Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
DonieBrasco
Posts: 15993
Joined: 31/08/2016 16:09

#1301 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by DonieBrasco »

Znaci ove kvalfikacije nemaju onaj klasican baraz - po dvije utakmice, nego ovu Ligu nacija u vidu mini turnira ?

Hajde dobro na kraju ispade sto smo napravili dobru stvar u Ligi Nacija, ali ove kvalifikacije i ovakvu grupu smo katastofalno odradili, ovo je sramota.
Last edited by DonieBrasco on 16/10/2019 11:17, edited 1 time in total.
last mohicans
Posts: 12258
Joined: 09/08/2012 23:19

#1302 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by last mohicans »

Zaposlit ce savez motivatora, al u kurcu. Skupina mazluma, krimosa, vecih od samog vrha drzave. Uhljupi novinari ne smiju nikakve kritike napisat. Suti, ne talasaj, ne kvari vrhunsku atmosferu. Vidjeli smo je sinoc, tu atmosferu. Tuka uzeo Jasnu Bajraktarevic, drugi na svijetu, naravno, nije ona kljucni krivac, ali momak ima cijeli tim, od nutrricioniste do vrhunskog trenera i motivatora i zato je drugi na svijetu. A da je ovdje ostao, jos bi bila priča koji je on talenat. Jednostavno kad su u klubovima,nema zajebancije, ako nisi spreman,klupa ti je, da si Ronaldo. Ali najvise je do Roberta koji se totalno pogubio. Priznao je nakon Armenije da ne zna kako ih motivirati, ali mafijos Begic ima sponzorske ugovore, ostavi ga. Da smo drugog našli, čovjek bi imao 4 utakmice do baraza. Ko ce ti sad doci?
User avatar
Haris033
Posts: 3889
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#1303 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by Haris033 »

Kaze Pjanic “Mi smo osrednja reprezentacija..”.
Pa, majku mu, gledam Kosovo, šta su oni?? Poginuše na terenu! Pjaniću, da si rekao “mi smo pic**..” pa da ti povjerujem. Koliko prosječnih repki ima i svi izginuše na terenu, a veći kukavičluk od naše repke nigdje nisam vidio!
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#1304 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by Muhamed Đakmić »

Motiv dolazi kao dodatni faktor, mi smo sinoć od prve minute imali apsolutno iste probleme, što implicira ipak krivicu u taktici.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 3372
Joined: 28/01/2012 11:38

#1305 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by kamberovica polje »

Muhamed Đakmić wrote:Motiv dolazi kao dodatni faktor, mi smo sinoć od prve minute imali apsolutno iste probleme, što implicira ipak krivicu u taktici.
Šta je bilo onda u petak?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1306 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by Tomahawk11 »

Behar probeharao, šta će biti.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#1307 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by Muhamed Đakmić »

kamberovica polje wrote:
Muhamed Đakmić wrote:Motiv dolazi kao dodatni faktor, mi smo sinoć od prve minute imali apsolutno iste probleme, što implicira ipak krivicu u taktici.
Šta je bilo onda u petak?
Dobra partija. No ne radi se isključivo o tome, trener mora praviti korekcije kad vidi da ne ide. Mi nismo adekvatno trčali u prvom poluvremenu, već nas je prvom izmjenom osakatio dodatno, jer Jajalo je trkački nivo Premijer lige BiH, on jedino Pjaniću može zamjena biti stilom igre.

Mi nismo imali vezni red u fazi defanzive, nije uradio ništa da to koriguje. Pobogu, nedostatak želje i motiva je kad nešto kao i mozeš, ali ne ide jer nisi fokusiran, kad Grčka protiv tebe ima u jednom poluvremenu statistiku kao Barcelona iz najboljih dana, onda je to prvenstveno nemoć.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 3372
Joined: 28/01/2012 11:38

#1308 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by kamberovica polje »

Muhamed Đakmić wrote:
kamberovica polje wrote:
Muhamed Đakmić wrote:Motiv dolazi kao dodatni faktor, mi smo sinoć od prve minute imali apsolutno iste probleme, što implicira ipak krivicu u taktici.
Šta je bilo onda u petak?
Dobra partija. No ne radi se isključivo o tome, trener mora praviti korekcije kad vidi da ne ide. Mi nismo adekvatno trčali u prvom poluvremenu, već nas je prvom izmjenom osakatio dodatno, jer Jajalo je trkački nivo Premijer lige BiH, on jedino Pjaniću može zamjena biti stilom igre.

Mi nismo imali vezni red u fazi defanzive, nije uradio ništa da to koriguje. Pobogu, nedostatak želje i motiva je kad nešto kao i mozeš, ali ne ide jer nisi fokusiran, kad Grčka protiv tebe ima u jednom poluvremenu statistiku kao Barcelona iz najboljih dana, onda je to prvenstveno nemoć.
Dobra partija je kad pobjediš protivnika 1:0 ili 2:0, a kad jednu noć raspeš protivnika ko kurvu 4:1, a pri tom si mu mogao zabot još toliko golova to je fantastična partija.
Onda 3 dana poslije odigraš ko San Marino.
Teška šizofrenija.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#1309 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by Officer Crabtree »

Nisu to dva ista protivnika niti početna pozicija sa aspekta motiva.

Na kraju krajeva treba imat muda i iskustva nekog stući na strani, barem i na praznom stadionu..
User avatar
kamberovica polje
Posts: 3372
Joined: 28/01/2012 11:38

#1310 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by kamberovica polje »

Officer Crabtree wrote:Nisu to dva ista protivnika niti početna pozicija sa aspekta motiva.

Na kraju krajeva treba imat muda i iskustva nekog stući na strani, barem i na praznom stadionu..
Nisu isti protivnici, ali kvalitetom su tu negdje.
Opet kažem, ne smije biti toliki jaz i meni je gotovo neobjašnjivo.
U prvoj utakmici imamo 20+ šute na protivnički gol, u drugoj 20+ na vlastiti.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#1311 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by Officer Crabtree »

Da je Finska vodila 1:0 i 2:1 mislim da bi bio sličan scenarij ko sinoc.. al sta se tu je... Mi više u Zenici nismo ličili na sebe, pa mene više čudi to, a ne kako postadosmo lošiji :)
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#1312 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by burgundy »

.
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#1313 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by burgundy »

Image

Trener trener i samo trener.
Najveća motivacija da preuzmem klupu Kosova je bila kada je UEFA odlučila uvesti novu vrstu takmičenja u vidu Lige Nacija,tu sam vidio šansu.Moj prvi susret sa igračima,ne znam da li je to bilo dobro sa psihološke strane,ali pustio sam igračima snimke prvog ciklusa kvalifikacija gdje je tim Kosova primio 23 gola uz samo 3 postignuta gola.Moja filozofija jeste da odbrana počinje od napadača.Ne bih izdvojio nikoga u ekipi,svako ima podjednake zasluge na terenu i želim da igramo kao ekipa.U martu,imamo šansu preko Makedonije,Gruzije ili Bjelorusija da odemo na EURO ako se ne plasiramo direktno preko kvalifikacija.

I vidi se to na terenu,Muriqi napada zadnju liniju protivnika kad nemaju loptu,igraju napadački jer im je to najbolji dio tima,a time smanjuju pritisak na odbranu koja je najlošiji dio tima.

Bosni i Hercegovini treba trener koji zna šta hoče,koji ima sistem i iskustvo,sve ostalo če uvijek biti kao i do sad.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#1314 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by mO k3 »

Bosanski_kralj wrote:
mO k3 wrote:odgvor o tvrdim da su bili pijani ... pa onako bi i ja igrao na terenu trijezan
O čemu mi pričamo, sve je jasno.

Džeko kriv.
joj @kralju ne zamjeri mi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Ali kada procoitam tvoj komenatr koji je meni upucen onda mi padne na pamet Taserface iz Guardian of Galaxy , ako si gledao film skontaces


cuj @bosanski kralj :lol: :mrgreen:
User avatar
avetinja
Posts: 31452
Joined: 19/07/2014 13:31

#1315 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by avetinja »

Šta ovo ugasiše Fanatikose ili koga već u Atini?
User avatar
Entropio
Posts: 7834
Joined: 21/11/2010 21:49

#1316 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by Entropio »

burgundy wrote:Image

Trener trener i samo trener.
Najveća motivacija da preuzmem klupu Kosova je bila kada je UEFA odlučila uvesti novu vrstu takmičenja u vidu Lige Nacija,tu sam vidio šansu.Moj prvi susret sa igračima,ne znam da li je to bilo dobro sa psihološke strane,ali pustio sam igračima snimke prvog ciklusa kvalifikacija gdje je tim Kosova primio 23 gola uz samo 3 postignuta gola.Moja filozofija jeste da odbrana počinje od napadača.Ne bih izdvojio nikoga u ekipi,svako ima podjednake zasluge na terenu i želim da igramo kao ekipa.U martu,imamo šansu preko Makedonije,Gruzije ili Bjelorusija da odemo na EURO ako se ne plasiramo direktno preko kvalifikacija.

I vidi se to na terenu,Muriqi napada zadnju liniju protivnika kad nemaju loptu,igraju napadački jer im je to najbolji dio tima,a time smanjuju pritisak na odbranu koja je najlošiji dio tima.

Bosni i Hercegovini treba trener koji zna šta hoče,koji ima sistem i iskustvo,sve ostalo če uvijek biti kao i do sad.
:thumbup:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9241
Joined: 31/03/2007 00:07

#1317 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by Bosanski_kralj »

mO k3 wrote:
Bosanski_kralj wrote:
mO k3 wrote:odgvor o tvrdim da su bili pijani ... pa onako bi i ja igrao na terenu trijezan
O čemu mi pričamo, sve je jasno.

Džeko kriv.
joj @kralju ne zamjeri mi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Ali kada procoitam tvoj komenatr koji je meni upucen onda mi padne na pamet Taserface iz Guardian of Galaxy , ako si gledao film skontaces


cuj @bosanski kralj :lol: :mrgreen:
Ja da sam na tvom mjestu nikad više ne bih pisao na ovom forumu. Zapravo, ne samo na ovom.
Ugasio bih sve naloge i profile koje imam, odmorio od interneta na određeno vrijeme i u miru i tišini propitivao svoje stavove.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#1318 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by agent_zero »

Pita me kolega stranac da utakmica nije prodana?

Jer kaže nema mu logike da se samo 3 dana ranije protiv Finske odigra onako, a sinoć ovako.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#1319 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by mO k3 »

Bosanski_kralj wrote:Ja da sam na tvom mjestu nikad više ne bih pisao na ovom forumu. Zapravo, ne samo na ovom.
Ugasio bih sve naloge i profile koje imam, odmorio od interneta na određeno vrijeme i u miru i tišini propitivao svoje stavove.
Da da bosanski “kralju” :) :mrgreen: :lol:

Evo gasim sve naloge ;) poz
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#1320 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by agent_zero »

Igrače treba biti sramota jer im uvijek možemo oprostiti poraz ali nezalaganje i letargiju kakvu su pokazali u Grčkoj ne može im oprostiti niti jedan navijač, jer navijač onakvu igru smatra osobnom izdajom. Ako su iz neke namjere i inata nekome igrali onako kako već jesu onda neka se bore i riječju za Savez, jer se tako bore i za sebe i za zemlju koju predstavljaju. Teško mi je vjerovati da većina njih može biti ucijenjena od strane ulice. Ako im se pak dopada tretman kakav im ta ulica pruža, ako je riječ o helikopterima i sličnim stvarima onda ništa. Kao što imamo vlast kakvu smo zaslužili onda očito imamo i igrače kakve zaslužujemo. A to što nas boli nos nije zato što je počela sezona gripa, to je zato što nas godinama vuku za njega. Potiljak nas boli od siledžijskih tačeva. A srce zato što ispadamo budale. Tako to bude kada te izdaju oni koji voliš zato što oni žive naše dječačke snove, a mi ih kroz njih još uvijek možemo barem sanjati.
Da ponovimo i ovdje gradivo.
User avatar
apsidejzi
Posts: 8399
Joined: 25/05/2013 23:49

#1321 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by apsidejzi »

last mohicans wrote:Zaposlit ce savez motivatora, al u kurcu. Skupina mazluma, krimosa, vecih od samog vrha drzave. Uhljupi novinari ne smiju nikakve kritike napisat. Suti, ne talasaj, ne kvari vrhunsku atmosferu. Vidjeli smo je sinoc, tu atmosferu. Tuka uzeo Jasnu Bajraktarevic, drugi na svijetu, naravno, nije ona kljucni krivac, ali momak ima cijeli tim, od nutrricioniste do vrhunskog trenera i motivatora i zato je drugi na svijetu. A da je ovdje ostao, jos bi bila priča koji je on talenat. Jednostavno kad su u klubovima,nema zajebancije, ako nisi spreman,klupa ti je, da si Ronaldo. Ali najvise je do Roberta koji se totalno pogubio. Priznao je nakon Armenije da ne zna kako ih motivirati, ali mafijos Begic ima sponzorske ugovore, ostavi ga. Da smo drugog našli, čovjek bi imao 4 utakmice do baraza. Ko ce ti sad doci?
Ne!!! To ne moze! Dzeko je institucija. Pjanic je institucija. Dzaba sto je sinoc bio bolestan. On je institucija i on mora bit na terenu makar umirao.

Ja napisah da je to kocnica reprezentacije i evo me danima prozivaju zbog toga. Nije Dzeko kao Dzeko kocnicar reprezentacije nego vidjenje njega kao institucije bez koje se ne moze i preko koje sve mora ici. To je vise mentalitet u pitanju. Za mene je jednacina veoma jednostavna: MOzes li dati sve od sebe veceras? Mogu. Ulazi u igru. Ne mogu. Odmaraj. Ako je Pjanic sinoc bio bolestan, trebao je odmarati.

Ali ne... Ocito je da cilj nije osvajanje prvenstava nego osvajanje ugovora i provizija i tu lezi sva kvaka. U repki ne igraju najbolji u tom trenutku nego najpodobniji u tom trenutku. U prvom redu INSTITUCIJE u drugom redu oni gdje se moze zaraditi na transferu.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#1322 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by Muhamed Đakmić »

Opet si fulio kompletan fudbal.

Džeko i Pjanić su vjerovatno jedina dva igrača kojima igranje za reprezentaciju donosi mnogo više štete nego koristi. Možda se tu može ubrojati još Kolašinac.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#1323 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by mO k3 »

Jeli @muhamede danas je nešto server srao pa te nisam mogao upitati jeli ti ono misliš da se dovede spahic u savez ? Ili se se ono malo našalio ? Znam da si saljivdzija :)
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#1324 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by manijak1 »

Ti si ozbiljan analitičar fudbala :oops: .
Molim ko može od nadležnih :D da zaključa ovu bruku :D od teme .
vozovi prolaze, mi gledamo :D
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#1325 Re: Kvalifikacije za EP: BiH - Finska , Grčka - BiH

Post by Muhamed Đakmić »

Ne sjećam se gdje sam Spahića spominjao u bilo kojem obliku, možda jedino kao personifikaciju zaslužnog bivšeg reprezentativca.
Locked