Kvalitetan doktor u Sarajevu, ORL ???

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
Adnann85
Posts: 16
Joined: 04/08/2010 12:28

#1 Kvalitetan doktor u Sarajevu, ORL ???

Post by Adnann85 »

Imal neko iskustvo sa dobrim otorincima, kako privatnicima tako i ovima što rade u javnim ustanovama, da su im pomogli, lijekovima, savjetima, preporukom za operativni zahvat..???
Da su na dobrom glasu, što se kaže.
Nemojte samo reci dr Alija Gežo, išao sam kod njega skoro 2 mjeseca, "kljukao" me tabletama i nekih velikih rezultata nije bilo...

Čuo sam dobre kritike o dr Zlatko Vukoviću, ali ne radi više na KCUS, postao ministar...
Neko drugi???

Hvala :)
User avatar
milicija
Posts: 1089
Joined: 21/05/2004 15:03
Location: SUP !

#2 Re: Kvalitetan doktor u Sarajevu, ORL ???

Post by milicija »

Prim.dr. Milan Mandilovic...opća bolnica...CAR !!! najaci sigurno u kantonu...bar moja pozitivna iskustva :)
Adnann85
Posts: 16
Joined: 04/08/2010 12:28

#3 Re: Kvalitetan doktor u Sarajevu, ORL ???

Post by Adnann85 »

milicija wrote:Prim.dr. Milan Mandilovic...opća bolnica...CAR !!! najaci sigurno u kantonu...bar moja pozitivna iskustva :)

Hehe, koincidencija - danas razgovarao sa pomenutim, u srijedu dogovorio pregled, preporucila mi ga poznanica i nekako dodjoh do br telefona.

Hvala u svakom slucaju, valjda bude od pomoći :)
[email protected]
Posts: 21
Joined: 17/08/2010 12:14

#4 Re: Kvalitetan doktor u Sarajevu, ORL ???

Post by [email protected] »

Neznam šta je u pitanju kod vas al daleko naj jača doktorica Aida Volić dip
User avatar
Mirnnes
Posts: 65
Joined: 01/02/2011 17:40

#5 Re: Kvalitetan doktor u Sarajevu, ORL ???

Post by Mirnnes »

Dr Milan je zaista stručan, ali uvijek ima veliki broj pacijenata, puno se čeka na pregled, a i kad se udje unutra, djeluje kao da žuri, jednostavno nema se dovoljno vremena da mu u potpunosti izložim problem i samim time i da bi mi dao bolju dijagnozu, savjet itd...

Zna li neko da li ovaj dr radi negdje privatno, tu bi sigurno imao više vremena ? :)
laborant
Posts: 1
Joined: 09/02/2011 19:54

#6 Re: Kvalitetan doktor u Sarajevu, ORL ???

Post by laborant »

Sto se tice dobrog doktora ORL moje misljenje o dr Alija Gezo je vise nego odlicno.
Mislim na cijeli tim njegovih suradnika
Radila sam polipektomiju kod njega u lokalu i vjerovali ili ne nije bilo ni bolno,a nisam imala bolova ni postoperativno.
Ukljucena mi je terapija ,kontrola za tri dana,doktor me zvao sutradan da pita kako se osjecam,SVE POHVALE!!!!!
Cak nije ni skup .Svakom bih preporucila da ode kod njega. :-D
User avatar
Altsa
Posts: 7345
Joined: 19/03/2004 18:31

#7 Re: Kvalitetan doktor u Sarajevu, ORL ???

Post by Altsa »

Mirnnes wrote:Dr Milan je zaista stručan, ali uvijek ima veliki broj pacijenata, puno se čeka na pregled, a i kad se udje unutra, djeluje kao da žuri, jednostavno nema se dovoljno vremena da mu u potpunosti izložim problem i samim time i da bi mi dao bolju dijagnozu, savjet itd...

Zna li neko da li ovaj dr radi negdje privatno, tu bi sigurno imao više vremena ? :)
Mandilovic privatno radi u ordinaciji kod dr. geze na dobrinji
User avatar
Muderris
Posts: 126
Joined: 23/01/2011 14:53

#8 Re: Kvalitetan doktor u Sarajevu, ORL ???

Post by Muderris »

laborant wrote:Sto se tice dobrog doktora ORL moje misljenje o dr Alija Gezo je vise nego odlicno.
Mislim na cijeli tim njegovih suradnika
Radila sam polipektomiju kod njega u lokalu i vjerovali ili ne nije bilo ni bolno,a nisam imala bolova ni postoperativno.
Ukljucena mi je terapija ,kontrola za tri dana,doktor me zvao sutradan da pita kako se osjecam,SVE POHVALE!!!!!
Cak nije ni skup .Svakom bih preporucila da ode kod njega. :-D
hahahah

Evo javila se i laborantica iz Dr. Gežine ordinacija. Malo LAB malo marketing. :razz:

I ja sam o Dr. Mandiloviću iz Opće čuo sve najbolje. I kao doktoru i kao čovjeku. Koliko znam ne radi nigdje privatno. A ja svakako i ne vjerujem plaho ovim lopovčinama što imaju privatne ordinacije. Žao mi što fukara dobije loš tretman u državnim bolnicama dok istovremeno njihovi malo bogatiji sugrađani bivaju utekako povlašteni kod istih tih doktora u njihovim privatnim ordinacijama.
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#9 Re: Kvalitetan doktor u Sarajevu, ORL ???

Post by opa22 »

je li zna neko za neku privatnu otorinolaringološku ordinaciju u sarajevu......naime, vec danima se budim sa zacepljenim uhom, osjecaj je tako iritantana fuj
pls ako neko ima neku dobru ordinaciju da preporuci da ostavi i broj telefona i koja je cijena pregleda

hvala unaprijed
BjeziSamira
Posts: 30
Joined: 19/10/2013 11:08

#10 Re: Kvalitetan doktor u Sarajevu, ORL ???

Post by BjeziSamira »

Zanimaju me vaša iskustva(ukoliko postoje) ili vaših poznanika sa ORL stručnjacima dr Gežom i dr Volić?Kojeg doktora od ova dva mi preporučujete po pitanju stručnosti?Namjeravam posjetiti otorinolaringologa zbog problema sa nosnom pregradom.Isto želim izvršiti pregled grla i uha,iako sa njima nemam posebnih problema.Želim obaviti preventivni pregled (bolje sprečiti nego liječiti) ,jer čovjek ne zna da ima problem sa sluhom i glasom sve dok ih ne počne gubiti.Trenutno imam vremena i želim da čulo sluha i glas dovedem do sopstvenog maksimuma,i da uz savjete liječniika to stanje održavam do vijeka vijekova.U tom slučaju kakav pregled trebam obaviti,jer nikad nisam išao kod otorinolaringloga?Da li nakon tog pregleda mogu obavljati some čišćnjena,odstranjivanja isl. kako bi bolje čuo i imao bolji glas,a da pri tome nemam dijagnosticiranu nikakvu bolest?Da li uopšte kod otorinolaringologa mogu obaviti pregled iako nemam bolova i MENI UOČLJIVIH problema sa uhom i grlom,a ipak želim da pregledam uho i grlo radi poboljšanja?Da li kod otorinolaringologa mogu saznati informacije u vezi očuvanja dobrog sluha i glasa,tj. načina čišćnjenja uha i grla,namirnica koje trebam jesti isl. tokom cijelog života,jer želim da u starosti i do smrti imam što bolji sluh i glas koji mi je genetski određen?Namjeravam otići otorinolaringologu,bez većeg gubitka vremena na izboru otorinolaringologa,pa bi vaša mala preporuka za mene bila odlučujuća.Hvala na svakoj sugestiji. :thumbup:
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#11 Re: Kvalitetan doktor u Sarajevu, ORL ???

Post by agent_zero »

Zna li neko radi li još dr. Mandilović negdje?
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4193
Joined: 25/08/2013 13:31

#12 Re: Kvalitetan doktor u Sarajevu, ORL ???

Post by JanuaryJones »

agent_zero wrote:Zna li neko radi li još dr. Mandilović negdje?
Kod Dr. Geže na Dobrinji ;) meščini utorkom i četvrtkom.
User avatar
bubi_mama
Posts: 389
Joined: 26/12/2008 13:09

#13 Re: Kvalitetan doktor u Sarajevu, ORL ???

Post by bubi_mama »

Mene lijecio Dr. Mandilovic malo je reci da je strucnjak, imam hornonicne upale usiju ali sad zahvaljujuci njegovim savjetima znam prevenciju. Mamu mi je lijecila Dr. Volic i ne mogu reci ni dobro ni lose, jer je majka imala uznaperovali stadij karcinoma, i nije se moglo puno tu ni uciniti.
E curicu mi lijeci Dr. Belkisa u DZ " Stari grad" i vjerujte mi pomogla joj je vise nego svi doktori na Otorini.
Eto iz iskustva :)
Klitemnestraaa
Posts: 1047
Joined: 25/03/2013 22:17

#14 Re: Kvalitetan doktor u Sarajevu, ORL ???

Post by Klitemnestraaa »

Moze li mi iko za tinitus nekoga preporuciti? Kljukali me tabl za cirkulaciju i nish i vele nema potrebe da snimam vratne jer da je to to tabl bi pomogle. Kome da odem od juna mi isto zvoni u mom kantonu milion tabl probala i nish nisam ni audiometriju radila veli moj dr nema potrebe jer cujem kad mi kljucnom viljuskom zazvuci oko usiju. Evo ne znam. 20 god imam btw.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#15 Re: Kvalitetan doktor u Sarajevu, ORL ???

Post by agent_zero »

JanuaryJones wrote:
agent_zero wrote:Zna li neko radi li još dr. Mandilović negdje?
Kod Dr. Geže na Dobrinji ;) meščini utorkom i četvrtkom.
:thumbup:

Hvala ;-)
User avatar
zubi
Posts: 5159
Joined: 16/07/2009 00:27

#16 Re: Kvalitetan doktor u Sarajevu, ORL ???

Post by zubi »

agent_zero wrote:
JanuaryJones wrote:
agent_zero wrote:Zna li neko radi li još dr. Mandilović negdje?
Kod Dr. Geže na Dobrinji ;) meščini utorkom i četvrtkom.
:thumbup:

Hvala ;-)
Zna li neko radi li jos uvijek negdje dr. Mandilović? Nije vise kod Geze...
Mentha_Piperita
Posts: 310
Joined: 03/08/2015 00:32

#17 Re: Kvalitetan doktor u Sarajevu, ORL ???

Post by Mentha_Piperita »

Poznaje li još neko stručnog doktora za pregled uho-grlo-nos? Ima li još neka kvalitetna klinika za to (osim Geže...)? Najviše nam je potrebna dijagnostika za početak.

Da li je neko bio kod doktorice Jasminka Alagić-Smailbegović, radi u Eurofarmu, piše da je specijalista otorinolaringolog?

Hvala unaprijed. :-D
User avatar
Ajs_Nigrutin
Posts: 402
Joined: 14/10/2020 22:44

#18 Re: Kvalitetan doktor u Sarajevu, ORL ???

Post by Ajs_Nigrutin »

Mentha_Piperita wrote: 02/11/2018 16:34 Poznaje li još neko stručnog doktora za pregled uho-grlo-nos? Ima li još neka kvalitetna klinika za to (osim Geže...)?
Ako neko zna, unaprijed hvala!
User avatar
konektovan
Posts: 40622
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#19 Re: Kvalitetan doktor u Sarajevu, ORL ???

Post by konektovan »

Ajs_Nigrutin wrote: 26/04/2021 12:42
Mentha_Piperita wrote: 02/11/2018 16:34 Poznaje li još neko stručnog doktora za pregled uho-grlo-nos? Ima li još neka kvalitetna klinika za to (osim Geže...)?
Ako neko zna, unaprijed hvala!
Dr. Zehra Sarajlić
Post Reply