Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Edin H.
Posts: 46898
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#22576 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

AmiĐa_Idriz wrote:
studeni76 wrote:Kasno se ukljuci. Sta se ovo Klop qrci na kraju utakmice, nesto muse neda rukovat?!
Provokacije sa klupe Seville su se neprestano redale toko citavog meca. Dovoljno govori cinjenica da je "trener" gostujucih iskljucen.
Koji moron, gubi 2 - 1 I traci vreme, kad ga sudija iskljuci zove Kloppa da ga vadi. :D
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#22577 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

Imaju rezultat i igru, nekoliko prilika da zatvore utakmicu i ne uspeju. Zatim prime gol iz bezazlene situacije i prokockaju pobedu.

Same old, same old. :roll:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40568
Joined: 21/05/2012 22:46

#22578 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Kako znati da je Lovren u ocajnoj formi?

Kada iskljuci komentare na Instagramu.
User avatar
Mustang1
Posts: 28717
Joined: 29/12/2010 17:31

#22579 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Sad cu pisati liverpoolu na instagramu da si ti krivac za sve poraze :D Hajd cao :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40568
Joined: 21/05/2012 22:46

#22580 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

:lol: :mrgreen:
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#22581 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Nešto će se morati mijenjati u postavci igre. Možda bi najbolje bilo da probaju sa 3 - 4 - 3 formacijom. Napad bi bio podjednko efikasan, dvojica na sredini treba da dobiju slobodniju rolu prema naprijed, ali dvojica moraju ostati nazad i pomagati odbrani. Problem je što nemamo klasičnog DMF-a, mada mislim da bi Milner i Henderson mogli popuniti ova mjesta, obzirom da su borbeni i nije im strano vratiti se pred svoj 16-erac. U formaciji 4 - 3 - 3 svaki protivnik sa iole tehnike dođe iz dva odigrana dodavanja pred 16-erac i onda kreće panika makar samo kod panjine Lovrena, što je često i sasvim dovoljno. Trojica na sredini i još sve trojica ofanzivni, to je malo i previše disbalansa na terenu a protivnici to vješto koriste. Nije samo do odbrane, ekipa prečesto na terenu izgleda bezidejno, panično, sa vodom u ušima, i kada protivnici malo pritisnu, nerezonske reakcije, malo i baksuzne ponekad, pobjedu pretvore u poraz ili nekakav remi, a protivnik bio duplo slabiji. Protiv Seville Salah je bio fantastičan, vratio se sto puta nazad da oduzme loptu, negov transfer je još veća krađa od Maneovog, očekujem od njega da bude još bolji, Moreno postaje sve bolji :thumbup:

Sevilla konkretno je odigrala k..... od utakmice ali ovi gore pobrojani faktori mnogo puta su omogućili i slabijim timovima od Seville da nezasluženo izvuku bodove, rekao bih da je LFC često sam sebi najveći dušman na terenu, nije to više ni do kvaliteta na terenu, već jednih te istih dugogodišnjih neriješenih problema. Dobar DMF i trojica u odbrani sa bar jednim novim kvalitetnim CB-om bi riješili milion problema koji ne dopuštaju ekipi da se konačno ustabili i prestane lutati po osrednjosti. Svi to vide, protivnici na terenu pogotovo, svi osim izgleda LFC-ove struke, šteta.
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#22582 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

Gandalf wrote:Nešto će se morati mijenjati u postavci igre. Možda bi najbolje bilo da probaju sa 3 - 4 - 3 formacijom. Napad bi bio podjednko efikasan, dvojica na sredini treba da dobiju slobodniju rolu prema naprijed, ali dvojica moraju ostati nazad i pomagati odbrani. Problem je što nemamo klasičnog DMF-a, mada mislim da bi Milner i Henderson mogli popuniti ova mjesta, obzirom da su borbeni i nije im strano vratiti se pred svoj 16-erac. U formaciji 4 - 3 - 3 svaki protivnik sa iole tehnike dođe iz dva odigrana dodavanja pred 16-erac i onda kreće panika makar samo kod panjine Lovrena, što je često i sasvim dovoljno. Trojica na sredini i još sve trojica ofanzivni, to je malo i previše disbalansa na terenu a protivnici to vješto koriste. Nije samo do odbrane, ekipa prečesto na terenu izgleda bezidejno, panično, sa vodom u ušima, i kada protivnici malo pritisnu, nerezonske reakcije, malo i baksuzne ponekad, pobjedu pretvore u poraz ili nekakav remi, a protivnik bio duplo slabiji. Protiv Seville Salah je bio fantastičan, vratio se sto puta nazad da oduzme loptu, negov transfer je još veća krađa od Maneovog, očekujem od njega da bude još bolji, Moreno postaje sve bolji :thumbup:

Sevilla konkretno je odigrala k..... od utakmice ali ovi gore pobrojani faktori mnogo puta su omogućili i slabijim timovima od Seville da nezasluženo izvuku bodove, rekao bih da je LFC često sam sebi najveći dušman na terenu, nije to više ni do kvaliteta na terenu, već jednih te istih dugogodišnjih neriješenih problema. Dobar DMF i trojica u odbrani sa bar jednim novim kvalitetnim CB-om bi riješili milion problema koji ne dopuštaju ekipi da se konačno ustabili i prestane lutati po osrednjosti. Svi to vide, protivnici na terenu pogotovo, svi osim izgleda LFC-ove struke, šteta.
Trojica u odbrani sa stoperima koje mi imamo je ravno samoubistvu.
User avatar
zomri
Posts: 12812
Joined: 03/05/2006 07:31

#22583 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Moje viđenje:

Prvi gol protiv Seville i prvi protiv Cityja. Po individualnom kvalitetu i hipotetički pod uslovom da se nađu na istom mjestu na terenu:

Van Dijk umjesto Lovrena/Klavana znači da primamo samo protiv Cityja.
Keita umjesto Cana znači da ne primamo ni jedan.

Obojica u timu znače vjerovatno pobjede u obje utakmice, protiv Seville čak i clean sheet. Ovu sezonu pratićemo opet ovu patnju i nervirati se (oni koji su nespremni za to :mrgreen: ). Nadam se da ćemo ipak nekako do četvrtog mjesta na kraju, a iduće sezone možemo napraviti i korak više.
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#22584 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

@Towellie, 4 4 3 formacija prilično ostavlja golmana na vjetrometini : već smo primili 5 komada od Citya, 3 od Watforda, 3 od Hoffa, svi apsolutno znaju slabosti ove formacije i igračkog kadra, nešto se mijenjati mora, sezona je tek krenula, a odbrana klimava k'o babin zub.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40568
Joined: 21/05/2012 22:46

#22585 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

Mislio sam da smo mi kao nacija najludji kad su u pitanju ova online glasanja, ali evo, ima i gorih :-) :lol:
User avatar
zomri
Posts: 12812
Joined: 03/05/2006 07:31

#22586 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Biće najbolji bar 6 kola zaredom :lol:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#22587 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Nisu gori samo ih ima vise... Cuj Salah igrac kola :-) :-) :-)
User avatar
JoseMujica
Posts: 27556
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#22588 Re: Liverpool FC

Post by JoseMujica »

AmiĐa_Idriz wrote:Kako znati da je Lovren u ocajnoj formi?

Kada iskljuci komentare na Instagramu.
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#22589 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

mislio sam da je Leiva bio najveća panjina u klubu, ali Dejo the magnificent me demantuje iz utakmice u utakmicu, ubaciti u odbranu nekog momka iz akademije, gori ne može biti, u januaru pod moranje dovesti CB-a, Deju poslati u terminu utakmice da bere ljubičice oko Anfielda
User avatar
Mustang1
Posts: 28717
Joined: 29/12/2010 17:31

#22590 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Gandalf wrote:@Towellie, 4 4 3 formacija prilično ostavlja golmana na vjetrometini : već smo primili 5 komada od Citya, 3 od Watforda, 3 od Hoffa, svi apsolutno znaju slabosti ove formacije i igračkog kadra, nešto se mijenjati mora, sezona je tek krenula, a odbrana klimava k'o babin zub.
Nije to do formacije :D Ne znam jesam li pisao vec ili sam mislio pisati, ali Klopp je ovdje u pogresno vrijeme. Da je bar 2-3 sezone prije nego sto je dosao dosao, imali bi odlican tim, on je taman dosao u tom periodu kad su cijene pocele divljati, a on tvrdoglav nece da istrese veliku lovu za igraca. Njemu je 40-50 miliona plafon plafona.
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#22591 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

Mustang1 wrote:
Gandalf wrote:@Towellie, 4 4 3 formacija prilično ostavlja golmana na vjetrometini : već smo primili 5 komada od Citya, 3 od Watforda, 3 od Hoffa, svi apsolutno znaju slabosti ove formacije i igračkog kadra, nešto se mijenjati mora, sezona je tek krenula, a odbrana klimava k'o babin zub.
Nije to do formacije :D Ne znam jesam li pisao vec ili sam mislio pisati, ali Klopp je ovdje u pogresno vrijeme. Da je bar 2-3 sezone prije nego sto je dosao dosao, imali bi odlican tim, on je taman dosao u tom periodu kad su cijene pocele divljati, a on tvrdoglav nece da istrese veliku lovu za igraca. Njemu je 40-50 miliona plafon plafona.
Davao je 80m za Keitu, 65m za VVD. Nije do para.
User avatar
Mustang1
Posts: 28717
Joined: 29/12/2010 17:31

#22592 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Jesu novine pisale da je davao, isto sto su pisali da je predstavljanje Coutinha u petak :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40568
Joined: 21/05/2012 22:46

#22593 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Danas na pressu ista suplja ko i do sad. Ko na kasetu da pustis.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40568
Joined: 21/05/2012 22:46

#22594 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
:lol: :lol: :lol:

BABOOOOOO RAGIIII
User avatar
Mustang1
Posts: 28717
Joined: 29/12/2010 17:31

#22595 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Promijeni sliku i ako ne pobjedimo a ti sa slikom Dijka na profilu ja ti odmah saljem stoju :D
User avatar
Edin H.
Posts: 46898
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#22596 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Ono sto obozavam u Engleskom fudbalu da je dobar igrac uvijek mocniji of kluba i navijaca.

Udje Coutinho, oni mu pljescu. :D
User avatar
ljevoruki
Posts: 4747
Joined: 20/05/2011 22:49

#22597 Re: Liverpool FC

Post by ljevoruki »

Ko prenosi danas?
User avatar
studeni76
Posts: 5380
Joined: 03/06/2009 14:12

#22598 Re: Liverpool FC

Post by studeni76 »

ljevoruki wrote:Ko prenosi danas?
SK4 valjda
User avatar
Edin H.
Posts: 46898
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#22599 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Klavan :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 46898
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#22600 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Edin H. wrote:Klavan :lol:
:izet:
Post Reply