Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
zrakomlat
Posts: 10251
Joined: 23/09/2012 17:22

#826 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by zrakomlat »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
Better Man wrote:Lulić je sve rekao i objasnio i svaki komentar na to je suvišan. Zadnji naš veliki igrač je bio Zvjezdan Misimović. Pjanić prema njemu izgleda kao amater. Novi selektor mora stvari promjeniti za 180 stepeni. Prvo mora ukinuti bilo kakvo treniranje na Ilidži i uvesti da repka trenira isključivo u modernom trening kampu u Zenici. Svakog reprezentativca koji odbije da trenira u Zenici treba nabiti nogom u dupe, za sva vremena ga protjerati iz repke i zabraniti pristup stadionu kad igra repka. Dalje treba uvesti strogu izolaciju i karantenu kad su okupljanja i zabraniti svima, pa i rodbini pristup repki. Zabraniti bilo kakvo snimanje reklama i slične aktivnosti i zabraniti im noćne provode. Pogledajte samo muzički ukus naših reprezentativaca i sve će vam biti jasno. To se sluša najgora vrsta šunda od teških narodnjaka i turbo folka. Sreća pa nisam gledao ove jadnike. Bolje mi je bilo što sam vrijeme proveo hodajući po brdima i prirodi.
Bas tako :thumbup:


+ rijesiti se domacih balija iz saveza
:thumbup:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#827 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by 90minut »

Jedini i iskljucivi krivac je Edin Dzeko
User avatar
denimb
Posts: 2622
Joined: 27/03/2009 14:33

#828 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by denimb »

90minut wrote:Jedini i iskljucivi krivac je Edin Dzeko
Objasni molim te za sta je tacno Dzeko kriv danas...nemoj samo lupati cisto da se pojavis tu, ispadas glup!
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#829 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by 90minut »

denimb wrote:
90minut wrote:Jedini i iskljucivi krivac je Edin Dzeko
Objasni molim te za sta je tacno Dzeko kriv danas...nemoj samo lupati cisto da se pojavis tu, ispadas glup!
Edin Dzeko je glavni i iskljucivi krivac za ovo sve ne smijem u detalje otkricu momka insajderskih informacija.

Edin jedino za šta je dobar su humanitarne organizacije sve oko sport i njegove kapitenske trake pada u podu, jedini i iskljucivi krivac!
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7538
Joined: 22/01/2008 18:17

#830 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by Lincoln-Burrows »

Stari wrote: rijetko se koja reprezentacija usrecila mijenjanjem selektora u sred kvalifikacionog ciklusa ....
Hrvatska je dovela Dalića u baražu :D
izvrsni direktor
Posts: 9847
Joined: 20/12/2018 16:11

#831 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by izvrsni direktor »

Better Man wrote:Lulić je sve rekao i objasnio i svaki komentar na to je suvišan. Zadnji naš veliki igrač je bio Zvjezdan Misimović. Pjanić prema njemu izgleda kao amater. Novi selektor mora stvari promjeniti za 180 stepeni. Prvo mora ukinuti bilo kakvo treniranje na Ilidži i uvesti da repka trenira isključivo u modernom trening kampu u Zenici. Svakog reprezentativca koji odbije da trenira u Zenici treba nabiti nogom u dupe, za sva vremena ga protjerati iz repke i zabraniti pristup stadionu kad igra repka. Dalje treba uvesti strogu izolaciju i karantenu kad su okupljanja i zabraniti svima, pa i rodbini pristup repki. Zabraniti bilo kakvo snimanje reklama i slične aktivnosti i zabraniti im noćne provode. Pogledajte samo muzički ukus naših reprezentativaca i sve će vam biti jasno. To se sluša najgora vrsta šunda od teških narodnjaka i turbo folka. Sreća pa nisam gledao ove jadnike. Bolje mi je bilo što sam vrijeme proveo hodajući po brdima i prirodi.
jel i onaj sto u londonu igra ima los muzicki ukus? :run:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#832 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by todd_smith »

Kako si gospodin ako si zajebao kvalifikacije i zajebao odnose sa Begovicem, Kolasincem i slicno, i napustas kada je najbitnije?

Zajebi ti suplju.

Otkako je dosao lik igramo bez ideje i 95% pobjeda tokom njegovog mandata su nas vile nosile.
User avatar
denimb
Posts: 2622
Joined: 27/03/2009 14:33

#833 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by denimb »

90minut wrote:
denimb wrote:
90minut wrote:Jedini i iskljucivi krivac je Edin Dzeko
Objasni molim te za sta je tacno Dzeko kriv danas...nemoj samo lupati cisto da se pojavis tu, ispadas glup!
Edin Dzeko je glavni i iskljucivi krivac za ovo sve ne smijem u detalje otkricu momka insajderskih informacija.

Edin jedino za šta je dobar su humanitarne organizacije sve oko sport i njegove kapitenske trake pada u podu, jedini i iskljucivi krivac!
Ma ja, ti si ko oni linkovi na FB..."ono sto ce te vidjeti ce vas sokirati"...
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#834 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by todd_smith »

90minut wrote:
denimb wrote:
90minut wrote:Jedini i iskljucivi krivac je Edin Dzeko
Objasni molim te za sta je tacno Dzeko kriv danas...nemoj samo lupati cisto da se pojavis tu, ispadas glup!
Edin Dzeko je glavni i iskljucivi krivac za ovo sve ne smijem u detalje otkricu momka insajderskih informacija.

Edin jedino za šta je dobar su humanitarne organizacije sve oko sport i njegove kapitenske trake pada u podu, jedini i iskljucivi krivac!
A mislio sam da gluposti pises samo na temi FK Sarajevo
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#835 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by 90minut »

Nastavi vjerovati u to, do tada cemo jesti nanine baklave i karati djevojke upitnog morala..

Uh evo me vec sam previše rek'o dosta moram ici stvarno još ce se naljutit momak na mene
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#836 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by Muhamed Đakmić »

Ljudi, ovaj put su kompletne pripreme obavljene u Zenici, apsolutno nema veze Ilidža sa tim.
Crvena Tifoza
Posts: 10681
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#837 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by Crvena Tifoza »

Dosadni ste sa Amarom i njegovim prozivanjem za selektora.
User avatar
denimb
Posts: 2622
Joined: 27/03/2009 14:33

#838 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by denimb »

todd_smith wrote:Kako si gospodin ako si zajebao kvalifikacije i zajebao odnose sa Begovicem, Kolasincem i slicno, i napustas kada je najbitnije?

Zajebi ti suplju.

Otkako je dosao lik igramo bez ideje i 95% pobjeda tokom njegovog mandata su nas vile nosile.

Upravo, zasto danas nije mogao Hajrovic poceti drugo poluvrijeme umjesto Visce koji se nije vidio od pocetka utakmice, neka gospodin sam sebi odgovori...
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#839 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by nosara »

Crvena Tifoza wrote:Dosadni ste sa Amarom i njegovim prozivanjem za selektora.
Pripremite se za subotu. Horsko kmecanje drugoligasa. :izet:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#840 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by 90minut »

Sjecate li se fantaticnog trenera Safeta kojeg je isto taj Edin sabotirao i mučki otjerao?
Stari
Posts: 6801
Joined: 10/10/2003 00:00

#841 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by Stari »

Lincoln-Burrows wrote:
Stari wrote: rijetko se koja reprezentacija usrecila mijenjanjem selektora u sred kvalifikacionog ciklusa ....
Hrvatska je dovela Dalića u baražu :D
Pa da ... rekoh nije nikakav problem....pogotovo ako je čovjek čvrsto odlučio ... naće se već neko da zamjeni ... kvalifikacije su, u redovnoj proceduri, za nas gotove ... ko će ga znati možda od svega toga i ispadne nešto zanimljivo
User avatar
denimb
Posts: 2622
Joined: 27/03/2009 14:33

#842 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by denimb »

Stari wrote:
Lincoln-Burrows wrote:
Stari wrote: rijetko se koja reprezentacija usrecila mijenjanjem selektora u sred kvalifikacionog ciklusa ....
Hrvatska je dovela Dalića u baražu :D
Pa da ... rekoh nije nikakav problem....pogotovo ako je čovjek čvrsto odlučio ... naće se već neko da zamjeni ... kvalifikacije su, u redovnoj proceduri, za nas gotove ... ko će ga znati možda od svega toga i ispadne nešto zanimljivo
Gotove naravno, ostatak utakmica iskoristiti da se novi selektor spremi za baraz...jbt povraca mi se od te rijeci...ali sami smo sebi krivi...a i ove sklj reprezentacije progigraju kad dodju nama u grupu...
last mohicans
Posts: 12260
Joined: 09/08/2012 23:19

#843 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by last mohicans »

denimb wrote:
todd_smith wrote:Kako si gospodin ako si zajebao kvalifikacije i zajebao odnose sa Begovicem, Kolasincem i slicno, i napustas kada je najbitnije?

Zajebi ti suplju.

Otkako je dosao lik igramo bez ideje i 95% pobjeda tokom njegovog mandata su nas vile nosile.

Upravo, zasto danas nije mogao Hajrovic poceti drugo poluvrijeme umjesto Visce koji se nije vidio od pocetka utakmice, neka gospodin sam sebi odgovori...
Pa i Gojaka je silom prilika jedva ubacio. Momkove igre u ligi prvaka ga nisu mogle odbiti od toga, pa i novinarski pritisak. Jedino dobro u ove dvije utakmice sto smo dobili veoma dobrog igrača sa kakvom takvom buducnosti. Dalje,u Vezi Ize, kao da Hajrovic i Gojak igraju u razlicitim ekipama. Čak i to je jedan od razloga pozivanja trebao biti, jer igraju skupa i odlicno se poznaju, pogotovo sto Hajrovic zasluzuje poziv.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5378
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#844 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by Slo Burner »

Mozda je vrijeme da Vinko preuzme A tim i sa ogracima koje dobro poznaje i publikom koja vise nista ne ocekuje nesto napravi. Gospodski od Robija u svakom slucaju.
Zuka vise nije za profesionalni fudbal, Kolasinac moze igrati samo sa trojicom pozadi...
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#845 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by todd_smith »

90minut wrote:Sjecate li se fantaticnog trenera Safeta kojeg je isto taj Edin sabotirao i mučki otjerao?
Safeta je otjerao fizicki sukob sa Ibricicem. Ali nastavi pisati gluposti.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#846 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by 90minut »

todd_smith wrote:
90minut wrote:Sjecate li se fantaticnog trenera Safeta kojeg je isto taj Edin sabotirao i mučki otjerao?
Safeta je otjerao fizicki sukob sa Ibricicem. Ali nastavi pisati gluposti.

hahahahahahaha!!!

Nekaaa ljuuubi ko god koga hoooceeeee
User avatar
Slo Burner
Posts: 5378
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#847 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by Slo Burner »

I necemo mi Edina vise imati 20 godina
User avatar
SmokingMan
Posts: 18949
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#848 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by SmokingMan »

Da je okačim još jednom prije nego što odem.... :D

Image
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25960
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#849 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by BHF_Manijak »

Crvena Tifoza wrote:Dosadni ste sa Amarom i njegovim prozivanjem za selektora.
Bice Amar kad tad, samo da vama Hercegovcima dijasporcima mast vadi i kara u zdrav mozak..

E cuj daj nam Robija da igramo leprsavo i od noge do noge :lol:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#850 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Lihtenstajn / Armenija- BiH

Post by 90minut »

Slo Burner wrote:I necemo mi Edina vise imati 20 godina
Sigurno, al' kad nemaš autoritet i zajebavaš se svaki put ne možeš nikoga dovesti u red iako si kapiten koji ce ti K Edin?
Locked