„Laž je srpski državni interes“ - all about topic

mishic
Posts: 6416
Joined: 28/04/2011 16:29

#51 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by mishic »

"Pakračko-slavonski episkop, najveći stručnjak Srpske pravoslavne crkve za Holokaust Vladika Jovan Ćulibrk je govorio o uvećavanju broja srpskih žrtava kazavši kako je to državni projekat.

Vladika Jovan je govorio na tribini Srpskog privrednog društva "Privrednik" u Zagrebu govorio o revizionizmu koji je sveprisutan naučnom ali i medijskom prostoru Srbije i bh. entiteta Republika Srpska.
"Mi imamo sada slučaj revizionizma u Srbiji i Republici Srpskoj koji je masivan s naše strane. To je podrška lažnoj priči sa profesorom Gideonom Greifom koji se pojavio u Srbiji. Svi historičaru znaju ko je on, da je cirkus, jer Greif govori o milion i 400 hiljada žrtava Jasenovca", ističe vladika Jovan."
mishic
Posts: 6416
Joined: 28/04/2011 16:29

#52 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by mishic »

"Radiotelevizija Republike Srpske (RTRS) objavila je u aprilu prilog u kojem se navode "prema podacima Republičkog centra za istraživanje rata i ratnih zočina u opštinama Srpskog Sarajeva, tokom rata stradalo je 106 djece". Sniperalley.photo je otkrio da se na listi nalaze imena djece koju je ubila Vojska Republike Srpske."

I ovako bi mogli danima, sedmicama i mjesecima jer nema teme bez falisifikata i laži.
statixx
Posts: 8843
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#53 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by statixx »

Bas mi je godra sto ce Miroslav tuziti ovog glavonju Viktora.
jagugu
Posts: 1154
Joined: 28/07/2018 16:02

#54 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by jagugu »

Svaka čast raji sa twittera što se posljednjih dana digla da istražuju i razbijaju ove srpske mitomanske priče i laži, eno već čete pjene po društvenim mrežama.
mishic
Posts: 6416
Joined: 28/04/2011 16:29

#55 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by mishic »

A Dodonov novi zakon o kleveti?

Vodite racuna da ne dopadnete robije. Taj zakon je skrojen tako da se samo vrijednosti Jadovana i Jatka štite a o ostalom se može bez ogranicenja.
User avatar
W0rM
Posts: 2390
Joined: 26/11/2011 13:49
Location: Jedna Jedina
Grijem se na: sunčevu energiju
Vozim: se po mahali

#56 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by W0rM »

mishic wrote: 09/08/2023 16:18 A Dodonov novi zakon o kleveti?

Vodite racuna da ne dopadnete robije. Taj zakon je skrojen tako da se samo vrijednosti Jadovana i Jatka štite a o ostalom se može bez ogranicenja.
Dodo me moze povuci za moj VPN a i to ako mu dozvolim :D
User avatar
dr_Evil
Posts: 12721
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#57 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by dr_Evil »

W0rM wrote: 09/08/2023 16:22
mishic wrote: 09/08/2023 16:18 A Dodonov novi zakon o kleveti?

Vodite racuna da ne dopadnete robije. Taj zakon je skrojen tako da se samo vrijednosti Jadovana i Jatka štite a o ostalom se može bez ogranicenja.
Dodo me moze povuci za moj VPN a i to ako mu dozvolim :D
UU i za VPN se ima :D ni na internet bez kondoma, takav vakat dosao, samo ja jos pjevam ide duplo golo rodjace, ide duplo golo do korijena
User avatar
W0rM
Posts: 2390
Joined: 26/11/2011 13:49
Location: Jedna Jedina
Grijem se na: sunčevu energiju
Vozim: se po mahali

#58 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by W0rM »

dr_Evil wrote: 09/08/2023 16:24
W0rM wrote: 09/08/2023 16:22

Dodo me moze povuci za moj VPN a i to ako mu dozvolim :D
UU i za VPN se ima :D ni na internet bez kondoma, takav vakat dosao, samo ja jos pjevam ide duplo golo rodjace, ide duplo golo do korijena
Sto vise neko pokusava da te cenzurise, to veci otpor ide :D Usput, 5 eurica mjesecno nije vala neka cifra, ljudi kupe 2 kutije cigara i daju vise ili odu na shishu i kolu. Tako da - oke je :)
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18608
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#59 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by GandalfSivi »

Bloo wrote: 08/08/2023 21:47
Spoiler
Show
mishic wrote: 08/08/2023 20:46 "Deobe" nisu štivo koje se ne može naći:

"Mi lažemo da bismo obmanuli sebe, da utešimo drugoga; lažemo iz samilosti, lažemo iz stida, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid srpskog patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Lažemo stvaralački, maštovito, inventivno", rekao je Dobrica Ćosić opisujući povijest, sadašnjost, a kako se čini i budućnost srpske politike.

Napisao je to Ćosić davne 1961. godine u 'Deobama'. Partizanski borac i politički komesar, književnik koji se politici josipa Broza Tita i Komunističke partije Jugoslavije suprostavio prvo tajno zbog smjene njegovog prijatelja i suborca Aleksandra Rankovića, a zatim i javno kad je krajem svibnja 1968. godine,na sjednici Centralnog komiteta Saveza komunista Srbije izjavio da se nad Srbima na Kosovu vrši teror i nasilje, a da to čine Albanci koji sudjeluju u kosovskoj vlasti. Centralni komitet SK Srbije odbio je takve tvrdnje. Ćosić napušta Partiju i postaje disident.
Ropstvo, to je: smrtonosne su istine. Zato se i viču i šapuću laži. Svima i svakome. Laže okupator, lažu izdajnici, lažu i borci za slobodu. Lažemo da bi obmanuli sebe, da utešimo drugog; lažemo iz samilosti, lažemo da nas nije strah, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju i tuđu bedu. Lažemo iz ljubavi i čovečnosti, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid našeg patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Lažemo stvaralački, maštovito, inventivno. Za ovu laž pod okupacijom i običan idiot ima više mašte od mnogih romansijera. Laž je nužda: biološka, psihološka, nacionalna, politička. Beograd u ovim danima – to je apokalipsa laži.Moja iskrenost je revolt protiv ropstva. Još uvek najčovečniji protest. Toliko mi je život neizvestan da iema smisla sebe da mučim još i nekakvim dnevnikom, zapisivanjem. Ali ja više nemam s kim o svemu da razgovaram.“ (Ćosić, 2017: 96-97)


Image
Je li ovo kod sefice cetiri S u knjizi? :D

Nego sada ozbiljno, jeb’o vas vise Dobrica, trolate bitnu temu sa milion puta prezvakanom pricom. Ukinite navodnike iz naslova teme, pa da nastavimo…
liyf
Posts: 1338
Joined: 08/06/2021 22:55
Location: Foča

#60 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by liyf »

Iz dana u dan, sa portala na portal konstantno izlaze vijesti o fabrikaciji dokaza, korištenju pogrešnih žrtava i umanjivanju zločina i ubistava u periodu rata i agresije. Ja ne znam šta je ovo, odakle im ovolika erupcija mržnje i četništva da se konstantno koriste naše žrtve u njihovu korist?
User avatar
dr_Evil
Posts: 12721
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#61 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by dr_Evil »

...
Last edited by dr_Evil on 09/08/2023 16:43, edited 1 time in total.
mishic
Posts: 6416
Joined: 28/04/2011 16:29

#62 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by mishic »

Zamjena teza, da se zločinac proglasi žrtvom a žrtva zločincem!
zavrzlama
Posts: 10309
Joined: 15/01/2006 18:35

#63 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by zavrzlama »

lavi wrote: 09/08/2023 16:30 Iz dana u dan, sa portala na portal konstantno izlaze vijesti o fabrikaciji dokaza, korištenju pogrešnih žrtava i umanjivanju zločina i ubistava u periodu rata i agresije. Ja ne znam šta je ovo, odakle im ovolika erupcija mržnje i četništva da se konstantno koriste naše žrtve u njihovu korist?
Traze reakciju druge strane da bi dobili moralni i nacionalni naboj kod sopstvenog naroda da krenu u novi pokusaj stvaranja velike srbije..

Ishod ratova 90-tih je za srbe totalni moralni,vojni i strateski poraz,narod im se uspavao,dezorijentisao,a trebaju im za

nove sukobe,kako je najbolje motivisati,pa mrznjem prema drugima,isticanjem ugrozenosti od drugih,lazima i reakcijom drugih na slican nacin i to je to...

Probih snage imaju svo vrijeme ovog svijeta,imaju medjunarodni legalitet imaju vise ljudstva i morala,imaju odbranu casnog i legalnog...druga strana nema nista od navedenog,ima frustraciju nemoci,vrijeme koje ne radi za njih i jedinu sansu vide u zamoru probih snaga...MEDJUTIM BIH je prirodno stanje i stil zivota probih gradjanima,tako da do zamora nemoze doci,jer zamor znaci i sigurnu smrt,a niko ne zeli sebi smrt...opstanak BIH je i garancija bioloskog opstanka bosnjaka i drugih naroda koji vole BIH,tako da opstanak BIH je neupitan,samo je nepoznanica sa koliko ce stete se odbiti naredni izlet srpskog sveta.
Last edited by zavrzlama on 09/08/2023 17:05, edited 3 times in total.
Bossona
Posts: 5385
Joined: 21/12/2020 03:28

#64 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by Bossona »



Objasni MILOJKO PANTIĆ: Srpska historija je lažna!

Pored mnogih stvari kojih se dotakao u emisiji ili podcastu, ovaj proslavljeni sportski novinar i radijsko-televizijski komentator Milojko Pantić, također se dotakao teme o Dobrici Ćosiću i srbima, kao i lažnoj srpskoj historiji i Nemanjićima.
Primijetili smo na voditelju ovog podcasta po njegovom govoru tijela da nije baš najbolje prihvatio historijske činjenice koje je gospodin Pantić iznio.
Njima istina naprosto smeta, i odgovara im samo ono što im je podvaljeno.
"Ne mogu naši potomci znati istinu o nama, jer je mi ne kazujemo. Nego izlažemo ono što nam podmiruje račune."
(Milan Milićević 1871 godine)
Pantić: Laž je, zaista, u korijenima naše historije i postala je način djelovanja svake srpske vlasti

http://miruhbosne.com/pantic-laz-je-zai ... ms5olqZxJc
Mirko Simić: Memorandum SANU, crna tačka srpske historije https://www.slobodnaevropa.org/a/mirko- ... 24025.html

Spoiler
Show
1871. Srpski književnik Milan Milićević napisa: "Ne mogu naši potomci znati istinu o nama, jer je mi i ne kazujemo, nego izlažemo što nam podmiruje racun"
Kao da pisci ne mogu biti ljubitelji ratnih zločina i genocida
Tomislav Marković
https://balkans.aljazeera.net/opinions/ ... PqJQusfG2E

Image

Prosječan Srbin ne zna ništa o Dobrici Ćosiću, a kamoli da je čitao njegove knjige. Zasluga Dobrice Ćosića je što je opisao kako večinski srpski kolektivitet funkcioniše na jedan elokventniji način, a vidi se da funkcionira na lažima. Znači Dobrica Ćosić je samo opisao o kakvoj se kulturi i politici radi. Kao što ni Milošević nije bio pravi nacionalista, nego samo jedan dan slučajno rekao "Niko ne sme da vas bije" i vidio da je srpska masa ushićena. Poslije je sve bilo lahko - kad vidiš da su nacionalisti generalno, udri im priču koja im godi to je isto uradio Radovan Karadžić, Milan Martić, Vojislav Šešelj kao i Milorad Dodik. Srpski akademik Dobrica Ćosić je često kritikovan zbog zalaganja za planska preseljenja stanovništva početkom jugoslovenskih ratova:
„Moguća su planska preseljenja i razmena stanovništva što je najteže, najbolnije, ali je i to bolje od života u mržnji i međusobnom ubijanju.[10]“
(Ćosić u Politici, 26.07.1991.)
Čuveni francuski filozof i antropolog Edgar Moren je 1992. godine u pariškom Le Monde-u pisao otvoreno pismo Dobrici Ćosiću, predsedniku tadašnje SR Jugoslavije, smatrajući ga jednim od najodgovornijih za "osvajanje životnog prostora i etničko čišćenje" tokom rata u Bosni i Hercegovini:
„Požar koji prijeti da se proširi izvan Balkana već je doveo u pitanje evropsku građevinu. Ta Evropa koja želi da se gradi jeste Evropa koja otvara granice između naroda – to je Evropa koja bi se stvarala po uzoru na Bosnu i Hercegovinu koju ste uništili. Hoćete li da vas istorija pamti kao predsjednika osvajača životnog prostora i etničkog čišćenja?[11]“
(Edgar Moren)
Godinama nakon rata, 2010. godine, Ćosić tvrdi da izvršeno etničko čišćenje „može za budućnost da bude pozitivno“:
„I pored lične tragedije mnogih ljudi, i pored toga što je ljudski razmišljati o multinacionalnim državama u kojima se tolerantno živi i sa više nacionalnih manjina, današnje stanje Srba posle etničkih čišćenja za budućnost može da bude pozitivno, jer je reka Drina prvi put postala srpska reka i što će vremenom deo Bosne možda ipak pripasti Srbiji.[12]“
(Ćosić u knjizi "Sećanja" Vladete Jerotića, 2010.)
Ćosić je u javnosti više puta istupao sa diskriminatorskim stavovima prema Albancima. Zbog navednog citata je protiv njega čak podnesena i prijava zbog širenja govora mržnje.
„Taj socijalni, politički i moralni talog tribalnog, varvarskog Balkana, uzima za saveznika Ameriku i Evropsku uniju u borbi protiv najdemokratskijeg, najcivilizovanijeg, najprosvećenijeg balkanskog naroda - srpskog naroda.[13]“
(Dobrica Ćosić o Albancima)
Ćosića neki optužuju za velikosrpsku ideologiju. Ćosić sam tvrdi da nikada nije priznavao avnojevske granice[14], a u razdoblju SFRJ 1968. godine je pisao:
„Svjedoci smo činjenice kako čak i medu srpskim narodom ponovo svijetli stari istorijski cilj i nacionalna ideja - ujedinjenje srpskog naroda u jednu državu.[15]“
Zbog te tvrdnje, Ćosic je bio isključen iz Centralnog komiteta.[16] U July-Srpnju 1989. godine on je govorio da bi se veliki dijelovi Hrvatske morali "vratiti" Srbiji.[17] U vreme raspada SFRJ Ćosić je pisao o istorijskom cilju ujedinjenja svih Srba u jednu državu:
„To je pitanje sloboda i prava bivstvovanja srpskog etnosa u celini svog duhovnog, kulturnog i istorijskog identiteta bez obzira na sadašnje republičke granice i konstituciju Jugoslavije. Ako se ta sloboda i to pravo ne uvažava, onda nije ostvaren istorijski cilj srpskog naroda – ujedinjenje svih Srba u jednoj državi (...).[18]“
2012. godine Ćosić u svojoj knjizi Bosanski rat o jedinstvenoj srpskoj državi piše sledeće:
„Ako sam, dakle, do polovine 1991. i ja verovao u mogućnost zasnivanja državnog saveza srpskih zemalja, naime, globalnog referendumskog ujedinjenja teritorija koje naseljava srpska većina, razvoj događaja i naročito politika Evropske zajednice i Amerike prema rešenju "jugoslovenske krize" primorali su me da napustim ideju o državi kao savezu srpskih zemalja.[19]“
(Ćosić u knjizi Bosanski rat)
Ćosić tvrdi da su muslimani ubijali sami sebe prilikom masakra u ulici Vase Miskina, da bi optužili Srbe pred svetom:
„Zločin u ulici Vase Miskina, kada su pobijeni ljudi i žene koji su čekali u redu za hleb, što je bila muslimanska inscenacija da se prekine Lisabonski sporazum i za to optuže Srbi, da bi se pred svetskom javnošću imao "moralan" i "pravedan" izgovor za vojnu intervenciju NATO-a protiv Srba u Bosni...[20]“
(Ćosić u knjizi Bosanski rat)
Ćosić takođe tvrdi da su muslimani ponovo ubijali sami sebe prilikom masakra na Markalama, da bi opet "namestili" Srbima pred svetom:
„Grozan događaj! Na sarajevskoj pijaci Markale minama iz minobacača ubijeno je šezdeset osam ljudi i stotinjak ranjeno. Naravno, optuženi su Srbi. Ako bi to bila istina, Karadžić, Mladić, Koljević, Krajišnik treba odmah da podnesu ostavke, Skupština Republike Srpske da osudi taj zločin i sve političke ustanove u SR Jugoslaviji moraju najoštrije da osude taj masakr civila... Moram da proverim ovu užasavajuću vest. Zovem prijatelja Gojka Đoga da čujem njegovo mišljenje jer on je prilično obavešten o zbivanjima u Bosni. "Ni govora o srpskom zločinu. To je muslimanska nameštaljka kao i ona pred pekarom, spremaju nam nešto opasno." Zovem Milorada Ekmečića jer on svaki događaj tumači znanjem i istorijom: "To varvarstvo nikako ne može biti srpsko. To je džihadsko. Samo se u islamskom svetom ratu tako svirepo za Alaha ubijaju i Alahovi vernici." To mi potvrđuje i Nikola Koljević, koji je rekao, čvrsto uveren, da je to muslimanski zločin. "Pred svaki pregovor oni serviraju po neki 'srpski zločin' i idu u Ženevu kao 'srpske žrtve'". General Mladić i svi sarajevski komandanti tvrde da srpski bacači nikako ne mogu da dobace do Markala.[21]“
(Ćosić u knjizi Bosanski rat)
Dobrica Ćosić je takođe poznat po negiranju genocida u Srebrenici, utvrđenog sudskim presudama:
„Srbofobski, nesavesni i nekim interesom motivisani političari "međunarodne zajednice" - Amerike, Evropske unije i islamskih zemalja, pomoću svojih medija srpske zločine oko Srebrenice proglasili su genocidom... Međutim, i po mom mišljenju, postoje razlozi da se u džihadsku, hašku i tekuću političko-propagandnu "istinu" o Srebrenici ozbiljno posumnja... u Potočarima i Srebrenici nije izvršen genocid nego težak, bestijalan zločin nad zarobljenim Muslimanima, koji se mora osuditi i krivci biti kažnjeni.[22]“
(Ćosić u knjizi Bosanski rat)
Nasuprot masakra u Srebrenici, koji nije bio genocid, Ćosić navodi istinsko "genocidno zatiranje srpskog življa" koje se zbilo pre toga u okolini Srebrenice:
„Pre masakra muslimanskih zarobljenika u Potočarima i okolini, polovinom jula 1995. godine, iz "zaštićene zone" Srebrenice muslimanska vojska pod komandom Nasera Orića ubila je na najsvirepiji način 3.262 srpskih žitelja i popalila i opljačkala više od osamdeset podrinjskih sela. U ovom genocidnom zatiranju srpskog življa učestvovala je i masa muslimanskih civila, seljaka. Bio je to 1992. godine pravi masovni pokret Muslimana za ubijanje Srba... Muslimanski seljaci u većini nisu ubijali Srbe oružjem nego sekirama, vilama, pajserima, motkama...[23]“
(Ćosić u knjizi Bosanski rat)
User avatar
muha_sa
Posts: 128884
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#65 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by muha_sa »

Neumorna je fabrika laži--iznenadjen može bit samo onaj ko je zadnjih 30 i kusur godina prespavo


https://avaz.ba/vijesti/bih/848784/djec ... ijene-u-rs
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50567
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#66 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by Bloo »

mishic wrote: 09/08/2023 17:36 Lakše bi bilo prebrojati travke na bilo kom stadionu nego srpske laži. A onda među tim lažovima postoje ovi šampioni koji zapravo nikada i ne govore ništa drugo sem laži. Pa još kada takvi dođu na Klix i počnu podupirati te laži i lažovčine i još prijetiti banom onome ko ne odustane od raskrinkavanja tih laži onda je to dno dna.
Stvarno ne znas odustati.
Tvoj bezobrazluk se dosta dugo tolerise.
Mjesec dana.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18608
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#67 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by GandalfSivi »

Htjedoh postaviti neki dan na temi o Srbiji Jovanku Jolic, ali je bilo previse degutantno za foruma. Ali sada kada vec pricamo o mitomaniji i lazima, shodno je spomenuti je ovdje. Upozorenje, samo za one sa jakim zeludcem. Jebo Hitlera svega mi, kakav otrov je ova spodoba…
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50567
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#68 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by Bloo »

GandalfSivi wrote: 09/08/2023 18:19 Htjedoh postaviti neki dan na temi o Srbiji Jovanku Jolic, ali je bilo previse degutantno za foruma. Ali sada kada vec pricamo o mitomaniji i lazima, shodno je spomenuti je ovdje. Upozorenje, samo za one sa jakim zeludcem. Jebo Hitlera svega mi, kakav otrov je ova spodoba…
Zena uspjesno zivi od debila.

https://raskrinkavanje.ba/analiza/antiv ... ka-na-krfu

Teorije zavjere plus mrznja nacionalisticka...idealni kombo
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18608
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#69 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by GandalfSivi »

Bloo wrote: 09/08/2023 18:22
GandalfSivi wrote: 09/08/2023 18:19 Htjedoh postaviti neki dan na temi o Srbiji Jovanku Jolic, ali je bilo previse degutantno za foruma. Ali sada kada vec pricamo o mitomaniji i lazima, shodno je spomenuti je ovdje. Upozorenje, samo za one sa jakim zeludcem. Jebo Hitlera svega mi, kakav otrov je ova spodoba…
Zena uspjesno zivi od debila.

https://raskrinkavanje.ba/analiza/antiv ... ka-na-krfu

Teorije zavjere plus mrznja nacionalisticka...idealni kombo
Ovo je samo mali primjer iz nadasve opsirnog arsenala koji budala ispaljuje. Jevreji i Vatikan, koje ba, Isidora Bjelica negdje u paklu konta kako je ona bila nadasve umjerena kakvih budala danas ima…
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5959
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#70 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by studiorum_tuzlaensis »








User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5959
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#71 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by studiorum_tuzlaensis »

Nadam se da ce pobrisat sav offtopic usput.
mali_balon
Posts: 11536
Joined: 12/09/2012 09:57

#72 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by mali_balon »

dr_Evil wrote: 10/08/2023 07:33
Point. wrote: 10/08/2023 07:31

Al se uvlačiš, osjećam susramlje
Ih da se mene uvuci kod bloo, pa sta god da kosta :D

nego nije to, upravu je ovaj put.
Rijetko koji admin da je vazda u pravu...nemam razlog da se uvlacim mnogo puta me je izbrisala... :mrgreen:

Citam temu ne da mi se raspravljati...imam dodira sa puno srbijanaca i intersantno je da svi pusu u istu....svi su protiv vucica, svi su teroeticari zavjere tipa hoce neko danih porobi (zavjera vatikanskoustaskodzihadska) a svi rade vani i ne pada im na pamet da se vracaju....nesta poput nase 5.minhenske viteske
User avatar
dr_Evil
Posts: 12721
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#73 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by dr_Evil »

mali_balon wrote: 10/08/2023 07:47
Rijetko koji admin da je vazda u pravu...nemam razlog da se uvlacim mnogo puta me je izbrisala... :mrgreen:

Citam temu ne da mi se raspravljati...imam dodira sa puno srbijanaca i intersantno je da svi pusu u istu....svi su protiv vucica, svi su teroeticari zavjere tipa hoce neko danih porobi (zavjera vatikanskoustaskodzihadska) a svi rade vani i ne pada im na pamet da se vracaju....nesta poput nase 5.minhenske viteske
To svakako, mrski zapad, oni su krivi za sve, a svi tamo lete. Slicna odlika je kod nasih SDA-ovaca sta pisu iz Svedske ili slicno, moram dodati da su i nasi SDA-ovci iz Svedske takodjer redom antivakseri te posjecuju sihirbaze ili sejhove kako uzmes.

Apsolutno su srbijanci narod opijen mitovima, guslama, i da je cijel svEt protiv njih, te redovno ce dodati da im pripada Grcka jer jer bila dio carstva Dusanovog :D
User avatar
dr_Evil
Posts: 12721
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#74 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by dr_Evil »

studiorum_tuzlaensis wrote: 10/08/2023 07:44 Nadam se da ce pobrisat sav offtopic usput.
Nee, gdje god forumas bosona zadje tu ima odlicnih postova :D neka ih
Dimu1927
Posts: 4068
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#75 Re: „Laž je srpski državni interes“ - all about topic

Post by Dimu1927 »

lavi wrote: 09/08/2023 16:30 Iz dana u dan, sa portala na portal konstantno izlaze vijesti o fabrikaciji dokaza, korištenju pogrešnih žrtava i umanjivanju zločina i ubistava u periodu rata i agresije. Ja ne znam šta je ovo, odakle im ovolika erupcija mržnje i četništva da se konstantno koriste naše žrtve u njihovu korist?
Cuj odakle :run:
Post Reply