440
Joined: 08/10/2011 12:28

#29 Re: Ljubav na poslu

Post by splinter »

Ne buši se brod na kojem ploviš
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#30 Re: Ljubav na poslu

Post by sheilak »

sa kolegom i nekako, sa sefom nikad. pogotovo znajuci moje burne veze i to da vecinom od bivsih pravim dusmane :D

ali opet, treba to opcenito izbjegavati i zadrzavati profesionalnu, po mogucnosti i aseksualnu atmosferu na poslu. cak bih voljela izbjeci i mali flert, ali cesto to nije moguce, iako ja nikad ne zapocinjem.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#31 Re: Ljubav na poslu

Post by Tomahawk11 »

Manje se provokativno oblači, nije sve ni do njih :mrgreen:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#32 Re: Ljubav na poslu

Post by sheilak »

jest vala, necu vise u kratkim sorcevima na posao.
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#33 Re: Ljubav na poslu

Post by anchor85 »

sheilak wrote:jest vala, necu vise u kratkim sorcevima na posao.
Podsjeti me, ja sam jednom na poslu dobila komentar da moje noge ometaju kolege :-) Nakon toga sam počela još kraće suknje nositi :evil:
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#34 Re: Ljubav na poslu

Post by sadie_forever »

zene koje sa sefom zapocnu nesto su obicno svalerke :D :D a takve se obicno razocaraju,jer niko ne rastura brak radi k, :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#35 Re: Ljubav na poslu

Post by moonca »

anchor85 wrote:
sheilak wrote:jest vala, necu vise u kratkim sorcevima na posao.
Podsjeti me, ja sam jednom na poslu dobila komentar da moje noge ometaju kolege :-) Nakon toga sam počela još kraće suknje nositi :evil:
Mislim da treba viditi racuna o kodeksu oblacenja-za odredjene poslove.

Niti jednoj zeni nije ugodno ako dobije -provokativan ili vulgaran komentar/kompliment.

Jedino, ako nije neka misija u pitanju. :nokti:
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#36 Re: Ljubav na poslu

Post by duminjo »

Neka ljubav i vezice niposto.
Samo Sex i to SA nekim ko U glavi zna da je to Sex i nista vise. Po mogucnosti SA udatom ili nekom U ozbiljno vezi. Slobodne izbjegavati.
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#37 Re: Ljubav na poslu

Post by anchor85 »

moonca wrote:
anchor85 wrote:
sheilak wrote:jest vala, necu vise u kratkim sorcevima na posao.
Podsjeti me, ja sam jednom na poslu dobila komentar da moje noge ometaju kolege :-) Nakon toga sam počela još kraće suknje nositi :evil:
Mislim da treba viditi racuna o kodeksu oblacenja-za odredjene poslove.

Niti jednoj zeni nije ugodno ako dobije -provokativan ili vulgaran komentar/kompliment.

Jedino, ako nije neka misija u pitanju. :nokti:
Suknja je pokrivala malo vise od dvije trecine butina i nije uopste bila prekratke, a komentar je dosao od kolegice. Kolege nisu progovorile.
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#38 Re: Ljubav na poslu

Post by muha_sa »

pratim
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#39 Re: Ljubav na poslu

Post by condy »

Dolaze u suknjama na posao a nikad prve ne započinju :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#40 Re: Ljubav na poslu

Post by moonca »

anchor85 wrote:
anchor85 wrote:
sheilak wrote:jest vala, necu vise u kratkim sorcevima na posao.
Podsjeti me, ja sam jednom na poslu dobila komentar da moje noge ometaju kolege :-) Nakon toga sam počela još kraće suknje nositi :evil:

Suknja je pokrivala malo vise od dvije trecine butina i nije uopste bila prekratke, a komentar je dosao od kolegice. Kolege nisu progovorile.
:-) :repetirana: kolegica :lol:

-Kada stojis a kada sjednes to je jedna trecina. :oops:

Kolege :skoljka: 8)
Samprotivsviju
Posts: 6410
Joined: 03/12/2011 13:10

#41 Re: Ljubav na poslu

Post by Samprotivsviju »

Al "ljubav" na poslu :D :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#42 Re: Ljubav na poslu

Post by Tomahawk11 »

Pa ja....mi se, recimo, svi volimo na poslu :mrgreen:
Al ko psi i mačke :oops:
Ne može niko nikog, zapravo :roll:
User avatar
ing-ecc
Posts: 18124
Joined: 31/03/2013 09:58

#43 Re: Ljubav na poslu

Post by ing-ecc »

sadie_forever wrote:zene koje sa sefom zapocnu nesto su obicno svalerke :D :D a takve se obicno razocaraju,jer niko ne rastura brak radi k, :lol:
..... nego radi p,
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#44 Re: Ljubav na poslu

Post by sadie_forever »

ing-ecc wrote:
sadie_forever wrote:zene koje sa sefom zapocnu nesto su obicno svalerke :D :D a takve se obicno razocaraju,jer niko ne rastura brak radi k, :lol:
..... nego radi p,
nije valjda od zlata :mrgreen:
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#45 Re: Ljubav na poslu

Post by Ommadawn »

anchor85 wrote: Suknja je pokrivala malo vise od dvije trecine butina i nije uopste bila prekratke, a komentar je dosao od kolegice. Kolege nisu progovorile.
Pa šutio bih i ja. I gledao svoja posla.
Opal_89
Posts: 320
Joined: 06/02/2016 12:41

#46 Re: Ljubav na poslu

Post by Opal_89 »

nepass1 wrote: samo u glavi treba rascistiti da nema nikakvih ocekivanja, jebi ga kad imas nekog na poslu sa osmjehom se ide raditi.
jos ako je obadvoje u braku onda nema ni proganjanja, zvanja kuci i sl stvari.
do sad funkcionira pa dokle ce vidjecemo.

Meni je ovo fenomen. Hajde izuzimam afere na poslu i kresanja sa kolegama. Ali evo kod mene situacije, kolegica iz kancelarije, a i privatno ponekad popijemo kafu i kolega nam, svako u svom braku (sretni i zadovoljni) ali tako vole saradjivati zajedno, i ponasaju se jedno prema drugom sa postovanjem, ali se stalno nesto smjeskaju. Ne mogu sa sigurnoscu tvrditi da je bilo nesto medju njima jer ne znam, ali kada ih vidim pomislim kako su stvoreni jedno za drugo i steta sto se nisu ranije sreli. Mozda dolaze samo sa osmjehom sto kazes, ali da li to ikoga proganja ponekad iznutra?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#47 Re: Ljubav na poslu

Post by moonca »

I ja mislim da je bolja atmosfera na poslu ako ima neko ko je simpatija. :-)
Opal_89
Posts: 320
Joined: 06/02/2016 12:41

#48 Re: Ljubav na poslu

Post by Opal_89 »

I bolje da ostane simpatija, njenog muza ne znam, ali bi je njegova supruga zivu oderala :roll: Mozda jadnik i trazi neku utjehu u druzenju sa njom.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72860
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#49 Re: Ljubav na poslu

Post by Velkoski »

kolegice, ako čitaš, ja bih rado da širimo 'ljubav' na poslu :oops:
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#50 Re: Ljubav na poslu

Post by sadie_forever »

Opal_89 wrote:
nepass1 wrote: samo u glavi treba rascistiti da nema nikakvih ocekivanja, jebi ga kad imas nekog na poslu sa osmjehom se ide raditi.
jos ako je obadvoje u braku onda nema ni proganjanja, zvanja kuci i sl stvari.
do sad funkcionira pa dokle ce vidjecemo.

Meni je ovo fenomen. Hajde izuzimam afere na poslu i kresanja sa kolegama. Ali evo kod mene situacije, kolegica iz kancelarije, a i privatno ponekad popijemo kafu i kolega nam, svako u svom braku (sretni i zadovoljni) ali tako vole saradjivati zajedno, i ponasaju se jedno prema drugom sa postovanjem, ali se stalno nesto smjeskaju. Ne mogu sa sigurnoscu tvrditi da je bilo nesto medju njima jer ne znam, ali kada ih vidim pomislim kako su stvoreni jedno za drugo i steta sto se nisu ranije sreli. Mozda dolaze samo sa osmjehom sto kazes, ali da li to ikoga proganja ponekad iznutra?
Kad tad ce se desiti sex,i onda ce se jedno od njih(velikom vecinom ONA) zaljubiti,i sjebat ce brak,mozda javiti i zeni njegovoj,i katastrofa opcenito :mrgreen: na mom poslu lik varao trudnu zenu sa jednom koleginicom,i tako 1 godinu,i na kraju mu dosadilo ..i ova koleginica iz osvete sve isprica zeni :skoljka: mozes misliti drame na poslu,svi su samo o tome pricali
Post Reply