Kupovina stana u Mostaru

Zanimljivosti i zbivanja u Mostaru, Čapljini, Ljubuškom, Stocu, Trebinju, Bileći, Gacku i drugim mjestima u regionu.
Post Reply
Sanela27
Posts: 2
Joined: 22/07/2012 15:07

#1 Kupovina stana u Mostaru

Post by Sanela27 »

Selam/pozdrav svima,

Vec duze vrijeme trazim da kupim stan u Mostaru - cijene su izrazito visoke, a uz to ponuda je jako ogranicena. Danas sam dobila informaciju da su cijene stanova u novoizgradjenom kompleksu DOLINA SUNCA (preko puta bolnice Juzni logor) pale na 1292 KM po m2 (sa uračunatim PDV-om), sto se cini jako prihvatljivim - mada mi se lokacija nesto posebno i ne svidja, ali kupiti novi stan po toj cijeni - mislim da se moze isplatiti.

Zamolila bi sve one koji su kupili stan u pomenutom kompleksu, a citaju ovaj forum, da meni (i ostalim zainteresovanim) kazu da li su zadovoljni sa kupovinom stana na pomenutoj lokaciji. Prednosti / Nedostaci?

Hvala puno,

Sanela
User avatar
glas_jace
Posts: 70
Joined: 25/07/2012 18:50
Location: Mostar,Hercegovina

#2 Re: Kupovina stana u Mostaru

Post by glas_jace »

pogledaj trzni centar orca i nove zgrade u naselju rudnik,cjene su iste ako ne i povoljnije,a isto ej novogradnja,jedino ako bas insistiras na lijevoj strani stan
Sanela27
Posts: 2
Joined: 22/07/2012 15:07

#3 Re: Kupovina stana u Mostaru

Post by Sanela27 »

Hvala ti puno.

Raspitacu se.

Pozdrav
baboo
Posts: 18
Joined: 17/09/2010 14:01

#4 Re: Kupovina stana u Mostaru

Post by baboo »

mala ispravka ovo nije grad vec selo od skutora u bjelim carapama,dubravaca ,gacana ..kakav grad niko nezna plivat ili plivaju u krug u bunaru ucili ne kupuj u mostaru stan
prkz
Posts: 6
Joined: 02/08/2013 20:25

#5 Re: Kupovina stana u Mostaru

Post by prkz »

Ako te interesuje, moji starci ce vjerovatno staviti njihov stan na prodaju. U Radicevoj.
User avatar
glas_jace
Posts: 70
Joined: 25/07/2012 18:50
Location: Mostar,Hercegovina

#6 Re: Kupovina stana u Mostaru

Post by glas_jace »

baboo wrote:mala ispravka ovo nije grad vec selo od skutora u bjelim carapama,dubravaca ,gacana ..kakav grad niko nezna plivat ili plivaju u krug u bunaru ucili ne kupuj u mostaru stan

zaboravio si jablanicane,konjicane,nevesinjce,stocane,dubrave,podvelesce ..oni su ipak vecina
Post Reply