kviz potjera

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#1026 Re: kviz potjera

Post by Fajcion »

Evo vam sića i da vas više ne vidim :)
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#1027 Re: kviz potjera

Post by omar little »

algoritamskim putesestvijama nabasah na ovo danas i treba mi objasnjenje. sta je koncept? sta im znaci ono nize, srednje, vise, u kunama? sta se desi kada igrac izabere iznos koji je osvojio u prvoj rundi pitanja? ova epizoda sto ja gledah svi su uzimali tu vecu sumu novaca, visu stepenicu ili kako se vec kaze, i nesto se perja oko toga, kao, vau, big deal. kakvi koraci iza s tim lovcem?

pitanja su onako, nisu bas izbalansirana, cringe factor je povisok, filipovic iritantan (doduse, on je meni vazda nesto iritantan), glavonja onako, ne znam jel glumi tog nekog uobrazenog borderline arogantnog drkosa ili je zbilja takav. lijepi moj only connect, nerd love. <3
User avatar
perfect_guy
Posts: 6509
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#1028 Re: kviz potjera

Post by perfect_guy »

omar little wrote:algoritamskim putesestvijama nabasah na ovo danas i treba mi objasnjenje. sta je koncept? sta im znaci ono nize, srednje, vise, u kunama? sta se desi kada igrac izabere iznos koji je osvojio u prvoj rundi pitanja? ova epizoda sto ja gledah svi su uzimali tu vecu sumu novaca, visu stepenicu ili kako se vec kaze, i nesto se perja oko toga, kao, vau, big deal. kakvi koraci iza s tim lovcem?

pitanja su onako, nisu bas izbalansirana, cringe factor je povisok, filipovic iritantan (doduse, on je meni vazda nesto iritantan), glavonja onako, ne znam jel glumi tog nekog uobrazenog borderline arogantnog drkosa ili je zbilja takav. lijepi moj only connect, nerd love. <3
sa svojom zarađenom cifrom ti treba 5 tačnih odgovora za završnu potjeru i imaš 3 koraka prednosti ispred lovca. Možeš sebi malo otežati, da ti treba 6 odgovora i da kreneš sa dva koraka ispred lovca (što se nagrađuje i većom cifrom), ili olakšati, kada ti trebaju 4 tačna odgovora, što znači i manju cifru.

Lovac uvijek kreće sa vrha table, a ti sebi biraš koliko će ti trebati sa se spustiš do kraja
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#1029 Re: kviz potjera

Post by omar little »

hvala :)
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7841
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#1030 Re: kviz potjera

Post by Idemedosumom »

Nešto mi ova epizoda tukne na neregularno. Ništa novo, žao mi ekipe...

Ako se ne varam, Kotiga stigao 7 pitanja za 30 sekundi.
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#1031 Re: kviz potjera

Post by wewa »

User avatar
Altsa
Posts: 7345
Joined: 19/03/2004 18:31

#1032 Re: kviz potjera

Post by Altsa »

Uh sto ih sjeba Kotiga. Zao mi ekipe. bila fina para.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7841
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#1033 Re: kviz potjera

Post by Idemedosumom »

Predzadnje pitanje, ako se ne varam, Tarik jedva 4 riječi pročitao Kotiga k'o iz topa: srebro! Točno! :D
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3028
Joined: 25/06/2014 14:16

#1034 Re: kviz potjera

Post by kakotakonikako »

Bas je ovo providno. Nakon sto su im uzeli 161.000 kn, sinoc su trebali ponovo izgubiti 168.000 kn, ali je Tarik :evil: citao tako sporo pitanja takmicarima a lovcu kao da je navijen. Ofirno.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#1035 Re: kviz potjera

Post by cyprus »

Idemedosumom wrote:Predzadnje pitanje, ako se ne varam, Tarik jedva 4 riječi pročitao Kotiga k'o iz topa: srebro! Točno! :D
Koja je najvrijednija medalja koju je na svjetskom prvenstvu... (toliko je pročitao)

Hm, pa dobro, mogo je reći samo srebro ili bronza... Čim je ovako formulisano logično da nije zlato :-D
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#1036 Re: kviz potjera

Post by al-em »

Idemedosumom wrote:Predzadnje pitanje, ako se ne varam, Tarik jedva 4 riječi pročitao Kotiga k'o iz topa: srebro! Točno! :D
A sta je ono zadnje bilo, procitao tarik jednu rijec. Haj ono sa srebrom je mogao pogoditi jer su bile samo 4 sekunde do kraja, morao je tu brzo reagovati.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#1037 Re: kviz potjera

Post by cyprus »

al-em wrote:
Idemedosumom wrote:Predzadnje pitanje, ako se ne varam, Tarik jedva 4 riječi pročitao Kotiga k'o iz topa: srebro! Točno! :D
A sta je ono zadnje bilo, procitao tarik jednu rijec. Haj ono sa srebrom je mogao pogoditi jer su bile samo 4 sekunde do kraja, morao je tu brzo reagovati.
Tarik: Što su... Što to bipartidi... bipatridi...

Dean: Državljanstvo.

Opet ima smisla :-D
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#1038 Re: kviz potjera

Post by omar little »

evo vam jedan kvizic za zabavu i usporedbu :D

User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#1039 Re: kviz potjera

Post by KatarinaKosaca »

Preofirno vec. Cim je puno love u kasi, lovac stigne i da ne cuje pitanje. Kad je malo love i jedan takmicar, tad naglo u zavrsnoj profesori knjizevnosti i Morana i Kotiga naglo zaborave i ko je bio Puskin. Kviz je jedino dobar zbog pitanja i da se covjek testira, a HTV je napravio jeftin rijaliti nepravedan prema dobrim takmicarima
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1040 Re: kviz potjera

Post by It_is_a_Leclerc »

KatarinaKosaca wrote:Preofirno vec. Cim je puno love u kasi, lovac stigne i da ne cuje pitanje. Kad je malo love i jedan takmicar, tad naglo u zavrsnoj profesori knjizevnosti i Morana i Kotiga naglo zaborave i ko je bio Puskin. Kviz je jedino dobar zbog pitanja i da se covjek testira, a HTV je napravio jeftin rijaliti nepravedan prema dobrim takmicarima
Bošnjo, navikao na korupciju i prevare u svojoj državici, pa ko ona djevojčica iz priče ide okolo i viče - "Eno vuka!".

Koliko puta se na ovoj temi trebaju navesti pravila kviza, stroge procedure koje se svakodnevno prolaze da ne bi došlo do prevare ?

Da gledate redovno znali bi da su ljudi uzimali i po 250.000 kuna, i gubili 17.000.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7841
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#1041 Re: kviz potjera

Post by Idemedosumom »

:-D 8)
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3028
Joined: 25/06/2014 14:16

#1042 Re: kviz potjera

Post by kakotakonikako »

KatarinaKosaca wrote:Preofirno vec. Cim je puno love u kasi, lovac stigne i da ne cuje pitanje. Kad je malo love i jedan takmicar, tad naglo u zavrsnoj profesori knjizevnosti i Morana i Kotiga naglo zaborave i ko je bio Puskin. Kviz je jedino dobar zbog pitanja i da se covjek testira, a HTV je napravio jeftin rijaliti nepravedan prema dobrim takmicarima
Slazem se . 100% . Prepreofirno.
peepeep
Posts: 940
Joined: 10/10/2016 12:04

#1043 Re: kviz potjera

Post by peepeep »

omar little wrote:evo vam jedan kvizic za zabavu i usporedbu :D

Ne može se porediti UC sa ovom blasfemijom! UC je "lagan" samo prvo kolo, poslije toga idu pitanja da se čovjek iznenadi da postoji neko ko zna onakve stvari.

Also, Jeremy Paxman = :thumbup:
Ove sam godine sve epizode UCa pregledao. Čak smo se i mi spominjali jednom :D
User avatar
bruce lee
Posts: 796
Joined: 19/09/2007 01:37

#1044 Re: kviz potjera

Post by bruce lee »

It_is_a_Leclerc wrote: Bošnjo, navikao na korupciju i prevare u svojoj državici, pa ko ona djevojčica iz priče ide okolo i viče - "Eno vuka!".

Koliko puta se na ovoj temi trebaju navesti pravila kviza, stroge procedure koje se svakodnevno prolaze da ne bi došlo do prevare ?

Da gledate redovno znali bi da su ljudi uzimali i po 250.000 kuna, i gubili 17.000.
:thumbup:
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#1046 Re: kviz potjera

Post by lakilaka »

opet ofirno tarik cita puno brze pitanja lovcu nego takmcarima, ostale jos 4 sekunde i tarik, ne treba mu to samo se provaljuje, procita pitanje u 2 sekunde, a takmicarima cita pitanja u prosjeku 7-8 sekundi. ofirno tarik, sve tones nize i nize.
User avatar
Brat
Posts: 999
Joined: 20/01/2011 00:00

#1047 Re: kviz potjera

Post by Brat »

Kako završi danas? Iz nekog razloga mi je zaštopao kanal na 4 sekunde do kraja na pitanju o jezeru i rijeci misisipi :roll:
VPSA
Posts: 517
Joined: 19/05/2017 14:25

#1048 Re: kviz potjera

Post by VPSA »

Brat wrote:Kako završi danas? Iz nekog razloga mi je zaštopao kanal na 4 sekunde do kraja na pitanju o jezeru i rijeci misisipi :roll:
Izgubili su, bilo pitanje o nekom golferu i stigao ih sekundu prije kraja.
User avatar
Brat
Posts: 999
Joined: 20/01/2011 00:00

#1049 Re: kviz potjera

Post by Brat »

VPSA wrote:
Brat wrote:Kako završi danas? Iz nekog razloga mi je zaštopao kanal na 4 sekunde do kraja na pitanju o jezeru i rijeci misisipi :roll:
Izgubili su, bilo pitanje o nekom golferu i stigao ih sekundu prije kraja.
Očekivano.
Post Reply