Kupi kartu online

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
lejna23
Posts: 22
Joined: 31/07/2018 12:15

#1 Kupi kartu online

Post by lejna23 »

Pozdrav.. zelim da idem na jedan koncert u Sarajevu, a nisam u mogucnosti da dodjem i licno kupim kartu. Vidjela sam na stranici kupikartu.ba da se moze online kupiti, pa vam onda oni posalju karte na mail a vi ih isprintate. Ima li neko iskustva s tim, jer malo mi to zvuci cudno haha, pa ako je neko tako kupovao,molim lijepo da napise da znam. Ako takva kupovina nije bas sigurna, doci cu u Sa da ne rizikujem. Hvalaa :-)
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#2 Re: Kupi kartu online

Post by dobar osjecaj »

Ma to je stvarno nevjerovatno da nešto takvo postoji u današnje vrijeme.
Više je vjerovatno da će te sutra probuditi mali svemirac.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#3 Re: Kupi kartu online

Post by Connaisseur Karlin »

lejna23 wrote: 17/01/2020 11:36 Pozdrav.. zelim da idem na jedan koncert u Sarajevu, a nisam u mogucnosti da dodjem i licno kupim kartu. Vidjela sam na stranici kupikartu.ba da se moze online kupiti, pa vam onda oni posalju karte na mail a vi ih isprintate. Ima li neko iskustva s tim, jer malo mi to zvuci cudno haha, pa ako je neko tako kupovao,molim lijepo da napise da znam. Ako takva kupovina nije bas sigurna, doci cu u Sa da ne rizikujem. Hvalaa :-)
Postavlja se pitanje, da li je kupikartu.ba stranica sigurna za online kuovinu!?

Zasto iskljucivo doticna stranica ?
User avatar
teuta06
Posts: 1603
Joined: 28/03/2018 11:14

#4 Re: Kupi kartu online

Post by teuta06 »

lejna23 wrote: 17/01/2020 11:36 Pozdrav.. zelim da idem na jedan koncert u Sarajevu, a nisam u mogucnosti da dodjem i licno kupim kartu. Vidjela sam na stranici kupikartu.ba da se moze online kupiti, pa vam onda oni posalju karte na mail a vi ih isprintate. Ima li neko iskustva s tim, jer malo mi to zvuci cudno haha, pa ako je neko tako kupovao,molim lijepo da napise da znam. Ako takva kupovina nije bas sigurna, doci cu u Sa da ne rizikujem. Hvalaa :-)
Prošli mjesec sam išla na 3 događaja (carmina burana i 2 predstave) sa kupljenim kartama online preko kupikartu.ba (dečko je kupio karte).. prošli bez ikakvih problema
lejna23
Posts: 22
Joined: 31/07/2018 12:15

#5 Re: Kupi kartu online

Post by lejna23 »

Connaisseur Karlin wrote: 17/01/2020 12:06
lejna23 wrote: 17/01/2020 11:36 Pozdrav.. zelim da idem na jedan koncert u Sarajevu, a nisam u mogucnosti da dodjem i licno kupim kartu. Vidjela sam na stranici kupikartu.ba da se moze online kupiti, pa vam onda oni posalju karte na mail a vi ih isprintate. Ima li neko iskustva s tim, jer malo mi to zvuci cudno haha, pa ako je neko tako kupovao,molim lijepo da napise da znam. Ako takva kupovina nije bas sigurna, doci cu u Sa da ne rizikujem. Hvalaa :-)
Postavlja se pitanje, da li je kupikartu.ba stranica sigurna za online kuovinu!?

Zasto iskljucivo doticna stranica ?
Pa ne znam, kao sto sam rekla, nisam iz Sarajeva pa nisam bas upucena. Ako ima jos neka stranica, dobro dosle bi bile bilo kakve informacije.
lejna23
Posts: 22
Joined: 31/07/2018 12:15

#6 Re: Kupi kartu online

Post by lejna23 »

teuta06 wrote: 17/01/2020 12:09
lejna23 wrote: 17/01/2020 11:36 Pozdrav.. zelim da idem na jedan koncert u Sarajevu, a nisam u mogucnosti da dodjem i licno kupim kartu. Vidjela sam na stranici kupikartu.ba da se moze online kupiti, pa vam onda oni posalju karte na mail a vi ih isprintate. Ima li neko iskustva s tim, jer malo mi to zvuci cudno haha, pa ako je neko tako kupovao,molim lijepo da napise da znam. Ako takva kupovina nije bas sigurna, doci cu u Sa da ne rizikujem. Hvalaa :-)
Prošli mjesec sam išla na 3 događaja (carmina burana i 2 predstave) sa kupljenim kartama online preko kupikartu.ba (dečko je kupio karte).. prošli bez ikakvih problema
Super, hvala na informaciji :thumbup:
User avatar
BarbaDue
Posts: 63412
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#7 Re: Kupi kartu online

Post by BarbaDue »

Titavam, jel se ovo na kupikartu.ba može prilikom jedne kupovine kupiti samo jedna karta?
Post Reply